Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2009., 14:32   #41
Samo skupi što više pljuvačke u ustima, i kad se kreneš ljubiti sve to prebaci u njena usta...
To se zove vlažni poljubac!! Tako ćeš je oboriti sa nogu...
Ima da odlijepi, za tobom mislim...





P.S.
nisi ti neee...
M_A_R_K_O is offline  
Old 22.07.2009., 19:42   #42
hahahaha... koja fora, krepavam od smijeha...

Inače, hvala mnogima na odgovorima, savjetima i ohrabrenju, ali znam da je ovo mnogima smiješno, nisu valjda svi dovoljno inteligenti da shvate da možda neki ljudi imaju problem s nečim što su ovi već prošli.
Jebiga, meni je žao što po pitanju suprotnog spola nemam iskustva kao prosječan dečko mojih godina, zato sad imam muke kako započeti stvarati to iskustvo, a uživo s nikim nemogu o tome pričati. Nadam se da zbog toga nisam ništa lošiji od ostalih ljudi, a ako netko misli da jesam, šta ja mogu...

I usput, možda sam glup, al što je to troll?
runjača is offline  
Old 22.07.2009., 20:35   #43
ispičuturo jedna !!!

22 godine si se naljevao na šanku i došlo doba da se ljubav proba...

obrgrliš ju rukom kao flašu...lagano njeno grlo prisloniš svojim usnama i cmačeš...samo ne idi zubima naprijed ko što ne ideš nit na flašu...znači sve je isto ko sa flašom..
mijauuuu is offline  
Old 22.07.2009., 20:39   #44
ma kaj bi bio loš...daj molim te...imam ja frenda od 28 godina šta nije isto curu poljubio u životu..pa šta sad...šta može kad nezna kako ni šta...
mijauuuu is offline  
Old 10.08.2009., 00:29   #45
e samo da vam kažem, đžaba vam svi savjeti kad sam nesposoban! Jobote, imao sam prilika, pričam sa ženskama i sve to, al neznam kako bi...
Inače sam baš komunikativan, al u takvim situacijama neznam šta bi pričao, skroz glupe fore imam, neznam šta bih pitao, ma katastrofa...
Iduće subote pravim pauzu, moram se moram malo popit da se odmorim od ovog svega pa nastavljam
runjača is offline  
Old 10.08.2009., 00:33   #46
Quote:
runjača kaže: Pogledaj post
E ovako, ja imam 22 godine i iako neizgledam loše (niti sam neki ljepotan) nisam nikad čak ni poljubio žensku, ali svojom voljom. Svake subote izlazim i nije mi nikad palo napamet ni prići curi, najbitnije mi je bilo da se napijem!
E sad, pošto mi je to postalo malo monotono i ustvari, htijeo bi imati curu, ali me muči kako poljubiti neku prvi puta, jer mi je malo bed što se u svojim godinama nikad nisam poljubio!
Bilo bi lakše da mi je 15 godina, pa ajd, onda je i za očekivati da se neznam ljubiti! Pa kako bi izgledao moj prvi poljubac, da li ću odma skužiti kako se to radi, da li će ženska skužiti da mi je to prvi poljubac?
Znam da će mnogima ovo biti smješno, al mene ovo malo muči, pa eto, ako ima tko kakav savjet...
Ozbiljno pitam
uff, na stranu to kolko imaš godina i ne znaš se još ljubit, upoznala sam dečka koji je presladak, prezgodan, ima oko 25 godina i još se nije poseksao, nego samo nedavno prvi put poljubio... slatkooo a kad sam ga vidla bio je meta za... uuuf...
dobro... nema veze.. zanjela sam se... ovako... savijet
Pa daj pitaj neku dobru frendicu da te nauči, kaj nije to najlogičnije
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Old 10.08.2009., 00:45   #47
Ma svi koji me poznaju misle da sam se već sexao (to je jedino što sam lagao o sebi jer bi me zajebavali) tak da bi bilo glupo pitat nekog da me nauči
runjača is offline  
Old 10.08.2009., 03:29   #48
eh mene ti je isto to mucilo pa i ne bas toliko davno..ja sam isto bila za otic van, popit, zabavit se s frendicama i to je to. a onda sam skuzila da postoje i neke druge stvari! i da, nekima je teze prvi put poljubiti nekoga nego popusit kurac prvi put
a gle, nema tu nekih pravila i prevelike filozofije.. lagano prislonis svoje na njene usne, pratis je pa kad ona krene s jezikom, krenes i ti.. samo polako, a i najgore sta ti se moze dogodit je da pomisli da se lose ljubis.. a i to se da prezivjet
ili kreni van ko i dosad, popij, a onda sve ide ko podmazano
__________________
čovjek ne laže samo kad filozofira, kad filozofira on izmišlja
::jaaa:: is offline  
Old 10.08.2009., 13:02   #49
Quote:
::jaaa:: kaže: Pogledaj post
.... kreni van ko i dosad, popij, a onda sve ide ko podmazano
ma daj kaj ima piti... onda jezik postane hrapav i sve koma... koji je smisao pijanog prvog poljupca... mislim znam da mnogi takve imali... al po meni najbolje neka ide chiste glave jer to su sitnice koje se pamte do kraja zhivota! hm... barem ja pamtim.
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Old 10.08.2009., 13:17   #50
Quote:
runjača kaže: Pogledaj post
Ma svi koji me poznaju misle da sam se već sexao (to je jedino što sam lagao o sebi jer bi me zajebavali) tak da bi bilo glupo pitat nekog da me nauči
nema se tu sta ucit.

