Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2006., 18:14   #21
Quote:
Skattemus kaže:
ona se od jutra pravi glupa i kao da nije nista bilo

htjela sam pricati al sam odustala jer se bojim da ce samo potkuriti vise,rec da sam ju gnjavila nakon svega

a za sminku,bila sam joj jednom davno rekla ako kaj treba nek pita...al to je napravila jednom..i nikad vise
Mislim da neces nesto puno postignuti s njome jer ona je ocito najmlada u kuci i podosta je razmazena a na neki nacin tebe dozivljava kao neku "otimacicu" brata joj - sad, moguce je i da grijesim ali smatram da kada bi bilo drugacije da ne bi ni pomislila da ti pogleda sminku a kamoli je dirne ili da nesto prepricava kako bi tebe ocrnila...
Smatram da ces najbolje proci ako popricas s deckom i s njime sve to rijesis - priznaj istinu kakva jest da jest (inace smatram da je dobar odnos kada nema tajni iz proslosti pa ni iz sadasnjosti...)
Jer kada si rijesila sebi najvazniju kariku, lako ces dalje sa sestrom a smatram da moras pokazati svoj stav i zube ali ne na agresivan nacin (vikanje koje nitko ne zeli cuti..)nego joj reci da si sutjela za sve do sada a da je od sada ne zelis vidjeti blizu svojih stvari - i na najmanji prekrsaj toga reagiraj!!
E da, na izjave tipa: da se promijenio decko prema njome ili nesto slicno je dobro odgovoriti nesto kao: "Ljudi se s vremenom mijenjaju i zrelije shvacaju stvari..."

P.S. Da si od provoga dana postavila stav prema posudivanju tvojih stvari, drugacije bi sve danas bilo ali nije kasno
Zjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 19:06   #22
Evo iz ličnog iskustva...

No sa stanovišta sestre. (brat stariji 7 godina)

Nismo zivjeli skupa, no bio je rat.. Moj brat je nasao djevojku sa kojom je svaki slobodan trenutak provodio. Dakle dodje sa linije, presvuce se i ide kod nje. I ja sam tada imala 14-15 godina... i nakon izvjesnog vremena pocelo mi je to jaaaako smetati. No kako nisam bila razmazeno deriste, ja sam rekla kako je i sta je svom bratu. Tipa kako pocinjem mrziti curu koju uopste ne znam jer provodi svaki slobodan trenutak s njom... i kako mozda glupo zvuci, ali sam ljubomorna na nju,...bla, bla...

Onda je on poce mene da zove da idem s njim... Otisla sam jednom, dvaput... onda sam opet sjela i rekla mu da ja ne zelim da drzim svijecu njima dvoma.. nego ponekad umjesto da ode kod nje, da se malo druzi samnom kao nekada. I to je upalilo. Poslije su otisli u London, ta djevojka mu je posala zena i u odlicnim smo odnosima. Posvadjamo se samo kada razgovaramo o vjeri, crkvi i americkoj vanjskoj politici.

Poenta.
Donekle mogu da razumijem tu klinku... Ne opravdavam bezobrazluk i laganje... ipak to je los nacin da se privuce paznja. Tvoj momak/muz bi trebao ponekad ode u kino sa sestrom, da izadje sa sestrom.

koliko god ja voljela suprugu moga brata, kad god dodju u sarajevo, jedno vece je rezervisano samo za nas dvoje... Setnja, kino, izlazak... moje jadikovanje na starce, jadikovanje na supruznike

Ja sam sa bratom imala relativno prisan odnos... Kada sam prvi put imala "ozbiljnu vezu", nazvala sam brata i pitala ga kakvu reakciju od mame mogu ocekivati kad jopj kazem...

Nemojte se svadjati, malu puca pubertet maximalno... Nemoj joj biti "sestra", ako ona to ne trazi... nemoj je kupovati... neki dobri pokloni za rodjenadan, bozic isl. su sasvim dovoljni. Pokazivanje zuba ne preporucujem... nisi ih na vrijeme pokazala, sada ako to budes radila pretvorices se u kucku...

I nek se tvoj momak/muz malo potrudi oko sestre... Nemoj bratu govoriti nista protiv sestre, neces se provesti dobro... Ispricaj sve kako je bio. Kazes da je donekle razumijes, jer je u tim osjetljivim godinama i vjerovatno se osjeca da gubi brata... sto nije istina... Ovu stvar on treba izgladiti sa svojom sestrom a ne ti... to je van tvoje moci.

Imati stariju sestru je mnogo lakse nego imati starijeg brata...
Leeloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 19:51   #23
Quote:
Skattemus kaže:
ma povjerovao je njoj jer je prepricavala stvari koje su istina
a ja NEMREM dokazati da je prisluskivala nas razgovor....
pa nije to SiEsAj da MORAŠ dokazivati nešto. Ak lošija polovica ne vjeruje, to ti je veći problem od derišta!

upućujem podršku
__________________
Это песня о самом прекрасном городе в мире. Москва!
Jorz Trulli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 20:33   #24
nema teorije da će otvoreni razgovor pomoči jer su svi izabrali strane.....
odi gore i ucijeni malu...ili priznaj istinu mala ili ceš svima reči našto kaj je napravila, mora da ti je nakaj priznala...ili onda u krajnom slučaju smisli nešto...a to re opcija ak očeš biti opakija od nje )
ako prešutiš ona će to smatrati pobjedom i dobit će krila...a tada bi mogla ti još više naškoditi....a dragi ti je glavni problem, sreži to u korjenu!!
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 20:47   #25
Živim ja s 'jednom takvom', al ova ima 46 godina! Godine i godine razgovora da mi ne uzima stvari, ne kopa po njima, ne krade ih i prodaje nisu rezultirale ama baš ničim. Tako da je sad lokot na ormaru i sve kaj mi je bitnije zaključam fino u njega. Nije neko rješenje jer tipa idem se tuširat-moram prvo otkljulat ormar, uzet sve kaj mi treba iz njega, zaključat ga i ić s ključem u kupaonu ali barem znam da je sve na mjestu. Najgore paranoje me šoraju kad odem van pa se pitam-jesam zaključala ormar ili ne?
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 20:51   #26
zašto se ne odseliš?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 21:08   #27
Quote:
Ipanema kaže:
Vrat bi joj zavrnula.

Ne postoji posudjivanje make upa - postoji koristenje, tj. potrosnja.

I ne znam zasto si to presucivala.

I takodjer ne znam zasto oni mogu uci u tvoj stan. Zakljucaj to.
Potpuno se slažem s Ipanemom

Quote:
Skattemus kaže:
shvacam ja tebe.....al nista se u kuci nije krilo nikad
i sad cu ja ispast dezurna kuja ak to napravim
Oni nemaju što ulaziti u vaš "životni prostor". TOČKA
Ako ste se to dogovorili onda to oni moraju poštivati. Ukoliko o tom dijelu nema njihovih stvari, znači oni nemaju tamo što raditi. Ako je tako pa vam bilo tko od njih zamjeri ili spočitne da zašto je daj dio bio zaključan onda i ti i dragi imate dokaze da oni nešto kopaju po vašim stvarima bez vašeg znanja. Jer zašto bi im onda smetalo to što ga zaključavate?

Nadam se da ste skužile što želim reći
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 21:38   #28
Quote:
Leeloo kaže:
...
Nemojte se svadjati, malu puca pubertet maximalno... Nemoj joj biti "sestra", ako ona to ne trazi... nemoj je kupovati... neki dobri pokloni za rodjenadan, bozic isl. su sasvim dovoljni. Pokazivanje zuba ne preporucujem... nisi ih na vrijeme pokazala, sada ako to budes radila pretvorices se u kucku...
I nek se tvoj momak/muz malo potrudi oko sestre... Nemoj bratu govoriti nista protiv sestre, neces se provesti dobro... Ispricaj sve kako je bio. Kazes da je donekle razumijes, jer je u tim osjetljivim godinama i vjerovatno se osjeca da gubi brata... sto nije istina... Ovu stvar on treba izgladiti sa svojom sestrom a ne ti... to je van tvoje moci.

...
Ovo je odlican i zreo savjet

I uci na vlastitim greskama
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 21:55   #29
I ja bi joj zavrnula vratom, ali koliko sam shvatila Skattemus stanuje u njihovoj kući pa i nije baš u poziciji da radi red. Nažalost.
Ako je politika kuće da su si "frendovi" i da ne zaključavaju može imati još gori efekt da sad ona počne uvoditi nova pravila, pa će se to samo protumačiti kao da izvodi bijesne gliste! Uostalom ta mala ima 15 godina i njuškati po tuđim stvarima i prisluškivati mislim da joj se može nekako opravdati na račun godina. Sigurno da nije toliko glupa da ne zna da se to ne radi, ali uzmimo u obzir i faktor ljubomore i straha od otimačine brata, plus bratova cura ima tako fine stvarčice...
Koliko shvatih ne živi s ocem (samo mama i brat) pa tim više da curu jedinog muškarca u kući doživljava kao uljeza i drži joj fige da se čim prije spakira.
Fino ti okupi cijelu malu obitelj i pred svima im reci da si pogriješila šta si pred malom spomenula oralni seks. I reci da ti smeta da ti ona potajice troši šminku i šulja se po stanu. I da želiš da budete prijatelji i da sve bude divno i krasno jer ti voliš njihovog sina/brata pa tako voliš i njih, i teško ti je da je situacija u kući napeta. I da..bla bla... Uglavnom tvoja pozicija je takva da ne smiješ stvarati sukob, i da ne ispadneš na kraju rospija jer mi se čini da je i on dosta vezan uz njih, pa mu je zato i teže povjerovat da mala laže. Reci im šta te muči i šta ti smeta, otvoreno. Pa ako upali - super! Ako ne upali - jebiga.
A šta se telefonskog razgovora s frendicom tiče, uopće nije važno dal on vjeruje da si ti to maloj pričala o vašem seksualnom životu il je ova prisluškivala. Vjerojatno je povrijeđen šta s bilo kim dijeliš vašu intimu.
Za to si nažalost ti kriva, a ne šogi.
I ne dijelim mišljenje cura koje su tu rekle da preispitaš vezu s dečkom, a na osnovi toga šta on više vjeruje balavoj sestri nego curi s kojom živi. Možda je dečko samo zaštitnički nastrojen jer je to ipak njegova mala seka (zloba doduše, al šta sad ). Mislim, nije to dovoljan razlog za nešto tako drastično kao šta je "preispitivanje vašeg odnosa". Za to uvijek ima vremena
Ajde, držim fige da bude mir
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 22:46   #30
Quote:
Skattemus kaže:
kako da rijesim problem te male kojoj je ocito cilj da me se rijesi?
.

Promijeni brave i zakljucavaj svoj dio! Ili barem spavacu sobu u kojoj drzis kozmetiku, parfeme, obleku i slicne stvari!

Iako bi ja, na tvom mjestu "sazvala " okrugli stol i otvoreno rekla da ne volim da mi netko hoda po stanu i dira moje osobne stvari kad mene nema!

Ali prije svega - dobar razgovor s deckom!


Quote:
Leeloo kaže:
Evo iz ličnog iskustva...

