Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2017., 20:33   #21
Ništa. Ne znam jesam li ikada i mogla, a osobito ne sada. Naravno da uvijek postoji neko nadanje ili da si nešto želiš, ali realno gledajući - to je jedno velik ništa. Zapravo, ni ne znam mogu li išta dati. Bojim se otvoriti pa sve to izbjegavam. Ne smatram se zabavnom osobom, zapravo mislim da sam poprilično dosadna.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 20:42   #22
Takav sam kakav sam, a i druga strana je takva kakva je. Odnos je tolerancija, suživot, i sinergija, a ne uvaljivanje roba i cjenkanje.
Kada bi se od mene tražilo da se reklamiram, ne znam što bih napisao ni rekao. Čak bih sebe prikazivao gorim, tako da poslije ispadne da postajem sve bolji.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 20:43   #23
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Enduring, preskočit ću dio o glumatanju jer mi se stvarno ne da, ali o kakvoj točno imaginarnoj stvarnosti pričaš?
Pa ona misli da mora biti nekakva idealna osoba za idealnu vezu i da će joj onda biti idealno, a to tako ne ide. I trenutno nece u vezu jer skuplja snagu da bude opet malo "idealna". Gle sve sto joj se dogadja sad dogadjat ce joj se i u vezi za 5 ili 10 ili 2 godine, moze tako glumit tu idilu krace vrijeme i opet ce biti isto...

Ok ja fakat nisam neki romantik i ne kazem da sam 100% u pravu , ali ja to nikad ne bi radio, ne vidim tu nista dobro.
enduring is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 20:46   #24
potpis na tomislava b.
nema mi gore tlake nego da sam o sebi idem pisati kako sam mlad, lijep, duhovit, nacitan, duhovan, empatican, sposoban...
a jednako toliko otprilike i vjerujem kad netko drugi to govori o sebi
a cak i ako je sve i istina, opet nista ne garantira da cemo mi kao par dobro funkcionirati
no ako postoji inicijalna privlacnost, mislim da se u pravilu isplati krenuti polako pa vidjeti kud put vodi
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 20:49   #25
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Takav sam kakav sam, a i druga strana je takva kakva je. Odnos je tolerancija, suživot, i sinergija, a ne uvaljivanje roba i cjenkanje.
Kada bi se od mene tražilo da se reklamiram, ne znam što bih napisao ni rekao. Čak bih sebe prikazivao gorim, tako da poslije ispadne da postajem sve bolji.
Tomislave, ja sam iz nekog razloga mislio da se ti samo znaš (kvalitetno) zezati, ali ovaj upis ti je na mjestu.

Inače, nisam mislio pisati na ovoj temi, ali sam se onda sjetio jedne lijepe Borgesove pjesme (druga). Eto, bar imam to što znam (za) neke pjesme...

Zadnje uređivanje Bredon : 06.03.2017. at 21:00.
Bredon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 21:13   #26
Puno ljudi mi je reklo da ću biti dobar tata jednog dana. To mora da je neki plus onda.

Ne znam, nisam imao prilike sebe pokazati u pravom svjetlu, i mislim da bi mogao dati nešto nekome ako mi se da prilika. Samo ne znam koliko je to moje bolje ili lošije od tuđeg, a niti nije na meni da to procjenim.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 21:13   #27
Quote:
enduring kaže: Pogledaj post
Pa ona misli da mora biti nekakva idealna osoba za idealnu vezu i da će joj onda biti idealno, a to tako ne ide. I trenutno nece u vezu jer skuplja snagu da bude opet malo "idealna". Gle sve sto joj se dogadja sad dogadjat ce joj se i u vezi za 5 ili 10 ili 2 godine, moze tako glumit tu idilu krace vrijeme i opet ce biti isto...

Ok ja fakat nisam neki romantik i ne kazem da sam 100% u pravu , ali ja to nikad ne bi radio, ne vidim tu nista dobro.
Ne mislim. Idealno nije prava riječ. Ne znam zašto si tako zapeo za tu glumu.
Govorim o sagledavanju sebe.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 21:16   #28
Quote:
enduring kaže: Pogledaj post
Pa ona misli da mora biti nekakva idealna osoba za idealnu vezu i da će joj onda biti idealno, a to tako ne ide. I trenutno nece u vezu jer skuplja snagu da bude opet malo "idealna". Gle sve sto joj se dogadja sad dogadjat ce joj se i u vezi za 5 ili 10 ili 2 godine, moze tako glumit tu idilu krace vrijeme i opet ce biti isto...

Ok ja fakat nisam neki romantik i ne kazem da sam 100% u pravu , ali ja to nikad ne bi radio, ne vidim tu nista dobro.
Ja sam je skužila da bi joj bilo dovoljno da je zadovoljna a ne da je idealna jer nitko ne očekuje idealnu s druge stane ali očekuju zadovoljnu i veselu a ne onu koja je down i bezvoljna. Ili ti kad tražiš cure privlače te upravo takve?
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 21:20   #29
animusa
Projekciju onoga sto nedostaje nekoj curi
Dok neshvati da je to ona
hahaahah
nis ne kuzite?
ma nema veze
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 21:21   #30
nekak sam mišljenja da svatko prvo mora biti zadovoljan sa samim sobom ...
očekivati da će te nadopuniti, ispuniti, usrećiti... - nastavi niz - osoba koja ti se svidi je nerealno i nelogično ...- onak za tipove koji više traže mamu a ne ženu.

kad si zadovoljan samim sobom tad iz tebe zrači samopouzdanje i to se nanjuši ... - možeš se zajebavati sa svakom tematikom i prosipati idiotarije koje površne osobe miču od tebe i štede ti vrijeme promašenih kava.
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 21:24   #31
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Ja sam je skužila da bi joj bilo dovoljno da je zadovoljna a ne da je idealna jer nitko ne očekuje idealnu s druge stane ali očekuju zadovoljnu i veselu a ne onu koja je down i bezvoljna. Ili ti kad tražiš cure privlače te upravo takve?
Bingo.

Ne skupljam snagu da nekome zaglumim, da hoću to mogu i sad, to je bar najlakše, skupljam snagu za sebe.

I nee, ne tražim da me itko usreći, nadopuni i ne znam šta od mene napravi. Svega sam svjesna. Mislila sam iskreno da će tema ići više u smjeru tuđih iskustava nego vrćenja oko mene i moje prazne slame. Ne da mi se o sebi, stvarno mi se ne da.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 21:27   #32
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
I nee, ne tražim da me itko usreći, nadopuni i ne znam šta od mene napravi. Svega sam svjesna. Mislila sam iskreno da će tema ići više u smjeru tuđih iskustava nego vrćenja oko mene i moje prazne slame. Ne da mi se o sebi, stvarno mi se ne da.
sorry al nisam mislio isključivo na tebe kad sam pisao post već općenito

EDIT: dapaće iz vlastitog iskustva
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 21:40   #33
Htjela bih da za promjenu meni daju. Al ne (samo) 🍌😎
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 21:43   #34
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Htjela bih da za promjenu meni daju. Al ne (samo) 🍌😎
Osim voca nudim i meso. Javi se!
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 21:53   #35
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne mislim. Idealno nije prava riječ. Ne znam zašto si tako zapeo za tu glumu.
Govorim o sagledavanju sebe.
Ja mislim da on ne misli na tebe nego na onu s kojom je on bio i koja je bila super u pocetku a kasnije pocela kvocati u zelji da ga promijeni.
Ako dobro berem, ona sad pauzira i skuplja snagu za novu rundu s nekim drugim. Tako nekako.

O davanju i primanju

Pa, ili imas nesto za dati, ili nemas. Nisu svi ljudi puni duha, ideja, entuzijazma, energije, pameti, znanja i ostalog kao sipak kostica.
Ali ona kolicina koja se ima, ima se.

Medjutim, cini mi se da postoje razni periodi u zivotu kad je motivacija drugacija. Ili je ni nema.
Onaj neki zivotni elan. Volja, snaga, zelja ili sto vec, da se to pokaze.

Hocu rec, ako nisi duhovit, nema te knjige iz koje ces nauciti viceve pa postati stand up komicar.
Ali se moze i najduhovitijima zalomiti period kad ih jednostavno ne ide.
Kad pofali one unutrasnje sile.
To ne znaci da su postali neduhoviti, samo se trenutno ne osjecaju motivirano da budu u tom raspolozenju.