jednostavno moras krenut. sve dolazi prirodno, samo moras napravit onaj mali koracic od stanja u kojem si trenutno do stanja iz perspektive kojeg ces se sam sebi smijati. jednostavno sam moras to uciniti, nitko ti tu ne moze bas pomoc preko foruma.
Zoey is offline  
Old 18.08.2009., 16:08   #51
Thumbs up

Quote:
runjača kaže: Pogledaj post
E ovako, ja imam 22 godine i iako neizgledam loše (niti sam neki ljepotan) nisam nikad čak ni poljubio žensku, ali svojom voljom. Svake subote izlazim i nije mi nikad palo napamet ni prići curi, najbitnije mi je bilo da se napijem!
E sad, pošto mi je to postalo malo monotono i ustvari, htijeo bi imati curu, ali me muči kako poljubiti neku prvi puta, jer mi je malo bed što se u svojim godinama nikad nisam poljubio!
Bilo bi lakše da mi je 15 godina, pa ajd, onda je i za očekivati da se neznam ljubiti! Pa kako bi izgledao moj prvi poljubac, da li ću odma skužiti kako se to radi, da li će ženska skužiti da mi je to prvi poljubac?
Znam da će mnogima ovo biti smješno, al mene ovo malo muči, pa eto, ako ima tko kakav savjet...
Ozbiljno pitam

opusti se,i uzivaj..nikako nece shvatiti da se ljubis prvi put,zato sto se svako ljubi na svoj nacin....
maa bit ce sve okk..
××aRweN×× is offline  
Old 18.08.2009., 19:01   #52
Uf, ovo je zanimljivo, 22 godine a nije poljubio curu, no dobro, šta je tu je.
Dakle u nadi da imaš dobru frendicu koja nije mnogo debela i prištava, a zna za ovo onda je zamoli da ti objasni, pokaže, čisto kao frendovi, a ako nemaš e onda si najebo šalim se, nisi najebo.
Kao što su neki rekli, iskustvo nije garancija znanja, a pod pretpostavkom da si gledao filmove gdje se ljube ili neke druge vani onda ćeš znati okvirno kako se ljubiti. Prvo i osnovno je ne naglo i ne odmah trpati jezik, prvo samo onako usnicama 5-10 sekundi aonda polako jezik, prvo na kratko pa se vratiš na usne samo pa ondaopet jezik i tako 2-3 puta izmjenjuješ a tada se prebaciš na jezik i tu nastaviš. Kad trebaš uzeti zraka ili ti je dosta sline onda se baciš ponovo kratko na usne samo dok to ne obaviš pokušavajući što brže ali da je neprimjetno jer će inače cura dobiti dojam da ti je dosadno.
Uglavnom, nema neke velike filozofije, brzo se uđe u štos. Uživaj sinko, kad budeš trebao savjete kako joj ga stavit obrati mi se na PM pa ja dođem demonstrirati šala
lenas84 is offline  
Old 18.08.2009., 19:02   #53
bez jezika mene smeta to lizanje i slina, ajde može baš iznimno
joannash is offline  
Old 18.08.2009., 19:03   #54
Quote:
M_A_R_K_O kaže: Pogledaj post
Samo skupi što više pljuvačke u ustima, i kad se kreneš ljubiti sve to prebaci u njena usta...
To se zove vlažni poljubac!! Tako ćeš je oboriti sa nogu...
Ima da odlijepi, za tobom mislim...





