Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2003., 15:01   #1
Halo

Jel netko igrao Halo koja je origanlno napravljen za X box.Evo ja malo poceo na PCju igrati i bogami izgleda mrak dobro pucacina i prilicno zabavna.
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2003., 16:12   #2
Zabavna jeste, ali je malo vise zakasnila na PC-u...
Eric is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2003., 20:44   #3
Thumbs up

Evo, igram je i ja... Grafika ništa extra-special (kao da je iz 2001 negdje), šareni svjetlosni efekti su cool pa to daje neki šarm igri, borba je malo žešća jer neprijatelja ima puno, oni sa shieldom su dosta brzi, nepredvidljivi i opasni i zna biti dosta gadno na nekim dijelovima, level design je dobar na otvorenim prostorima a u zatvorenima su to prilično nemaštoviti hodnici spojeni jedan na drugi. Vožnja u jeepovima je fora. Sve u svemu, solidna igrica sa nabrijanim fajtom. Fora je.
__________________
Oko vrata meni debel lanac visi, tetoviranog zmaja ja imam na sisi, srijedom pijem brijem po pivi, srijedom pijem jednom se živi!
Aux1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2003., 15:04   #4
Igra je super, takodjer sam je presao u par dana. KAsnije malo vuce na horor zbog onih mutanata, no igra je u biti humoristicna.

Super su napravile one male izvanzemaljce koji bjeze ako se krene pucat, ponasaju se kao mali pavijani.

A oni veci su zeznutiji, tvrdoglaviji i smiju ti se pokvareno kada te ubiju , majku im....

A fora je to sto oni svi skupa ti dobacuju gluposti u borbi ili nekada znaju pricat. To mi se najvise svidja.

Glazba je ok, kada je akcija napetija je.

Grafika je super, mnogo boja a i detaljnost je na visini. Fasciniralo me to sto je igra na jednom cd-u sto je skoro nejerovatno za danasnje igre.
__________________
Hladan kao led, bistar kao voda.
FIREBOY is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2003., 15:21   #5
Dosta dobra igra ali je prekratka.

Najbolje su granate kako tipovi lete

I oni jeepovi bi mogli biti malo brzi, imas osjecaj koda imaju V16 a idu 50 kmh.

Igra s puno akcije.
Zmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 20:44   #6
Kada sam vidio da je igrica na samo jedan CD i pocetnu grafiku razocarao sam se. Ali kada dodjes do areala napolju igrica se naprosto preporodi, dzipovi i vozila su originalni i pravo je zabavno.
Crni Guber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2004., 21:56   #7
igra je zakon, bas zabavna, mislim da je bila odlicna reklama za xbox.
Hai! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2004., 21:29   #8
Zabavna je ali grafika .......hmmm........ja sam više očekivao. Nekako jadna .........sve u svemu nije loše
chingy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2004., 06:39   #9
Kad ste svi nahvalili igricu ja cu obrnuto.
Daj ljudi pogledajte koliki je nisan, gdje god pucate pogadjate, kao da je napravljena za hendikepirane, a oni alieni se glasaju kao djeca, gdje je tu logika.
__________________
"Mnogi se boje tražiti ono što žele
zato i ne dobivaju ono što žele."
Wisky is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2004., 21:43   #10
Prešao sam igru odavno.Nivoi u raznim bazama su iznutra previše jednolični.Sve je ostalo OK.
THE LIZARD KING is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2004., 23:33   #11
Quote:
Wisky kaže:
Kad ste svi nahvalili igricu ja cu obrnuto.
Daj ljudi pogledajte koliki je nisan, gdje god pucate pogadjate, kao da je napravljena za hendikepirane, a oni alieni se glasaju kao djeca, gdje je tu logika.
Jebiga konzolasi imaju izraztio nizak IQ cak i za budale pa im treba olaksat.

Deus Ex : Invisible War
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2004., 07:34   #12
najgori FPS sto sam ikada igrao. Srecom tu je Deus Ex/ Far Cry!
__________________
KPGS
Lopuza is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 17:11   #13
Halo ->Najbolja FPS franzisa ikad
da mi je imat X Box 360 i sad 4 kad izade
Ostale FPS samo kradu od Hala koji osin vrhunskog gameplaya ima savrseno razradenu pricu, za koju bi hollywoodski scenaristi prodali dusu
Thiago is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:07.