Ti si duhovita. Citanje tria fantastikus mi je jedno od najboljih internetskih dozivljaja.
I daleko si dosla. Uspjela si
. Na ovu hm...rezignaciju? gledaj kao na trenutnu malodusnost, odmor prije novih izazova i njihovog rjesavanja.

Svi ih imaju - mislim faze, i vise - manje nose se s njima vec prema karakteru. Faze se smjenjuju. Mijenjaju i sa godinama. Ili hormonima, tko je osjetljiv na to.

Dakle, dati mozes samo ono sto vec imas u sebi. Sto je puno lakse kad se npr. zaljubis pa imas osjecaj da mozes pokrenuti svijet.
Osjecaj supljine ne znaci da je osoba prazna, znaci samo da joj treba poticaj pa da se pokaze kakva je.

Veci je problem kad osoba misli da je puna svakojakih dobara ali to vidi samo on i njegova mama. A zapravo nije.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 22:08   #36
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
Ja mislim da on ne misli na tebe nego na onu s kojom je on bio i koja je bila super u pocetku a kasnije pocela kvocati u zelji da ga promijeni.
Ako dobro berem, ona sad pauzira i skuplja snagu za novu rundu s nekim drugim. Tako nekako.
Ajoj, pa da! Toliko sam bila zaokupljena sobom da sam zaboravila njegov prethodni post.



Quote:
Medjutim, cini mi se da postoje razni periodi u zivotu kad je motivacija drugacija. Ili je ni nema.
Onaj neki zivotni elan. Volja, snaga, zelja ili sto vec, da se to pokaze.
Je. Kad je završila jedna epoha mog života, osjećala sam da imam cijeli svijet na dlanu. A onda, a onda... I sad je valjda vrijeme za preslaganje prioriteta.

Quote:
Ti si duhovita. Citanje tria fantastikus mi je jedno od najboljih internetskih dozivljaja.
I daleko si dosla. Uspjela si
Awww. Hvala ti.
Ja nekad zaboravim, znaš, na taj period. I sve što se prošlo.


Quote:
Dakle, dati mozes samo ono sto vec imas u sebi. Sto je puno lakse kad se npr. zaljubis pa imas osjecaj da mozes pokrenuti svijet.
Osjecaj supljine ne znaci da je osoba prazna, znaci samo da joj treba poticaj pa da se pokaze kakva je.
Ili tek onda počnu problemi.
Fali mi taj osjećaj. Ne zaljubljenosti, nego da mogu pokrenuti svijet. Javi se na mahove, proiskri, a onda ga uguši korporativna stvarnost.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 22:28   #37
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Ja sam je skužila da bi joj bilo dovoljno da je zadovoljna a ne da je idealna jer nitko ne očekuje idealnu s druge stane ali očekuju zadovoljnu i veselu a ne onu koja je down i bezvoljna. Ili ti kad tražiš cure privlače te upravo takve?
a da ja tebe pitam, što kad bi tebi došao bezvoljan i down period nakon 2 godine veze? Ili nakon 10 u braku s dvoje djece? Meni je to sve normalan život, ako nekome nije i ide iz ekstrema u ekstrem, onda ne znam..

Ali mene općenito nikad nisu zanimale te neke bajkovite priče, niti mi je to posebno privlačno, očekujem ono, pogledat koji film u kinu i prokomentirat i da mi to bude ugodno, podijelit neke obaveze, moći popričati, malo podrške i fizičke bliskosti i meni i više nego odlično. Bože moj ak je u lošem periodu potegnut ću ja malo više ili ću se snaći i sam, ali ako ne može obavljati svoje obveze, onda nema ljubavnih problema, nego ozbiljnih problema....

A i mislim da ljudi seru kad pišu o tim svemirskim vezama. 90% ljudi ne može doručak pojesti da se ne pokolju, a kamoli išta dogovoriti i stalno su negativne tenzije u zraku. To je zato jer fantaziraju gluposti o nekim svemirskim ljubavima, bajkama, ne znam čemu, umjesto da si nađu nekog s kime mogu najnormalnije funkcionirati u stvarnom svijetu, a ne bajci........
enduring is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 22:29   #38
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Vodim prilično dosadan život. Nisam to htjela ni tražila, dogodilo se, egzistencije poradi. O poslu ne želim pričati jer nemam što, miljama je udaljeno od onog što ja jesam ili što sam bila, većinu vremena sam umorna i razmišljam o banalnim stvarima, naprosto je tako kako je, trenutno ili na dulje vrijeme, nemam pojma. I onda stanem i pomislim, i ti bi sad takva šta, izmišljala toplu vodu i upoznavala se s ljudima? Jedva stignem vidjeti i stare.