P.S.
nisi ti neee...
marko kenjaš evo
joannash is offline  
Old 19.08.2009., 15:28   #55
ovakvu sam ja prie nekoliko vremena temu otvorio...ja iam 12...pola njih me nie ozbiljno shvacalo...a ovima koi jesu hvala...mene odjebala zbog toga znam da ne pomaze al jbg toe moe iskustvo
superduper1 is offline  
Old 19.08.2009., 19:20   #56
Quote:
runjača kaže: Pogledaj post
e samo da vam kažem, đžaba vam svi savjeti kad sam nesposoban! Jobote, imao sam prilika, pričam sa ženskama i sve to, al neznam kako bi...
Inače sam baš komunikativan, al u takvim situacijama neznam šta bi pričao, skroz glupe fore imam, neznam šta bih pitao, ma katastrofa...
Iduće subote pravim pauzu, moram se moram malo popit da se odmorim od ovog svega pa nastavljam
jeble te "fore"!!!?

pa nemaš 13 god da bacaš fore...budi normalan, opušten...popij si nešto...ali ne previše, jer nitko ne voli pijane budale i nemoj piti pivo, ili neš slično što smrdi i od čeg podriguješ i prdiš...
možeš, recimo, zaplesati sa curom i kad vas ritam ponese, onda je lakše prijeći tu barijeru ...ako ne znaš plesati, improviziraj, ako loše plešeš i ona ostane plesati s tobom, to je još veći plus jer znači da si joj zanimljiv - tada samo uhvati pogodan trenutak i ne zaboravi...one hoće isto što i mi i ako nećeš ti, netko drugi će sigurno
najbitnije je da se u jednom trenutku odvažiš i to je to...
RaNzO is offline  
Old 21.08.2009., 01:12   #57
da..decko preporucam ti da netrebas misliti kako se ljubis ako uhvatis neku picu u subotu.samo kreni bez obzira.ja sam tako prvi puta..bio sam malo pod gasom bio mi je prvi put..uhvatio sam neku zensku i nisam opce razmisljao jao sto cu sada neznam se ljubiti..krenio sam i savladao ...budio samopouzdan!
__________________
Kako oblikovati potpise
ghostrider44 is offline  
Old 21.08.2009., 01:15   #58
Quote:
RaNzO kaže: Pogledaj post
jeble te "fore"!!!?

pa nemaš 13 god da bacaš fore...budi normalan, opušten...popij si nešto...ali ne previše, jer nitko ne voli pijane budale i nemoj piti pivo, ili neš slično što smrdi i od čeg podriguješ i prdiš...
možeš, recimo, zaplesati sa curom i kad vas ritam ponese, onda je lakše prijeći tu barijeru ...ako ne znaš plesati, improviziraj, ako loše plešeš i ona ostane plesati s tobom, to je još veći plus jer znači da si joj zanimljiv - tada samo uhvati pogodan trenutak i ne zaboravi...one hoće isto što i mi i ako nećeš ti, netko drugi će sigurno
najbitnije je da se u jednom trenutku odvažiš i to je to...
Slobodno pij pivo.
Ozz is offline  
Old 21.08.2009., 03:37   #59
Nema veze, za sve ti postoji 1. put..
Nagnes se lagano u desnu stranu i otvori usta nekih 5cm i dalje ces sam skuzit.. nemoze se to opisat.
__________________
What goes around comes around.
Gogo vertigo is offline  
Old 21.08.2009., 13:24   #60
issoo....pa uguras joj jezik u usta i to je too.....hehe.......
karlokit is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger