Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Pogledaj rezultate ankete: Idete li privatnicima zbog sumnje u kvalitetu javnog zdravstva ili zbog izbjegavanja duljeg čekanja?
Zbog sumnje u kvalitetu javnog zdravstva 2 28.57%
Zbog izbjegavanja duljeg čekanja 5 71.43%
Glasovatelji: 7. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2016., 20:30   #1
Privatno zdravstvo zbog sumnje u kvalitetu javnog ili zbog izbjegavanja duljeg čekanja?

Tema pomalo može biti glupa pa ako smeta,nek moderatori ne zamjere jer me stvarno interesira koji su to kriteriji odabira ljudi kome će ići. Znam slučaj gdje se jedna doktorica javnog zdravstva uvrijedila zbog posjete osobi koja radi u privatnom zdravstvu. Ja sam sa javnim zdravstvom za sad relativno zadovoljan,dao bi mu neku mršavu četvorku za ocjenu. Anketu sam stavio na jedan mjesec.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 12:43   #2
gdje je opcija 3.) ne idem privatnicima?
ana226 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 13:44   #3
Quote:
ana226 kaže: Pogledaj post
gdje je opcija 3.) ne idem privatnicima?
Pitanje nije postavljeno onima koji ne idu privatnicima Volio bi kad bi dobili usporedbu iste usluge privatnog i javnog,to bi vrijedilo za one koji su probali jedno i drugo.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 23:29   #4
o kvaliteti ne mislim ništa, tj. ne vjerujem da su bolji jedni ili drugi, ali privatno idem zbog veće ugodnosti.
recimo, da samo trebam izvaditi krv, strah me boraviti duže vrijeme u čekaonicama s bolesnim ljudima, da još nešto usput ne uhvatim.

za neke usluge me uopće nije briga je li privatno ili javno zdravstvo, ali za neke bih isključivo išla privatno.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 09:39   #5
Ja kad idem to je isključivo zbog dužine čekanja u javnom zdravstvu. Ne mislim da su kvalitetom lošiji od privatnog, samo su gužve za pojedine stvari van pameti. Onda si ili platiš ili čekaš mjesecima.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:43.