Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2017., 16:20   #81
Mislim, kad bi postojale tablete protiv lijenosti onda nitko ne bi bio lijen.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 16:34   #82
Quote:
Amanga kaže: Pogledaj post
Mnogo je ljudi koji nikome nisu privlačni. Zagledaj se pažljivo u ljude idući put kad kreneš na plac, na kavu ili da kupiš šampon u trgovinu.

Mnogo ih je potpuno nevidljivih, žive na marginama društva, ne možeš ih čak ni vidjet na placu,

.
Matereti, koje kamenjarsko zaostalo razmišljanje. Po tome ispada da bar jedno 20% ljudi je izrazito ružno i nema ljubavno-spolnih kontakata.

Jel ti uopće znaš što znači živjeti na margini društva? Dal ima veze sa izgledom ili nečim drugim??
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 16:34   #83
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Mislim, kad bi postojale tablete protiv lijenosti onda nitko ne bi bio lijen.
Pa ako govorimo o lijenosti u vezi problema-usamljena srca,tada,ma što god rekli,a posebno žene,o dobrom uletu,samopouzdanju i slično,sve se ipak svodi na pojavu-izgled.

I očekivati od ljudi koji virtualno ovako krenu u neku komunikaciju,koja nekako ide dok ne dođe izgled na red,onda sve staje.

I sad očekivati da užasno puno energije trošiš na ljubav
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 16:44   #84
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Pa ako govorimo o lijenosti u vezi problema-usamljena srca,tada,ma što god rekli,a posebno žene,o dobrom uletu,samopouzdanju i slično,sve se ipak svodi na pojavu-izgled.

I očekivati od ljudi koji virtualno ovako krenu u neku komunikaciju,koja nekako ide dok ne dođe izgled na red,onda sve staje.

I sad očekivati da užasno puno energije trošiš na ljubav
Pa normalno.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 17:36   #85
Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
Matereti, koje kamenjarsko zaostalo razmišljanje. Po tome ispada da bar jedno 20% ljudi je izrazito ružno i nema ljubavno-spolnih kontakata.

Jel ti uopće znaš što znači živjeti na margini društva? Dal ima veze sa izgledom ili nečim drugim??
Je, samo se ti tješi. O postocima ne bih mada se ta brojka sad kad razmislim i kreće možda oko te cifre.

Ja sam mislila na marginu sveukupnih seksualno-ljubavničkih odnosa, ne socijalnu marginu pod kojim se misli na nezaposlenost, siromaštvo ili odbacivanje zbog kojekakvih razloga.
Amanga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 17:51   #86
Quote:
Amanga kaže: Pogledaj post
Mnogo je ljudi koji nikome nisu privlačni. Zagledaj se pažljivo u ljude idući put kad kreneš na plac, na kavu ili da kupiš šampon u trgovinu.

Mnogo ih je potpuno nevidljivih, žive na marginama društva, ne možeš ih čak ni vidjet na placu,

Seal nije ružan, ima odlično tijelo, divan osmijeh, rasni primjerak afričke rase. To što je Heidi ljepša od njega ne čini njega ružnim.
Vidis kako subjektivno gledas a razbacujes se 'kategoricnim' cinjenicama.

Seal nije ruzan tebi ali je ruzan nekom drugom (a njih dvoje su imali dosta hate mails u vezi toga... u djiru ljepotica i cudoviste). Znaci mali mozgovi su se nasli of kud njemu za pravo uzet takvu ljepoticu.

Tako ti sada sudis ljude po placu, po trgovinama koji su tebi i po nekim tvojim standardima ljepote nevidljivi.
Mozda i ti spadas nekome u tu 'navidljivu marginu drusta'. Samo zato ako ti sama sebe smatras 'normalnom' ili mozda cak i aktraktivnom, ne znaci da takva jesi u tudjim ocima.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 17:54   #87
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Vidis kako subjektivno gledas a razbacujes se 'kategoricnim' cinjenicama.

Seal nije ruzan tebi ali je ruzan nekom drugom (a njih dvoje su imali dosta hate mails u vezi toga... u djiru ljepotica i cudoviste). Znaci mali mozgovi su se nasli of kud njemu za pravo uzet takvu ljepoticu.