No sa stanovišta sestre. (brat stariji 7 godina)

Nismo zivjeli skupa, no bio je rat.. Moj brat je nasao djevojku sa kojom je svaki slobodan trenutak provodio. I ja sam tada imala 14-15 godina... i nakon izvjesnog vremena pocelo mi je to jaaaako smetati.
....... ta djevojka mu je posala zena i u odlicnim smo odnosima.
Ovo potpisujem! takodjer sam bila u tim godinama kad se moj stariji brat zatelebetao u svoju sadasnju zenu! Bila sam ljubomorna ko pas, cak sam joj na vjencanju kupila veliki buket jaaaako ZUTIH ruza, pa su me svi ispitivali zasto zute, na sta sam ja odgovarala iz ciste ljubomore jer mi krade brata. Brat se ozenio kad sam ja imala 18! Nisam ju voljela dok su se zabavljali, ali cim su se zenili postala mi je kao sestra koju nikad nisam imala, a zeljela sam!
15 godina braka su slavili ove godine, a skupa su gotovo 20! Za svo to vrijeme njihovog braka, ma kako to cudno zvucalo, nas dvije se nismo posvadjele niti jednom! A kad smo skupa brat nas zove kloniranim koksima, jer samo trtljamo, radimo modne revije, sminkamo se ko dve mulice od 15

Proci ce to, vjeruj, samo je pitanje koliko ti mozes biti strpljiva!
Ja sam mojoj nevjesti dok su hodali, poklapala slusalice, jednostavno joj nisam htjela zvati ga na phone, a njemu bi govorila da je krivi broj, nisam je mogla vidjet uopce, a danas se nas dve druzimo vise neg sta se druzim s bratom! A ona pak ima seku koja je moje godiste a s njom nije bliska niti deseti dio od onog sta je samnom!

Ah ti hromoni, sva sreca pa pubertet ne traje jaaako dugo!
__________________
Bog je uistinu stvorio muskarca prije zene, ali
prije svakoga remek-djela mora se naciniti gruba skica.

me_and_myself is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 22:57   #31
to je sasvim normalna situacija da je malena takva prema tebi jer je zasigurno jako ljubomorna zato što netko drugi dira njezinog brata i još živi s njim, sigurno bi tvoj dečko bio isti takav da je on mlađi i da ona ima tak dečka..... shvatit če nakon nekog vremena da pretjeruje ali mala doza ljubomore bit će prisutna cijeli život
Audhild is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 01:34   #32
Ovako, vidim da su neki tu puni razumijevana za malu, neki se i identificiraju, blabla... pubertet-ok, sestrinska ljubav-ok, imala sam i ja takvih situacija ( brat, pa ima cure, blabla) pa ne pamtim da sam bila perfidna, bezosjecajna (Skattemus PLACE, ova ne je.. i ne popusta),... mislim, ako volis svoga brata, u nekoj tocki njegove nesrece (npr.voljena cura pakira kofere), valjda prestaje vlastiti egoizam. Pubertet je jedno, a karakter sasvim drugo.
Draga Skattemus, budi i ti malo perfidna, pa reci bratu ono (vec je neko sugerirao) da kuzis malu, pubertet, manjak njegove paznje, promjenjene okolnosti-stres oko istih.. blabla). Mada, cinis mi se kao uistinu dobra cura, pa mozda zaista i imas nesto razumijevanja za nju nakon svega. Ako ti nije bad, napravi se blesava, pa svoju kozmetiku drzi u svojoj sobi. Zivot sa svima njima je privremen,ne zaboravljaj to, i cuvaj svoje zivce i energiju za sebe, svoga decka, buduce klince. Malo zlo ce vjerojatno dobit svoje(ti ju ne ucijenjuj, mogla bi to gadno iskoristit protiv tebe) naucit ce je zivot vec lekciju one way or the other.
Sta se neugodne situacije u kuci tice, vrijeme ce ublazit. U svakom slucaju, na silu neces sad nista postici. Nije ti lako, ne zavidim ti, eto zato jedna
od mene.
__________________
REALSTEEL
KAHUNA REEF is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 14:19   #33
Quote:
KAHUNA REEF kaže:
Ovako, vidim da su neki tu puni razumijevana za malu, neki se i identificiraju, blabla... pubertet-ok, sestrinska ljubav-ok, imala sam i ja takvih situacija ( brat, pa ima cure, blabla) pa ne pamtim da sam bila perfidna, bezosjecajna (Skattemus PLACE, ova ne je.. i ne popusta),... mislim, ako volis svoga brata, u nekoj tocki njegove nesrece (npr.voljena cura pakira kofere), valjda prestaje vlastiti egoizam. Pubertet je jedno, a karakter sasvim drugo.
Draga Skattemus, budi i ti malo perfidna, pa reci bratu ono (vec je neko sugerirao) da kuzis malu, pubertet, manjak njegove paznje, promjenjene okolnosti-stres oko istih.. blabla). Mada, cinis mi se kao uistinu dobra cura, pa mozda zaista i imas nesto razumijevanja za nju nakon svega. Ako ti nije bad, napravi se blesava, pa svoju kozmetiku drzi u svojoj sobi. Zivot sa svima njima je privremen,ne zaboravljaj to, i cuvaj svoje zivce i energiju za sebe, svoga decka, buduce klince. Malo zlo ce vjerojatno dobit svoje(ti ju ne ucijenjuj, mogla bi to gadno iskoristit protiv tebe) naucit ce je zivot vec lekciju one way or the other.
Sta se neugodne situacije u kuci tice, vrijeme ce ublazit. U svakom slucaju, na silu neces sad nista postici. Nije ti lako, ne zavidim ti, eto zato jedna
od mene.
potpuno si u pravu

prvo da zahvalim svima na savjetima i sto ste odvojile vremena za moj problem....

drugo, potpuno se slazem, ja se pakujem,on vice na mene, mama vice na njega opci kaos u kuci,ona dodje i njemu se umiljava i prica o nekom skolskom izletu umjesto da se barem isprica za situaciju....

jucer i je najbolji frend rekao da ona zapravo igra igricu gdje mi pokazuje da je ta kuca njen teritorij i da bolje igram kako ona hoce inace cu imati problema..pokazuje nesto tipa - ako zelim mogu ti napraviti velika sranja u vezi i necu prezati pred time....

tako da sam potpuno van sebe da jedno 15 godisnje bice oze biti takvo djubre kad se moram tako izraziti
da sam bila kucka prema njoj ne bih nista rekla
ali davala sam joj sve od sebe,moju odjecu,vozikala je sa sobom i frendicama kad smo isle na cuge,nek dijete ne sjedi doma....blabla


enivej!kad smo kod oralca....koliki je grijeh spomenuti to pred njom a ona ima decka koji vec 6 mjeseci svaki vikend i preko tjedna nekad spava kod nas,s njom u krevetu.....i kunu se da nista ne rade..mos mislit
ili za stolom pricaju o tome kako njena frendica ima klamidiju
a ovo je moje smrtni grijeh....
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 17:02   #34
Quote:
Skattemus kaže:
tako da sam potpuno van sebe da jedno 15 godisnje bice oze biti takvo djubre kad se moram tako izraziti
da sam bila kucka prema njoj ne bih nista rekla
ali davala sam joj sve od sebe,moju odjecu,vozikala je sa sobom i frendicama kad smo isle na cuge,nek dijete ne sjedi doma....blabla
Skattemus, koliko ti imas godina?
Pitam te to zato sto mi ovakvo tvoje pisanje djeluje malo nezrelo - bez uvrede.

Prvo - ruzno 15-godisnju sestru svog decka (muza? - u jednom si trenu spomenula svekrvu pa mi nije jasno je li decko ili muz?) nazivati dubretom.
To sto si joj ti davala sve od sebe, sto je koristila tvoju garderobu i make-up je zato sto si je ti, kad si se doselila kod njih, stavila u sebi ravan polozaj, vjerovatno u nadi da ce tako stvari bolje funkcionirati. Da si usla u tu kucu s pozicije autoriteta prema njoj - jer 15 godina nije neka starost i zrelost ,ona bi automatski znala gdje joj je mjesto i ne bi joj palo na pamet ciniti sto je cinila. Ali imala je OK od tebe. I to sto si je sa svojim frendicama vodila na cugu d adjete ne sjedi samo, kako kazes - alooo - djete se ne vodi na cugu. Da sam ja mama te cure i da mi je buduca nevjesta vodi na pijacu, pa makar i jednom dijete od 15 god.- zato sto zeli da budu frendice nisam sigurna da ne bi popizdila!!
Ti si sad ljuta na nju kao zato bi bila na neku svoju frendicu ravnu tebi - ali mala nije ravna tebi, mala je dijete od 15 god. E, sad sto si joj ti dopustila da bude ravna tebi - to je greska na kojoj ces morati raditi
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 17:10   #35
Quote:
Skattemus kaže:

enivej!kad smo kod oralca....koliki je grijeh spomenuti to pred njom a ona ima decka koji vec 6 mjeseci svaki vikend i preko tjedna nekad spava kod nas,s njom u krevetu.....i kunu se da nista ne rade..mos mislit
ili za stolom pricaju o tome kako njena frendica ima klamidiju
a ovo je moje smrtni grijeh....
cekaj malo - jesi li ti to pred njom spominjala ili te ona cula dok si o tome preko telefona pricala sa prijateljicom?
Netko je vec rekao - da sam ja na mjestu decka ne bi mi bilo prijatno u oba slucaja..

I NE - deckova djevojka nema sto pricati o oralcima sa mladom sestrom svoga decka. I neka ona ima svaki tjedan drugog decka u postelji i cini s njim stogod to se tebe ne bi trebalo ticati, to neka njezina mama sanira.

Mislim, zar ne mislis da je to malo odvratno - da cura slusa o oralcu gdje je jedan od sudionika vlastiti brat - ajde razmisli malo...

I to sto ona prica sa momkom za stolom - pa valjda si ti starija i pametnija da ih upozoris da pricama o klamidiji nije mjesto za stolom
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 17:40   #36
Quote:
diadora kaže:
cekaj malo - jesi li ti to pred njom spominjala ili te ona cula dok si o tome preko telefona pricala sa prijateljicom?
Netko je vec rekao - da sam ja na mjestu decka ne bi mi bilo prijatno u oba slucaja..

I NE - deckova djevojka nema sto pricati o oralcima sa mladom sestrom svoga decka. I neka ona ima svaki tjedan drugog decka u postelji i cini s njim stogod to se tebe ne bi trebalo ticati, to neka njezina mama sanira.

Mislim, zar ne mislis da je to malo odvratno - da cura slusa o oralcu gdje je jedan od sudionika vlastiti brat - ajde razmisli malo...

I to sto ona prica sa momkom za stolom - pa valjda si ti starija i pametnija da ih upozoris da pricama o klamidiji nije mjesto za stolom
ma ja sam pricala s frendicom na telefon i spomenula nesto haha oralni seks,nije bilo vezano za mog decka nit nikoga
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 17:42   #37
Quote:
diadora kaže:
Skattemus, koliko ti imas godina?
Pitam te to zato sto mi ovakvo tvoje pisanje djeluje malo nezrelo - bez uvrede.

Prvo - ruzno 15-godisnju sestru svog decka (muza? - u jednom si trenu spomenula svekrvu pa mi nije jasno je li decko ili muz?) nazivati dubretom.
To sto si joj ti davala sve od sebe, sto je koristila tvoju garderobu i make-up je zato sto si je ti, kad si se doselila kod njih, stavila u sebi ravan polozaj, vjerovatno u nadi da ce tako stvari bolje funkcionirati. Da si usla u tu kucu s pozicije autoriteta prema njoj - jer 15 godina nije neka starost i zrelost ,ona bi automatski znala gdje joj je mjesto i ne bi joj palo na pamet ciniti sto je cinila. Ali imala je OK od tebe. I to sto si je sa svojim frendicama vodila na cugu d adjete ne sjedi samo, kako kazes - alooo - djete se ne vodi na cugu. Da sam ja mama te cure i da mi je buduca nevjesta vodi na pijacu, pa makar i jednom dijete od 15 god.- zato sto zeli da budu frendice nisam sigurna da ne bi popizdila!!
Ti si sad ljuta na nju kao zato bi bila na neku svoju frendicu ravnu tebi - ali mala nije ravna tebi, mala je dijete od 15 god. E, sad sto si joj ti dopustila da bude ravna tebi - to je greska na kojoj ces morati raditi
pa ravna je bila meni jer se ona ponasa i mama joj doputa da se ponasao kao da ima 25 godina
sminka se vise od mene,visi po solarijima, razmislja o povecanju usana i slicno

i onda za mene ona nije dijete u toj kuci ako je tretiraju kao da je odrasla...
a nes ti pojace,u dva popodne na kavu

e pa sad sam jos ja kriva..bas krasno...ona mi zagorcava zivot a tak mi i treba
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 17:52   #38
Quote:
Skattemus kaže:
e pa sad sam jos ja kriva..bas krasno...ona mi zagorcava zivot a tak mi i treba
ma nisi kriva, al mogla si se odmah drukcije postaviti, to ti ljudi zele reci....

ovak, znam da si rekla da si vec pricala sa deckom, al daj ga ozbiljno posjedni i reci sve probleme, od prvog do zadnjeg, da ga volis i zelis se slagati sa njegovom obitelji, zamoli ga za pomoc.
on ju pozna, zna kako s njom treba, nek joj kaze da joj je on i dalje strariji brat koji ju voli, ali da mora prihvatit da u njegovom zivotu postoji jos jedna osoba koja mu je jako draga.
nemoj sad glumatati pred njom i kupovati joj poklone kako bi ju pridobila ili postati vjestica, budi svoja, ali pripazi da ti opet ne napravi neku spacku, a decko nek ti malo pomogne u odnosu prema njoj. ako te on voli zavoljet ce te i ona, samo budi sto jesi i nemoj joj pokazivati da te moze povrijediti.
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 17:55   #39
Quote:
_malicka_ kaže:
ma nisi kriva, al mogla si se odmah drukcije postaviti, to ti ljudi zele reci....

ovak, znam da si rekla da si vec pricala sa deckom, al daj ga ozbiljno posjedni i reci sve probleme, od prvog do zadnjeg, da ga volis i zelis se slagati sa njegovom obitelji, zamoli ga za pomoc.
on ju pozna, zna kako s njom treba, nek joj kaze da joj je on i dalje strariji brat koji ju voli, ali da mora prihvatit da u njegovom zivotu postoji jos jedna osoba koja mu je jako draga.
nemoj sad glumatati pred njom i kupovati joj poklone kako bi ju pridobila ili postati vjestica, budi svoja, ali pripazi da ti opet ne napravi neku spacku, a decko nek ti malo pomogne u odnosu prema njoj. ako te on voli zavoljet ce te i ona, samo budi sto jesi i nemoj joj pokazivati da te moze povrijediti.
nemam namjeru biti vjestica niti se njoj ulizivati...sad kad sam vidjela kakva je mozemo samo biti u odnosima na bok bok...
pa makar to bilo ne znam kak nezrelo od mene..jer ce inace opet nesto iskoristiti protiv mene
s deckom vise o tome ne zelim razgovarati izgladili smo koliko se moglo i za sad sutim jer ako potegnem temu opet samo ce nastat svadja
cekat cu dok se malo ne stisa sve to...
nije mi cilj da me ona zavoli bas me briga jel me voli ili ne cilj mi je da me ostavi na miru
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 17:55   #40
Čitala sam temu...

Zbilja ti ne bih željela biti u koži . Ajde, nadam se da će se polako riješiti. Samo polako s njom, nemoj je ignorirati ali ni davati previše pozornosti, ne idi nikamo ako voliš tog čovjeka jer bi to značilo da je ona pobijedila. Smirit će se ona i doći pameti.
azzie_elbub is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:58.