Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2011., 22:22   #1
Lightbulb Sensiz Olmaz

Nova turska serija, počine s prikazivanjem na Show TV
Produkcija: Gold Film

Glume: Nurgül Yeşilçay, Murat Han, Onur Saylak, Gökçe Bahadır, Ayten Uncuoğlu, Zeyno Üstünışık, Yeşim Gül Avşar, Faruk Güloğlu ve Kevork Türker

Scenaristi: Melis Civelek, Şebnem Aksoy

Radi se o razvedenoj majci (Nurgul Yasilcay) čiji sin oboli od raka.

Prvi trailer: http://www.youtube.com/watch?v=vCBBO2kEOlg


__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???

Zadnje uređivanje seeni : 15.08.2011. at 22:28.
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 23:10   #2
u ovoj seriji inače glumi novopečeni tubin muž, znan kao Ziya i kao Levent
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 23:31   #3
vidjet ćemo kako će se Onur snaći, i kako će izgledati s Nurgul.
još slika iz trailera


__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 23:32   #4
12.9.počinje emitovanje na Show tv

A Sensiz Olmaz bi u prevodu značilo Bez tebe ne može, ili Bez tebe se ne može je l' da
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 00:04   #5
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
12.9.počinje emitovanje na Show tv

A Sensiz Olmaz bi u prevodu značilo Bez tebe ne može, ili Bez tebe se ne može je l' da
Evet! Samo me zanima bez koga neće moći, nadam se bez bivšeg muža (Murat Han)
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 00:15   #6
ja se samo nadam da nece biti ponavljanja bilo cega iz BG, nekako mi na to u trenutku zalicilo kada sam videla slike i opis radnje na jednom mestu,
bbojanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 03:31   #7
Seeni, ipak si uspjela, bravo za tebe

Trailer me ugodno iznenadio, ocekivala sam nesto drugacije, iako se ne moze puno zakljuciti iz njega. Nurgul je prelijepa, napokon ispeglana kosa, u A ve C u ju je imala u samo jednoj epki.. Energija i kemija izmedju Murata i nje se nije izgubila, moze se sjeci nozem. On je daleko od ljepotana, ne moze se cak reci da je sarmantan, ali ima neku divlju energiju, auru, kako god se to zove..koja mi cok zanimljiva Meni je seksipilan, pa nek ljudi govore sto hoce To u kombinaciji sa Nurgul daje nesto sto ce nas tjerati da gledamo iz tjedna u tjedan, naravno uz nadu da ce scenaristi znati iskoristiti taj potencijal..

Pokusala sam iskopati nesto o scenaristicama, cisto da znam sto ocekivati i uspjela sam naci samo za Sebnem.. Nije uopce lose, vecinom radi kao scenaristica, s tim da je i producirala zadnji Halitov film Misafir koji je teska drama. Radila je na nekoliko serija medju kojima je i Kurtlar Vadisi, zatim Eşref Saati, Makber...

Zadnje uređivanje Isolta : 16.08.2011. at 03:58.
Isolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 06:02   #8
Super sto ste otvorili temu volim Nurgul i drago mi je da opet mozemo da pratimo njenu novu seriju. Nadam se da nece biti vec vidjeno kao u 1001. noc i da ce imati posebnu pricu. Vjerujem da hoce jer nebi Nurgul uzela bilo kakvu ulogu.
Sandrica888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 09:39   #9
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Seeni, ipak si uspjela, bravo za tebe

Trailer me ugodno iznenadio, ocekivala sam nesto drugacije, iako se ne moze puno zakljuciti iz njega. Nurgul je prelijepa, napokon ispeglana kosa, u A ve C u ju je imala u samo jednoj epki.. Energija i kemija izmedju Murata i nje se nije izgubila, moze se sjeci nozem. On je daleko od ljepotana, ne moze se cak reci da je sarmantan, ali ima neku divlju energiju, auru, kako god se to zove..koja mi cok zanimljiva Meni je seksipilan, pa nek ljudi govore sto hoce To u kombinaciji sa Nurgul daje nesto sto ce nas tjerati da gledamo iz tjedna u tjedan, naravno uz nadu da ce scenaristi znati iskoristiti taj potencijal..
draga, ja potpuno saglasna sa tobom
bbojanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 10:05   #10
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Seeni, ipak si uspjela, bravo za tebe

Trailer me ugodno iznenadio, ocekivala sam nesto drugacije, iako se ne moze puno zakljuciti iz njega. Nurgul je prelijepa, napokon ispeglana kosa, u A ve C u ju je imala u samo jednoj epki.. Energija i kemija izmedju Murata i nje se nije izgubila, moze se sjeci nozem. On je daleko od ljepotana, ne moze se cak reci da je sarmantan, ali ima neku divlju energiju, auru, kako god se to zove..koja mi cok zanimljiva Meni je seksipilan, pa nek ljudi govore sto hoce To u kombinaciji sa Nurgul daje nesto sto ce nas tjerati da gledamo iz tjedna u tjedan, naravno uz nadu da ce scenaristi znati iskoristiti taj potencijal..

Pokusala sam iskopati nesto o scenaristicama, cisto da znam sto ocekivati i uspjela sam naci samo za Sebnem.. Nije uopce lose, vecinom radi kao scenaristica, s tim da je i producirala zadnji Halitov film Misafir koji je teska drama. Radila je na nekoliko serija medju kojima je i Kurtlar Vadisi, zatim Eşref Saati, Makber...
Uspjela sam..
Ma Murat je meni zanimljiv, nije lijep, nije dobar, možda zato što sam ih zajedno gledala u Vicdan očekujem nešto dobro i ovdje. Tamo nisu progovorili 5-6 rečenica a sve su rekli i zbog toga mi je drago da je on glavni.
Nadam se da nije ponavljanje priče iz BG ovo što je @bbojanas napisala, pisao je netko na nekoj FB stranici da je slična tema serije.
Ne vjerujem da bi toliko ulagali u seriju plaćali Nurgul 70 000 TL po epizodi (@mrvica će nam reći koliko je to u eurima ), Murat je doša iz Amerike zbog serije da bi napravili nešto bezveze..mislim da pucaju visoko, ali tko zna da li će se to publici svidjeti.


Po svim mogućim Fb stranicama pisalo se da će na ovoj lokaciji početi snimanje serije, ali meni se čini da ovaj trailer snimljen u Istanbulu
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???

Zadnje uređivanje seeni : 16.08.2011. at 10:17.
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 10:41   #11
draga moja @seči neka si ti sve ovo lijepo iskopala i otvorila temu ....
odmah se prijavljujem za učestovanje u gledanju i komentiranju!!!
pribilježime me
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 13:08   #12
Vjerujem da će serija biti ok, ne bi baš Nurgul prihvatila bilo kakvu ulogu, kao što reče neko
Dakle, u centru zbivanja će biti ona-sin-bivši muž, je l' tako
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 15:29   #13
Hajde ako se netko bolje snalazi s GT neka mi prevede što ovo piše ovdje kakva je uloga Onura u seriji http://www.sizdeyiz.com/dizi-ozetler...man-baslayacak
a ovo su glumci u seriji
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 16:12   #14
ja razumeh da pise da ce on biti njen muz u seriji

ostalo, nista sto vec ne znamo, o bolesnom detetu, njenoj borbi, pise da ce njenu majku igrati glumica iz Kad lisce pada, to nisam pratila, pa ne znam ko je u pitanju, ali, nekako pretpostavljam da se mama nece mnogo razlikovati od Leyle
bbojanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 19:36   #15
Quote:
bbojanas kaže: Pogledaj post
ja razumeh da pise da ce on biti njen muz u seriji

ostalo, nista sto vec ne znamo, o bolesnom detetu, njenoj borbi, pise da ce njenu majku igrati glumica iz Kad lisce pada, to nisam pratila, pa ne znam ko je u pitanju, ali, nekako pretpostavljam da se mama nece mnogo razlikovati od Leyle
Ja se sve nadala da sam pogrešno razumila. Još uvijek se bojim da bi Onur mogao biti glavni, bez obzira što ga nema u traileru. Buni me to što je N nekada izjavila da je našla novog partnera za seriju Onura. Nemam ja ništa protiv njega ali voljela bi više Murata jer mi je provjeren u paru s njom.
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 20:00   #16
seeni, bbojanas jeste li primjetile u šta gleda Nurgul, tj. šta visi na zidu u koji gleda ? U spavaćoj sobi? I nakon toga ostavlja prstenje. Ova scena je puna simbolike. Vi koje pratite Muhtesem, nemojte da me razočarate, trebale bi ovo objasniti .

