Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2012., 00:28   #81
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
AI nije komentirao ništa, puca njemu kurac i za Federera i za Nadala. Lik dođe ovdi samo da zatrolla na najjače. I uvik tako. Samo baca udice i čeka da se netko upeca tako da on može nastavit sa svojim retardiranim glupostima. Zato i je kontra Federera uvik, tako mu je najlakše.


ne trolla.

znam po sebi, nikad se ni u rl-u ni na netu nisam zakačio na trollera, tako se ne bih zakačio ni na njega, osim ako nisam posenilio.
nije ovo trollanje, ovo on sve zaista misli. previše je redovan i temeljit da bi bilo trollanje.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 00:31   #82
Pa troll je i u RL garant
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 00:32   #83
ne mogu reći da ne bi volio upoznati tu iznimnu osobu.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 00:34   #84
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
Nijedan se moj napis ovdje nije bazirao na usporedbi Fedovog s Nadalovim ždrijebom. Komentirao sam svačiji ždrijeb jednako, odnosno, ždrijeb od top četvorice.

Na to se Allen zakačio samo s usporedbom Fedovog i Nadalovog (zato jer su jedan ispod drugoga bili napisani ), usput našao nešto gdje spominjem prva tri kola, i ispala je rasprava o Fedovom i Nadalovom ždrijebu.

Tako je ispalo samo zbog njegove intervencije.
Mislim, ako si komentirao ždrijeb top četvorice, onda si na neki način uspoređivao, međutim nebitno sad, nećemo cjepidlačiti jer ovo što kažeš nije niti poanta priče. On i jest potegnuo usporedbu Federer-Nadal a ne ti, i to nitko ni ne opovrgava. Ti si onda skrenuo priču na čitav ždrijeb, počeo sa "nitko zdravog razuma ne bi išao dokazivati da Nadal ima težak ždrijeb" itd. što je mene i potaknulo da se upletem. Joj, kad vidim da se rasprava izvrće u nešto što nije.

Quote:
Tako je ispalo samo zbog njegove intervencije.
Tipično tardski i pušačko-marketinški. Na koncu, neinteligentno.
Da sam ja došla i iskomentirala prva tri kola top četvorice i jedino za Federerov rekla da je lagan, GARANT bi netko reagirao, možda i ti. Samo što bi to napravio na finiji i "inteligentniji" način nego Iverson.

Quote:
Ne radi ono što Allen radi, on bar zna biti simpatičan
Taj zvučni pridjev "kolosalan" je samo tu eto da naglasi poantu, ništa drugo. Jer zaista, zar se radi o ikakvoj bitnoj razlici na papiru?! (kažem na papiru, jer tek će se ispostaviti kakav je čiji ždrijeb).

Zar nisi sam rekao da si namjerno suptilno to iskomentirao za Nadala radi mogućih reakcija? Što hoće reći da bi da si komentirao "punom snagom" to puno više naglasio. Stoga nemoj umanjivati vlastite izjave sad. A o tom jeli bilo potrebe za Allenovu reakciju, to znaš najbolje ti...što je pjesnik ustvari htio jel. Evo, mogu reći i da ti vjerujem. Meni je tvoj komentar bio bezazlen a i naučila sam se na to o ždrijebu više.

Quote:
Uvijek iste rasprave o ždrijebu? Bilo bi isto da još pričamo o USO ždrijebu 2010 ili W ždrijebu 2011.
Ovako nije isto, jer svaki ždrijeb je zaseban. Dobro, više-manje.
Kao da je ovo prvi put da se komentira koliko je lagan Nadalov ždrijeb. I to ti. Ma daj, dyp. Kako ti kažeš, znamo se.

Quote:
Pusti me efektnih ad hominem završetaka. Znamo se.
Nikakav ad hominem, stvarno mislim ono što sam rekla. Za tango treba dvoje, a on nije od onih koji argumentiraju, i zato ispada tako kako ispada.
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 00:37   #85
Quote:
cola3 kaže: Pogledaj post

Nikakav ad hominem, stvarno mislim ono što sam rekla. Za tango treba dvoje, a on nije od onih koji argumentiraju, i zato ispada tako kako ispada.
Eto. Svi se slažemo da lik samo trolla
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 00:37   #86
Quote:
Rogerer kaže: Pogledaj post
šta mislite ko ima teži ždrijeb, federer ili nadal?
nadalov poprilično ovisi o stanju nalbandiana, trube i doviđenka. ako se oni pojave pravo spremni onda mu je ždrijeb neprolazan. naravno daleko su veće šanse da će oni biti samo malo jači trening pa onda nadalov ždrijeb postaje jednako lagan kao i feđin. općenito mislim da svi imaju dobar ždrijeb.
Allen-Iverson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 00:45   #87
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
ma bravo colice

to mu priznajem, tu je nenadjebiv (apemant je van konkurencije), a ja sam prosječan kao i u školski zadaćnicama. ako i to.

