Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2019., 18:11   #1
Odbojni i moćni

Često se za uspjeh pripisuje i izgled,fizički.Da lijepi ljudi lakše se uspijevaju prezentirati,simpatičniji su pa lakše to sve skupa "prodaju".

Koliko vjerujete u neke suprotnosti,gdje je upravo izgled pomogao tome da ti ljudi rade na svojim ostalim kvalitetama,budu bolji i postanu bogatiji,moćniji.

Sjećam se priče Lady Gage,da joj je bivši dečko s,mislim, 18 godina rekao da je ružna,neuspješna i da nikad neće uspjeti-ali je ona u inat njemu uspjela.

Imamo primjer također dvojice najmoćnijhi ljudi Trumpa i Putina.

Realno,ne gledavši zadnjih 15-20 godina,i da se radi o nekom liku koji ima prosječna primanja/ moć koliko bi se njih okrenulo za njima ?

Žene,je li vam mlađi Trump,Putin (ili Kerum) bio zgodan?
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2019., 18:18   #2
Nisu zgodni, dapace.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2019., 20:15   #3
Imaju jednu zajedničku poveznicu koja privlači .Novac
Flatron is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2019., 21:00   #4
Ako je Putin ružan čovjek onda sam ja Apolon.
__________________
Sjećanje mi snagu daje...
Winston Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2019., 23:03   #5
muškarci ne mogu bit zgodni, mogu biti smao nezgodni
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2019., 23:25   #6
Pa sad da je Putin ružan ne znam baš, ipak je sada u godinama, točnije ima 66 godina. Tako da je nerealno očekivati da izgleda ko netko u tridesetima ili u četrdesetima. Ali da budem iskren vidio sam i ružnije muškarce u dvadesetima nek što je Putin u 66 godini !

A i Trump je isto u godinama, ima čak 72. A to su godine kada čovijek po malo završava svoj životni vijek jer je prosječan životni vijek muškaraca u svijetu ugrubo oko 75 godina.

Lijepi ljudi se lakše prodaju, dosta je da se malo nasmješe i kažu koju pametnu i već su u plusu.
Dok ljudi koji nisu prelijepi oni moraju proraditi na komunikaciji da se lakše prodaju. A za bogastvo se treba ipak potruditi jer ništa ne pada s neba.
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 04:35   #7
Suprotnosti?

"Nisam lijep ali sam zato jako nesimpatićan"

OT:
Mick Jagger je jedan primjer. Znam ne malo żenski, śto za njih ima odvratnu facu a...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 09:33   #8
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Nisu zgodni, dapace.
Hvala

Quote:
Flatron kaže: Pogledaj post
Imaju jednu zajedničku poveznicu koja privlači .Novac
Naravno da imaju novac,a i moć.Ali pisao sam u tome u uvodnom postu

Quote:
Winston Smith kaže: Pogledaj post
Ako je Putin ružan čovjek onda sam ja Apolon.
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
Pa sad da je Putin ružan ne znam baš, ipak je sada u godinama, točnije ima 66 godina. Tako da je nerealno očekivati da izgleda ko netko u tridesetima ili u četrdesetima. Ali da budem iskren vidio sam i ružnije muškarce u dvadesetima nek što je Putin u 66 godini !

A i Trump je isto u godinama, ima čak 72. A to su godine kada čovijek po malo završava svoj životni vijek jer je prosječan životni vijek muškaraca u svijetu ugrubo oko 75 godina.

Lijepi ljudi se lakše prodaju, dosta je da se malo nasmješe i kažu koju pametnu i već su u plusu.
Dok ljudi koji nisu prelijepi oni moraju proraditi na komunikaciji da se lakše prodaju. A za bogastvo se treba ipak potruditi jer ništa ne pada s neba.
I opet,kratak je uvodni post a mnogi ga valjda ne pročitaju.

Iako sam više želio čuti ženske odgovore,ali po standardu više se muški jave mislio sam na nje mlade.

Evo za Putina https://www.google.hr/search?q=vladi...UIDigB#imgrc=_

Tada je on za mene poprilično

Danas je teško to reći jer je izgradio neki kult ličnosti,radio je na sebi fizički.Usudio bi se reći da je bio i na nekim manjim operacijama.

A gledaći njega i Erdogana (turski predsjednik) rekao bi da rade korekcije oko kose,čak ju malo i obnavljaju,a vjerovatno i botoks i što već jer je to u javnom životu bitno.Tako da sam se maknuo od tih zadnjih 15-20 godina što sam i napisao.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 09:53   #9
Kaj je poanta ove teme? o čemu bumo raspravljali?
o tome kak je zgodnima lakše uspjeti, a nezgodni se više trebaju truditi?


