Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2008., 00:13   #41
A slušaj. Jest malo rizik, ali se fakat isplati. Adrenalin je neponovljiv. A i strast! Jedino je zajebano kad kreneš svršavat, a masa ljudi oko tebe!
__________________
Život počinje u četrdesetoj!
ljubo_001 is offline  
Old 12.07.2008., 00:19   #42
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
E, sad. Sex u moru?! Za muzjake svakako divno iskustvo, al za komade... bas i nije dobro jer... aj' da Vas ne tupim... ali preporucam u kadi i nikako u vodi vec uzmite u ljekarni ili vec... fizioloske otopine (nije skupa) cca 20, 30 litara. Za zenke 1000% sigurno i zdravo, vise Vas vole jer mislite dugorocno na njihovo zdravlje i mozete se potpuno opustiti, dobra stvar.
pola litre je nekih 11kn...sad ti racunaj
tomtheersdfd is offline  
Old 12.07.2008., 00:20   #43
Quote:
ljubo_001 kaže: Pogledaj post
A slušaj. Jest malo rizik, ali se fakat isplati. Adrenalin je neponovljiv. A i strast! Jedino je zajebano kad kreneš svršavat, a masa ljudi oko tebe!
U tom trenutku te boli kita, ali ti je poslije malo bed
Zbunjevita :) is offline  
Old 12.07.2008., 00:34   #44

Nije bed. Poslije otplivaš 2 dužine bazena da sve dođe na svoje mjesto i ok.
__________________
Život počinje u četrdesetoj!
ljubo_001 is offline  
Old 12.07.2008., 00:36   #45
Quote:
Zbunjevita :) kaže: Pogledaj post
U tom trenutku te boli kita, ali ti je poslije malo bed
ok recimo da smo sami u bazenu??? mislim sex u javnosti je cool ali bas u bazenu punom ljudi..misli na djecicu malu...oni se nagutaju te vode...pa mislim di ti je kultura lijepo se izadje van i diskretno..pomalo...


a za onu cudotvornu tekucinu tamo...znam da -_- haha da nije skupo ako si rockefeller jea!
__________________
I act like a good girl...look like a good girl...talk like a good girl...but wait 'till you see me in the dark
[WoW] is offline  
Old 12.07.2008., 00:49   #46
Vidi sad ja nekulturan!
A koliko ljudi se ispiša u bazen? Vjeruj mi, zdravije je kad ja svoju draganu kresnem u bazenu, nego kad se baba od 70 popiša unutra!
__________________
Život počinje u četrdesetoj!
ljubo_001 is offline  
Old 12.07.2008., 00:52   #47
Quote:
ljubo_001 kaže: Pogledaj post
Vidi sad ja nekulturan!
A koliko ljudi se ispiša u bazen? Vjeruj mi, zdravije je kad ja svoju draganu kresnem u bazenu, nego kad se baba od 70 popiša unutra!
hahahah ma ja se samo salim....sve je to za ljude....sve je to priroda...i pišanje i seks...u vodi i izvan nje...samo ti daj!
__________________
I act like a good girl...look like a good girl...talk like a good girl...but wait 'till you see me in the dark
[WoW] is offline  
Old 12.07.2008., 01:08   #48
koliko si to tema otvorila-o?

mozda najbolje da stavis kitu u frizider pa onda kad ga gurnes da vice pfffffffffff i da se pusi ko mac kralja artura
__________________
username2 je napisao:"zasto bi decko dao150 kn dao odvede curu na pizzu? njemu se jebe a ne jede pizza"
vasko is offline  
Old 12.07.2008., 01:10   #49
Quote:
tomtheersdfd kaže: Pogledaj post
pola litre je nekih 11kn...sad ti racunaj
Ne kupujes na case nego na kanistre o 12 litara. I nista nije puno za moju dragu.
navigator1 is offline  
Old 12.07.2008., 01:26   #50
Quote:
navigator1 kaže: Pogledaj post
Ne kupujes na case nego na kanistre o 12 litara. I nista nije puno za moju dragu.
aaaaaaaaa kako nekako....cudno i nastrano....slatko
__________________
I act like a good girl...look like a good girl...talk like a good girl...but wait 'till you see me in the dark
[WoW] is offline  
Old 12.07.2008., 01:31   #51
Zašto bi se netko jebao u vodi kad može na kopnu?
FassGoHard is offline  
Old 12.07.2008., 06:59   #52
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Zašto bi se netko jebao u vodi kad može na kopnu?
bas to !
Ghordy is offline  
Old 12.07.2008., 09:16   #53
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Zašto bi se netko jebao u vodi kad može na kopnu?

Kad me voda tak jebeno pali. Nisam ja kriva. Krivo je moooore
7/9 is offline  
Old 12.07.2008., 10:34   #54
bok
?mark is offline  
Old 12.07.2008., 11:13   #55
sex u vodi je puno lošiji od onog na kopnu. probah osobno, a i čula sam od dosta drugih cura. jednostavno u vodi se žena ne može normalno navlažiti. ironično, ali istinito...i jednostavno je osjećaj više struganja nego normalne penetracije.
jelena-85 is offline  
Old 12.07.2008., 11:15   #56
Quote:
[WoW] kaže: Pogledaj post
Jeste li probali kad seks u vodi?? Ja bi bas probala...imate kakvih iskustava...savjeta....mozda? pliz?
zajebi takve stvari...ima svakakvih beštija,ribica koje ti se uvuku u sploni organ,ne izlaze i što je još gore,kada stanu napušu se i ispuste bodlje
ja bi ga zaobišao u širokom luku
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Old 12.07.2008., 11:28   #57
A pročitah sve 3 stranice... Ful me nasmijalo pol odgovora koje sam pročitala...
To da je u dubokom ful teško, slažem se, al opet treba probati... i bolje je nego na kopnu... ako nemate problema sa navlaživanjem i sl.!
__________________
...Love Will Never Tear Us Apart...
Velvet_Dreams is offline  
Old 12.07.2008., 12:06   #58
nije i ne može bit bolje!! a zašto?
e zato šta na nikakvih mirisa!!
i hladi!
a miris i temperatura su jako važni stimulatori!
__________________
tako mali...tako snažni...
krickalica is offline  
Old 12.07.2008., 12:11   #59
ja sam luda za sekom u vodi
bazen,more,kada,tuš,bitno da je voda
taj osjećaj,to mokro tijelo,kapljice,glatkoća...
Mona* is offline  
Old 12.07.2008., 13:46   #60
Jedina mana je to što uvijek netko skuži tj. nedovoljno opuštenosti zbog kupača...možete biti u nekoj zabiti uvijek će netko proći...najbolje na pusti otok
evelyn is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger