Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2010., 13:21   #81
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
evo nisam se nikad ponašala divljački pa opet nude shemu. kako to objašnjavaš?
napominjem da je ODUVIJEK bilo tako, znači od srednje nadalje, ne samo sada.. stvarno jako slično kao kod autorice..
Ma znam i ja neke cure kojima se to dogadja, i onima koje su divljale i one koje nisu. Sad, zbog cega je to tako, ne znam. A stvarno super cure
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 14:26   #82
Quote:
xlavier kaže: Pogledaj post
Ne mislim da su obveze loše, ali ako se trenutno ne nudi nikakva veza s punim sadržajem, bolje iskoristiti pola sadržaja.
Shvaćam da ženama to ne imponira kao muškarcima, ali što je tu je.
To bi moglo biti prihvatljivo samo ako se nađu dvije osobe kojima je svejedno kollika će biti sadržajnost veze.

Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
ovdje je pravo pitanje kako preduhitriti shemu
a to nije lako..
Ako je pokušaš preduhitriti možda ćeš otpiliti nekoga tko je izvan sheme. Pravo je pitanje kako je prepoznati a, ti si vidim dobro se snašla u prepoznavanju sheme.

Quote:
xlavier kaže: Pogledaj post
Možda se zapravo na tržištu slobodnih muškaraca danas više ništa ne nudi?!
Pogledaj samo na iskricu - preko 200.000, zapravo tržište slobodnih muškaraca i slobodnih žena uvijek je tu negdje brojčano podjednako.

Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
evo nisam se nikad ponašala divljački pa opet nude shemu. kako to objašnjavaš?
napominjem da je ODUVIJEK bilo tako, znači od srednje nadalje, ne samo sada.. stvarno jako slično kao kod autorice..
Zato jer živimo u takvoj stvarnosti i okruženju koja propagira i priznaje samo shemu. Romantika i držanje za ručice koje traje mjesecima a, da se nije pojavila shema postaje društveno neprihvatljivo. Društvo je opterećeno seksom...
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 14:33   #83
Quote:
diantos kaže: Pogledaj post
Ako je pokušaš preduhitriti možda ćeš otpiliti nekoga tko je izvan sheme. Pravo je pitanje kako je prepoznati a, ti si vidim dobro se snašla u prepoznavanju sheme.
učim s godinama, iako još me uvijek poneki znaju nasamarit

Quote:
Pogledaj samo na iskricu - preko 200.000, zapravo tržište slobodnih muškaraca i slobodnih žena uvijek je tu negdje brojčano podjednako.
zar na iskrici nema duplo više muškaraca nego žena? bar su mi tako rekli prijatelji.


Quote:
Romantika i držanje za ručice koje traje mjesecima a, da se nije pojavila shema postaje društveno neprihvatljivo
šmrc
onda su šanse skoro pa minorne da se pronađe netko van sheme? koliko shvaćam mušku percepciju, jel
bilo bi idealno preveslat ove sa shemom i dobro ih nasamarit, iako ne znam, kako???
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 15:14   #84
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
onda su šanse skoro pa minorne da se pronađe netko van sheme? koliko shvaćam mušku percepciju, jel
bilo bi idealno preveslat ove sa shemom i dobro ih nasamarit, iako ne znam, kako???
To za romantične muškarce je glupost.

Najbolji način za preveslati nekoga tko želi shemu je da mu dopustiš shemu i onda se kasnije praviš da ga ne poznaješ. Vidiš ga negdje vani, slučajno se sudariš s njime, ispričaš se, kažeš da se zoveš tako i tako i da bi se htjela upoznati s njime!
Quote:
diantos kaže: Pogledaj post
Pogledaj samo na iskricu - preko 200.000, zapravo tržište slobodnih muškaraca i slobodnih žena uvijek je tu negdje brojčano podjednako.
A kvaliteta takvih muškaraca je... Upitna? Ne... Nikakva!
xlavier is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 15:26   #85
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
zar na iskrici nema duplo više muškaraca nego žena? bar su mi tako rekli prijatelji.
Na iskrici je muškaraca stvarno dvostruko više ali riječ je općenito o real lifeu gdje su žene i muškarci zastupljeni u podjednakom broju tako da svaka usamljena žena ima za posljedicu - jedan usamljeni muškarac i obrnuto.