inače, meni je Putin hot
__________________
Love, as if there was nothing more important in your life.
Louise Hay is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 10:05   #10
ne bi se bunil da izgledam ko putin za 30 godina.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 10:57   #11
Vec sam jednom napisala, da nije bogatstvo to sto je privlacno (naravno, izuzevsi sponozoruše).
Cinjenica je da bogatstvo uz sebe veze u vecini slucajeva hrpu privlacnih osobina. Bogati ljudi su uglavnom ambiciozni, odlucni, obrazovani, sposobni, znaju se postaviti i prezentirati... sve su to izuzetno privlacne osobine i nesto sto se trazi kod dugorocnog partnera.
Kako da izgradis zivot s nekim tko se iducih 5,10 godina ne planira pomaknut s mrtve tocke i tko nema apsolutne nikakve ideje, planove i ciljeve? Ja prva ne bih mogla s takvim muskarcem.
fairly legal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 11:03   #12
Quote:
fairly legal kaže: Pogledaj post
Vec sam jednom napisala, da nije bogatstvo to sto je privlacno (naravno, izuzevsi sponozoruše).
Cinjenica je da bogatstvo uz sebe veze u vecini slucajeva hrpu privlacnih osobina. Bogati ljudi su uglavnom ambiciozni, odlucni, obrazovani, sposobni, znaju se postaviti i prezentirati... sve su to izuzetno privlacne osobine i nesto sto se trazi kod dugorocnog partnera.
Kako da izgradis zivot s nekim tko se iducih 5,10 godina ne planira pomaknut s mrtve tocke i tko nema apsolutne nikakve ideje, planove i ciljeve? Ja prva ne bih mogla s takvim muskarcem.
pošteno, razumno i razumljivo.
krkr007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 11:42   #13
Trump je prilično ružan, a Putin je prosječnog izgleda, ali na kojemu radi u svakom smislu, pa uglavnom odskače od vršanjaka. Dakle on bi imao sve šanse, s izgledom od prije 20 g, a uza sve ostalo što bi trebao biti i činiti. Dok bi se Trump morao baš potruditi. Iz moje perpektive gledano..
Oko, prepostavljam, osnovne teme....hja, pa veliki dio nam je svima dano kako je, od izgleda, pameti, do dobrote i vedrog duha, te naravno da pomaže u komunikaciji. Baš kao i ostatak onoga što nas čini, a može se poboljšati, prilagoditi i naučiti. Ali isto mislim da za prave uspjehe, značajne, ipak ne pomaže izgled koliko bi se željelo ponegdje naglasiti. Plusić da, poguranac tu i tamo, ali ne osnovni mehanizam koji zamjenjuje trud, ustrajanost i sve što je svima potrebno.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 13:02   #14
Vjerujem da je pokojnom Trifonu Ivanovu loš izgled dosta pomogao u tome da bude jebački obrambeni igrač. Usereš se kad naletiš na njega.
__________________
Previše često se zbunimo pa mislimo da su pristojni oni ljudi koji ne psuju.
morcego is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 13:08   #15
Quote:
morcego kaže: Pogledaj post
Vjerujem da je pokojnom Trifonu Ivanovu loš izgled dosta pomogao u tome da bude jebački obrambeni igrač. Usereš se kad naletiš na njega.
Đe ga nađe.

Da je odbojan bio, jest...moćno odbojan
krkr007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 14:25   #16
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post



Žene,je li vam mlađi Trump,Putin (ili Kerum) bio zgodan?


njih ne može biti manje briga jesu li zgodni. koje trice

dok god muškarac razmišlja je li zgodan, ovo ono, automatski gubi testosteron i sve popratno
Limechutney is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 14:40   #17
Puno vecu ulogu igra karizma nego klasicna ljepota. Npr meni je Jack Nicholson olicenje ruznoce i odbojnosti u bilo kojoj svojoj zivotnoj dobi a znam hrpu ljudi koji ga obozavaju i kojima je on zakon. Decko mi ga obozava, bas mu je "faca lik" i kad opisuje zasto to tako vidi tocno mogu shvatiti na sto misli jer i sama vidim tu Nicholsonovu karizmu. Mada mom osobnom ukusu on ne pase. Npr gledala sam oriđiđi Isijavanje milijon puta i on me u tom filmu bas uznemiruje.

Trump, Putin i Kerum su mi po svim tockama kojih se mogu sjetiti odbojni. Ali turski predsjednik Erdogan mi je privlacan (fizicki) iako vise nije mlad. Tj privlacan mi je dok ne ukljucim mozak i lik ne povezem s djelom.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 14:42   #18
meni ni jedan političar nije privlačan
Limechutney is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 14:47   #19
Quote:
Limechutney kaže: Pogledaj post
meni ni jedan političar nije privlačan
Ni meni, a odbojna mi je i činjenica da se netko bavi politikom.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 14:47   #20
Quote:
fairly legal kaže: Pogledaj post
Vec sam jednom napisala, da nije bogatstvo to sto je privlacno (naravno, izuzevsi sponozoruše).
Cinjenica je da bogatstvo uz sebe veze u vecini slucajeva hrpu privlacnih osobina. Bogati ljudi su uglavnom ambiciozni, odlucni, obrazovani, sposobni, znaju se postaviti i prezentirati... sve su to izuzetno privlacne osobine i nesto sto se trazi kod dugorocnog partnera.
Kako da izgradis zivot s nekim tko se iducih 5,10 godina ne planira pomaknut s mrtve tocke i tko nema apsolutne nikakve ideje, planove i ciljeve? Ja prva ne bih mogla s takvim muskarcem.
To nije činjenica nego tvoja projekcija, jer na jednog bogatog s tim karakteristikama dolazi njih nekoliko koji nemaju ni jednu od navedenih karakteristika.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger