Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2009., 21:25   #81
ako upišem faks,frendica i ja tražimo 2 cimerice(svaka ima svoju sobu)..
stan je na Laništu,4-ero soban( dakle, sobe,veeelika kuhinja, 2 kupaonice i ostava) na prvom katu, u zgradi je birc, a poprek puta još jedan,frizer,pekara,dućan,a do plodina ima ravno 3 min hoda, a menze 8 min hoda,busom do pravnog faksa 15 min (sve mjereno),stan je novi, skoro pa namješten(trebaju neke sitnice),a i na sasvim mirnoj lokaciji je,ima protuprovalna vrata i terasu, naravno klimatiziran...cijena je prosječna(tak se više manje kreću svi stanovi kolko sam vidjela-a frendica i ja smo prošle mali milijon stanova) 1000 kn + režije (koje su od 300-500 kn-ovisi jel ljeto,zima,itd)...jedino kaj je u stanu zabranjeno pušenj
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2009., 01:21   #82
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
ako upišem faks,frendica i ja tražimo 2 cimerice(svaka ima svoju sobu)..
stan je na Laništu,4-ero soban( dakle, sobe,veeelika kuhinja, 2 kupaonice i ostava) na prvom katu, u zgradi je birc, a poprek puta još jedan,frizer,pekara,dućan,a do plodina ima ravno 3 min hoda, a menze 8 min hoda,busom do pravnog faksa 15 min (sve mjereno),stan je novi, skoro pa namješten(trebaju neke sitnice),a i na sasvim mirnoj lokaciji je,ima protuprovalna vrata i terasu, naravno klimatiziran...cijena je prosječna(tak se više manje kreću svi stanovi kolko sam vidjela-a frendica i ja smo prošle mali milijon stanova) 1000 kn + režije (koje su od 300-500 kn-ovisi jel ljeto,zima,itd)...jedino kaj je u stanu zabranjeno pušenj
uf, malo mi je lokacija bed..imala bi do faksa sat i pol. a ni ne pušim. he he
a valjda će oživjeti ovaj topic sad kad prođu upisi pa će svatko naći što traži
__________________
What goes round, comes round
maja_bubamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 12:25   #83
Tražim hitno cimericu. Treba mi za stan http://www.oglasnik.hr/oglasi/nekret...-10230868.html U Španskom, još nije iznajmljen ali treba biti do petka. Po osobi bi bilo 1100 kn + režije, što stvarno nije puno a stan je potpuno nov, i nikada nije iznajmljivan. Zato mi se hitno javite. Ako je netko zainteresiran
prexicogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 19:54   #84
evo i ja od 1.09 trazim cimericu sa stanom, bilo bi pozeljno da je blize sd stjepan radic,da imam vlastitu sobu i da nije preskup i naravno da je cima super . eto, ako ima koja cura da triba cimericu tu san javiti se na pm ili *****
__________________
CARPE DIEM

Zadnje uređivanje Countess : 23.08.2010. at 19:08. Reason: Privatni podaci
candy4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 19:15   #85
Quote:
maja_bubamara kaže: Pogledaj post
hej, pozdrav svima.
tražim stan i cimericu od 1. / 15. devetog pa ako nekom treba cimerica here I am. uvjet je da imam svoju sobu, da je stan u koliko toliko normalnom stanu. i naravno da je cima ok - čitaj zabavna )

pa eto curke, ako se nađe koja javite se, ovdje ili na privat msg.
pozdrav!
ej..ja bi trebala cimreicu u unajmljeni stan.. u dubravi, zgrada kod stanice grižanska..2 sobni, kuhinja, kupaona, dnevni boravak,ostava,balkon, na 4katu, lift, novouređeni, do sad nije još bio iznajmljivan..150 eura i 1/2režija..pa ako si zainteresirana molim te javi se na ********

Zadnje uređivanje Countess : 23.08.2010. at 19:08. Reason: Privatni podaci
dgotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 19:18   #86
Ovdje bi se također moglo naći dosta tih ponuda.
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 00:54   #87
cimerica

dragi svi, ne znam jesam li na pravoj adresi, ali... zanimaju me cijene stanova u zg. iznajmila bih sobu u stanu na srednjacima zaposlenoj cimerici. cura bi imala svoju sobu, stan ima internet, perilicu, telefon, planiram uvesti klimu. soba te cure je u potpunosti nova. stan se nalazi na srednjacima. ne znam što se danas gleda da stan mora imati? tražila bih 1300 kn i pola režija, pričuvu bih plaćala ja. što mislite o takvoj ponudi?
mmedvjedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 10:12   #88
Quote:
mmedvjedica kaže: Pogledaj post
dragi svi, ne znam jesam li na pravoj adresi, ali... zanimaju me cijene stanova u zg. iznajmila bih sobu u stanu na srednjacima zaposlenoj cimerici. cura bi imala svoju sobu, stan ima internet, perilicu, telefon, planiram uvesti klimu. soba te cure je u potpunosti nova. stan se nalazi na srednjacima. ne znam što se danas gleda da stan mora imati? tražila bih 1300 kn i pola režija, pričuvu bih plaćala ja. što mislite o takvoj ponudi?
po mojem mišljenju je to preskupo...
zdenifisch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 16:14   #89
Quote:
mmedvjedica kaže: Pogledaj post
dragi svi, ne znam jesam li na pravoj adresi, ali... zanimaju me cijene stanova u zg. iznajmila bih sobu u stanu na srednjacima zaposlenoj cimerici. cura bi imala svoju sobu, stan ima internet, perilicu, telefon, planiram uvesti klimu. soba te cure je u potpunosti nova. stan se nalazi na srednjacima. ne znam što se danas gleda da stan mora imati? tražila bih 1300 kn i pola režija, pričuvu bih plaćala ja. što mislite o takvoj ponudi?
nije ništa skupo, toliko sam ja naplaćivala, stan je u izvanrednomm stanju i svako je imao svoju sobu.
P.S. Iznajmljujem stan u centru grada Zagreba, ponude na pm
mops is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 18:56   #90
Quote:
mmedvjedica kaže: Pogledaj post
dragi svi, ne znam jesam li na pravoj adresi, ali... zanimaju me cijene stanova u zg. iznajmila bih sobu u stanu na srednjacima zaposlenoj cimerici. cura bi imala svoju sobu, stan ima internet, perilicu, telefon, planiram uvesti klimu. soba te cure je u potpunosti nova. stan se nalazi na srednjacima. ne znam što se danas gleda da stan mora imati? tražila bih 1300 kn i pola režija, pričuvu bih plaćala ja. što mislite o takvoj ponudi?
ja mislim da je to za sobu preskupo...
ok da je to u ilici ili nekaj,ali to su ipak srednjaci