Tako ti sada sudis ljude po placu, po trgovinama koji su tebi i po nekim tvojim standardima ljepote nevidljivi.
Mozda i ti spadas nekome u tu 'navidljivu marginu drusta'. Samo zato ako ti sama sebe smatras 'normalnom' ili mozda cak i aktraktivnom, ne znaci da takva jesi u tudjim ocima.
Seal je prvenstveno megauspješan i poznat pjevač. Da je neki anonimus isto takvog izgleda ne bi ga ni pogledala. A nije sad da ga je upoznala prije karijere, ne bih ni riječ rekao.
Nađi za primjer neki par zgodne žene i anonimnog ružnijeg muškarca ili obrnuto.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 18:05   #88
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Seal je prvenstveno megauspješan i poznat pjevač. Da je neki anonimus isto takvog izgleda ne bi ga ni pogledala. A nije sad da ga je upoznala prije karijere, ne bih ni riječ rekao.
Nađi za primjer neki par zgodne žene i anonimnog ružnijeg muškarca ili obrnuto.
A znao sam da ce netko pametan rec kako je on poznat

Pa ona je bila poznatija prije njega kao uspjesan model...tako da njoj ne treba reklama.

Ako cemo po tvojoj logici, ona je mogla imat bilo kojeg mainstream poznatog tipa

A sad da izvlacim fortke obicnih ljudi... mislim
Ajde stavi svoju fortku na forum
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 18:08   #89
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Vidis kako subjektivno gledas a razbacujes se 'kategoricnim' cinjenicama.

Seal nije ruzan tebi ali je ruzan nekom drugom (a njih dvoje su imali dosta hate mails u vezi toga... u djiru ljepotica i cudoviste). Znaci mali mozgovi su se nasli of kud njemu za pravo uzet takvu ljepoticu.

Tako ti sada sudis ljude po placu, po trgovinama koji su tebi i po nekim tvojim standardima ljepote nevidljivi.
Mozda i ti spadas nekome u tu 'navidljivu marginu drusta'. Samo zato ako ti sama sebe smatras 'normalnom' ili mozda cak i aktraktivnom, ne znaci da takva jesi u tudjim ocima.
Ne sudim ja nikom kolega, plac sam upotrijebila kao referentno mjesto za odlazak, susret, struji mnogo ljudi njime, ali običnih ljudi, shopping mallovi se ne mogu kod nas upotrijebit za tu svrhu jer ljudi odlaze tamo da se pokažu s karticama, popeglani i napucani kao da su u Aspenu ili Monacu....umjesto placa možemo reći ulica, šetalište, radna mjesta, izaberi.

Seal može biti ružan samo muškarcima koji i sami sline za arijevskim plavušama i čude se "pa kak to sad, ne ide to tak...? Možda ti više govoriš o sebi kvotajući njih dvoje nego što inputiraš meni Ili da to preformuliram, on jeste možda i ružan ali je izuzetno seksualno atraktivan a mi ovdje pričamo baš o ljudima koji nisu spolno privlačni. Skoro nikom.
Amanga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 18:15   #90
Mislim da debelo griješiš.
Jer kad uzmem u obzir sve samce i samice koje znam, izgled im je prosječan. Ne, to nisu fizički najneprivlačnije osobe koje znam. Većina fizički neprivlačnih je uparena/ubračena.
Što znači da samcima nije problem toliko izgled koliko samopouzdanje. Osim toga, žena koja samo čeka da joj netko priđe, a sama ne poduzima išta, također lako može ostati sama (na stranu to što neke imaju stotine opcija i ponuda, neke nemaju puno ili uopće ponuda a fizički su sasvim ok osobe).
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 18:22   #91
Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
Mislim da debelo griješiš.
Jer kad uzmem u obzir sve samce i samice koje znam, izgled im je prosječan. Ne, to nisu fizički najneprivlačnije osobe koje znam. Većina fizički neprivlačnih je uparena/ubračena.
Što znači da samcima nije problem toliko izgled koliko samopouzdanje. Osim toga, žena koja samo čeka da joj netko priđe, a sama ne poduzima išta, također lako može ostati sama (na stranu to što neke imaju stotine opcija i ponuda, neke nemaju puno ili uopće ponuda a fizički su sasvim ok osobe).
U pravu si donekle, dio samaca moderne dobi su u velikom broju ljudi koji čekaju pravu ljubav/partnera visokih kvaliteta iliti probirači, na njih se nisam skoro ni referirala kad sam pisala ovo gore. Ali ima i jako mnogo ovih ekstremno seksualno neprivlačnih kojima nema ko da pomogne u konkretnom smislu, nađe im curu/ženu, gurne ih jedno k drugome. Rekla sam već da su se ti spolno neprivlačni iz starijih generacija prepuštali struji života/pomagačima iz obitelji i društva da ih ubrače. Brak je bio imperativ, zatvaralo se oči pred mnogim stvarima preko kojih moderni ljudi neće da pređu.
Amanga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 18:40   #92
Quote:
Amanga kaže: Pogledaj post
Ne sudim ja nikom kolega...
Seal može biti ružan samo muškarcima koji i sami sline za arijevskim plavušama i čude se "pa kak to sad, ne ide to tak...? Možda ti više govoriš o sebi kvotajući njih dvoje nego što inputiraš meni Ili da to preformuliram, on jeste možda i ružan ali je izuzetno seksualno atraktivan a mi ovdje pričamo baš o ljudima koji nisu spolno privlačni. Skoro nikom.
Slusaj kolegice, tocno znas sta sam napisao i tocno znas da si u predhodnom postu napisala glupost sudeci ljude po nekim svojim normama ljepote.