Nekoć sam puno čitala, recimo. I pisala. Sve je to zamrlo, prestalo, gotovo. Udaljila sam se od ljudi koji dijele te interese. Nemam im više što reći. Ne pišem. Već predugo.


Ako neki Pero ovo čita, molim da se ne javlja.


zajebana tema.
kažu da je dobar odnos prvenstveno stvar davanja i to sam uvijek čula iz ustiju skladnih parova. ne bi trebalo biti teško dati sebe u nešto kada se voli. i entuzijazam i energiju. moja nona uvijek kaže; imaš dvije ruke; jednu za dati, jednu za primiti. nema sretnog života bez otvorenih ruku.

mislim da iz tebe progovara umor. reklo bi se; to nam je naša emancipacija dala.
pronašla sam se u puno tvojih riječi i razumijem.
realno, ako ću gledati sebe u ovom trenutku ne znam tko lud bi prihvatio moje oscilacije raspoloženja.
mogu puno dati kada me je volja, ali mogu i biti i poprično hladna i distancirana.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 22:36   #39
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Kada bi se od mene tražilo da se reklamiram, ne znam što bih napisao ni rekao. Čak bih sebe prikazivao gorim, tako da poslije ispadne da postajem sve bolji.
Mogu ja? Sad kad je Pak Lena iz svog kuta opisala ex anais.

Filmofil, ljubitelj znanstvene fantastike, miran, češće duhovit nego neduhovit, u posjedu stana u centru s visokim stropovima, kreativan, ljubitelj jednostavnih jela tipa tjestenina 3 put tjedno ako si taj tjedan sam kuhaš (ostale dane sendvič), sklon tjelesnim aktivnostima tipa plesnjaci i izleti ali i pijenju piva u Bikers Beer Factory (u ili bilo kojem drugom okupljalištu mladih i onih koji se tako osjećaju).
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 22:37   #40
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ajoj, pa da! Toliko sam bila zaokupljena sobom da sam zaboravila njegov prethodni post. ::
Je, nije ni meni bilo otprve jasno ali mi nije imalo veze s onim o cemu ti pises.
Pa sam zakljucila da on ima svoj tok misli baziran na osobnom dozivljaju a na koji ga je potaknula tema.




Quote:
Je. Kad je završila jedna epoha mog života, osjećala sam da imam cijeli svijet na dlanu. A onda, a onda... I sad je valjda vrijeme za preslaganje prioriteta.
E to.
Tako to ide, nekad cak ni ne znas razlog zasto si down. Naoko sve u redu, ima se, moze se, a opet nema onog joie de vivre.
A nekad se nema i ne moze se ali ti se cini da nista ne moze biti lose i da svijet samo ceka da ga osvojis.

Ne znam koliko je do prioriteta,osnovni je prioritet krov nad glavom i jelo na stolu.
Ali ako se osjecas lose, onda dobitak na lotu ne donosi veselje kao dobitak na lotu kad se osjecas dobro.

Bi li se osjecala bolje da imas puno para?




Quote:
Awww. Hvala ti.
Ja nekad zaboravim, znaš, na taj period. I sve što se prošlo.
Hm, dobro se toga podsjetiti kad si neraspolozena. Pa kad vidis di si sad i da si sama sve to uspjela usprkos i unatoc...svim usprkosima u unatocima...odaj si priznanje.
Zasluzila si da se potapsas po glavi i kazes si bravo, curo.



Quote:
Ili tek onda počnu problemi.
Fali mi taj osjećaj. Ne zaljubljenosti, nego da mogu pokrenuti svijet. Javi se na mahove, proiskri, a onda ga uguši korporativna stvarnost.
E jebiga, tu nema pravila. Mozda ti dodje, a mozda i ne.
Vjerojatno bude, premlada si da bi mogla sljedecih 50 godina prozivjeti na ovaj nacin.
Ali ide to gore pa dolje pa ravno pa lagano ukrivo i tako u krug.
Korporativna stvarnost je kakva je, s njom se pomiris jer znas da placa stanarinu.
Ostatak je ono sto cini zivot....hm...zivotnim.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger