Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2017., 10:12   #21
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Dobro je rekao Gugenheim, u tom slučaju Selakičin dekolte ostaje jedino o čemu se može pisati... nema potrebe da se ponovno otvara tema zbog toga.
Daj sliku, link, nešto...!
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Old 13.04.2017., 11:50   #22
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
No, eto, iako je emisija (i) feministička, iako se u njoj iznose i laži (npr. o različitoj plaći za isti posao ili da je premalo žene negdje gdje ih je u stvarnosti više nego muškaraca), a nekad je i mizandrijska, o tim temama je zabranjeno pričati na jednom običnom forumu, na topicu na kojem se komentira ta emisija.
A problem neće nestati ako se nama koji pratimo emisiju zabrani pisati o temama o kojima se raspravljalo u emisiji, naime
opet se može dogoditi da se ukažu padobranci koji ne znaju kako se komunicira na temi i krenut će popovati svima svoju priču i svoj stav, i tema će se opet zatvoriti iz istog razloga zbog kojeg se već zatvarala.
Krkimir is offline  
Old 13.04.2017., 11:56   #23
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
A problem neće nestati ako se nama koji pratimo emisiju zabrani pisati o temama o kojima se raspravljalo u emisiji, naime
opet se može dogoditi da se ukažu padobranci koji ne znaju kako se komunicira na temi i krenut će popovati svima svoju priču i svoj stav, i tema će se opet zatvoriti iz istog razloga zbog kojeg se već zatvarala.
Problem nije u tome što ćeš ti reći- oni u emisiji(ili netko od njih) misli ovo, a ja mislim ovo, nego kad započne rasprava među forumašima koja više uopće nema dodirnih točaka s emisijom.
__________________
MCR
ball is offline  
Old 13.04.2017., 12:02   #24
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Problem nije u tome što ćeš ti reći- oni u emisiji(ili netko od njih) misli ovo, a ja mislim ovo, nego kad započne rasprava među forumašima koja više uopće nema dodirnih točaka s emisijom.
Ovo je nejasno.

Pa kako nema dodirnih točaka s emisijom? U emisiji u kojoj 5 ljudi sjedi i razgovara, razgiovara se o nekoj temi. Ja komentiram nečije ideje o toj temi iznešene u emisiji, besmisleno je da komentiram nečije sise u emisiji. Emisija nije zbog sisa, već samo zbog mišljenja koju osoba iznese u emisiji. Ako se ne slažem s nečijim mišljenjem o temi u emisiji, logično je da moj komenatr sadrži moje mišljenje. Postoji li način da komentiram nečije ideje iznesene u emisiji, a da ne iznesem svoje mišljenje o istoj temi?
Gugenheim is offline  
Old 13.04.2017., 12:04   #25
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Problem nije u tome što ćeš ti reći- oni u emisiji(ili netko od njih) misli ovo, a ja mislim ovo, nego kad započne rasprava među forumašima koja više uopće nema dodirnih točaka s emisijom.
ispravak:
Kad započne rasprava među padobrancima koji uopće ne prate emisiju niti pišu na temi.
To je problem, a ne mi koji smo tu od početka.
Krkimir is offline  
Old 13.04.2017., 12:33   #26
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
Ovo je nejasno.

Pa kako nema dodirnih točaka s emisijom? U emisiji u kojoj 5 ljudi sjedi i razgovara, razgiovara se o nekoj temi. Ja komentiram nečije ideje o toj temi iznešene u emisiji, besmisleno je da komentiram nečije sise u emisiji. Emisija nije zbog sisa, već samo zbog mišljenja koju osoba iznese u emisiji. Ako se ne slažem s nečijim mišljenjem o temi u emisiji, logično je da moj komenatr sadrži moje mišljenje. Postoji li način da komentiram nečije ideje iznesene u emisiji, a da ne iznesem svoje mišljenje o istoj temi?
Ono, što ti je besmisleno, nemoj komentirati...nitko te na to ne goni. Ali zadnji upisi su temu pretvorili u sasvim nešto drugo od onoga što ona jest. Onaj, tko je htio vidjeti o čemu se u emisiji govorilo, bio bi u velikoj dubiozi jer iz vaših upisa to se nije dalo shvatiti.
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
ispravak:
Kad započne rasprava među padobrancima koji uopće ne prate emisiju niti pišu na temi.
To je problem, a ne mi koji smo tu od početka.
Gle, teme su otvorene svima. Ne dijelimo forumaše na novopridošle i starosjedioce...i nema problema dok se svi drže pravila.
__________________
MCR
ball is offline  
Old 13.04.2017., 12:37   #27
Gle, s time uopće niste ništa riješili. Čemu mazanje očiju i ignoriranje činjenice da su problem napravili oni koje sam naveo?
Što kad se tema opet zatvori iz istog razloga?
Krkimir is offline  
Old 15.04.2017., 14:41   #28
Jel se smije napisat da je Selakica sinoć bila slatkiš za muške oči ili je to preveč seksistički?

I da Rada, po običaju, kad komentira nešto izvan svoje domene, zbog koje je uopće u emisiji, kako je Guggenheim objasnil, lupeta toliko da postane neugodno slušat?
Johnny Quid is offline  
Old 15.04.2017., 18:49   #29
1. Smijes, jer si komentirao njen izgled a ne ono o cemu je ona govorila.
2. Isto moze, jer si iznio svoj dojam. Da si napisao da je trkeljala feministicke gluposti onda bi to bilo trolanje.
Krkimir is offline  
Old 17.04.2017., 08:27   #30
Drago drustvo, hvala na sudjelovanju.
Zatvaram jer se pretvorilo u chat.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.