al poražavajuće je da od svih prisutnih jedino ti to vidiš
ovi dibidusi stvarno misle da on iznosi neke argumente, a stvar ne može bit jednostavnije i sasvim dovoljne su 3-4 riječi da se obrani stav, a ne 300 rečenica

ajde javljaj se malo češće. nije da mi je teško šamarat te đilkoše, al ugodnije je kad vidiš da postoji još netko ko ima razuma.

lp
Bolje ikad nego nikad. Okupirana sam skijanjem, ali evo nađem se ja i ovdje...
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 00:56   #88
Quote:
cola3 kaže: Pogledaj post
Mislim, ako si komentirao ždrijeb top četvorice, onda si na neki način uspoređivao, međutim nebitno sad, nećemo cjepidlačiti jer ovo što kažeš nije niti poanta priče. On i jest potegnuo usporedbu Federer-Nadal a ne ti, i to nitko ni ne opovrgava. Ti si onda skrenuo priču na čitav ždrijeb, počeo sa "nitko zdravog razuma ne bi išao dokazivati da Nadal ima težak ždrijeb" itd.
Jesam, nakon što je rasprava došla do ovoga, kasnije u postu ću staviti što sam pisao i što se ne referira na Nadala. Kasnije je ispalo o "zdravom razumu", kasnije kad je stvar ispala više osobno nakon AI-evog histeriziranja.

Quote:
Da sam ja došla i iskomentirala prva tri kola top četvorice i jedino za Federerov rekla da je lagan, GARANT bi netko reagirao, možda i ti. Samo što bi to napravio na finiji i "inteligentniji" način nego Iverson.
Pa, Federer nema težak ždrijeb prema mojem mišljenju.
Ali, ako ćemo uspoređivati igrače u kosturu...

Quote:
Taj zvučni pridjev "kolosalan" je samo tu eto da naglasi poantu, ništa drugo. Jer zaista, zar se radi o ikakvoj bitnoj razlici na papiru?!
Rafa pati, i to teško. Međutim, kad Haasu pošalje jedan kratki spin FH na pol' terena, polomit će mu kičmu. I tako do četvrtfinala, ako preživi Isnerove bombe, gdje će već pucati iz svih cilindara i biti punopravni drugi favorit za titulu.

To se možda ne bi dogodilo da je imao igrače s oružjima, igrače poput Verdasca koji ga nikad neće dobiti, ali koji može trčati do jutra za spinovima.

Potpuno nebitno, sad ispada da navijam da ispadne. Možemo mi favorizirati Feda, Nadala ili Noleta, ali slažemo se da nitko ne bi volio da netko od njih ispadne. Uglavnom, ovog Haasa i sve to ne bi ni spomenuo da nije došlo do ovakvog globalnog sranja u raspravi.

Quote:
Zar nisi sam rekao da si namjerno suptilno to iskomentirao za Nadala radi mogućih reakcija?
Hmm, ne znam da li se razumijemo. Ako misliš da sam namjerno suptilno bacio udicu da vidim reakciju, nisam.
Ali jesam namjerno suptilno komentirao da ne bi izašlo ovo što je izašlo. Bučkuriš.

Quote:
Što hoće reći da bi da si komentirao "punom snagom" to puno više naglasio. Stoga nemoj umanjivati vlastite izjave sad.
Evo što sam pisao na prvi dojam.

O Fedu.

Federer puno sreće, čuj Fish i Dolgo. Dolgo će izgubiti prije nego stupi na teren, Fish bi ove godine trebao samo dolje.

O Noletu.

Đoković također dosta sreće, Dick i Ferrer, nah. Dick je u žestokom declineu, Ferrer nema oružja.

O Rafi.

Nadal ima Isnera i Berdycha, na prvu ne zvuči idealno, ali obojica imaju potrebu da normalne udarce izbacuju dva metra u aut, sve ovisno kako su se probudili to jutro.

I kasnije na drugi dojam.

O Rafi.

Nadal na kvalifikanta, Haasa, Ljubu/Younga, poprilično nezahtjevno za prva tri kola.

