Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2011., 10:32   #1
istinite laži

http://www.youtube.com/watch?v=cx-zNux5TIg

Idemo na Dedakovića.

Dedaković je vitez i hrvatski mučenik. Po čemu?

zato što su u njegovom krevetu našli 370 tisuća maraka koje ste vi poslali,
a on drži u svome krevetu.

zato je vitez i mučenik!

zato je vitez što je napustio bojište u Vukovaru.

zato je vitez što je samo mjesec i pol bio u Vukovaru?

zato je vitez što je do prije nekoliko mjeseci tukao iz svih oružja po Hrvatskoj.

zato je vitez jer je bio član SK pokret za Jugoslaviju?

zato je vitez dok smo mi bili na robiji on pjevao druže Tito mi ti se kunemo da sa tvoga puta ne skrećemo.

po čemu je on vitez?

Po tome što je došao u stranku prava?

Pa gdje je on bio kada je grmilo?

gdje je on bio kada smo se i mi i vi tukli za Hrvatsku?

Služio je i Titu i partiji i svima drugima.

i sad je vitez

zato što briše noge Paragi.
-----------------------------------------------


Lijepo bih zamolio da utihne oružje samodopadnosti da brzo i koncizno dođemo do autora ovog pročitanog teksta.

moje mišljenje

Takav bolesni nazor je mogao doć samo iz Nazorove. Kretenizam spominjanja novca /o kojem je očigledno netko teški ovisnik/
pa do egotripa što netko više ljubi Dobroslava Paragu, a ne njega /traume iz djetinjstva/

... ne znam koliko ste upućeni o pronalasku nekoliko vreča novca u stranim valutama koje su završili na zagrebačkom smetlištu prije tridesetak godina.

Utvrđeno je kako je netko u Nazorovoj /zna se tko je stanovao i još uvijek stanuje u Nazorovoj/ novac čuvao u vrečama za smeće i greškom bacio pred kućom. Količina nikada nije utvrđena a radilo se između nekoliko desetaka milijuna i nekoliko stotina milijuna dolara u stranim valutama.

Jedino ako je netko mislio da je na srbe trebalo ispaljivati novčanice kada već nije slana municija i lijekovi. Isto kao što je pominjana medijska blokada pa kao da vukovarci nisu znali da se i drugdje u Hrvatskoj ratuje ...eh stoke li sitnog zuba.

jašta da možemo pitati i govornika Stjepana Mesića, no nismo sigurni govori li istinu.
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 11:38   #2
Quote:
... ne znam koliko ste upućeni o pronalasku nekoliko vreča novca u stranim valutama koje su završili na zagrebačkom smetlištu prije tridesetak godina.
To je bio novac Jakova Blaževića koji se poslije pravio kako nema pojma o čemu je riječ .
Slavonac 1909 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 11:46   #3
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post

... ne znam koliko ste upućeni o pronalasku nekoliko vreča novca u stranim valutama koje su završili na zagrebačkom smetlištu prije tridesetak godina.

Utvrđeno je kako je netko u Nazorovoj /zna se tko je stanovao i još uvijek stanuje u Nazorovoj/ novac čuvao u vrečama za smeće i greškom bacio pred kućom. Količina nikada nije utvrđena a radilo se između nekoliko desetaka milijuna i nekoliko stotina milijuna dolara u stranim valutama.


Ti svoje rečenice možeš započimati samo sa:

Pisalo je u Fekalu/Jutarnjem/Nacionalu/Globusu/24sata/Gloriji ... ili
Povjerovao sam u priču ... ili
Na googlu sam našao ...

Ali nemoj stavljati "utvrđeno je" pa nakon toga nanizati takvu hrpu idiotarija. Nemoj čovječe, blamiraš se samo.

lataejio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 01:47   #4
Quote:
lataejio kaže: Pogledaj post


Ti svoje rečenice možeš započimati samo sa:

Pisalo je u Fekalu/Jutarnjem/Nacionalu/Globusu/24sata/Gloriji ... ili
Povjerovao sam u priču ... ili
Na googlu sam našao ...

Ali nemoj stavljati "utvrđeno je" pa nakon toga nanizati takvu hrpu idiotarija. Nemoj čovječe, blamiraš se samo.

ti znas da je to laz, ti si upucen o tome...vidis na tvoju zalost, to je istina koju cu obijelodaniti kad budemo demokratska i pravna zemja..
serenada is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.