Quote:
šmrc onda su šanse skoro pa minorne da se pronađe netko van sheme? koliko shvaćam mušku percepciju, jel
Važno je da pronađeš ili da te pronađe netko kome ćeš biti važna i koji će tebi biti važan. Šanse kakve god da jesu će vremenom rasti a, o tebi zavisi da li imaš strpljenja čekati ili ćeš uzeti nekoga sa shemom kakvi će ti stalno uletavati.

Quote:
bilo bi idealno preveslat ove sa shemom i dobro ih nasamarit, iako ne znam, kako???
Kažeš im da si nosioc nekog opasnog virusa koji se prenosi čak i ljubljenjem.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 15:33   #86
Quote:
xlavier kaže: Pogledaj post
To za romantične muškarce je glupost.
Možeš li mi objasniti što si zapravo htio reći?

Quote:
A kvaliteta takvih muškaraca je... Upitna? Ne... Nikakva!
Zašto je kvaliteta muškaraca na iskrici - nikakva? Može biti kvaliteta određenog postotka nikakva. Na iskrici ili real lifeu kvaliteta je - ista.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 16:31   #87
Krivo sam quotao.
Htio sam reći da i dalje postoje muškarci koji su romantični.

A što se Iskrice tiče, jednom davno sam bio član, pa sam dobio dojam da su tamo muškarci više manje zainteresirani za sex, vanbračne avanture... Rijetko koji za neku normalnu vezu. To je ipak subvjektivno mišljenje.
xlavier is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 17:22   #88
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post

i onda sam stala i zapitala se,a sto nije htio mene,sta je to meni falilo a da se zaljubio u dijete,po cemu je ona bolja od mene,zasto mene koja sam i ljepsa,komunikativnija,obrazovanija,drustvenija nikad nije pogledao ozbiljnije nego se zaljubio u curicu koja nezna sastaviti ni dvije rijecito ne mogu nikako da shvatim....
pa cure od 20 godina se baš i nemogu nazvat djetetom...
a zašto ti tu curu osuđuješ na temelju prvog dojma?
Možda je cura malo sramežljivija pa nije mogla odmah počet vodit rasprave i neznam kako bit komunikativna, di je tu problem? to ne znači da nezna sastavit 2 riječi. Nisu svi društveni na kvadrat.. A nekima se sviđaju i takve cure
DalajLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 19:50   #89
Quote:
xlavier kaže: Pogledaj post
Najbolji način za preveslati nekoga tko želi shemu je da mu dopustiš shemu i onda se kasnije praviš da ga ne poznaješ.
ček, ti savjetuješ da spavam s nekim ili se mazim s njim i onda se pravim da ga ne poznajem?????'pa jel znaš šta je shema? to je sex, avantura....
ne mogu ga tako preveslat, to mi je odbojno.

Quote:
diantos kaže: Pogledaj post
Važno je da pronađeš ili da te pronađe netko kome ćeš biti važna i koji će tebi biti važan.
znam

Quote:
Šanse kakve god da jesu će vremenom rasti a, o tebi zavisi da li imaš strpljenja čekati ili ćeš uzeti nekoga sa shemom kakvi će ti stalno uletavati.
neću uzet shemu, nisam nestrpljiva.
ček u biti želiš reći kad netko uleti tako na prvu, da u velikoj većini slučajeva želi shemu???

pa po čemu onda razlikovati ulet-shemu i ulet-vezu?? da tako karikiram, jel
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 03:44   #90
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
neću uzet shemu, nisam nestrpljiva.
Strpljivost i vlastiti stav!

Quote:
ček u biti želiš reći kad netko uleti tako na prvu, da u velikoj većini slučajeva želi shemu???
Kad neko lakoćom ulijeće na prvu moraš se zapitati kako to da nije u vezi kad mu ulet ne predstavlja problem? Jer svrha uleta je ipak - trajna veza.

Quote:
pa po čemu onda razlikovati ulet-shemu i ulet-vezu?? da tako karikiram, jel
Ne možeš razlikovati već pustiti vremenu da odradi svoje. Nakon nekog vremena ako traži seks znači da je to bila ulet shema. Ako se nakon nekog vremena seks dogodi neočekivano, spontano bez planiranja onda bi to mogla biti ulet veza.
Dakle u ulet shemi strana koja ulijeće pita za seks ili ga traži na razne načine dok se u ulet vezi seks dešava bez planiranja.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 04:10   #91
draga pokretačice topica, previše otvoreno i prijateljski se postavljaš. a to dečkićima nije misteriozno i napeto.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 06:19   #92
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
kad izadjemo padne koji poljubac i to je sve...

