Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2012., 13:03   #2781
Quote:
zajednica kaže: Pogledaj post
Ja i dalje nevjerujem da je fedov spin 2800/min.Mislim da je ta najveća izmjerena rotacija ipak kad je okvirom dodao 300-400 okretaja po minuti.
ako ne vjeruješ povjeruj!
Logan-tenis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 13:07   #2782
dugo mišljah da je zajednica ai, ali ne bih rekao, prije nekakav mu cimer, rođo, i tako to.
__________________
how to explain...

Zadnje uređivanje decent young player : 02.02.2012. at 13:45.
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 13:46   #2783
jel' ovo dosta poruka obrisano? mislim, nije da me čudi zašto.

zajednica, spominjao si ljepotu, ljepota nije prolazna, samo drugačije raspoređena.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 14:31   #2784
jučer u sportskima ima intervju trubitisa. kaže da je bio 100% siguran kod 4-2 da nadal to uzima i isto tako kaže da cijeli meč zapravo stane u taj promašeni zicer zicera kod 30-15. kaže i da nadal zasigurno nema kompleks đokana, i da ako netko zapravo ima/o šanse uzet pravi GS onda je to đokan sada.
Allen-Iverson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 15:04   #2785
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
jučer u sportskima ima intervju trubitisa. kaže da je bio 100% siguran kod 4-2 da nadal to uzima i isto tako kaže da cijeli meč zapravo stane u taj promašeni zicer zicera kod 30-15. kaže i da nadal zasigurno nema kompleks đokana, i da ako netko zapravo ima/o šanse uzet pravi GS onda je to đokan sada.
ne znam što reći.
nakon 15:30 je bilo 30:30 i još dva izjednačena rallya koje je dobio đoković, nakon toga je đoković dominirao u svakom gemu, nije da je nadal ušao u blackout.
greška nadala jest ogromna, ali ne znam koliko je fatalna, ništa mu više nije poklanjao osim toga (ako ne kontamo obične UE kojih uvijek ima). meč je bio na đokovićevom reketu.
i u četvrtom setu na 0:40 (unatoč dva perfektna rafina servisa), i u tie breaku kad đoković griješi tri puta zaredom.

uostalom, identičnu grešku rafinoj je napravio nole na 6:5 i 30:15 kad šalje smeš u mrežu, ali kasnije ipak pobjeđuje zbog kvalitete u rallyu,
jednako kao što je to i nadal mogao na 4:2.
sve u svemu, ne bih se za tu jednu grešku previše povlačio, sam đoković je slične greške radio što ga nije smetalo da dobije meč.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 15:10   #2786
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
ne znam što reći.
nakon 15:30 je bilo 30:30 i još dva izjednačena rallya koje je dobio đoković, nakon toga je đoković dominirao u svakom gemu, nije da je nadal ušao u blackout.
greška nadala jest ogromna, ali ne znam koliko je fatalna, ništa mu više nije poklanjao osim toga (ako ne kontamo obične UE kojih uvijek ima). meč je bio na đokovićevom reketu.
i u četvrtom setu na 0:40 (unatoč dva perfektna rafina servisa), i u tie breaku kad đoković griješi tri puta zaredom.

uostalom, identičnu grešku rafinoj je napravio nole na 6:5 i 30:15 kad šalje smeš u mrežu, ali kasnije ipak pobjeđuje zbog kvalitete u rallyu,
jednako kao što je to i nadal mogao na 4:2.
sve u svemu, ne bih se za tu jednu grešku previše povlačio, sam đoković je slične greške radio što ga nije smetalo da dobije meč.


Ma miki vam je objasnio.
dan prije finala nadal je svatio da će izgubiti i da vodi 2:0 5:0 i 40:15,dok je djoković negdje od srpnja 2011 znao da dobiva AO 2012. pa i ako bude gubio 2:0 5:0 i 40:15.

netreba sad 20 strana kad vam je čovjek to elaboriro u par riječi.
zajednica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 15:17   #2787
Jim Courier : Aussie Open Reflection

It’s hard to get my head wrapped around the physical effort I saw Sunday night in Melbourne, even a few days later. The tennis Novak and Rafa were able to summon late in the match boggles my mind. Ivan Lendl and I were talking about it Monday morning on our way back to the States, and both of us were shaking our heads and asking the same question: How could they possibly not cramp up out there? Ivan and I were known to be among the fittest of our time, but neither of us felt like we could have possibly made it through the way those guys did. It was a hot night (Novak changed his first shirt at the 30-minute mark) and the rallies were brutal from the get-go. Whatever it is that these guys are drinking/eating on court, I want some immediately to stave off my jet lag.
__________________
"If I don't practice the way I should, then I won't play the way that I know I can."
ivan lendl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 16:20   #2788
Ivan Lendl ne moze da veruje da su Novak i Rafa priblizno jednako fizicki spremni kao i njegov klijent Andi (Mari), dok je Dzim Kurijer, Devis kup kapiten coveka koji je odigrao najduzi mec u istoriji tenisa (Dzon Izner), frapiran da neko moze da igra toliko dugo.
Miki Mihajlovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 17:18   #2789
http://www.index.hr/sport/clanak/mce...ca/597101.aspx

nemoguće moj đone
Allen-Iverson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 19:00   #2790
Finalni meč AO mogao je Nole lako završiti (kao i obično!) u četiri seta. U taj breku
kod rezultata 5-3,nakon serve,oterao je Rafu skroz ulevo i forhend-paralelom trebao lopticu samo ubaciti u teren.Bio je to čist zicer,ali je Nole hteo"perfekciju" i izbacio je van za nekih 10-tak centimetara.Bila bi to rutinska pobeda u nizu...
oxydant is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2012., 20:08   #2791
http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=579337

Jbga,kad nemaš dobru servu,dobar je i ritern...
oxydant is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:53.