Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2017., 10:13   #4201
Meni se planet Uran nalazi u 8. kući, u škorpionu. Da li to znači da mi je škorpion naglašen u horoskopu? Budući da mi je podznak vodenjak.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:45   #4202
Muški Jarci su mutavi, smotani....
Kruti... Jedan mi je naročito išao na živce.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 11:52   #4203
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
Muški Jarci su mutavi, smotani....
Kruti... Jedan mi je naročito išao na živce.
Nisu!!!
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 14:57   #4204
Jesu, moj brat.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 22:02   #4205
Može pitanje?
U svojoj natalnoj imam konfiguraciju kardinalnog Velikog križa. Jupiter u opoziciji s Venerom, ali mene zanimaju druga dva kraka tog križa: opozicija Marsa i Neptuna.
Kako se ta opozicija Marsa i Neptuna može sve manifestirati (ili se manifestira) u životu? Skužila sam da mi ova prva opozicija utječe na studiranje i faks na kojem studiram, a što je s drugom?

Zadnje uređivanje Lorren : 23.03.2017. at 22:15.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 12:53   #4206
Proucavam danas malo ovu natalnu kartu i mozda bolje da i nisam, naidjem na to da mjesec kvadrat saturn daje gotovo sigurno rak ili tumor tokom zivota, meni pise na zelucu, inace imam gastritis vec, znaci moglo bi to biti donekle istina...

Tko se razumije u to bolje, jel to ovisi samo od toga ili imaju i neke druge kombinacije znakova planeta utjecaja?
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 15:16   #4207
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Merci beucoup
Netko mi je jednom provalio da je moj horoskop podosta interesantan, da zato kaj je sve zgurano u I. kući da mogu skoro sve, ali da samo to moram htjeti
Ima još kaj zanimljivog tu ?
pas de quoi

samo sad se mislim da li je ova zahvala feedback koji potvrđuje rečeno.

svi ti planeti u prvoj kući vladaju određenim sferama života - poljima u natalu, a ti imaš vladare 7 polja u prvom. prvo polje si ti i to bi značilo da sve vezano uz tih sedam kuća dolazi k tebi. i to i bez nekog truda. a uz trud....

zanimljiv ti je ovaj kvadrat marsa i urana, pogotovo jer je u pitanju kvadrat na vladara 7. kuće. 'škakljiv' aspekt kad su u pitanju partnerski odnosi.


Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
Meni se planet Uran nalazi u 8. kući, u škorpionu. Da li to znači da mi je škorpion naglašen u horoskopu? Budući da mi je podznak vodenjak.
to, između ostalog, znači da u tvom izgledu može biti nešto škorpionskog, ali i da si puno zatvorenija od tipičnog vodenjačkog podznaka.

Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Može pitanje?
U svojoj natalnoj imam konfiguraciju kardinalnog Velikog križa. Jupiter u opoziciji s Venerom, ali mene zanimaju druga dva kraka tog križa: opozicija Marsa i Neptuna.
Kako se ta opozicija Marsa i Neptuna može sve manifestirati (ili se manifestira) u životu? Skužila sam da mi ova prva opozicija utječe na studiranje i faks na kojem studiram, a što je s drugom?
razmisli malo kakvi te muškarci privlače, pa možda uvidiš nešto neptunovsko u njima.

tu imaš o tom aspektu.

ovo je samo jedan aspekt na mars, a kod tebe ih ima još i svi su jednako važni.

Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Proucavam danas malo ovu natalnu kartu i mozda bolje da i nisam, naidjem na to da mjesec kvadrat saturn daje gotovo sigurno rak ili tumor tokom zivota, meni pise na zelucu, inace imam gastritis vec, znaci moglo bi to biti donekle istina...

Tko se razumije u to bolje, jel to ovisi samo od toga ili imaju i neke druge kombinacije znakova planeta utjecaja?
ma ne čitaj sve šta piše na netu, pogotovo ne shvaćaj sve fatalno.
taj aspekt ne znači to. ni blizu.
ali on objašnjava one kočnice koje si spominjao i zašto je ta lavovska vatra kod tebe prigušena.
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 12:43   #4208
@Rubylee
Merci beaucoup!!
Zanima me sve što je tajnovito, što treba istraživati, psihologija, umorstva, razne devijacije kod ljudi... Obožavam krimiće. Kad se zaljubim tad volim luđački, to nije normalno a to je karakteristično za škorpione, oni idu u krajnosti, dođu do samog ruba provalije... Rakovi su također emotivni ali su plašljiviji dok je škorpion spreman na sve kad voli, ima tu hrabrost, srčanost...
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 12:53   #4209
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
pas de quoi

