Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2010., 00:54   #2461
hvala,valjda imaju tester da probam,malo sam gledala okolo pa onak neki hvale nekima tak tak ,da im prosirilo pore ???
cak sam razmisljala da bi probala neku od ovih korejskih tipa etude,skin food ...
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 08:27   #2462
Može preporuka za jaaako dehidriranu,suhu kožu? Crvenilo u T zoni,ljuštenje u istoj i ispod obrva.
Uzela bi neku od ovih Avenovih ili Vichy krema,al ne znam koju točno,s obzirom da vidim da ima dosta toga za suhu kožu.Unaprijed hvala.
azriel_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 11:38   #2463
Quote:
azriel_3 kaže: Pogledaj post
Može preporuka za jaaako dehidriranu,suhu kožu? Crvenilo u T zoni,ljuštenje u istoj i ispod obrva.
Uzela bi neku od ovih Avenovih ili Vichy krema,al ne znam koju točno,s obzirom da vidim da ima dosta toga za suhu kožu.Unaprijed hvala.
I Avene i Vichy imaju super stvari za hidrataciju.
Npr. Aqualiathermal serum pa krema iz iste linije, također i Avene ima sličnu stvar
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:50   #2464
Quote:
azriel_3 kaže: Pogledaj post
Može preporuka za jaaako dehidriranu,suhu kožu? Crvenilo u T zoni,ljuštenje u istoj i ispod obrva.
Uzela bi neku od ovih Avenovih ili Vichy krema,al ne znam koju točno,s obzirom da vidim da ima dosta toga za suhu kožu.Unaprijed hvala.
Ja po zimi koristim Trixeru,to je krema za lice i tijelo,košta oko 100 kn,ima je 200 ml i stvarno je super za jako,jako suhu kožu
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 13:19   #2465
Hvala na savjetima,baš se vratila iz apoteke,uzela sam Avene Riche pa ćemo vidjet
azriel_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 15:30   #2466
ima li tko za preporucit nesto za flekice od prijasnjih pristica, htio bih ih se rijesit
i nesto protiv pristica, naime imam 2 pristica na nosu sta su crveni dosta i neznam kako da ih se rijesim, imam ih vec 2-3 tjedna
__________________
Imam sve sto pozelim samo jedno ne...Da me neko bar na tren voli zbog mene (:
eitloC12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 18:34   #2467
Quote:
eitloC12 kaže: Pogledaj post
ima li tko za preporucit nesto za flekice od prijasnjih pristica, htio bih ih se rijesit
i nesto protiv pristica, naime imam 2 pristica na nosu sta su crveni dosta i neznam kako da ih se rijesim, imam ih vec 2-3 tjedna
Za flekice zaista ne znam, a za ove prištiće na nosu , postoji jedan losion, Aknichthol, imaš ga u ljekarni na Dolcu, košta cca 50-ak kuna, možda malo manje, ne sijećam se. Mene spašava. To je više kao dezinfekcijsko sredstvo i brzo od njega prolaze. Samo oprez kod stavljanja, izbjegavati okolno tkivo!
seymour is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 00:26   #2468
Quote:
seymour kaže: Pogledaj post
Za flekice zaista ne znam, a za ove prištiće na nosu , postoji jedan losion, Aknichthol, imaš ga u ljekarni na Dolcu, košta cca 50-ak kuna, možda malo manje, ne sijećam se. Mene spašava. To je više kao dezinfekcijsko sredstvo i brzo od njega prolaze. Samo oprez kod stavljanja, izbjegavati okolno tkivo!
Super je to al moj je bio obojan pa sam stavljala na cijelo lice. Navodno postoji verzija bez alkohola
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 01:23   #2469
Jel taj Aknitol nešto ono preagresivan? Treba mi nešto za lokalnu upotrebu, uglavnom me spopadaju na bradi i čeljusti. Ja b' probala.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 12:09   #2470
imala sam i ja to 2-3 puta super stvar,meni nije bilo preagresivno jer sam stavljala samo na prištiće,da stavljas stalno na vecu povrsinu isusila bi se koža
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 12:31   #2471
Ja na prištić ili crvenilo stavim babylove zelenu kremicu i isuši ga,inače je meni termalna dosta pomogla oko crvenila na licu
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 20:20   #2472
I moj je bio obojan. Da, malo je preagresivan, ali ga zato stavljam samo na prišt!
seymour is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 10:33   #2473
jel ima netko kremu da mu ne treba iz avona ona u kojoj je jedan dio za dan, drugi dio kao neki gel za noć. meni je ta krema bila savršena i sad gledam u avonovu katalogu nema više
__________________
čin čččin čučuučin inčin
gejzirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 23:21   #2474
kakvi su dojmovi oko ove kremice?
moripop is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 00:22   #2475
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Jel taj Aknitol nešto ono preagresivan? Treba mi nešto za lokalnu upotrebu, uglavnom me spopadaju na bradi i čeljusti. Ja b' probala.
Grozno je agresivan, meni je to kozmetičarka stavljala nakon čišćenja lica i objašnjavala da je to ustvari više za defzinfekciju a i ja mislim da između Aknitola i običnog alkohola nema puno razlike
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 08:02   #2476
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Jel taj Aknitol nešto ono preagresivan? Treba mi nešto za lokalnu upotrebu, uglavnom me spopadaju na bradi i čeljusti. Ja b' probala.
meni je aknitol dobar
ubije mi pristice i meni ga kozmeticarka stavi nakon ciscenja lica
doma sve lijepo operem i stavim aloe veru
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 08:36   #2477
Quote:
moripop kaže: Pogledaj post
kakvi su dojmovi oko ove kremice?
ja imam ovo čudo i moram priznati da mi je jaaaako dobra.
zrinkkle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 21:04   #2478
Moze li mi netko preporucit neku dobru kremu za lice,mjesovita koza,zimi dehidrirana zan bit,a i osjetljiva.
Tipa Dior,Estee lauder,Shiseido,....
Za noc sam uezla Lancome hydrazen tester pakiranje pa cu nju probat
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 08:39   #2479
cure trebam preporuku,

inače sam imala masno lice s dosta prištića ovo sam uspjela riješit ovo ljeto baleinim fluidom i afrodita tonikom za lice , tako da mi je lice sad super........prištići su nestali dovoljno da koristim samo puder u prahu i rumenilo(što je prije bilo nezamisliv bez tekućeg puder),a koža ne bliješti kao prije, e sad me zanima pošto je fluid pri kraju, a ide i zima i hladnoće , jel bi trebala uzet neku "jaču" kremu il mogu nastavit s fluidom
__________________
only a vampire can love you forever

za sve moje SELJANKE !!!!
Deniii is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 22:32   #2480
Dal koristi koja kreme za lice protiv crvenila, ako može neka preporuka ili podjela iskustva ?
Vidjeh da ih ima od Eucerin, Avene, Vitaskin, Uriage..
Djeluju li vam one stvarno protiv crvenila

p.s. ne mislim na crvenilo od prištića, nego obraza.
Imam normalnu kožu lica, bez prištića/akni/komedona, no nakon ovog ljeta primjećujem da to crvenilo obraza koje mi se bas ne sviđa

Zadnje uređivanje Good evil : 17.09.2010. at 22:39.
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.