Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2007., 12:17   #1
AMC kuhanje

Bok svima, trebao bih malu pomoć.

Mislio sam obnoviti sadašnje lonce, tave i slično jer su pri izdisaju i čuo sam mnogo dobro stvari o AMC-u pa me zanima kako do njih doći.

Probao sam preko njihove stranice i onog linka za doživljaj večere ali javlja mi se error i poslao sam email ali nitko ne odgovara.
Možda netko od Vas zna gdje ih ima kupiti?

Hvala
Svemogući is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 20:43   #2
ima kod mene predstavništvo. barem piše na vratima da je AMC unutra. oš da ti ih pošaljem?
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 14:27   #3
ne znam gdje ih ima za kupit ali znam da ih moji imaju već 20 godina i ko nove su...i dan danas...
ali pripemi se za pozamašnu svotu love.....
i ja bi sebi kupila ih ali nemam toliko love....pa svaki put maznem koju....
krizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 14:55   #4
Quote:
Svemogući kaže: Pogledaj post
Bok svima, trebao bih malu pomoć.

Mislio sam obnoviti sadašnje lonce, tave i slično jer su pri izdisaju i čuo sam mnogo dobro stvari o AMC-u pa me zanima kako do njih doći.

Probao sam preko njihove stranice i onog linka za doživljaj večere ali javlja mi se error i poslao sam email ali nitko ne odgovara.
Možda netko od Vas zna gdje ih ima kupiti?

Hvala
ma nema ih više tu, to ti je talijansko pa probaj po njihovim stranicama.
a i zepter je ukinuo proizvodnju tih lonaca.
tak da too bad.
istina da je amc super, super se pere i teško nešto zagori.ali danas možeš naći suđe drugih prozvođača s istim performansama.
__________________
without stress my life would be empty!!!!!!
rubi 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 19:26   #5
Quote:
Svemogući kaže: Pogledaj post
Bok svima, trebao bih malu pomoć.

Mislio sam obnoviti sadašnje lonce, tave i slično jer su pri izdisaju i čuo sam mnogo dobro stvari o AMC-u pa me zanima kako do njih doći.

Probao sam preko njihove stranice i onog linka za doživljaj večere ali javlja mi se error i poslao sam email ali nitko ne odgovara.
Možda netko od Vas zna gdje ih ima kupiti?

Hvala
Kupila sam pred par mjeseci od njihovih predstavnika posuđe koji otplaćujem na rate,adresu ću ti poslati sutra,ali i kuhaj poslije u njima
Kao iskusna domaćica mogu ti reći da imaš i jednostavnijih varijanti,jer za neke od tih padela moraš biti pol inžinjera
Zato ti predlažem da se raspitaš kod prijateljica koje imaju iskustva pa ćeš proći jeftinije.
Npr.ja sam nabavila slično posuđe porijeklom iz Australije,koje se gotovo po ničem ne razlikuje od ACM,a puno,puno je jeftinije..
BAKICAAA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 22:33   #6
Moji imaju doma AMC vec godinama. Sijecam se da smo krajem osamdesetih (ili na samom pocetku devedesetih) isli u Trst po njega. Tada se placalo za posudje u Hrvatskoj, a trebao si sam po posuje u Italiju.

Kompletno posudje se svakodnevno koristi i jos uvijek izgleda i funkcionira kao i prvog dana. Mama je jos uvijek odusevljena SecuQuickom (nesto kao ekspres AMC-ov expres lonac). Cijena posudja je bila poveca, ali mislim da se isplati.
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 13:01   #7
amc posuđe

koristim se amc posuđem već 15 godina. . moji starci isto išli u trdžu po njega, ima mu skoro 30 god i kao prvog dana je!! sve iz njega je fino.
milicza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.