O Fedu.

Federer na kvalifikanta, Becka pa Karlovića/Melzera. Ako bude Karlović u trećem kolu, tricky svakako. Kasnije Dolgo/Tomić/Verdasco, vrlo lagano.

I lik je od OVOGA napravio dramu, nazivao me retardiranim fedtardom, ovo-ono. Pa rekoh, kad je bal, hajmo do kraja...
Jer ipak, vjerujem da on ne bi volio Dolga/Tomića u Rafinom quarteru. Pa i Del Potra umjesto Čeha.

Quote:
Evo, mogu reći i da ti vjerujem. Meni je tvoj komentar bio bezazlen a i naučila sam se na to o ždrijebu više.
Što te nije nagnalo da se ne javiš, ali nije da se bunimo.

Quote:
Kao da je ovo prvi put da se komentira koliko je lagan Nadalov ždrijeb. I to ti. Ma daj, dyp. Kako ti kažeš, znamo se.
Rafa možda jest u declineu, Ujko nije.

Quote:
Nikakav ad hominem, stvarno mislim ono što sam rekla. Za tango treba dvoje, a on nije od onih koji argumentiraju, i zato ispada tako kako ispada.
Nisam se referirao na tango, već ono o retardiranosti.
Uglavnom, jedna riječ, pojam koji ne podnosim, ali koji je spletom okolnosti postao norma na ovom topiku budući da sam i sam tako odgovarao Allenu i tog pojma se što prije treba riješiti.
__________________
how to explain...

Zadnje uređivanje decent young player : 15.01.2012. at 01:02.
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 01:15   #89
Nisam bio dugo aktivan tu, i bolje, koja smeća i debilne rasprave za procitat, ja nemogu vjerovat.
Ljubo > Karlo na svakoj podlozi osim trave. Over & out.
Doomach777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 01:20   #90
Quote:
Doomach777 kaže: Pogledaj post
Nisam bio dugo aktivan tu, i bolje, koja smeća i debilne rasprave za procitat, ja nemogu vjerovat.
Ljubo > Karlo na svakoj podlozi osim trave. Over & out.
Sorry Domo, moj fejsbuk druže, trenutno nije tako. Ljubo>>Karlo na svim podlogama osim trave, ali trenutno ne budući da Ljubo nije prošao trenažni proces. Koliko sam shvatio iz intervjua s njim, dolazi pokupit samo lovu, možda proći jedno kolo. Šteta.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 01:35   #91
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Eto. Svi se slažemo da lik samo trolla
ja se ne slažem.

AI itekako poznaje dva sporta (basket&tenis) za razliku od onih koji dođu samo da napišu da je kreten, to što se vas 50 zakačite za njega i mislite da ga prcate, apsolutno ništa ne znači.
aspirin.500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 01:40   #92
A ja san reka da ne poznaje sport? Eto ti, pročitaj ovu 'raspravu' i pogledaj njegove upise. Može znat šta god oće, al lik samo i jedino trolla.
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 01:46   #93
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
Jesam, nakon što je rasprava došla do ovoga, kasnije u postu ću staviti što sam pisao i što se ne referira na Nadala. Kasnije je ispalo o "zdravom razumu", kasnije kad je stvar ispala više osobno nakon AI-evog histeriziranja.
Sori, ali nije. On je napisao za prva tri kola, pa sve je crno na bijelo na drugoj stranici. I već u tvom prvom replyju njemu, ti si počeo o cijelom ždrijebu, komentirati svakog protivnika itd. Na to ti je on odgovorio pričajući opet o prva tri kola. Ti si se zapravo "upecao". Ali eto, kažeš da je to ispalo osobno, valjda te uvrijedilo ono o "fedtardizmu".

Quote:
To se možda ne bi dogodilo da je imao igrače s oružjima
Opet miješamo kruške i jabuke. Opet Verdasco u igri, a govorimo o prva tri kola a svi smo se složili (i ti i ja i Iverson) da je Nadalov ždrijeb lagan. Eh, eh, eh...to je ta uvijek ista priča. Da otvorimo topic bilo kojeg slama a i na glavnom topicu za neke druge turnire, naći ćemo iste rasprave, s potpuno istim imenima čija se "oružja" po potrebi mijenjaju. Da je Verdasco kod Nadala, bilo bi "evo dobio je svoju španjolsku bitch", "nije to onaj verdasco iz 2009" itd.

