Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2007., 09:43   #2001
Quote:
grglj kaže: Pogledaj post
Veet trake za depilaciju

"Ti to još nisi radila?"
Moraš!
Jednostavno je!
želite se još uvijek brijati kao muškarci? : tako nekako:

i ona nova za OB comfort, kad ženka pokušava staviti tampon desetak puta, uspije, izadje iz wc-a, zagrli prijateljicu i ode a da nije oprala ruke
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Old 28.05.2007., 09:56   #2002
Bome se u zadnje vrijeme nakotilo loših reklama

- ova nova kampanja za Orbit mi je totalno bezveze, odvratna čak Ne mogu vjerovati da su s njom uopće izašli u javnost

- Žuja: bezveze. A ako nekog diskriminira to su onda muškarci koji ispadaju glupi pivopije s pivom kao središtem života

- T-Com s babom i kišobranom

- dr. Ivo Belan sa svoj kvazi sek aktivnošću i svi stomatolozi s bezbroj pametnih savjeta

- Ona neka sa svinjom ispod pazuha

- A jeste vidjeli na Jumbo plakatima (nema na TV) reklamu za štapiće za čiščenje ušiju s Miloševićem "Ne čujem dobro" ?!?!!? wtf

- Jogobela, pa Activa "Naduta sam" pa ona mislim Dukat s onom babom koja usred dućana pije jogurt i brine o svojoj obitelji

- Pan

- ... budem se još sjetila ...
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Old 28.05.2007., 10:07   #2003
o da, sve za Axe
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Old 28.05.2007., 11:20   #2004
Quote:
studentica21 kaže: Pogledaj post
pitala bi te ja za koliko kapi bi se pojebala da si u pustinji
Da, jer stvarno, u pustinji svako malo naletiš na beduina koji viče: Studena, studena...Bistra, bistra...Iz srca Ivančice
__________________
o'di ide potpis...
Joliet-0504 is offline  
Old 28.05.2007., 11:24   #2005
cudim se da nitko jos nije spomenuo "iznanadite svoje jelo STVARNO DOBRIM ketchupom"

Boze, uzasa
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Old 28.05.2007., 11:26   #2006
juce sam gledala onu reklamu za Prima pivu..i ne da mi je odvratna neko je to nesta strasno..
a reklama za Orbit nije za ljude,mislim tip jede psecu hranu i onda zvace Orbit- mislim i sta sad hoce reci s tim-kad jedete psecu hranu zvacite orbit,da to radim svaki dan wtf
__________________
..jednu kavu s mlijekom, molim...
emmica is offline  
Old 28.05.2007., 11:35   #2007
Quote:
emmica kaže: Pogledaj post
juce sam gledala onu reklamu za Prima pivu..i ne da mi je odvratna neko je to nesta strasno..
toliko dobra da će te se željeti utopiti u njoj?!?!
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 28.05.2007., 11:35   #2008
Quote:
emmica kaže: Pogledaj post
a reklama za Orbit nije za ljude,mislim tip jede psecu hranu i onda zvace Orbit- mislim i sta sad hoce reci s tim-kad jedete psecu hranu zvacite orbit,da to radim svaki dan wtf


Meni je to sjajna reklama... ocekujes da je zapravo za pseceu hranu, kad ono...
Ali nekako predmnijevam da onaj glumac nije morao doista jesti i psecu hranu... Garant samo glumi. Tako i u nekim filmovima ne ubiju skroz glumce jer ih se moze gledati i u nekim drugim filmovima snimanima poslije...
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Old 28.05.2007., 11:36   #2009
a jeste i vi budale sa tim Orbitom..

TA REKLAMA NIJE LOSA

zasto?
jer ste ju svi primjetili.

Losa je reklama poput onih bezlicnih kojih se niti ne sjecas niti ne znas koga reklamiraju, a ovu svi pljujete i znate da je prokleti Orbit i time je JAKO JAKO dobra reklama.
Adonia is offline  
Old 28.05.2007., 11:36   #2010
Quote:
Zemljanin kaže: Pogledaj post

Meni je to sjajna reklama...
Ali nekako predmnijevam da onaj glumac nije morao doista jesti i psecu hranu... Garant samo glumi. Tako i u nekim filmovima ne ubiju skroz glumce jer ih se moze gledati i u nekim drugim filmovima snimanima poslije...
Adonia is offline  
Old 28.05.2007., 15:45   #2011
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Old 28.05.2007., 15:48   #2012
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
a jeste i vi budale sa tim Orbitom..