A tu svoju reverse psihologiju projekcije mozes servirat nekom drugom kao svoj argument. Meni nemoj prodavat maglu.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 19:10   #93
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
A znao sam da ce netko pametan rec kako je on poznat

Pa ona je bila poznatija prije njega kao uspjesan model...tako da njoj ne treba reklama.

Ako cemo po tvojoj logici, ona je mogla imat bilo kojeg mainstream poznatog tipa

A sad da izvlacim fortke obicnih ljudi... mislim
Ajde stavi svoju fortku na forum
Mogla je imati i anonimusa smetlara. Njoj je kriterij bio uspjeh ako već fizički izgled nije vrh.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 19:48   #94
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Slusaj kolegice, tocno znas sta sam napisao i tocno znas da si u predhodnom postu napisala glupost sudeci ljude po nekim svojim normama ljepote.

A tu svoju reverse psihologiju projekcije mozes servirat nekom drugom kao svoj argument. Meni nemoj prodavat maglu.
Ne sudim ja nikome po mojim kriterijima ljepote, sude im drugi po nekim psihološko-estetskim kriterijima koji nisu ništa drugo negoli prikriveni biološki mehanizam pronalaska što boljeg partnera za razmnožavanje. Tu vidimo da ljudi nisu mnogo dalje odmakli od rođaka iz životinjskog svijeta.

Nema tu nikakva reversea, sam si se razotkrio.
Amanga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:03   #95
Quote:
Ne sudim ja nikom kolega, plac sam upotrijebila kao referentno mjesto za odlazak, susret, struji mnogo ljudi njime, ali običnih ljudi, shopping mallovi se ne mogu kod nas upotrijebit za tu svrhu jer ljudi odlaze tamo da se pokažu s karticama, popeglani i napucani kao da su u Aspenu ili Monacu....umjesto placa možemo reći ulica, šetalište, radna mjesta, izaberi.

Mozda su ti nevidjlivi pa ih ne vidis.

Quote:
Seal može biti ružan samo muškarcima koji i sami sline za arijevskim plavušama i čude se "pa kak to sad, ne ide to tak...? Možda ti više govoriš o sebi kvotajući njih dvoje nego što inputiraš meni Ili da to preformuliram, on jeste možda i ružan ali je izuzetno seksualno atraktivan a mi ovdje pričamo baš o ljudima koji nisu spolno privlačni. Skoro nikom.
Hvala sto prezentiras mene, nas muske, i sve zene ikad rodene.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:54   #96
Quote:
Amanga kaže: Pogledaj post
Ne sudim ja nikome po mojim kriterijima ljepote, sude im drugi po nekim psihološko-estetskim kriterijima koji nisu ništa drugo negoli prikriveni biološki mehanizam pronalaska što boljeg partnera za razmnožavanje. Tu vidimo da ljudi nisu mnogo dalje odmakli od rođaka iz životinjskog svijeta.

Nema tu nikakva reversea, sam si se razotkrio.
Da li tu ukljucujes i sebe s obzirom da ih ni ti ne primjecujes po osnovama tih navedenih drustvenih psiholosko-estetskim kriterijima.

