Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2006., 17:06   #1
Battlestar Galactica (2004-2009)

Posto su na HRT-u najavili da su otkupili novu seriju Battlestar Galactice, mislim da je red da se otvori tema na ovom podforumu. A mozda i novi podforum samo za tu seriju. Vjerojatno je netko od vas vec pogledao tu seriju pa me zanimaju vasa misljenja.
Ja nisam vec tri dana spavala kako treba jer sam odlucila pogledati sve meni dostupne nastavke.
I serija mi je odlicna.
Ne mogu ju usporedjivati sa starom serijom koja se kod nas vrtila na pocetku osamdesetih, jer nisam gledala.
I zato da ne duljim ljudi navalite.
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 17:15   #2
a kad to krece? nisam gledao, ali bih htio u svakom slucaju.. btw u kojem formatu imas sve tebi dostupne nastavke?
mihotir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 17:33   #3
Nezna se kada krece prikazivanje BSG na HRT-u.
Nemam ja tu seriju posudila sam od frenda da pogledam.
I serija je ZAKON!!!!
__________________
„Budite oprezni. Nemojte nikog da povredite. Ljubavne rane ostaju najdublje urezane u duši. I nemojte da vam literatura zameni ljubav. I literatura je opasna. Život se ne može zameniti ničim.” - Danilo Kiš
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 20:00   #4
Quote:
Amidala kaže:
Posto su na HRT-u najavili da su otkupili novu seriju Battlestar Galactice, mislim da je red da se otvori tema na ovom podforumu. A mozda i novi podforum samo za tu seriju.
Iako bog zna kad ce opce bit prikazana. Ma odma.


Al serija je zakon, bar meni je. Malo ima prespor tempo na mahove al meni to ful ne smeta. Danas sam upravo nabavio zadnje cetiri prikazane epizode druge sezone. Idem sad dalje gledat.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 20:25   #5
Koliko sezona ima? Uspio sam nabaviti prve dvije
Biber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2006., 21:20   #6
Quote:
Biber kaže:
Koliko sezona ima? Uspio sam nabaviti prve dvije
Sad se prikazuje druga sezona na SCi Fiu. Sad su (mislim) doslido 17 od planiranih 26 epizoda druge sezone. U planu je i treca sezona. Kak to znam? Wikipedia is my friend
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 15:42   #7
GNN super stranica.... Mi jako volimo Wikipediju
Jos vise Battlestar Glalacticu


Koliko sam skuzila po Wikipediji ja sam vecinu epizoda gledala. Ali sam saznala i neke stvari. Recimo da mi fali pet-sest epizoda koje jos nisam pogledala.
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 16:00   #8
I za sve one koje zanima o cemu zapravo ovdje pricamo par linkova....

SCIFI Channel

battlestargalactica

i ako vas malo vise zanima o glumcima, producentina, reziseru i scenaristima

imdb-mini serija iz 2003

imdb-tv serija od 2004 pa nadajmo se jako dugo.
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 18:32   #9
glupinickname nadam se da je tvoj potpis sarkastičan, Van Helsing je uvreda za zdrav razum.... pardonišem se što offtopičim, pa evo da neš kažem i na temu...
maloprije su mi kolege sektaši nabavili ne znam kolko (bit će možda čak sve)epizode BSG-a ... al će se netko zatvorit u sobu do Uskrsa... jooooj...
__________________
人の日は、草のように。野の花のように咲く。
Camaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 18:46   #10
Camaria ne brini se jos i bolje kaa gledas malo po malo.... Ja sam sve pogledala prakticki u komadu trebalo mi je cetiri dana. Prije nego sto sam pocela gledat am izjavila "ma to je sigurno neko sranje". A kako sam se prevarila.
Tako a uz malo truda mozs pogledat sve u tjedan dana. Najgora stvar u svemu tome je samo to da kada pogledas jednu epizodu odmah zelis znat sto ce se dalje dogodit. I odjeamput shvatis da si ih pogledao pet.
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 18:54   #11
Quote:
Camaria kaže:
glupinickname nadam se da je tvoj potpis sarkastičan, Van Helsing je uvreda za zdrav razum....
Vjeruj mi, odi na blog. Imas link na moj opis Van Helsinga. Probaj ga procitat do kraja pa bu ti sve jasno.
Quote:
maloprije su mi kolege sektaši nabavili ne znam kolko (bit će možda čak sve)epizode BSG-a ... al će se netko zatvorit u sobu do Uskrsa... jooooj...
Sve Epizode? 5 - 6 dana gledanja, tops. Osim ak ne radis u kojem slucaju ce opet biti 5 - 6 dana tops ali ces na poslu biti krmeljava i umorna.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 19:47   #12
čuo sam dosta hvale o njoj - baš me zanima kakva je...