TA REKLAMA NIJE LOSA

zasto?
jer ste ju svi primjetili.

Losa je reklama poput onih bezlicnih kojih se niti ne sjecas niti ne znas koga reklamiraju, a ovu svi pljujete i znate da je prokleti Orbit i time je JAKO JAKO dobra reklama.
:budala se javlja:


što je dobra reklama? koja privuče pozornost ili navede na kupnju? trebalo bi provest istraživanje koliko su neke firme profitirale raznim maštovitim provokacijama .. bar ih u zadnje vrijeme ima na sve strane
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Old 28.05.2007., 22:35   #2013
Reklama koju svi primjećuju - Sava-prilagodljiva svakoj podlozi

Reklame na koje svi rigaju - Orbit i one kad su nagurali zimsku salamu tipu u hlače, pa kao - "gle salamu, asocira na sex, ajmo kupit" Come on!
__________________
o'di ide potpis...
Joliet-0504 is offline  
Old 29.05.2007., 09:00   #2014
Quote:
gottcha kaže: Pogledaj post
:budala se javlja:


što je dobra reklama? koja privuče pozornost ili navede na kupnju? trebalo bi provest istraživanje koliko su neke firme profitirale raznim maštovitim provokacijama .. bar ih u zadnje vrijeme ima na sve strane
slazem se. Ta orbit mi je toliko gnjusna da iz principa ne bih kupila njihov proizvod.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Old 29.05.2007., 10:03   #2015
issssss a dobar dan,dobar dan ,nina il sta god ovo je moj tata,tata ide kakit i nasprica se s axom i treba poćne VAUČKVAUČKBAUNSBAUNS ,WTF??koji je smisao toga svega,kaj kao treba ostane bez rijeci pa govori sranja koja je on isro gore u wcu il sta?? i za kraj naravno lik je lud i kaze VOLIM OVA ZEMLJA
__________________
biti ruzan pametan i mlad
mrtva nevjesta is offline  
Old 29.05.2007., 10:16   #2016
E, nije
Quote:
mrtva nevjesta kaže: Pogledaj post
VAUČKVAUČKBAUNSBAUNS
, nego je BAMČIKAVAHVAH!

Taun We is offline  
Old 29.05.2007., 11:01   #2017
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
a jeste i vi budale sa tim Orbitom..

TA REKLAMA NIJE LOSA

zasto?
jer ste ju svi primjetili.

Losa je reklama poput onih bezlicnih kojih se niti ne sjecas niti ne znas koga reklamiraju, a ovu svi pljujete i znate da je prokleti Orbit i time je JAKO JAKO dobra reklama.
blablablablablabla
__________________
..jednu kavu s mlijekom, molim...
emmica is offline  
Old 29.05.2007., 11:05   #2018
Quote:
Joliet-0504 kaže: Pogledaj post
Reklama koju svi primjećuju - Sava-prilagodljiva svakoj podlozi

Reklame na koje svi rigaju - Orbit i one kad su nagurali zimsku salamu tipu u hlače, pa kao - "gle salamu, asocira na sex, ajmo kupit" Come on!
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Old 29.05.2007., 11:06   #2019
Quote:
mrtva nevjesta kaže: Pogledaj post
issssss a dobar dan,dobar dan ,nina il sta god ovo je moj tata,tata ide kakit i nasprica se s axom i treba poćne VAUČKVAUČKBAUNSBAUNS ,WTF??koji je smisao toga svega,kaj kao treba ostane bez rijeci pa govori sranja koja je on isro gore u wcu il sta?? i za kraj naravno lik je lud i kaze VOLIM OVA ZEMLJA
to smo mi bedaki pa ne razumijemo tako dubokoumnu reklamu. a fakat bi opizdila onu blesaču u glavu, rado.

ah i još jedna odurna, tam di onaj mali gadni kinez, šta li već je, sere, i cvili kako smrdiiiiii.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Old 29.05.2007., 11:22   #2020
Inače sam tolerantna prema muškošovinističkim reklamama za pivu, ali nova karlovačka me je malko raspizdila. I mi muškarci nešto zaslužujemo. A kaj ja žena ne zaslužujem pivu? Ma imate pravo, zaslužujem koju bolju od šugave karlovačke.
sis is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:34.