Quote:
Hmm, ne znam da li se razumijemo. Ako misliš da sam namjerno suptilno bacio udicu da vidim reakciju, nisam.
Ali jesam namjerno suptilno komentirao da ne bi izašlo ovo što je izašlo. Bučkuriš.
Ne, nisam mislila da si namjerno bacio udicu. Jao, gluhi telefon. Htjedoh reći, sam kažeš da si to napravio potiho, da si komentirao "za u pravo", još bi više naglasio koliko je ta razlika između prva tri kola Federera I Nadala velika, s čime se AI nije složio a ni ja se ne slažem niti mislim da su Federerova prva tri kola išta teža, osobito ne da bi se to posebno komentiralo. Manje-više ista pasta.

Quote:
Rafa možda jest u declineu, Ujko nije.


Quote:
Nisam se referirao na tango, već ono o retardiranosti.
Uglavnom, jedna riječ, pojam koji ne podnosim, ali koji je spletom okolnosti postao norma na ovom topiku budući da sam i sam tako odgovarao Allenu i tog pojma se što prije treba riješiti.
Pa opet nije ad hominem. Nisam htjela reći da si i ti retardiran, ako si to tako shvatio. Au contraire. Hoću reći, uvijek se iste rasprave vode jer očito ima onih koje to dira/interesira. Nije samo do Allena.
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 01:48   #94
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
A ja san reka da ne poznaje sport? Eto ti, pročitaj ovu 'raspravu' i pogledaj njegove upise. Može znat šta god oće, al lik samo i jedino trolla.
zanimljivo kako niko ne konstantuje i nikom ne smeta "crni heroj" sa foruma kad pljuje pre svega Đokovića, pa i Nadala, svi su manje više ladovina, dok se na AI poteže kuka i motika. Da nije trn i da nema određeno znanje kitu bi se vi kačili za njega, pustili bi budalu da se okreće oko bandere.
aspirin.500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 02:19   #95
Quote:
aspirin.500 kaže: Pogledaj post
zanimljivo kako niko ne konstantuje i nikom ne smeta "crni heroj" sa foruma kad pljuje pre svega Đokovića, pa i Nadala, svi su manje više ladovina, dok se na AI poteže kuka i motika. Da nije trn i da nema određeno znanje kitu bi se vi kačili za njega, pustili bi budalu da se okreće oko bandere.
Neman pojma ko je taj crni heroj kojeg spominješ, ovdi san prolaznik već neko vrime. I svaki put kad prođen ovaj samo trkelja gluposti. I ne samo on, ima ih još par koji samo trollaju i ostavljaju dojam 13godišnjaka koji su otkrili Internet.
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 02:24   #96
Quote:
cola3 kaže: Pogledaj post
Sori, ali nije. On je napisao za prva tri kola, pa sve je crno na bijelo na drugoj stranici. I već u tvom prvom replyju njemu, ti si počeo o cijelom ždrijebu, komentirati svakog protivnika itd. Na to ti je on odgovorio pričajući opet o prva tri kola. Ti si se zapravo "upecao". Ali eto, kažeš da je to ispalo osobno, valjda te uvrijedilo ono o "fedtardizmu".
Može biti da je to oko tarda, nemam pojma.
A što se tiče prva tri kola, može on pričati o čemu hoće, ali sam ja kasnije počeo općenito za ždrijeb, o osmini, itd.,a on je nastavio o prva tri kola temeljeno na jednom pasusu.

Više me boli glava da raščlanjujem, samo znam da je ispalo bedasto, cijela rasprava kao gluhi telefon.

Ma nemam pojma zašto uopće pričamo o njemu.

Quote:
Opet miješamo kruške i jabuke. Opet Verdasco u igri, a govorimo o prva tri kola a svi smo se složili (i ti i ja i Iverson) da je Nadalov ždrijeb lagan. Eh, eh, eh...to je ta uvijek ista priča. Da otvorimo topic bilo kojeg slama a i na glavnom topicu za neke druge turnire, naći ćemo iste rasprave, s potpuno istim imenima čija se "oružja" po potrebi mijenjaju. Da je Verdasco kod Nadala, bilo bi "evo dobio je svoju španjolsku bitch", "nije to onaj verdasco iz 2009" itd.
Mislim da nikad nisam negativno o Verdascu, bar ne prenegativno, jako ga cijenim, i nervira me taj negativni hype oko njega. I da, smatram ga jednim od talentiranijih igrača, a forehand mu je ljepota pokreta. Recimo, da je Lopez, to je već druga priča.

