Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2010., 14:32   #1
NU2: Zeljko Jovanović

moram mu cestitati... u stanju je reci da je Sanaderu mjesto u remetincu, ali nije u stanju reci kako ce sutra glasati u saboru..

u stanju je reci da drzavni odvjetnik treba reci sto je istina, makar zavrsio u loncu, ali ne moze odgovoriti na konkretno pitanje...

ne volim hdz, ali mi se
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 14:41   #2
A što drugo očekivati od Račanovog pionira osim demagogije i floskula.
HSP_HOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 14:42   #3
Ovoliko demagogije nisam čuo odvano. S ovakvim nastupom SDP misli doći na vlast? Ako je ovo istureni komunikator partije - stvarno im treba instruktor osnovne političke komunikacije i javnog nastupa.
Odakle je ovaj isplivao?
Petro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 14:47   #4
"Radom sa deset svojih ruku..."


Da ja imam toliko ruku i ja bi zaradio dva stana od 2,5 miliona kuna.

SDP nema samo inteligentne, nego i genetski modificirane nadpoliticare...
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 14:54   #5
Želi da HDZ za 20 godina bude stranka kakva je i njegova. Kao da to već nije.
HSP_HOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 15:10   #6
On bi bio super premijer, čvrst i neda se zezati, pokazao bi on HDZ-ovcima di im je mjesto
Harry_potter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 15:16   #7
Quote:
Tactum kaže: Pogledaj post
SDP nema samo inteligentne, nego i genetski modificirane nadpoliticare...


Nisam gledao, ali samo zbog ovog komentara odgledat ću čim se pojavi na hrt.hr-u
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 15:18   #8
Aco je bio dobar...

Malo je prošarao tematiku emisije, balansom napada na sdp ..jer je hdz već toliko potrošio da je to već dosadno..

A imao je muda dodirnuti tabu srpskog intelekta u "raljama života"...

Gdje prepoznaje i sebe...



Dobri stari aca...

__________________
20 god vojske
maystor1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 15:31   #9
ne znam je li bio lapsus ali obećao je da će SDP kad dođe na vlast zaposliti 80 ljudi.
bećar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 15:33   #10
A da zaguglate bar malo , prije nego krenete sa svojim "istinama, argumentima i saznanjima"

Za početak sa kratkim životopisom
http://www.savjest.com/zivotopis.php...ljko-jovanovic

Vrlo sličan Šeksovom ili Matešićevom
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 15:33   #11
Quote:
bećar kaže: Pogledaj post
ne znam je li bio lapsus ali obećao je da će SDP kad dođe na vlast zaposliti 80 ljudi.


Da, da to sam totalno zaboravio.

I tvrdio je da to nije lazno obecanje kakva daju HDZ-ovci.

Dakle emisija ukratko:

"sve sto imam sam zaradio sa svojih 10 ruku i kad mi takvi dodemo na vlast zaposlit cemo OSMADESET ljudi."
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 15:39   #12
Ipak mu je najjača izjava da je SDP s partnerima u prošlom mandatu rješio nezaposlenost.
bećar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 15:39   #13
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
moram mu cestitati... u stanju je reci da je Sanaderu mjesto u remetincu, ali nije u stanju reci kako ce sutra glasati u saboru..

u stanju je reci da drzavni odvjetnik treba reci sto je istina, makar zavrsio u loncu, ali ne moze odgovoriti na konkretno pitanje...

ne volim hdz, ali mi se
Daj da ti ja pomognem ako su tebi dijalozi prebrzi...što ti to oko njegovog glasanja nije bilo jasno i što nije konkretno odgovorio?
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 15:43   #14
Trebamo prestat gledat kak se politicari odnose jedni prema drugima tj HDZ prema SDP-u i gledat kak se odnose prema građanima. HDZ lopovi teski, SDP za vrijeme Racana smanji radnicka prava i sl...
Briga me sto si kazu međusobno na TV-u kad znam da su kolege s posla i solidarni su i nikada bece dirat jedni druge nego samo laju, tko to do sada nije vidio niti nece.
I SDP i HDZ trenutno zanima poklonit unistenu brodogranju strancima i prikljucit nas EU, banke smo dali, telekominikaciju smo dali, INU smo dali itd i u tom unistavanju i poklanjanju suglasni su i jedni i drugi jer kad uđemo u tu EU oni ce svi biti jos vece face, tada pogotovo zasticeni zakonom a mi cemo cistiti stale i jos ce nas pitati za kvalifikacije, koliko znas jezika i sl.
Ni stale nam nece dat cistit jer takvih ce biti previse.
tvrda siba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 15:45   #15
da li ce u slucaju ako Sanader dodje u sabor i kada sanader bude htio izglasati nepovjerenje vladi sdp glasati
a) za povjerenje
b) nepovjerenje vladi
c) izaci iz sabora
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 15:46   #16
Ja sam mislio da je partijska škola u Kumrovcu već davno prestala s radom, očito sam se prevario, Jovanović se može ponositi da je odgovarao u maniri najboljih skojevaca, rekao je poneku istinu Frano Matušić stvarno nema nijednog dana provedenog u ratu, tad je svirao gitaru, nisam znao da je srbin, jer ima Jovanovića Hrvata u Lici, od kojih su 42 ubijena od četnika, ne mogu ulaziti u njegove kompetencije za liječnika ali ču izraziti sumlju u njegove razloge neprimanja na specijalizaciju u KBC Rijeka, jer nisu svi koji završe medicinski fakultet sposobni biti liječnici, vjerovatno se nije iskazao u praksi, niti kad je bio u sanitetu HV jer se svima njima kao pripravnicima se dobro prati rad odnosno od koga če postati liječnik a za koga to nije, u familji imam tri liječnika od kojih je jedan bio dugo u komisiji za specijalizaciju, pričao mi je da je najteže odbijati godinama nečiju zamolbu za specijalizaciju koji ima fanatičnu ambiciju postati liječnikom a praksa i mišljenja kolega liječnika govore suprotno od toga, a kako mu to priopčiti i odbija takva objašnjenja onda kandidate puca paranoja urote ili vjerovatno kao Jovanovića da je odbijanje na nacionalnoj bazi
__________________
Teatar apsurda se nastavlja !
Ignore list; 1.card
DEFENSE is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 15:50   #17
Quote:
katarinaos kaže: Pogledaj post
Daj da ti ja pomognem ako su tebi dijalozi prebrzi...što ti to oko njegovog glasanja nije bilo jasno i što nije konkretno odgovorio?
Daj da ja tebi pomognem.

Znaci covjek nije radio od 90-97 jer mu nisu dali radit jer je Jovanovic.
Kasnije je radio nesto, ali nista puno.
Onda je 2008 usao u sabor.

Sa svojih 10 ruku je u tih 20 godina zaradio dva stana od 2,5 miliona kuna, volvo od 300 000 kuna i mali polo od 10 000 eura. Imao je i po dva paketa dionica HT-a i INE (cini mi se) i sve je to uspio.

Kad ce doci vrijeme da Hrvati prestanu vjerovati u ove Croatian dream price i shvatiti da su nasi ljudi stavljali plocice po njemackim gradovima cijeli zivot na jako dobrim placama i uspjeli zaradit mozda slicne novce.

Ne kazem da je on ukrao, mozda je dobio od staraca, ali onda tako reci a nemoj pizdit da si ti to zaradio, jer i sa 10 ruku i biografijom kakvu ima nije mu toliko novaca ukupno proslo kroz ruke, a kamoli d ih je ustedio.

Amen!
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 15:55   #18
Quote:
Tactum kaže: Pogledaj post
Daj da ja tebi pomognem.

Znaci covjek nije radio od 90-97 jer mu nisu dali radit jer je Jovanovic.
Kasnije je radio nesto, ali nista puno.
Onda je 2008 usao u sabor.

Sa svojih 10 ruku je u tih 20 godina zaradio dva stana od 2,5 miliona kuna, volvo od 300 000 kuna i mali polo od 10 000 eura. Imao je i po dva paketa dionica HT-a i INE (cini mi se) i sve je to uspio.

Kad ce doci vrijeme da Hrvati prestanu vjerovati u ove Croatian dream price i shvatiti da su nasi ljudi stavljali plocice po njemackim gradovima cijeli zivot na jako dobrim placama i uspjeli zaradit mozda slicne novce.

Ne kazem da je on ukrao, mozda je dobio od staraca, ali onda tako reci a nemoj pizdit da si ti to zaradio, jer i sa 10 ruku i biografijom kakvu ima nije mu toliko novaca ukupno proslo kroz ruke, a kamoli d ih je ustedio.

