Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2010., 21:55   #1
Blue Mountain State (2010-2011)

Spike

http://www.imdb.com/title/tt1344204/



Malo sam prolistao i vidim da nema ništa o ovoj seriji, uočio sam je prvi puta na MTV-u, činila mi se dobra i skinuo sam ju s neta, ima 13 epizoda u 1. sezoni i za sada 3 epizode 2. sezone. Mogu reći da je dosta dobra i preporučio bi ju ostatku ekipe.

Ukratko, priča prati Alexa Morana, studenta prve godine, dečko je talentirani igrač Američkog nogometa i upada u školsku ekipu, ali njemu nije u glavi sport i sve čini da ostane zamjena i da nemora igrati, ali dovoljno se trudi tek da ostane u ekipi, jer onda ima sve povlastice koje su mu potrebne A u glavi mu je samo jedno, tulumarenje

Evo trailer, pa ko hoće neka pogleda, sjano za ubiti oko
http://www.youtube.com/watch?v=pX9-AL1Untk
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 00:50   #2
ja sam prije nekoliko mjeseci pogledao cijelu sezonu u jednom danu, serija je super. jedina zamjerka su kratke epizode.
 
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 14:53   #3
Ja ovo ljeto to gledala. Umirala sam od smijeha, preopičena serija, stvarno nemaju granica
__________________
"We knew that it would soon be over, and so we put it all into a poem, to tell the universe who we were, and why we were here, and what we said and did and thought and dreamed and yearned for. We wrapped our dreams in words and patterned the words so that they would live forever, unforgettable."
AnitaMuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 16:12   #4
Da, nažalost traje samo 20 min. Može se pogledati u jednom danu, ako se baš hoće, dođe ko neki dugi film
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 13:16   #5
Blue Mountain State

Nedavno sam počela pratiti relativno novu seriju Blue Mountain state... i zacudila sam se kada ju ovdje nisam vidjela, tj barem ju nisam nasla , pa ako je dupla tema ispricavam se....



Quote:
The series is a takeoff of National Lampoon's Animal House and Van Wilder focusing on the football-centric university, Blue Mountain State, and its rather awkward team "The Goats." It covers topics of college life, including football, sex, drinking binges, drugs, wild partying, and hazing.
promo
U Americi je vec druga sezona

imdb

Ulavnom serija je presmjesna, nadam se da ce vas se skupiti na ovoj temi...

EDIT: a fakat ju nisam mogla nac tamo na popisu serija
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 22:46   #6
eej,i ja sam pocela gledati seriju,samo sto sam pogledala oko 7 epizoda,pa cu sad opet ici gledati ispocetka...ugl.serija je presmjesna
malla4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 00:11   #7
maloprije sam pogledala prve dvi epizode i sviđa mi se
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 00:28   #8
Quote:
Hope kaže: Pogledaj post
maloprije sam pogledala prve dvi epizode i sviđa mi se
welcome to the club
gledaj dalje,svidjet ce ti se jos vise
malla4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 20:35   #9
ma serija je stvarno presmjesna, i super je i bas mi je zao sto nas nema jos ljudi koji ju gledaju ili nisu aktivni na ovom topicu
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 21:32   #10
Koliko vidim ima 2 sezone, što je sa 3., zna li se hoće li ići i dalje ili?

Večeras gledam nove epizode
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 21:44   #11
Pogledao sam prvu sezonu još prošle godine - vrhunska serija . Nabavio sam i drugu sezonu i čekam da nađem 4-5 sati da sve to pogledam u komadu.
djdusko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 22:46   #12
ja sam baš sad malo prije pogledala zadnju epku prve sezone...ludi su do kraja skoro sam umrla od smjeha kad sam vidjela Thada bez zubi...
ja imam drugu sezonu ali mi je sve nešto pomješano s epkama,ne znam tko pije a tko plaća xD tako da cu iduci vikend skinut i pogledat...

a sto se tice 3.sezone nadam se da ce ic dalje,bilo bi šteta da nejdu
malla4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 11:30   #13
Pocelo je

1.epizoda dobra...
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 21:19   #14
Danas pogledali pola prve sezone, odlični su
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 21:51   #15
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Danas pogledali pola prve sezone, odlični su
Ja sam prve dvije sezone odgledao u dahu. Valjanje od smijeha. Prejebena serija.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 21:53   #16
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Ja sam prve dvije sezone odgledao u dahu. Valjanje od smijeha. Prejebena serija.
slazem se, serija je pre jebena
__________________
Man seeks peace, yet at the same time yearning for war. Those are the two realms belonging solely to man. Thinking of peace whilst spilling blood is something that only humans could do.
ShampoO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2012., 22:21   #17
Inače, zanimljivo da na naslovnciu DVD-a stvave random curu,i da osim glavne negativke,u seriji nema ženskih likova koje nisu hodajuće sex mašine(cherlederice, striptizete,droljaste studentice).
Čak nema ni neka štreberica ili nešto.
Nije da smeta, čak je i relanije,jer ova serija prikazuje muški sviejt.
DOduše,ja sam tek na 7. epizodi
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 00:05   #18
zašto ja svako malo na ovom forumu moram nabasat na neku seriju koju svi hvale
i sad je ja oću skinut, a stvarno nemam vremena za gledat. al stvarno
ali isto je idem skinut
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 00:08   #19
ona epizoda sa pocket pussy mi je bila najjaca...ali moram priznat nisam dalje od prve sezone gledao
__________________
Homer Simpson: Bart, a woman is like beer. They look good, they smell good, and you'd step over your own mother just to get one!
MEDO11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 12:05   #20
Quote:
MEDO11 kaže: Pogledaj post
ona epizoda sa pocket pussy mi je bila najjaca...ali moram priznat nisam dalje od prve sezone gledao
Ima sigurno još jedna,ali isto samo 13 nastavaka,što je jako malo za humorističnu seriju
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.