Je razotkrila si me ... jer sam nevidljiv po ..kako si ono rekla, prikrivenom biološkom mehanizmu pronalaska što boljeg partnera za razmnožavanje...

Nesuvislo razbacivanje termina nabacanih u recenici u svrhu ' prividno pametnog' izlaganja glupog stava, je isto kao i zavijanje govneta u celofan
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 21:49   #97
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Da li tu ukljucujes i sebe s obzirom da ih ni ti ne primjecujes po osnovama tih navedenih drustvenih psiholosko-estetskim kriterijima.

Je razotkrila si me ... jer sam nevidljiv po ..kako si ono rekla, prikrivenom biološkom mehanizmu pronalaska što boljeg partnera za razmnožavanje...

Nesuvislo razbacivanje termina nabacanih u recenici u svrhu ' prividno pametnog' izlaganja glupog stava, je isto kao i zavijanje govneta u celofan
Ja zapravo primjećujem i jedne i druge, ja sam vrlo dobar promatrač.

Očevidno je da ste ti i kolega gore popizdili iz samo vama znanih razloga stoga ne smatram daljnju raspravu s vama svrsishodnom, ali ostajem pri svemu što sam rekla u prvim postovima. Osim kvotanja slika manekenki i njihovih zgodnih muževa niste mi priuštili nijedan valjan protuargument.
Amanga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 22:19   #98
Quote:
Ja zapravo primjećujem i jedne i druge, ja sam vrlo dobar promatrač.
Onda puknes ovo..

Quote:
Očevidno je da ste ti i kolega gore popizdili
Bome primjecujes. Procitala si me bolje od vidovitog Milana.
No reci, jesam duzan kaj?

Ako se ne slazemo s tobom sigurno smo popizdili. Mora da je to, nema druge.

Quote:
Osim kvotanja slika manekenki i njihovih zgodnih muževa niste mi priuštili nijedan valjan protuargument.
Ljubav je uzajamna, volim i ja tebe.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 10:08   #99
Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
Čini mi se da samo tražiš izgovore za nedjelovanje. Nekog tko će ti reći da je to Ok?
Ajde doa napišem kako ja to vidim,naravno mnogi će misliti da sve vidim crno-i to je njihovo pravo.Isto tako mnogi se neće slagati-što je isto ok,ne mislim previše pisati više ovdje,ali ću odgovoriti na eventualne nedoumice.

Prvo,nisam u potpunosti odustao od nalaženja nekoga,ali sam na dobrom putu da to napravim,onako postepeno,ali s bržim koracima.

U srednjim 20-ima sam,moj neki raspon osoba za upoznavanje/druženje je 19-29.Puno mlađe naravno nebi išao,kao ni previše starije.Maksimalno tih 4-5 godina,što god netko pričao,osjeti se razlika.

Biti ću vjerovatno bombardiran,ali cure u 20-ima imaju najveću "cijenu".Traže najbolje moguće i to je,naravno,normalno.Ne kažem da su u 30-ima za baciti,da to odmah riješimo.

U jednoj dobroj temi,ali i ono što sam iskušao na vlastitoj koži-izgled je zaista preduvjet za išta dalje.Ja sam tu ispodprosječan.
Naravno,kao i svi,volim i ja pogledati lijepe,fit osobe,ali sam svjestan svega.Realno,sviđa mi se 80+ % osoba koje vidim,izuzevši stvarno one koje su ružne i s puno previše kila.

Ženska osoba u dvadesetima,slična fizička kao ja,sasvim sigurno neće izabrati mene,nego će težiti i vrlo vjerovatno dobiti nešto bolje.Ženama je tu puno lakše,a muški bi za malo atributa i ženske nježnosti dalo jako puno.

Iako muški sazrijevaju u 30-ima,ne ciljam na to,mirna sam osoba i volio bi imati i sada normalnu osobu uza sebe,do 30-te zasnovati obitelj i uživati u tome.

Naravno,to su moje želje,a za to je potrebno dvoje i kad misliš da je sve lijepo,divno,krasno dođe do prekida,rastave.I onda se javlja ona tema_Je li ljubav precijenjena ? Mislim da je! Lijepo je kad dijeliš puno s nekime,ali kad si pomalo naivna,emocionalna osoba kao što jesam,onda te kasnije to košta puno,čak možda i više nego sveukupno uživanje.

