Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora > Emigracija

Emigracija Za sve emigrante i one koji to žele postati

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2012., 22:33   #3561
Quote:
Goran 5 kaže: Pogledaj post
Poštovani . Zovem se Goran imam 30 godina po zanimanju sam rukovatelj toranjskom dizalicom(kran) molio bih vas ako mi neko može pomoći oko zaposlenja u Kanadi puno vam hvala lijep pozdrav i sretan vam Uskrs.
Tvoje zanimanje je na listi onih koji nedostaju, pogledaj ovdje, broj 7371, krane operators.

http://www.workingin-canada.com/visa...d#.T48juVKCn1k

To znaci da mozes dobiti stalnu dozvolu boravka.

Ja osobno bih otisao turisticki i prvo nasao posao pa da firma sredjuje papire, puno je brze nego ako ides sam skupljati potrebnu dokumentaciju.
MaliZeleni10 is offline  
Old 18.04.2012., 23:30   #3562
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
broj 7371, krane operators.
jel to tvoje savrseno znanje engleskog?

daj prestani davat koje-kakve linkove koje je ko zna ko napravil/kopiral, nego daj bar sluzbene (na kojem se bar vidi za koja zanimanja je kvota vec ispunjena).
http://www.cic.gc.ca/english/immigra...tions.asp#list

isto ti vrijedi za "informaciju" da BHV jos ima neispunjena mjesta za WH vizu - totalni B.S.

šatro gospon is offline  
Old 18.04.2012., 23:52   #3563
Hej, Serlok, ajde zapali jednu ekolosku i smiri zivce, da si pazljivije pogledao na taj link sto si dao, vidio bi da je to zanimanje na shortage listi.

Ne pomazes nikome time sto mene pokusavas diskreditirati, samo pokazujes kakav si ti, hvatas se za najobicniji tip-feler a to je odlika luzera, with capitol L.

Get a life.

P.S. Ja nigdje nisam niti spomenio da savrseno znam engleski, jos jedna tvoja "majstorija".
MaliZeleni10 is offline  
Old 19.04.2012., 02:31   #3564
Ugl....nova otvaranja za WH vizu su 1.1.2013, jel tako? Ima to gdje potvrdjeno?
Trazio sam to malo i kazu kao da je sad zatvoreno i znam da sam na jednom mjestu procitao da je novi krug 1.1...mozda cak i ovdje...jel to istina ili?
Ne mogu nigdje nista naci.
yasaweer1 is offline  
Old 19.04.2012., 02:39   #3565
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Hej, Serlok, ajde zapali jednu ekolosku i smiri zivce, da si pazljivije pogledao na taj link sto si dao, vidio bi da je to zanimanje na shortage listi.

Ne pomazes nikome time sto mene pokusavas diskreditirati, samo pokazujes kakav si ti, hvatas se za najobicniji tip-feler a to je odlika luzera, with capitol L.

Get a life.

P.S. Ja nigdje nisam niti spomenio da savrseno znam engleski, jos jedna tvoja "majstorija".
hey, Sparky, kaj mislis da je ovaj jedini koji cita postove?! da su svi kranisti?!

tu keljis link ko neku referencu, a link je totalni "fail" jer je nepotpun.....

ak vec hoces pomoci, pomogni sa tocnim info....

je, nisi napisao da znas engleski, nego dublin dijalekt....valjda oni tak pisu crane....

vec sam ti prije rekel, prestani trolati i trabunjat po ovom PDF....vise sam zaboravil o imigraciji u kanadu nego kaj ti znas o istome
šatro gospon is offline  
Old 19.04.2012., 02:39   #3566
Quote:
yasaweer1 kaže: Pogledaj post
Ugl....nova otvaranja za WH vizu su 1.1.2013, jel tako? Ima to gdje potvrdjeno?
Trazio sam to malo i kazu kao da je sad zatvoreno i znam da sam na jednom mjestu procitao da je novi krug 1.1...mozda cak i ovdje...jel to istina ili?
Ne mogu nigdje nista naci.
istina...potvrdjeno na ambasadi n-puta
šatro gospon is offline  
Old 19.04.2012., 02:43   #3567
Quote:
šatro gospon kaže: Pogledaj post
jel to tvoje savrseno znanje engleskog?

daj prestani davat koje-kakve linkove koje je ko zna ko napravil/kopiral, nego daj bar sluzbene (na kojem se bar vidi za koja zanimanja je kvota vec ispunjena).
http://www.cic.gc.ca/english/immigra...tions.asp#list

isto ti vrijedi za "informaciju" da BHV jos ima neispunjena mjesta za WH vizu - totalni B.S.

Kolko dugo bu ti trebalo da se skuliras, budes faca i izvines se ?