stanovi su oko 200 eura,i to stan za dvoje je 200 eura...
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 01:29   #91
hello

ne znam, razmišljam i svi mi govore da sam glupa ako naplatim manje jer su mi frendice unajmljivale stanove i tvrde da se takav stan ne može naći ispod 400 eura. i da svi traže da se plaća pričuva, a ja rekla da ću to ja plaćati. ne bih htjela biti lihvarica i nekome iznajmljivati stan preskupo, ali sam kroz devetogodišnji staž podstanarenja vidjela kakve rupe ljudi iznajmljuju i kako naplaćuju.. da je meni takav san netko iznajmio,ja bi bila sretna, ali mene su uvjek dočekali prastar namještaj i sve smrdljivo , neuredno i second-hand...
p.s. srednjaci nisu loš kvart što se tiče pozicije.
mmedvjedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 01:33   #92
i da...ne iznajmljujem ja curi sobu od 12 kvadrata nego od 20 kvadrata s tim da bi cura mogla koristiti cijeli stan kao i ja... ispalo je kao da iznajmljujem sobicu, a druge prostorije ne. dakle, ona svoja soba, ja svoja, a ostalo zajedničko.
mmedvjedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 17:39   #93
evo i ja se upisala na fax i selim se u metropolu

trazim cimericu/e i stan negdje u blizini fpzg.
__________________
...ne znam za mashtanje i za sanjanje...
chupawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 17:45   #94
Quote:
mmedvjedica kaže: Pogledaj post
ne znam, razmišljam i svi mi govore da sam glupa ako naplatim manje jer su mi frendice unajmljivale stanove i tvrde da se takav stan ne može naći ispod 400 eura. i da svi traže da se plaća pričuva, a ja rekla da ću to ja plaćati. ne bih htjela biti lihvarica i nekome iznajmljivati stan preskupo, ali sam kroz devetogodišnji staž podstanarenja vidjela kakve rupe ljudi iznajmljuju i kako naplaćuju.. da je meni takav san netko iznajmio,ja bi bila sretna, ali mene su uvjek dočekali prastar namještaj i sve smrdljivo , neuredno i second-hand...
p.s. srednjaci nisu loš kvart što se tiče pozicije.
Nemoj iznajmljivat takvu sobu/stan za manje od 1200 kn nikako.. Moja frendica si je iznajmila sobu za 1000kn u Dugavama.. sobičak je mali.. stane krevet, ormar i stolić.. te živi u tsanu s dvoje penzionera.. Dakle ovo tvoje zvuči kao puno bolja varijanta.. Inače i moji iznajmljuju stan i cijena je 1400 kn + 300 kn režije.. Stan je dosta star i nije lijepo namješten zato cijena i je tako mala.. Al opet mora biti veća od cijene za koju ljudi iznajmljuju sobe.. jer se te cijene kreću do 1500 kn. Vjeruj mi jako puno ljudi je došlo ali im se ne sviđa jer je namještaj star.. Svi bi nešto extra za malo novaca.. Dakle cijena ti je potpuno fer!
`bubica` is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 15:48   #95
Talking traži se cimerica-Varaždin

Traži se cimerica za zajedničko traženje stana na području Varaždina!

javite se na e-mail ****@net.hr

Zadnje uređivanje Countess : 23.08.2010. at 19:09. Reason: Privatni podaci
ivonika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 17:06   #96
cimerica!

tražim cimericu sa stanom, ili za zajedničko traženje stana , u Rijeci!
uredna, nepušačica
kontakt: ****

Zadnje uređivanje Countess : 23.08.2010. at 19:09. Reason: Privatni podaci
Starbuck* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 18:48   #97
Talking traži se cimerica-Varaždin

Tražim cimericu za zajedničko traženje stana/sobe na području Varaždina!

javite se na e-mail ****@net.hr

Zadnje uređivanje Countess : 23.08.2010. at 19:09. Reason: Privatni podaci
ivonika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 18:51   #98
ili ako tko ima mjesta
ivonika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 21:14   #99
Tražimo urednog/urednu cimera/icu u četverosoban stan u Dubravi/Trnovčica. Vlastita soba, ADSL Flat, max tv.
Bus 3 min, tramvaj 8 min. 750kn stanarina + 1/3 režija koje su niske...
Zainteresirani javite se na pm...
zdenifisch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 23:15   #100
Quote:
chupawa kaže: Pogledaj post
evo i ja se upisala na fax i selim se u metropolu

trazim cimericu/e i stan negdje u blizini fpzg.
I ja idem na fpzg
Ali sam muško
__________________
Perfection
Pistons4ever is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:27.