Uz izgled,koji je ispodprosječan (a tu dolazi do izražaja,i zbog toga,samopouzdanje,vjerovnaje u sebe-koje je kasnije problem) mogu reći da sam i materijalno ispodprosječan.Naravno,ne mislim nužno da bi s nekim stanom,boljim autom i ok poslom riješio svoje probleme,ali budimo realni,novac otvara mnoga vrata,možeš si priuštiti putovanje,neku aktivnost...

Uz sve svoje probleme,došao sam do godina kada nemam ništa-a još manje mogu očekivati u budućnosti od drugih ( i tu sam daleko ispodprosječan),moram raditi na svome životu.

Neki plan je u periodu od 5 godina,znači 25-30 godina,napraviti dobar CV,usavršiti se,pronaći sebe i postaviti temelje za nešto bolje.

Volio bi,još jednom,da imam neku osobu s kojom bi to bilo lakše,ali kada se uzme u obzir koliko je teško doći do toga (ne kažem nemoguće),pitanje je,jel mogu to vrijeme,energiju utrošiti u nešto bolje-sebe.

I to je jedan od bitniih razloga zašto sam sve bliže odustanku-mislim da više to moram riješiti/pomiriti se sa sobom.

Pisano je malo bez reda,pa ako slučajno tko ima pitanje,nastojati ću odgovoriti
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 16:30   #100
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
Kad ti duže vremena jedan način upucavanja,
ne pali moraš promijeniti taktiku jer te to neće odvest nigdje. Moraš, tu nema kompromisa.
Sva iskustva koja si imao do sada premda su skromna su reakcija na tvoje ponašanje, ne može se rješiti problem ako se djeluje uvijek po istom obrazcu. To ne znači da je tvoje ponašanje loše ali nemaš od njega ništa, znam po sebi.
Gdje naći nekoga? To se i ja pitam, rekla bih nigdje. To se dogodi il ne dogodi, nema recepta za to. Da imaš društvo ma bar kog prijatelja mogao bi s njima vani pa bi možda sreo nekog al opet je bitna tvoja reakcija, tvoj ulet, trud...
Od sjedenja i gledanja nema ništa! Mada ja znam po sebi tijekom srednje škole kad se puno izlazilo, kad sam god bila sa svojom ekipom uvijek bi se vratila doma bez nekog osobitog susreta. Nekad bolje prođeš kad si sam tipa u šetnji, na kavi, u knjižnici... Ima načina al treba imati i sreće da naletiš na ok osobu.
Moram se na ovo osvrnuti, kad kežeš da bi bilo dobro da ima nekog frenda s kojim bi izlazio, to je točno. Daleko je lakše neku curu upoznati ako ne izlaziš sam. Ima više razloga za to koje neću sad nabrajati. Točno je i da treba prilaziti jer naše žene su kao drvene Marije, samo čekaju da njima netko priđe, a same neznancu neće prići ni da ih strijeljaju. Priča da se to dogodi ili ne dogodi važi samo ako si žensko. Vama se stvarno to slučajno dogodi jer su vaše šanse da vam netko priđe 1000 puta veće. Muškome se to dogodi samo ako sam sve poduzme da mu se dogodi. Dobro si primjetila da kad izađeš s društvom da najčešće nikog novog ne upoznaš, osim možda poneku budalu jer pametan muškarac ne prilazi ženi koja je u društvu s nekim muškarcima. Za ženu je preporuka ako želi upoznati nekog novog onda treba izaći van samo s jednom frendicom, ne s dvije ili tri. Ako vas je u društvu 4 ili više onda će vam rijetko tko prići jer svatko pametan zna što se obavezno dešava kad priđe skupini od više žena. Uvijek će se bar jedna naći koja će se zdušno truditi da sve uništi kako se nitko ni s kim ne bi upoznao jer zna da ona nije ta zbog koje muški prilaze. Znači, najbolje da odmah sve rasturi jer bi se inače moglo desiti da joj frendice pronađu dečke i da više nema s kim izlaziti. To važi za Hrvatice, vani nisam primijetio taj oblik zavisti u tolikoj mjeri kao kod nas.
alphacentaury is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:23.