Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2008., 15:50   #1
Aparat/naprava/uređaj za pečenje kruha

kruhomat ili kak već.Ima li to smisla kupovat, jel to funkcionira?Kakva su vaša iskustva, imatte li kaj za preporučit. Gade mi se iz pekare jer su puni aditiva,nezdravi i sl.
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 15:53   #2
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
kruhomat ili kak već.Ima li to smisla kupovat, jel to funkcionira?Kakva su vaša iskustva, imatte li kaj za preporučit. Gade mi se iz pekare jer su puni aditiva,nezdravi i sl.
imaš dolje na gastronomiji temu

https://www.forum.hr/showthread.php?t=54854&page=15
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 17:00   #3
Naravno da ima smisla.Mi ga imamo već neke 3 god.i svašta radimo sa njim,kruh,sirnicu,tijesto za pizzu,savijače,kifle....može se čak i marmelada napravit.Sistem jednostavan, sve uspeš u posudu,uključiš i stroj sam sve radi.Moguće je i programiranje tako da ti kruh bude gotov ujutro prije posla. Jedino recept iz knjižice koju dobiješ sa njim moraš malo modificirat,ali kad jednom nađeš idealan omjer brašna i vode samo je nebo granica!
cimerfraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 21:49   #4
Ima smisla.
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 22:36   #5
ne kužim zakaj je problem umijesiti tijesto i hititi ga u pećnicu naime, to sam, ja, naivna, svojedobno radila.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 21:58   #6
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
ne kužim zakaj je problem umijesiti tijesto i hititi ga u pećnicu naime, to sam, ja, naivna, svojedobno radila.
ja to napravila i jučer ... savršen miješani raženi kruh
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 00:28   #7
Quote:
cimerfraj kaže: Pogledaj post
Naravno da ima smisla.Mi ga imamo već neke 3 god.i svašta radimo sa njim,kruh,sirnicu,tijesto za pizzu,savijače,kifle....može se čak i marmelada napravit.Sistem jednostavan, sve uspeš u posudu,uključiš i stroj sam sve radi.Moguće je i programiranje tako da ti kruh bude gotov ujutro prije posla. Jedino recept iz knjižice koju dobiješ sa njim moraš malo modificirat,ali kad jednom nađeš idealan omjer brašna i vode samo je nebo granica!
Može recept za sirnicu,savijaču,kifle i mermeladu( za pekač naravno) ja volim taj
aparat, super mi je.
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 08:24   #8
Quote:
arenx kaže: Pogledaj post
Može recept za sirnicu,savijaču,kifle i mermeladu( za pekač naravno) ja volim taj
aparat, super mi je.
... recepti su na Gastronomiji... kako je Crvenkapica već rekla...
bela777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:38.