ma ne čitaj sve šta piše na netu, pogotovo ne shvaćaj sve fatalno.
taj aspekt ne znači to. ni blizu.
ali on objašnjava one kočnice koje si spominjao i zašto je ta lavovska vatra kod tebe prigušena.
Ma naravno, nisam shvatio to doslovno, onaj tren kad sam procitao me malo pogodilo al nista posebno.
Inace imam uvijek bez obzira na sta sam sve prosao jedan pozitivan pogled prema naprijed, netko mi je rekao da je to zbog toga sta mi je i pluton u dobrom aspektu, a to znaci regeneraciju.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 17:23   #4210
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
pas de quoi
samo sad se mislim da li je ova zahvala feedback koji potvrđuje rečeno.
Valjda imam neki šarm
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
svi ti planeti u prvoj kući vladaju određenim sferama života - poljima u natalu, a ti imaš vladare 7 polja u prvom. prvo polje si ti i to bi značilo da sve vezano uz tih sedam kuća dolazi k tebi. i to i bez nekog truda. a uz trud....
zanimljiv ti je ovaj kvadrat marsa i urana, pogotovo jer je u pitanju kvadrat na vladara 7. kuće. 'škakljiv' aspekt kad su u pitanju partnerski odnosi.
Onak, meni se dosta često zna dogoditi da mi se neke stvari poklope.
Ili možda prečesto idem linijom manjeg otpora ?
U kom smislu škakljiv ?
Nastojim biti dobar ljubavnik
Iako me možda ljudi ne skuže uvijek
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
@Rubylee
Merci beaucoup!!:che er:
Zanima me sve što je tajnovito, što treba istraživati, psihologija, umorstva, razne devijacije kod ljudi... Obožavam krimiće. Kad se zaljubim tad volim luđački, to nije normalno a to je karakteristično za škorpione, oni idu u krajnosti, dođu do samog ruba provalije... Rakovi su također emotivni ali su plašljiviji dok je škorpion spreman na sve kad voli, ima tu hrabrost, srčanost...
Boldano je fakat istina. Škorpioni uvijek imaju dubinu
Iako možda tu i podznak (moj je vaga, pa neke stvari valjda ublaži) pomaže
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 11:37   #4211
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
razmisli malo kakvi te muškarci privlače, pa možda uvidiš nešto neptunovsko u njima.

tu imaš o tom aspektu.

ovo je samo jedan aspekt na mars, a kod tebe ih ima još i svi su jednako važni.
Hvala! Stvarno je tako. Čitam opis aspekta i vidim da sam u zadnjih par godina koliko-toliko prepoznala probleme koje taj aspekt stvara u psihi, ali još mi je totalno nemoguće to staviti pod kontrolu u realnim životnim situacijama. Samodestruktivan aspekt, eto baš to, samu sebe najviše povrijedim sa nerealnim očekivanjima i razmišljanjima
Što se ostalih aspekata na Mars tiče, to je istina, imam ih 7, ali od toga su samo dva pozitivna
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 14:55   #4212
Teski aspekti su mjesta gdje trebate rasti, uciti i mijenjati se, nisu sudbina.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 16:39   #4213
Pozdrav...ako može očitavanje podataka. prvi put se susrećem s ovim, i nemam znanja o horoskopu, ali bi bio jako zahvalan ukoliko bi se netko našao da mi, ukoliko može, detaljno očita. unaprijed hvala.

https://postimg.org/image/vfh29jww9/
vvs5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 22:54   #4214
Zanima me, što znači kad se u natalnoj karti nalazi, tipa:

Mars u djevici
Saturn i venera u lavu
Jupiter u raku i venera samo je ona pri izlasku znaka
Mjesec u blizancima, čula sam da on daje dobre govorne sposobnosti
Pluton u vagi
Neptun u strijelcu
Chiron u biku ne znam što to znači.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 20:02   #4215
Pa guglaj svaki posebno i saznat ces. Za detaljniju analizu od nekoga pro-a sa ove teme moraš im se svidit.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 21:09   #4216


I stavit kartu
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 23:49   #4217
Jel ima koja dobra dusica da mi procita kartu ukratko

https://s4.postimg.org/dt79zyui5/Scr...23-27-48-1.png
danygirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 13:35   #4218
Lijepi pravokutni trokut


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 22:48   #4219
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Lijepi pravokutni trokut


-Stipe
Zvuci kao nesto dobro
danygirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 20:20   #4220
Pored svih krasnih zemljanih znakova u firmi, meni uvale poremećenog raka.
Koja pokora.
Antheia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.