Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2017., 11:48   #1
Parcijala na politiku

Molim parcijalu na politiku. Jednostavno ono što se tamo događa nije i ne može biti normalno.

Jedna strana se konstantno kartonira, banira i briše dok se drugoj dopušta sve od vrijeđanja preko trollanja. Kriteriji su nevjerojatno nepravedni, vjerujem da nema ni jednog pdf-a na forumu gdje su prisutna tako dvostruka mjerila.

Većina konzervativnih ili desno orijentiranih forumaša je ionako napustila pdf jer u tome ne želi sudjelovati, a eto znam da mogu i ja jednostavno ne pisati, ali došao bi u iskušenje pa možda pisao nešto što ne odgovara ideologiji moderatora pa popio karton/ban.

Kojeg smisla ima to iživljavanje na forumašima koji ne misle kao moderatori - ne znam, pretpostavljam da je cilj od tog pdf-a napraviti homogenu zajednicu gdje neće biti zastupani desni ili konzervativni stavovi. Ok je i to, ako smatrate da je to zdrav i normalan pristup.

Ima 2 moda koji su fer i korektni, no to je premalo.
Rory Delap is offline  
Old 17.03.2017., 21:05   #2
Desničari jako vole biti žrtve i kad su većina, to je jedina generalizacija koja mi trenutno pada na pamet.

Kriteriji moderiranja su zapisani u Pravilima podforuma. Od tih kriterija ne odstupamo. Vrijeđanje, trolanje i govor mržnje zakamuflirani u "osobno mišljenje" ne prolaze niti će ikada prolaziti. Ovo ni izbliza nije prvi puta da uslijed življe javne rasprave o svjetonazorskim pitanjima određeni forumaši postanu hrabriji pa krenu u križarske pohode, pri tom se malo zaborave i onda pokupe banove. Proći će i to.

Inače, na temama koje se bave svjetonazorskim pitanjima je većina neobrisanih postova bez iznimke desničarska. Provjeri ako ne vjeruješ...
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Old 17.03.2017., 21:24   #3
U svakom slučaju, do sada smo odobravali parcijale na zahtjev pa ako se Rory želi pridružiti onima koji na taj način pokušavaju voditi političku borbu, ne vidim razloga da mu se ne udovolji. Naravno, uz vječnu napomenu da se parcijala isto tretira ma kako je dobivena. Dakle min 6 mjeseci do mogućeg traženja skidanja, nema komentiranja podforuma s parcijalom i nema inzistiranja da ju se skine s jedinm argumentom da je dobivena na traženje.

Ključam i tražim adminicu da ju upiše.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:36.