...i situacija je sljedeca:

ljepsa,komunikativnija,obrazovanija,drustvenija
ti se stvarno puno ljubiš

kada bi se zaljubljivao nisam gledao jeli cura ljepša, komunikativna, obrazovana, društvena. zaljubim se u osobnost. znači jedan paket. najvažnije da se razumijemo. ne moramo uopće biti slični.

ovo što si nabrojala samo je alat u vrtu. ne vrt.
možeš imati vrhunski alat.
ali vrt može biti neprivlačan.
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 07:10   #93
Quote:
xlavier kaže: Pogledaj post
Kada naletim na Don Juana koji se promijenio do svoje 30... Javim ti se!
Na kraju krajeva, postoji i razlog zašto je taj Don Juan od 30 godina, s toliko godina sam!

Možda se zapravo na tržištu slobodnih muškaraca danas više ništa ne nudi?!
Nemoj to pričati jer "aloo"?
Tu smo...
bruce80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 12:03   #94
Quote:
diantos kaže: Pogledaj post
Kad neko lakoćom ulijeće na prvu moraš se zapitati kako to da nije u vezi kad mu ulet ne predstavlja problem? Jer svrha uleta je ipak - trajna veza.
imaš pravo, međutim, pretpostavljala sam da je dečko možda komunikativan i ima sampouzdanja te mu nije problem doći i upoznati sei.. a sad zašto nije u vezi?? možda je prekinuo, možda nije našao ono što traži.... ne mora značiti da nešto s njim nije u redu ako upada..


Quote:
Nakon nekog vremena ako traži seks znači da je to bila ulet shema. Ako se nakon nekog vremena seks dogodi neočekivano, spontano bez planiranja onda bi to mogla biti ulet veza.
Dakle u ulet shemi strana koja ulijeće pita za seks ili ga traži na razne načine dok se u ulet vezi seks dešava bez planiranja.
ti zaboravljaš da danas muškarci većinom traže sex nakon mjesec dana.. onda opet teško možeš razlikovati to dvoje..
danas je praktički nemoguće razlučiti ulet shemu i ulet vezu..
ulet shema će također suptilno navesti na sex, krenut s maženjem itd. pa ajmo... nisu oni glupi, upravo suprotno, ipak prodaju shemu
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 12:38   #95
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post

ti zaboravljaš da danas muškarci većinom traže sex nakon mjesec dana.. onda opet teško možeš razlikovati to dvoje..
Istina, a što je loše u tome.
Pa nije sex ništa loše!
xlavier is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 13:07   #96
Ima neka "shema" u tome što te nitko neće za vezu...

Najiskrenije ću ti reći: svaki tvoj post koji sam čitala popraćen je riječju shema, i to ne jednom nego više puta.

I sad ja nešto mislim: pa kakva je to osoba koja stalno vrti tu riječ ( i znam da nisam jedina koja tako misli jer su ti osatli davali shemaste odgovore), shema pa shema...Pa ne postoji li neki drugi izraz, nešto da malo začiniš, da ne bude smiješno već...?!

Pitaš se kakve ima veze ta riječ s tvojim problemom? Ne konkretno ta riječ nego možda ti tako u susretima s tipovima zashemaš nešto čega uopće nisi svjesna i svi to vide osim o tebe.

Netko ti je dobro rekao: daj malo razmisli o onome što pričaš, kako se ponašaš, proanaliziraj se, pogledaj se iz nekog drugog kutka...možda otkriješ u čemu griješiš...i zašto dečkima nisi dobra za vezu nego samo za povremene susrete ( da ne kažem sheme ).
Crna dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 13:08   #97
Quote:
xlavier kaže: Pogledaj post
Istina, a što je loše u tome.
Pa nije sex ništa loše!
naravno da nije, ali osobno mi treba dosta vremena a ne nakon mj dana. u mj dana ne možeš se niti upoznati a kamoli zbližiti dovoljno za sex. toj tematici pristupam ozbiljno.
ništa, napravit ću experiment danas pa ću javit kako je prošlo
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 13:23   #98
Quote:
Sharlotte kaže: Pogledaj post
A evo jos nesto najsvjezije sto m ise desilo a sto je vezano za temu,izasla ja sinoc na pice i susretnem decka sa kojim sam cesto izlazila a htio je od mene samo FF,znaci nikad u zivotu nije naglasio da bi hetio za nesto vise,od tog FF nista nije bilo ali ostali smo dobri prijatelji,kad izadjemo padne koji poljubac i to je sve...

