Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2017., 19:14   #5201
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Koliko se tenisačica profesionalno bavi tenisom? Sigurno ih ima na onoj top-ljestvici preko sto tisuća. Od svih poštenih sportašica, ti odabereš navijati za onu koja je tko zna koliko rezultata ostvarila koristeći se prljavim trikovima. Indikativno, zar ne?
Opet vrtiš isto. Zaključili smo da nemaš protuargument. Šah mat.
Sharapova #fer, #pošteno i samo #pošteno
True sportaš koja iz svega izlazi još jača.
Neki bi fejkali ozljedu plućnog krila i par mjeseci (čitaj, u tajnosti odradjivali kaznu za doping) ali ne i ona!!
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 23.04.2017., 19:17   #5202
http://www.index.hr/mobile/clanak.as...lack&id=965352
X forumasica na svim relevantnim portalima u regiji. Regionalna kraljica društvenih mreža
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Old 23.04.2017., 19:18   #5203
Quote:
Zvone99 kaže: Pogledaj post
Misliš kao likovna tehnika ili kao x tehnika?
ništa ne znam... prvi put čujem. molim forumašice da ponove gradivo za večeras pa možemo napraviti otvorenu tribinu nakon što slažem da me boli glava i izbjegnem turistički obilazak
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 23.04.2017., 19:18   #5204
Quote:
Masha19 kaže: Pogledaj post
True sportaš koja iz svega izlazi još jača.
Zato što je djelovanje dopinga u njezinom slučaju trajno. Zaključila je da joj pada forma pa se pomirila s činjenicom da će je uhvatiti s prstima u pekmezu, ali jednom kad odradi smiješno malu suspenziju, bit će opet ojačana trajnim djelovanjem nedopuštenih sredstava. Pametna taktika, moram priznati. Ipak, nedovoljno pametna da je ne bih prozrela.
Grokan is offline  
Old 23.04.2017., 19:18   #5205
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Koliko se tenisačica profesionalno bavi tenisom? Sigurno ih ima na onoj top-ljestvici preko sto tisuća. Od svih poštenih sportašica, ti odabereš navijati za onu koja je tko zna koliko rezultata ostvarila koristeći se prljavim trikovima. Indikativno, zar ne?
Too Groky idemo samo jako! Navratilova, Serena, Steffi, Billie, Evert i ostale legende >>>>>>>>>>>>>> Dopingapova
Zvone99 is offline  
Old 23.04.2017., 19:18   #5206
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/mobile/clanak.as...lack&id=965352
X forumasica na svim relevantnim portalima u regiji. Regionalna kraljica društvenih mreža
Jel to Rozga nabavila novu PR-ušu? Slej little forumašice.
BrightSun is offline  
Old 23.04.2017., 19:21   #5207
Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
Jel to Rozga nabavila novu PR-ušu?
Baš loša gluma. "Slučajno" je podviknula ključne riječi da bi ih uhvatio mikrofon.
Grokan is offline  
Old 23.04.2017., 19:23   #5208
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Zato što je djelovanje dopinga u njezinom slučaju trajno. Zaključila je da joj pada forma pa se pomirila s činjenicom da će je uhvatiti s prstima u pekmezu, ali jednom kad odradi smiješno malu suspenziju, bit će opet ojačana trajnim djelovanjem nedopuštenih sredstava. Pametna taktika, moram priznati. Ipak, nedovoljno pametna da je ne bih prozrela.
Ti jednostavno ne kužiš. A tu ti ja pomoći ne mogu.
Jednostavno, draga moja, nisi upućena
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 23.04.2017., 19:23   #5209
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Baš loša gluma. "Slučajno" je podviknula ključne riječi da bi ih uhvatio mikrofon.
sestro

Jelka nije tako needy za pažnjom ljudi. Da jest, napravila bi fejk profil na forumu i hvalila samu sebe
Zvone99 is offline  
Old 23.04.2017., 19:27   #5210
Quote:
Masha19 kaže: Pogledaj post
Ti jednostavno ne kužiš. A tu ti ja pomoći ne mogu.
Što imam razumjeti? Prijevaru? Oprosti, ona nije ukorijenjena u mene, za razliku od nekih. Ne mogu razumjeti ono s čime se nikada ne susrećem.
Grokan is offline  
Old 23.04.2017., 19:28   #5211
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
stvarno ne vidim zašto bi bilo loše ako se zaneseš. u najmanju ruku to ti može biti frend za cijeli život s kojim ćeš povremeno prakticirati frottage.

Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
jel mi može netko objasniti kae to frottage vidim da je to sad in pa me zanima
exiled is offline  
Old 23.04.2017., 19:33   #5212
.
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 23.04.2017., 19:35   #5213
Quote:
Grokan kaže: Pogledaj post
Koliko se tenisačica profesionalno bavi tenisom? Sigurno ih ima na onoj top-ljestvici preko sto tisuća. Od svih poštenih sportašica, ti odabereš navijati za onu koja je tko zna koliko rezultata ostvarila koristeći se prljavim trikovima. Indikativno, zar ne?
jel ovo ti optuzujes našu Mashu da se drogira?
__________________
2007 - 2017
Halloween is offline  
Old 23.04.2017., 19:36   #5214
Quote:
Masha19 kaže: Pogledaj post
.
Hahahahaha, pa ja ću se ranit.
BrightSun is offline  
Old 23.04.2017., 19:37   #5215
@winka - danas se ruterka išla ubit i nametnulo nam se jedno pitanje, pa smo htjeli od tebe čuti stručno mišljenje - mogu li osobe koje se ubiju ići u raj?
Zvone99 is offline  
Old 23.04.2017., 19:39   #5216
Quote:
Halloween kaže: Pogledaj post
jel ovo ti optuzujes našu Mashu da se drogira?
Prijo, nije važno što, nego tko govori

Ali, nije daleko od istine
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Old 23.04.2017., 19:40   #5217


Grokina autobiografska
Zvone99 is offline  
Old 23.04.2017., 19:41   #5218
Quote:
Zvone99 kaže: Pogledaj post
@winka - danas se ruterka išla ubit i nametnulo nam se jedno pitanje, pa smo htjeli od tebe čuti stručno mišljenje - mogu li osobe koje se ubiju ići u raj?
ne
Guillotine is offline  
Old 23.04.2017., 19:42   #5219
Quote:
Zvone99 kaže: Pogledaj post
@winka - danas se ruterka išla ubit i nametnulo nam se jedno pitanje, pa smo htjeli od tebe čuti stručno mišljenje - mogu li osobe koje se ubiju ići u raj?
zavisi radi čega su se ubili i u kakvim okolnostima. Mislim da će Bog rutherki progledati kroz prste jer je ipak u pitanju ozbiljna stvar
__________________
2007 - 2017
Halloween is offline  
Old 23.04.2017., 19:44   #5220
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
Ti mene nes vise zajebavat tebi uopste nije stalo do mene i ti i ja smo zavrsili.
zavrsili smo kad ja to kazem
Guillotine is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.