Nadam se da će dobiti normalan termin
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 19:58   #13
Ispravak netočnih navoda, nisu to meni nabavili nego sebi, gamad... ja ću gledat kad dođe na TiVu...
__________________
人の日は、草のように。野の花のように咲く。
Camaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 20:00   #14
S obzirom na dosadasnja iskustva sa terminom, ne bih se previse nadao.
GaelGarciaBernal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2006., 23:32   #15
Quote:
GaelGarciaBernal kaže:
S obzirom na dosadasnja iskustva sa terminom, ne bih se previse nadao.
A vec znamo da ce najvjerojatnije biti tako...

GGB vidim da si stavio Adamu kao avatar...

Pocelo je, pocelo....
Amidala is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 07:52   #16
Quote:
Amidala kaže:
A vec znamo da ce najvjerojatnije biti tako...

GGB vidim da si stavio Adamu kao avatar...
Na drugom forumu sam stavil Gaiusa Baltara ko avatar al tam sam mogao imat avatare od 120 x 120 pixela pa je bila puna saka brade. A i radije bum pricekal da serija krene na telki.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2006., 12:35   #17
Quote:
Amidala kaže:
A vec znamo da ce najvjerojatnije biti tako...

GGB vidim da si stavio Adamu kao avatar...

Pocelo je, pocelo....
Nista jos nije pocelo, ali sam spreman za trenutak kada pocetak dodje. Hehe.

Mada, mislim da sam bio suvise pesimistican sto se termina tice. Ipak ce se BSG na HRT-u davati samo jednom tjedno (pretpostavljam), pa ce valjda ipak osigurati neko pristojno vrijeme prikazivanja u vecernjim satima.
GaelGarciaBernal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 01:10   #18
samo ću reči kratko..najbolja sf-serija ikad napravljena.. ..

sad sam sigurno navuko bijes trekera i smeđe-jaknaša (fanovi firefly-a)..

ko bude čekao na HRT-u, načekat će se..priča o emitiranju se vuće jako dugo, savjeto bi da nabavite odnekud, jer se stvarno treba pogledati..

gluma za pet, efekti za pet, priča je predobra, muzika "anđelska" (kad prvi put čujete bubnjeve u seriji, htjet će te soundtrack odmah)..jedina zamjerka je što se vidi da u epizodu od 42 min, nemogu ugurati sve šta bi htjeli, ali šta je tu je..
voronin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 02:26   #19
Prva asocijacija na andjelsku muziku mi je neko gejevsko tamburanje po harfi. Ali imam osjecaj da nisi to imao na umu.
GaelGarciaBernal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 13:24   #20
Quote:
GaelGarciaBernal kaže:
Prva asocijacija na andjelsku muziku mi je neko gejevsko tamburanje po harfi. Ali imam osjecaj da nisi to imao na umu.
nisam..mislio sam na intro muziku..indijsko pjevušenje..
__________________
..and if sometimes dreams come true, then what about our nightmares.
voronin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:29.