Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2003., 23:33   #21
Quote:
Belle kaže:
E žene moje... sve je to super, ali većinu toga nemam gdje nabaviti. Živim u malom gradu, koji ima samo dvije parfumerije, u kojima je najbolji izbor Max Factor, Loreal, Rimmel i Maybeline. Tako da... Ograničena sam na to i na Avonove kataloge.
belle (lijepa), ako si mlada, lijepa i zgodna to ti je i vise nego dosta u apotekama mozes isto nesto naci, a L'Oréal ima cisto finih stvari...
to mi stare babe kojima vise nista ne valja moramo traziti opskurne stvari da se spasimo
(ovo je fakat istina, npr. dok sam bila mlada mogla sam se otusirati s bilo cim. sad moram paziti da kupim tocno odredjeni stvar inace umrem od ceskanja ).
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 23:38   #22
Vichy i Avene se mogu nabaviti samo u ljekarnama.. A za mene su klasa..
Belle, zato kad dođeš u Zg, odeš drito (konj) u bivši Varteks na Jelačiću.. i pokupuješ sve što ti treba.. Stvarno imaju sve što zamisliš, ili skoro sve
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2003., 23:40   #23
jos:

johnson & johnson pjena za umivanje u rozoj kutijici na pumpicu.super stvar.dugo traje i jeftina je a skida sminku.

dior addict ruz crveni 857

novi lush sapun od meda.mirisi na karamel i super je.

ma ima jos, al ne da mi se sad.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:01   #24
Quote:
ostale stvari jos mogu testirati ili izbaciti ili zamjeniti necim drugim... ima recimo puno dobrih hidratantnih krema ili puno dobre dekorative. neka mi je draza od druge, ali ne osjecam duboku vezanost
ima li jos netko feeling da se koza zasiti ( ma kako dobar proizvod bio ) i nakon nekog vremena ne reagira na njega vise tako dobro kao prije ?

Tako je barem meni. Onda znam napraviti 2-3 tjedna pauzu i opet nastaviti s tim proizvodom.

Recimo neka dobra dnevna krema, ako koristim istu 4-5 mjeseci bez prestanka i iskljucivo nju, imam feeling da mi vise nije tako dobra kao na pocetku. Nakon pauze - opet savrsena
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:03   #25
Quote:
total tournaround od Clinique (ne volim lice trljati scrubom, vise volim ovako, savrseno za nestajanje crnih tockica)
Luce daj molim te pojasni sto je to tocno ? Odvaziti cu se isprobati i ovu tvoju preporuku
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:22   #26
Quote:
Winona kaže:
ima li jos netko feeling da se koza zasiti ( ma kako dobar proizvod bio ) i nakon nekog vremena ne reagira na njega vise tako dobro kao prije ?

Tako je barem meni. Onda znam napraviti 2-3 tjedna pauzu i opet nastaviti s tim proizvodom.

Recimo neka dobra dnevna krema, ako koristim istu 4-5 mjeseci bez prestanka i iskljucivo nju, imam feeling da mi vise nije tako dobra kao na pocetku. Nakon pauze - opet savrsena
ja uvijek imam dvije, tri jeftinije kremice pa se trackam naizmjence. tako mi najbolje odgovara.
osim toga ima dana kad niti po danu, niti navecer ne stavim nista jer mi jednostavno ugodno samo se umiti i biti na miru...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:33   #27
Quote:
Winona kaže:
Luce daj molim te pojasni sto je to tocno ? Odvaziti cu se isprobati i ovu tvoju preporuku
to je krema (postoji i fluid ali to je za masnu kozu) koja ti radi trajnu, laganu kemijsku eksfolijaciju. ja ju nikad ne nosim po danu jer nisam sigurna sto tocno sadrzi (a foto-reakcije ili iritacije zelim izbjeci). uglavnom, meni se cini efikasna. ionako ne volim lice strugati fizickim eksfolijensima, ovo je ugodno za koristenje i meni je efikasno.

http://www.clinique.de/de/products/s...uctId=PROD1197

trazila sam ti na njemackom da odmah vidis i lokalnu cijenu. kod mene je to svrstano u anti-age kategoriju.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:36   #28
Quote:
luca kaže:
ja uvijek imam dvije, tri jeftinije kremice pa se trackam naizmjence. tako mi najbolje odgovara.
osim toga ima dana kad niti po danu, niti navecer ne stavim nista jer mi jednostavno ugodno samo se umiti i biti na miru...

tako i ja. Tj jedna je obicno malo skuplja i nju mjenjam s nekom jeftinijom ( tipa Nivea soft ) ili nekim blagim iz bio ducana.

Ovih dana ima i kod mene ali zimi ne, jer mi je tad koza presuha za taj pothvat.

Hej hvala za link cek znaci to nosis kao dnevnu kremu ? Nije ono da naneses doma, drzis 15 minuta i onda skidas ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:38   #29
oke procitala na linku, kupiti cu prvo onu manju, za slucaj da mi eventualno ne pase, manje sam love bacila.

Nego kako cesto ju stavis ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:43   #30
Quote:
Winona kaže:
oke procitala na linku, kupiti cu prvo onu manju, za slucaj da mi eventualno ne pase, manje sam love bacila.

Nego kako cesto ju stavis ?
kad se sjetim to ispadne par puta tjedno prije spavanja ili poslijepodne kad sam doma. brzo se upije i nije masna pa ne moram trackava u krevet...
pazi da ne iziritiras kozu prije nego sto stavis kremu (trljanjem ili alkoholnim tonikom ili slicno) da te ne bi peckalo.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:49   #31
hvala ( tonike imam sve bez alkohola, ovi drugi mi vise pasu za kozu )
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 13:52   #32
molim
(ah, moja prva anti-age krema... nisam ni bila svjesna da koristim te babske stvari a tako mlada... wini, da ti nisam trazila link nikad ne bih skuzila da sam vec baba )
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 14:05   #33
pa ak me upotreba neceg takvog svrstava u babu - dobrovoljno se prijavljujem i ja

Ma babom se postaje u glavi a ne u kozmetickoj torbici, tak da nema da brigas
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 14:44   #34
..........ha, onda sam ja baba postala i ostala od svoje 28 godine jer sam vrlo rano primjetila da mojoj masnoj i necistoj kozi anti-age linije najbolje odgovaraju......i trosim ih neprestance......i jako sam zadovoljna onim sto vidim u ogledalu svako jutro u odnosu na druge cure moje generacije (radi se o borama )
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 15:05   #35
Quote:
AFRODITA69 kaže:
se sjecate samantha ruzeva????oni popularni bjeli ko krec,pa perlasti..i jedan kaj sam si uvjek kad sam isla u zgb nakupovala-zlatno narandasti sa rozastim podtonom...kaj postoji jos samantha?
Joj, koji Combray, Afrodita, prizivaš duhove!!
Ja sam se kao klinka zaklinjala u Samanthu 17 - eh, to su bila vremena....
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 17:39   #36
Quote:
on the spot gel od Clinique (uzasno efikasna stvar, ako pristic pocne imati ideju da nastane, ovo ga ubije
ja cu jos malo daviti lucu jer sam nasla dvije razlicite stvari i ne znam koja je tvoja - jednom tkz. Touch Stick 15 ml prozirni a jednom jednu malu zelenu bocicu ( izbacila mi trazilica kad sam upisala "on the spot" ). Koje je tocno to sto ti koristis ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 17:47   #37
Probajte od clinique moisture surge extra, super je moze i na sminku, ispod sminke, noc, dan..... nis vam osim toga ne treba.
 
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 19:11   #38
ja imam jako suhu kozu i zanima me nesto iz clinique za moju dob.27 godinica.
inace, moram opet reci kako je revlonova absolutes fruitful za suhu kozu apsolutno fenomenalna krema.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 19:17   #39
da nekaj mi zvuci poznato bas samantha 17..koja je to boja bila?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2003., 20:31   #40
ja sam nashla savrsenu maskaru

kad se stavi nema nikakvih grudvica, a omota trepushke bojom tako i da kad se smoce ako ih ne trljash nece se razmazati

skida se inace obicnom vodom i to fino spada u "tubicama" - kao omot sa trepushke - nikad se ne razmazuje\

kiss me
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.