Znači ovo je još jedna serija na Show tv. Imaju dobar program ove sezone. Vidjećemo hoće li ovo netko prevoditi.
__________________
Nebo ostaje vječno prazno, da bi zemlja tamo sagradila svoj raj od snova...
milidrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 20:56   #17
Quote:
milidrak kaže: Pogledaj post
seeni, bbojanas jeste li primjetile u šta gleda Nurgul, tj. šta visi na zidu u koji gleda ? U spavaćoj sobi? I nakon toga ostavlja prstenje. Ova scena je puna simbolike. Vi koje pratite Muhtesem, nemojte da me razočarate, trebale bi ovo objasniti .

Znači ovo je još jedna serija na Show tv. Imaju dobar program ove sezone. Vidjećemo hoće li ovo netko prevoditi.
U nešto uramljeno s arapskim slovima. Ja ne pratim Muhtesem samo čitam vašu temu, čekam da Mustafa odraste ....tako da ću te ja razočrati ne znam odgovor. vidjet ćemo za li @bbojanas pa ako ne bude znala ti nama napiši. Tamam?
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 04:01   #18
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
...Murat je došao iz Amerike zbog serije da bi napravili nešto bezveze..mislim da pucaju visoko, ali tko zna da li će se to publici svidjeti. Po svim mogućim Fb stranicama pisalo se da će na ovoj lokaciji početi snimanje serije, ali meni se čini da ovaj trailer snimljen u Istanbulu
Nisam znala to za Murata, ali se pokusava probiti u Hollywoodu? Citala sam neki clanak gdje Sensiz Olmaz stavljaju na prvo mjesto serija od kojih se najvise ocekuje. Odavno znamo na koji se nacin izracunava gledanost u Turskoj (3000 aparata na 75 milijuna stanovnika) Najbolji pokazatelji su Forumi, FB grupe i prica na kavama. Kao sto su kod nas svi tvrdili da ne gledaju t.serije, a u koji god kafic sjednes cujes komentare o npr.Asi i Ezelu

Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Ja ne pratim Muhtesem samo čitam vašu temu, čekam da Mustafa odraste
Potpis

Sto se tice same price, koliko sam ja shvatila Onur glumi muza br.2, a Murat br.1, a sto ce izgleda biti u doslovnom i prenesenom znacenju. Vjerovatno ce ih bolest sina opet pribliziti i tu ce se stvari zakomplicirati. Onur ce sigurno biti integralni dio zapleta, ali mi se cini da bi ipak Murat morao biti the glavna muska uloga. Da i stave Onura, Murat bi ga pojeo svojom pojavom i karizmom, a tesko mi je povjerovati da bi riskirali takvo nesto..
Isolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 04:33   #19
Quote:
milidrak kaže: Pogledaj post
seeni, bbojanas jeste li primjetile u šta gleda Nurgul, tj. šta visi na zidu u koji gleda ? U spavaćoj sobi? I nakon toga ostavlja prstenje. Ova scena je puna simbolike. Vi koje pratite Muhtesem, nemojte da me razočarate, trebale bi ovo objasniti .

Znači ovo je još jedna serija na Show tv. Imaju dobar program ove sezone. Vidjećemo hoće li ovo netko prevoditi.
Jel ono onaj Sulejmanov znak uramljen na zidu? Tako meni izgleda
Sandrica888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 08:53   #20
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
... čekam da Mustafa odraste
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Potpis
Sram vas bilo

Quote:
Sandrica888 kaže: Pogledaj post
Jel ono onaj Sulejmanov znak uramljen na zidu? Tako meni izgleda
Bravo Sandrice, dobro si primjetila.

To je Sulejmanov pečat ili tugra a ono na zidu je jedna od pjesama koje je Sulejman pisao kao Muhibbi, pjesnik, svojoj ljubavi Hurrem. Kao što je u zapadnom svijetu čuvena ljubav Romea i Julije, na istoku je između Sulejmana i Hurrem (sa sretnim krajem).

Scena ima dvostruko značenje. Kraj jedne ljubavi pred pisanim zavjetom ljubavi koja živi kroz vijekove i drugi, prozaičan, reklama i podsjećanje gledalaca na najveći hit Show televizije, Muhtesem.
__________________
Nebo ostaje vječno prazno, da bi zemlja tamo sagradila svoj raj od snova...
milidrak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:47.