Otvara se prilika da se opet komentira ždrijeb, da se nabrajaju ograči s oružjem, ali nema potrebe za tim, ovo je dovoljno nesklada izazvalo.

Quote:
Ne, nisam mislila da si namjerno bacio udicu. Jao, gluhi telefon. Htjedoh reći, sam kažeš da si to napravio potiho, da si komentirao "za u pravo", još bi više naglasio koliko je ta razlika između prva tri kola Federera I Nadala velika, s čime se AI nije složio a ni ja se ne slažem niti mislim da su Federerova prva tri kola išta teža, osobito ne da bi se to posebno komentiralo. Manje-više ista pasta.
Ali, sad sam ti dao izvadtke gdje stoji što sam napisao o ždrijebu.

Stoji to da tri kola nisam posebno apostrofirao.

Stavljeno je posebno jer sam u prvom postu (koji je pisan dok je izlazio ždrijeb a ja sam se naknadno uključio pa sam hvatao od četvrtfinala prema osmini, itd.) komentirao Isnera i Berdycha, a u drugome postu sam komentirao prva tri kola.

On se uhvatio toga kao pijan plota i cijelu raspravu sveo na tri kola, pa sam kasnije namjerno raspravu sveo i na tri kola, kao i na cijeli turnir, gdje je počeo nezrelo vrijeđati.

Quote:
Pa opet nije ad hominem. Nisam htjela reći da si i ti retardiran, ako si to tako shvatio. Au contraire. Hoću reći, uvijek se iste rasprave vode jer očito ima onih koje to dira/interesira. Nije samo do Allena.
Pa, naravno.
Kako kaže Aspirin, s kojim, nota bene, ne pričam trenutno, nije Allen tolika budala. Ima tu i znanja i svega, i da mislim kako čisto trolla ne bih mu se ni obratio, bilo bi dosadno. Dapače, mislim kako trollam više od njega.

Međutim, šanse koje mu dajem u raspravi upropašćuje neargumentiranošću i djetinjastim pristupom svemu. To poništava svako znanje i pomaknutiji pristup materiji koji posjeduje, i koji startno cijenim.

Ali, jebemu, treba se pomaknuti malo od Federera, to iziskiva veći trud. I zbog toga a priori gubi na znanju jer nije u pravu, tad mu je znanje proliveno mlijeko.
Da ti približim nekakvom analogijom, ispada kao Ivica kad vozi spust.

Najfascinatnije oko svega je to što se mi raspravljamo kroz prizmu Iversona, boooolesno.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 02:48   #97
Kakvih 5 stranica konstruktive a turnir nije ni poceo
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 02:48   #98
Quote:
Doomach777 kaže: Pogledaj post
Ljubo > Karlo na svakoj podlozi osim trave. Over & out.
Aha. Do 2007. je moglo biti tako.
ManijakIzraziti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 02:49   #99
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
Ljubo>>Karlo na svim podlogama osim trave
A tvoj komentar željno očekujem nakon trećeg kola.
ManijakIzraziti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 03:10   #100
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
On se uhvatio toga kao pijan plota i cijelu raspravu sveo na tri kola, pa sam kasnije namjerno raspravu sveo i na tri kola, kao i na cijeli turnir, gdje je počeo nezrelo vrijeđati.
Ma dobro, nije sveo raspravu na to. S tim tvojim dijelom o prvim kolima očito se nije složio i doživio to tako kao izraz "fedtardizma" haha (za ostatak ždrijeba se praktički složio s tobom u startu). E sad, ti si mogao, ako već smatraš da fakat postoji takva razlika između Federerova i Nadalova prva tri kola, poći objašnjavati zašto (što si djelomično i napravio i usput mu lijepo stavio riječi u usta za ono što on nije niti pokušavao, a to je dokazati da je Nadalov ždrijeb težak ) ili jednostavno skulirati prije nego što je i počelo i reć, ne znam, što si se uhvatio, to je tako nebitno ili tako nešto. Ali nije ti vrag dao mira i tu dolazimo do onog mog tanga. Sam si rekao, da je to samo budala u nizu, davno bi ga prekrižio hah.

Quote:
Najfascinatnije oko svega je to što se mi raspravljamo kroz prizmu Iversona, boooolesno.
I nismo jedini. Važno je zvati se Iverson.

Ma sve ti je to isto. Svi vrijeđaju, u finije ili ne. Kao da si mu ostao dužan Ljude očito tema dira. I izgleda da je neiscrpna. Tango.
cola3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:04.