Amen!
Nisi napisao ni slova o glasanju u Saboru...možda si u međuvremenuo shvatio....
Ovo što si ti pisao ne znam odakle znaš jer nije spominjao kad je počeo sa farmacijom i nemam pojma odakle ti znaš da li je on radio puno ili malo i da li su stanovi na kredit...uglavnom lupetaš
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 17.10.2010., 16:02   #19
Quote:
katarinaos kaže: Pogledaj post
Ovo što si ti pisao ne znam odakle znaš jer nije spominjao kad je počeo sa farmacijom i nemam pojma odakle ti znaš da li je on radio puno ili malo i da li su stanovi na kredit...uglavnom lupetaš
Ako su stanovi na kredit, to se onda i kaze jer onda nemas stan, nego stan ima banka a ti ga otplacujes.
A on je rekao da IMA dva stana. I to 2008, prije nego je usao u sabor.

A cini mi se da ti lupetas. Ovo je on radio:

Quote:
Bio je predsjednik Saveza studenata Medicinskog fakulteta,
prorektor Sveučilišta u Rijeci
te zastupnik u prvom višestranačkom Saboru.
Vijećnik Grada Rijeke neprekidno od 1993. godine.
Radio je kao nastavnik biologije i kemije, liječnik hitne medicinske pomoći te kao liječnik u Hrvatskoj vojsci.
Na svim funkcijama nije imao placu vecu od 15000 kuna. Mada nije ni toliko, evo uzet cemo idealnu racunicu:

20 godina = 240 placa
240 x 15000 = 3 600 000 kn

I on je od toga kupio dva stana za 2,4 miliona i auto od 300 000 i drugi od 74 000.

Ali kao sto rekoh, nije imao ni 15 000 tako da mu iznos 2,7 miliona u zivotu nije ni prosao kroz ruke.

E da. Edit:

Prodavaci uspjeha i maglouzgajivaci...

__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 16:05   #20
Quote:
DEFENSE kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio da je partijska škola u Kumrovcu već davno prestala s radom, očito sam se prevario, Jovanović se može ponositi da je odgovarao u maniri najboljih skojevaca, rekao je poneku istinu Frano Matušić stvarno nema nijednog dana provedenog u ratu, tad je svirao gitaru, nisam znao da je srbin, jer ima Jovanovića Hrvata u Lici, od kojih su 42 ubijena od četnika, ne mogu ulaziti u njegove kompetencije za liječnika ali ču izraziti sumlju u njegove razloge neprimanja na specijalizaciju u KBC Rijeka, jer nisu svi koji završe medicinski fakultet sposobni biti liječnici, vjerovatno se nije iskazao u praksi, niti kad je bio u sanitetu HV jer se svima njima kao pripravnicima se dobro prati rad odnosno od koga če postati liječnik a za koga to nije, u familji imam tri liječnika od kojih je jedan bio dugo u komisiji za specijalizaciju, pričao mi je da je najteže odbijati godinama nečiju zamolbu za specijalizaciju koji ima fanatičnu ambiciju postati liječnikom a praksa i mišljenja kolega liječnika govore suprotno od toga, a kako mu to priopčiti i odbija takva objašnjenja onda kandidate puca paranoja urote ili vjerovatno kao Jovanovića da je odbijanje na nacionalnoj bazi
Imaš što konkretnije reći od ispraznog nagađanja , temeljenog na odbojnosti prema svemu što ima bilo kakve veze sa tebi mrskom strankom.

Što naklapaš o njegovoj sposobnosti da bude liječnik i da ga nisu htjeli uzeti na spaecijalizaciju.
prozvao je otvoreno uz navođenje punih imena i prezimena osoba koje smatra odgovornim za takvo ponašanje i obrazloženjem koje je dobio za odsbijanje.
Javnoj izjavi na "dalekovidnici" suprostavljaš neka tvoja "razmišljanja" i "iskustva i saznanja".
Ž. Jovanović bio je u jednom mandatu predsjednik Upravnog vijeća jednog našeg doma umirovljenika, kojem je ravnatelj/ica pripadnik HDZ-a. Ne samo da se nikad nije postavilo pitanje smjene tog ravnatelja, nego je u njegovom mandatu ponovo izabran za ravnatelja, koju dužnost obavlja još danas.

Do se jednom predsjedniku Upravnog viječa iz redova HDZ-a nebi moglo dogoditi ni u snu i smatralo bi se "svetogrđem i radom protivno interesima stranke"
Dajte nešto konkretno i argumentirano protiv njega a ne samo prestrašeno graktanje iz straha i saznanja da u HDZ-u takvih ljudi nema ni u tragovima a ima ih u SDP-u usprkos uvjeravanjima da on nema kadrove koji su u stanju obnašati vlast.
Točno je da takve "kadrove" kakvi danas obnašaju vlast će biti teško naći u bilo kojoj stranci osim ovih koje su u vlasti
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:03.