Negde si spomenul da si dobro-odgojeni decec ...
__________________
Stuck in the middle of nowhere.
Air is offline  
Old 19.04.2012., 03:17   #3568
Quote:
Air kaže: Pogledaj post
Kolko dugo bu ti trebalo da se skuliras, budes faca i izvines se ?

Negde si spomenul da si dobro-odgojeni decec ...
kome?
šatro gospon is offline  
Old 19.04.2012., 07:33   #3569
MalomZelenom10 koji je tocno rekao da se traze crane operators.
__________________
Stuck in the middle of nowhere.
Air is offline  
Old 19.04.2012., 09:47   #3570
Quote:
Air kaže: Pogledaj post
MalomZelenom10 koji je tocno rekao da se traze crane operators.
Ne, on je rekao da se traze krane operators...
Dukkai is offline  
Old 19.04.2012., 10:06   #3571
Quote:
Dukkai kaže: Pogledaj post
Ne, on je rekao da se traze krane operators...
Jebiga, izrazio se po Vuku (kako citas, tako pisi )
Ali u principu je tocno napisao
MaliZeleni se puno kurci i zato je nekim ljudima dosta iritantan, ali u ovom slucaju je bio u pravu
jamesbond is offline  
Old 19.04.2012., 10:59   #3572
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Jebiga, izrazio se po Vuku (kako citas, tako pisi )
Ali u principu je tocno napisao
MaliZeleni se puno kurci i zato je nekim ljudima dosta iritantan, ali u ovom slucaju je bio u pravu
Da je po Vuku, napisao bi Krejn operejtor.
Dukkai is offline  
Old 19.04.2012., 11:07   #3573
Quote:
Dukkai kaže: Pogledaj post
Da je po Vuku, napisao bi Krejn operejtor.
Pa nije Vuk kriv sto MaliZeleni (koji, kako kaze, savrseno govori engleski) al' ga ocito iskrivljeno cita
jamesbond is offline  
Old 19.04.2012., 11:29   #3574
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Jebiga, izrazio se po Vuku (kako citas, tako pisi )
Ali u principu je tocno napisao
MaliZeleni se puno kurci i zato je nekim ljudima dosta iritantan, ali u ovom slucaju je bio u pravu
Nisam se izrazio po vuku, slucajno sam umjesto C napisao K i sad me serlok i njegova svita ovdje razapinju.

I uopce se ne kurcim, dobro procitaj moje postove, svi su realni a to ocito zivcira "prave kanadjane" koji stalno isticu kako je u Kanadi sve drugacije nego bilo gdje drugdje.

Da, malo morgen, svi koji su otisli i pisu po forumima ih debelo demantiraju.

Quote:
šatro gospon kaže:
tu keljis link ko neku referencu, a link je totalni "fail" jer je nepotpun.....
E moj Serlok, znas li onu poslovicu, "mozes maknuti seljaka iz sela ali ne mozes maknuti selo iz seljaka"??

Sad pogledaj listu deficitarnih zanimanja koju sam ja linkao, pa onda pogledaj onu listu koju si ti linkao nakon sto si popljuvao moju.

Potpuno si iste.

To dokazuje tko si i sta si, ono sto sam ti vec napisao, mozes ti otici u najveci grad ali to ti nista ne mijenja.

Bilo bi ti bolje da smiris zivce i napokon pocnes ljudima davati korisne informacije.

Eh, da, zaboravio sam spomenuti, prije dva mjeseca je jedan moj poznanik otisao u Kanadu preko WH programa i pogodi sto mi je rekao kad smo se zadnji put culi na skype??

Da nije znao da tako dobro zna engleski, da razumije daleko vise nego sto je mislio i da odlicno komunicira, super se snasao i prezadovoljan je.

Jos jedan tvoj fail.
MaliZeleni10 is offline  
Old 19.04.2012., 11:34   #3575
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Pa nije Vuk kriv sto MaliZeleni (koji, kako kaze, savrseno govori engleski) al' ga ocito iskrivljeno cita
A gdje sam ja to napisao da savrseno govorim engleski??

Mogao bi i ti zapaliti jednu ekolosku i smiriti zivce.

Daj ljudima korisne informacije ili ne pisi nikako.
MaliZeleni10 is offline  
Old 19.04.2012., 12:00   #3576
Ova zanimanja na linku što ste postali Šatro/Mali zeleni su sva koja se traže,tj sa njima možeš dobiti radnu dozvolu i nakon Wh vize?,inače sam po zanimanju auto/moto mehaničar i želio bi ostati koliko god je moguče u Kanadi,nema mi u Hr života trenutno..
Maxx 22 is offline  
Old 19.04.2012., 12:20   #3577
To je lista zanimanja koja najvise nedostaju i ako si tog zanimanja i ispunjavas sve uvjete mozes dobiti stalni boravak u Kanadi.

Posto si vec u Kanadi, vjerujem da ti je lakse dobiti stalni boravak nego onima koji idu iz pocetka.

Ako si zadovoljan sa poslom koji sad radis, mislim da bi trebao razgovarati sa poslodavcem o tome jer garantirano zaposlenje je najvaznije u dodjeljivanju stalnog boravka, to znaci da ces zaradjivati i placati porez a to drzavi treba.
MaliZeleni10 is offline  
Old 19.04.2012., 13:26   #3578
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Nisam se izrazio po vuku, slucajno sam umjesto C napisao K i sad me serlok i njegova svita ovdje razapinju.

I uopce se ne kurcim, dobro procitaj moje postove, svi su realni a to ocito zivcira "prave kanadjane" koji stalno isticu kako je u Kanadi sve drugacije nego bilo gdje drugdje.

Da, malo morgen, svi koji su otisli i pisu po forumima ih debelo demantiraju.



E moj Serlok, znas li onu poslovicu, "mozes maknuti seljaka iz sela ali ne mozes maknuti selo iz seljaka"??

Sad pogledaj listu deficitarnih zanimanja koju sam ja linkao, pa onda pogledaj onu listu koju si ti linkao nakon sto si popljuvao moju.

Potpuno si iste.

To dokazuje tko si i sta si, ono sto sam ti vec napisao, mozes ti otici u najveci grad ali to ti nista ne mijenja.

Bilo bi ti bolje da smiris zivce i napokon pocnes ljudima davati korisne informacije.

Eh, da, zaboravio sam spomenuti, prije dva mjeseca je jedan moj poznanik otisao u Kanadu preko WH programa i pogodi sto mi je rekao kad smo se zadnji put culi na skype??

Da nije znao da tako dobro zna engleski, da razumije daleko vise nego sto je mislio i da odlicno komunicira, super se snasao i prezadovoljan je.

Jos jedan tvoj fail.
Sparky, ak je tvoj frend umisljen ko i ti, onda sigurno uvjeren da govori engleski bolje od izvornih govornika....

a kaj se liste tice, nigdje nisam rekel da kranisti nisu deficitarni, nego na toj kopiranoj listi koju si nakeljil ne pise za koja od navedenih zanimanja su kvote popunjene, al vidim da se ne cita s razumijevanjem. ima ljudi koji nisu kranisti, a citaju, pa im pobudjujes laznu nadu za mogucnost dobivanja nade...
isto ko i sa BHV-om. tvoj fail na svakom koraku...

ak cemo vec diskutirat od kud sam dosel i kam sam dosel - iz najveceg grada u hr u najveci grad u kanadi tak da za mene nije bilo nikakvog kulturoloskog soka, za razliku od tebe

radil si u irskoj, al si odma imigracijski ekspert za xy zemalja po svijetu.....daj se skuliraj i spusti na zemlju i prestani vrijedjat
šatro gospon is offline  
Old 19.04.2012., 16:15   #3579
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
To je lista zanimanja koja najvise nedostaju i ako si tog zanimanja i ispunjavas sve uvjete mozes dobiti stalni boravak u Kanadi.

Posto si vec u Kanadi, vjerujem da ti je lakse dobiti stalni boravak nego onima koji idu iz pocetka.

Ako si zadovoljan sa poslom koji sad radis, mislim da bi trebao razgovarati sa poslodavcem o tome jer garantirano zaposlenje je najvaznije u dodjeljivanju stalnog boravka, to znaci da ces zaradjivati i placati porez a to drzavi treba.
Nisam još u Kanadi,ovaj mjesec idem!Moguće je znači dobiti produženje radne dozvole i sa zanimanjem koja nisu na NOC listi,ako ti poslodavac sredi?Što vi mislite koji je naj sigurniji/lakši način dobivanja radne dozvole/vize za onog koji bi htjeo ostati u Kanadi?Hvala vam!
Maxx 22 is offline  
Old 19.04.2012., 17:52   #3580
Quote:
Maxx 22 kaže: Pogledaj post
Nisam još u Kanadi,ovaj mjesec idem!Moguće je znači dobiti produženje radne dozvole i sa zanimanjem koja nisu na NOC listi,ako ti poslodavac sredi?Što vi mislite koji je naj sigurniji/lakši način dobivanja radne dozvole/vize za onog koji bi htjeo ostati u Kanadi?Hvala vam!
...satro u kanadi zivi 20+ godina. Obrazovan je covjek i cvrsto stoji na kanadskoj zemlji. Pitaj satru za pomoc. Ovaj drugi puno prica/pise. Tu i tam potrefi prenesti koju dobru informaciju...Cinjenica je da sebi nije mogel napraviti papire koje toliko zeli jer...za svaku zemlju u koju je htio emigrirat uvijek ima neki razlog. Obicno je to recesija...a opet ljudi emigriraju! Pored satre ima ovdje puno drugih ljudi sa legitimate savjetima. Zelenog uzmi sa rezervom.
suprnova06 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:08.