...i situacija je sljedeca:

ugledam ga na ulazu u wc,stanemo,pozdravimo se,sta ima novo,kaze on meni ima novo da sam se zaljubio,tu sam dosao sa curom itd ajd da se upoznate,i odvede on mene do nje,i ocekujem ja sad neku karizmaticnu ljepoticu,kad ono neko dijete,mozda ima nekih 19,20 godina,stajling nula bodova,kosa ono rascupana,upoznamo se ja sam ta i ta,i nista,curica gleda u nas i samo se smjeska,odgovori samo na ono sto je pitam i to sa yes ili no,nikakve ni ljepotice ni karizme ni pricalice,nista...

i onda sam stala i zapitala se,a sto nije htio mene,sta je to meni falilo a da se zaljubio u dijete,po cemu je ona bolja od mene,zasto mene koja sam i ljepsa,komunikativnija,obrazovanija,drustvenija nikad nije pogledao ozbiljnije nego se zaljubio u curicu koja nezna sastaviti ni dvije rijecito ne mogu nikako da shvatim....
Ajmo ovako....

prvo i osnovno niti jedan muškarac ne može odrediti za što si ti i kakva si. To koliko ti vrijediš i da li si za veze ili FF određuješ samo ti i jedino TI.

Svako muško kad te prvi put vidi prvo procjenjuje da li bi te povalio ili ne. Jednostavno,oni su takvi i tako razmišljaju.
Ako spadaš u grupu,da si im seksusalno privlačna-kod njih imaš prolaz. Međutim, tada je na tebi kako će se stvari odvijati. TI si ta koja ima "moć" tj izbor odlučiti da li si za FF ili za vezu. Kako ćeš to dati do znanja? Svojim ponašanjem...

Ako ćeš se raspasti psihički pred tipom koji ti se sviđa,ako ćeš biti nesigurna,ukočena,ako djelueš očajno ili ako bacaš finte na seks...tip tada zna da se on tebi sviđa i tada mu predaješ "moć" da radi tj vodi vaš odnos kako ON želi ,a ne kako ti želiš. I tada najčešće misle da se ne moraju truditi,pa ponude FF ako prođe,prođe ili te zavlače.

Ako se pred njim postaviš pristojno,odmjereno ali sigurno u sebe....a pritom uspiješ ostati slatka i ženstvena,tip ti FF neće niti ponuditi jer će se bojati da te otjera...također ako ti i ponudi FF a ti mu daš do znanja da to kod tebe ne prolazi..neće te više gnjaviti ili će promjeniti pristup.

Zaista neznam zašto se opterećuješ nečime što je prošlo. Ako si naletila na par takvih tipova,ne znači da ćeš i u buduće...promjeni ponašanje.
Nešto sigurno u tvom ponašanju ili razgvoru oni vide i skuže da nisi za ništa ozbiljno ili s druge strane samo ti takvi tipovi upadaju u oči,a ove normalne ne primjećuješ.
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 13:24   #99
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
naravno da nije, ali osobno mi treba dosta vremena a ne nakon mj dana. u mj dana ne možeš se niti upoznati a kamoli zbližiti dovoljno za sex. toj tematici pristupam ozbiljno.
ništa, napravit ću experiment danas pa ću javit kako je prošlo
U jednu ruku se slažem s tobom. Meni je sex šlag na torti, mogao bih reći i neka vrsta potrebe, ali ako napalim curu nakon dva tjedna... Baš me briga u principu.

A što se tiče ff susreta. Na kraju krajeva ni neki psiholog ili psihijatar ne bi znao u čemu je problem. Eto, naketi se na takve osobe.
xlavier is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 13:32   #100
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Svako muško kad te prvi put vidi prvo procjenjuje da li bi te povalio ili ne. Jednostavno,oni su takvi i tako razmišljaju.
Ako spadaš u grupu,da si im seksusalno privlačna-kod njih imaš prolaz.
Hmmm... Jesi li sigurna da su svi muškarci takvi?
Prvo što se trudim na ženi procjeniti je ako je komunikativna. Može djevojka/žena biti najsexipilnija na svijetu, ako ja poslije sexa nemam što s njom pričati, uzalud mi takav sex, a kamo tek veza.
A ukusi su različiti, naravno mene privlači nešto što druge muškarce ne privlači ni pod razno, a to je da je cura tanka i da po mogućnosti ima male grudi, što definitivno nije presudno.
xlavier is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.