Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2019., 13:12   #1
73. gastronomski natječaj: Bruskete

B r u s k e t e.

Nakon 70ak natječaja nije lako pronaći novu temu, a još teže osmisliti temu koja bi imala masovniji odziv forumaša. Nekako sam dojma da je ovaj gastronomsko natječajni dio foruma jednostavno da tako kažem uginuo. Zato sam se odlučio za ovako banalno i jednostavno jelo koje može napraviti svatko na brzinu onako usput, bez kupovine specijalnih sastojaka i bez nekog kulinaričnog znanja. Evo jednostavnog linka za inspiraciju i motiviranje forumaša https://www.coolinarika.com/recept/b...meta_refresh=1

Predložio bih ukidanje jela izvan natječajne konkurencije jer je broj natjecatelja u zadnje vrijeme sve manji i manji.
Isto bih predložio da se i drugim forumašima s forum.hra dopusti glasanje, ovako običnim forumašima forumaši s gastra izgledaju poput nekih uvaženih i uzvišenih persona iz golf ili kriket kluba, a priznat ćete da pobjeda na natječaju ne donosi neku slavu i korist. Mislim da gastronomiju treba da tako kažem »omasoviti« -odnosno privući i druge forumaše, pa kuhati zna svatko. Ovo su samo 2 mala prijedloga.

Ova tema je »0« (nulte) zahtjevnostne stupnje, zato se može okušati svatko. Samo hrabro naprijed.
Al, dobro da ne pametujem više; bacite se na natječaj.
Mačak Gaston is offline  
Old 20.01.2019., 23:59   #2
Natječaj:
- natječaj traje od postavljanja do nedjelje 17.2.2019.; jela stavljena nakon toga neće biti u konkurenciji za glasanje
- natjecati se može sa samo jednim jelom
- za jelo koje se prijavljuje na natječaj potrebno je navesti (ispisati) sastojke i objasniti način izrade te ga prezentirati s minimalno 1 i maksimalno 5 fotografija
- jedna od fotografija mora na sebi imati cedulju (komad papira, listić) s natpisom "forum.hr"; jelo bez takve fotografije neće biti u konkurenciji za glasanje
- fotografije uploadajte preko https://postimages.org/
- dozvoljene dimenzije fotografije su 800x600
- teme natječaja smiju se ponavljati, ali jelo koje se prezentira ne smije biti već viđeno na natječajima
- popis nekadašnjih natječaja, zajedno s receptima s kojima su forumaši sudjelovali nalazi se ovdje: https://www.forum.hr/showthread.php?t=784348

- glasati na temi za glasanje mogu samo oni forumaši koji su u proteklih godinu dana na pdf-u Gastronomija ostavili minimalno 50 postova ili sudjeluju u natječaju bez obzira na broj postova

Izvannatječajna tema:
- jela koja želite prikazati u sklopu određene teme, ali s kojima se ne natječete, postajte na temi za izvannatječajna jela
- izvannatječajna jela trebaju također biti još neprikazana na forumu, spremana na temu natječaja od početka postavljanja natječaja pa sve do završetka glasanja, ali se ne natječu po izboru forumaša-kuhara
- izvannatječajna jela također treba prikazati fotografijama (minimalno 1, maksimalno 5) i detaljnim receptom s opisom izrade
- i na izvannatječajnoj fotografiji mora biti ceduljica s natpisom "forum.hr"

Tema za komentiranje:
- u svrhu komentiranja jela otvorena je posebna tema
- teme s natječajnim i izvannatječajnim jelima sadrže samo upise s receptima i fotografijama

Nagrada:
- pobjednik natječaja zadaje temu idućeg natječaja

Moderiranje:
- naknadne intervencije moderatora moguće su samo u slučaju da se neki detalj recepta zaboravio ili pogrešno napisao, potrebno je prilagoditi dimenzije fotografije ili je potrebno ponoviti njezin upload na https://postimages.org/
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Old 21.01.2019., 00:54   #3
73. gastronomski natječaj: Bruskete -jela izvan natječaja

Znači, sve što ne ide u natječajnu konkurenciju možete staviti ovdje, znate i sami to su jela iz II ili III lige, jela koja vam nisu baš najbolje uspjela, jela koja su se ponesrečila, zagorjela, jela kojima fali ono nešto, jela s nedostatcima i manama, jela koja su vam upropastila djeca... da ne nabrajam dalje –sve vam je jasno što trebate činiti.
Nećete pogriješiti ako stavite i neko jelo koje vam je uspjelo, samo budite od akcije.
Mačak Gaston is offline  
Old 22.01.2019., 12:49   #4
Ostalo mi od jučer frigane palamide,a ogladnila. Da ne kompliciram i probijem led (a i da ovako senilna ne propustim natječaj ), evo moje marende :

stari kruh
komad jučerašnje ribe (pečene, frigane ili gradelane)
kapare
luk (češnjak)
maslinovo ulje
peršin
kapare
sušene pome
maslac
limun (ili limeta ako se peimiče kraju života u friđu )






Ribu očistiti od drača i natrgati, začiniti uljem i limunom, sjeckanim peršinom, kaparama i sjeckanim sušenim pomama.




U pećnici zapeći kriške kruha namočene u ulje s češnjakom. Na vruće staviti po komadić maslaca i žlicu salate od palamide. Popariti, pouljiti.
Dobar tek!

__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Old 23.01.2019., 16:51   #5
Kad nece niko, evo mene opet
Prepeci kriske bundeve u pecnici. U međuvrwmenu narezati brie, dodati malo svjezeg spinata, tostiranih bucinih sjemenki i zaciniti bucinim uljem, limunom, soli i paprom.
__________________
Guzica u mom avataru služi kako bi plitki ljudi imali gdje prilijepiti etiketu.
b'elana is offline  
Old 26.01.2019., 19:12   #6
Kako je ovo jelo u izvannatječajnoj konkurenciji -znači B liga odlučio, sam se za jelo koje bi bilo samo kao predigra natječajnom jelu, ove bruskete ne nalikuju baš pravim brusketama, prije bi se reklo da su to opečene bagete sa raznim dodatcima. Sve sam pripremio, napravio i pofotkao u dobrih 1/2h.


Znači uzmete bagetu ili dvije; bolje su one zamamnih dimenzija dužine barem 0,6m ili > i promjera oko Ø 50-60mm, tanje ne dolaze u obzir, razrežete ih na polovice, malo nožem izdubite sredinu kako biste ih napravili kao male barke u koje ćete pobacati sastojke -ali tako da vam oni ne poispadaju s bageta. Napravite nekoliko varijacija; s tikvicama, s šampinjonima, s kobasicom ili slaninom i slično.
Pečete u pečnici na oko 250°C 6-7-8min.
-stupnja zahtjevnosti: 0
-vrijeme izrade: 1/2h









Mačak Gaston is offline  
Old 01.02.2019., 12:51   #7
Ceviche od trlje i kozica

Trlja od kamena moja je tiha patnja i uz šanpjera i škrpinu ona je moja najdraža riba, ona je crvena princeza mora. Slatkastog i pomalo račjeg okusa, s daškom joda isprepletenog s cvijetom soli, crvena princeza miriše na markinte, na valove i dok ju jedem kao da je svaki zalogaj satkan od versi Pupačićevog Mora.

Kada vam se posreće ovako velike, još zgrčene i ukočene, sjajne i čvrste, tako svježe kao da su ovog trena ispale iz ribarske mreže, kao da ste pretekli dupina i ukrali mu ručak, probajte ih sirove, neka im samo emulzija soka limuna i maslinovog ulja na hladno "skuha" meso. Napravite carpaccio ili ceviche, ne komplicirajte sastojcima, dodajte pokoji dodir mediterana, meso škampa ili kozica i začinite što jednostavnije, tek da naglasite svu plemenitost okusa princeze, posložite ju na bruschettu i zagrizite u pučinu, u bonacu i buru.



Sastojci:

-25 dag trljinog fileta
-10 dag mesa škampi ili kozica
-5 dag oljuštenog, kuhanog mladog boba
-5 dag otkoštenih i narezanih kalamata maslina
-25 ml netom ocijeđenog soka limuna
-50 ml vrhunskog ali blažeg maslinovog ulja
-1 čen sitno kosanog češnjaka
-sitni listići svježeg grčkog bosiljka i mažurana
-svježe mljeveni bijeli papar
-cvijet soli




Trlju očistite, dobro obrišite kuhinjskim ručnikom i odmah iznutra premažite limunom kako bi nježno meso postalo čvršće. Trlju filetirajte i pincetom izvadite rebra i malobrojne sitne kosti koje se nalaze ispod leđne peraje.
Skuhajte mladi bob, odmah ga ohladite vodom kako bi zadržao zelenu boju i oljuštite mu tanku opnu.
Kalamata maslinama izvadite koštice i narežite ih ali ne presitno.



Od maslinovog ulja i soka limuna izradite emulziju. Začinite ju svježe mljevenim bijelim paprom i dodajte joj sitno kosani češnjak, natrgane listiće svježeg grčkog bosiljka i mažurana. U gotovu emulziju umiješajte narezane kalamata masline. U ovu smjesu dodajte meso kozica i meso trlje koje ste narezali na trake. Uz povremeno nježno miješanje meso trlje i kozice marinirajte na sobnoj temperaturi oko pola sata, a potom sve ocijedite.




Narežite bijelu ciabattu na tanje kriške i kratko ih ispecite na gril tavi. Vruće, odmah ih premažite ocijeđenom marinadom. Pričekajte minutu da se malo ohlade i da se marinada upije pa poslažite meso trlje, kozice, masline i bob. Posolite cvijetom soli i s vrha još malo dekorirajte sitnim listićima grčkog bosiljka.


Dobar tek!
Pelle



Dodatak:
Samo za tužnog Mačka Gastona


Dragi Gastone, znam teško ti je, pa sam skupio sve što je ostalo
i složio ti jednu debelu bruscheticu kao pravi mačji comfort food.

Pellaprat is offline  
Old 08.02.2019., 11:09   #8
Fresh low-carb bruskete

Dragi moji gastronomi, za moju verziju željela sam kobinirati light svježe i mediteranske okuse, pa sam se odlučila za topping od oslića na podlozi od krastavca.

Sastojci:
Za početak sam ispekla oslić file sa maslinovim uljem, sokom limuna, kaparima te paprom sa narančom (200 stupnjeva, 20 min)



Dio oslića sam ostavila za glavno jelo sa špinatom (ali to nije tema ) a dio sam pomiješala sa majonezom, dodala još soka od limuna te stavila na narezani krastavac. Uz pinch of salt, čubar te pečene kapare....idealno predjelo.





Za one koji ne znaju što je čubar, koji btw savršeno paše uz ribu: http://www.prirodna-hrana.info/index.php?cID=193

Brzo, jednostavno predjelo
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 10.02.2019., 12:30   #9
Sous vide hoba i brioche sa sipinim crnilom

Potrebno je:
par brioche zemicki, po mogucnosti dizane s prirodnim kvascem, po mogucnosti sa sipinim crnilom
hobe po potrebi
aioli ili majoneza
avokado

Zemicke isjeci na fite debljine par milimetara, dehidrirati izmedju dva lista papira za pecenje, pa sve zajedno izmedju dva pleha, oko 1 sat na 130 stupnjeva.
Cilj je da budu potpuno dehidrirane, stupanj krckavosti bar 9.

Krakove hobe vakumirati, kuhati oko 3 sata na 80 stupnjeva.
Posusiti papirom za upijanje, namazati maslinovim uljem i baciti par minuta na vrele gradele.

Brioche premazati aioliem, prekriti tanko narezanim avokadom i na to par zetona hobe. Kapnuti par kapi ulja i posuti s par listica cvjetne soli.







Justin Thyme is offline  
Old 10.02.2019., 18:22   #10
Skoro pa klasične bruskete

sastojci

cherry paradajzići
paprika
avokado
maslinovo ulje
reducirani aceto balsamico
kruh


kruh od prekjučer je glumio bruskete, malo sam ga poprskala s maslinovim uljem i stavila u pećnicu da se malo prepeče

papriku i paradajz sam nakratko prodinstala na maslinovom ulju jer mi finije tako nego da su samo sirovi, kad su gotovi doda im se narezan avokado i posloži na kruh tj. bruskete.
može im se dodati i par kapi reduciranog aceta, nisam ga sama radila već je kupljen gotovi :ljenčina:

i to je gotovo, dobar tek













__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Old 10.02.2019., 18:32   #11
Bruskete s kruškom i stiltonom

volim stilton i slične sireve pa nije bilo teško odlučit se za glavni sastojak, a onda je samo trebalo vidjet što paše s njim

pa su sastojci sljedeći

stilton
kruška
pecan orasi
rukola


kruh za bruskete je stari kruh od prekjučer, poprskan s malo maslinovog ulja i prepečen kratko u pećnici

nakon toga se na njega poslažu šnite kruške pa gore stilton i vrati u pećnicu da se stilton rastopi, a i kruška još omekša
posipa se sa sitno nasjeckanim orasima i rukolom

i gotovo i fino, dobar tek





__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Old 13.02.2019., 00:32   #12
Bruskete sa sušenim jezikom,kozjim sirom i kruškama

Za ove bruskete nam treba:
neki fini kruh,ja sam uzela iz jedne talijanske pekare koja ima štand na našoj riječkoj tržnici
sušeni juneći jezik(drugi paviljon na tržnici,mesnica u sredini)
pakchoi i/ili kovrčavi kelj/ja oboje/
kozji sir (ja sam uzela Gligora)
kruške
mini rajčice

Jezik kuhamo u pretisu oko 40 min i ohladimo preko noći, ocijedimo ,ogulimo i narežemo na tanke šnite. Na suhoj tavi koju smo samo ovlaš premazali uljem popržimo tanko narezane kruške koje popaprimo ,kovrčavi kelj i pak choi. Kruh narežemo i popržimo u tavi s obje strane ,namažemo uljem i slažemo: red tanko narezane,popržene kruške, red tanko narezanog kuhanog a sušenog junećeg jezika i red zelenjave. Naribamo kozji sir i ukrasimo polovinom mini rajčice.
Na vrijeme smo fotografirali jer dok smo slagali slike na comp.u drugoj sobi . Ben se popeo na stol i napravio mess: "počistio" sve jezike,bacio zelenjavu na pod I uopće se ne osjeća krivim!!Hrče zadovoljno ,sve se trese!



ben2010 is offline  
Old 16.02.2019., 15:07   #13
Velika brusketa.
Evo jednog primjera izrade velike »Giga« bruskete; zapitat ćete se zašto i bruskete ne bi bile velike kad već ljudi žele da imaju velike aute, velike kuće/stanove, velike fotoaparate, velike monitore, velike telefone, zamrzivače...
Ova brusketa je posvećena ljudima koji vole velike stvari, (npr Homer Simpson) iako se sam ne ubrajam među iste, ali eto kažem sam sebi: »Mačak, nisi trendovski tip, ali daj budi bar jednom i ti u koraku s vremenom.«
Dakle;
uzmete okrugli kruh, odrežete mu koru s gornje strane i svu koru okolo po rubu.



U tavu pobacate škampe, pečete ih 4-5min, poslije na njih stavite očiščene kozice i pečete još ~ 3min, sve pečete u zatvorenoj (poklopljenoj) tavi kako bi svi mirisi škampača i kozica ostali u škampima i kozicama.


Kruh ubavite u pečnicu na ~180°C nekih 7-8 min kako bi se dobro zagrijao i kako bi se na njemu uhvatila korica. Sastojke iz tave rasprostrete po ugrijanom kruhu i brusketa je već tu.





Ne treba trošiti riječi na kvalitetu kvarneskih škampa i kozica, jednostavno za 6/5, svi sastojci s Ri tržnice.


Uz ovo sam zbog sina kao prilog skuhao kelj pupčar, kojeg sam razdjelio u dvije posudice i kradom kada on ne gleda sve jedan po jedan kelj prebacio u njegovu posudicu, pojeo je sve –stari štos za djecu.
Mačak Gaston is offline  
Old 16.02.2019., 18:00   #14
Starohrvatske bruskete "Nikola Šubić Zrinski"



Odozgor prema dolje:

1. Ploške raženog kruha oblikujemo, lagano popržimo na svinjskoj masti, namažemo smjesom gustog vrhnja i ribanog hrena, pokrijemo ploškom šunke. Garniramo kolutom rotkvice, repe ili bijelog slanog sira te tankim trakicama suhog dimljenog jezika.

2. Ploške kruha od rižinog brašna oblikujemo, lagano popržimo na maslacu, tanko premažemo wasabi pastom, pokrijemo ploškom dimljenog tofua oprezno poprženog samo s donje strane (tako da gornja ne promijeni boju, te garniramo ploškom dimljene tunjevine oprezno obložene kavijarom.

3. Ploške talijanskog bijelog kruha oblikujemo, lagano popržimo na maslinovom ulju, namažemo finim topljenim sirom, te s jedne strane garniramo pestom od bosiljka, a s druge pestom od sušenih rajčica.

Možete koristiti i druge sastojke, ali ovo mi se čine najprimjerenijima.

Napomena: pri serviranju okrenite talijansku brusketu kak spada...

Heil Duce Hirohito!
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 17.02.2019., 17:43   #15
Bruskete s pestom od graška i špinata

nadam se da neće nitko komentirat kako pesto i nije baš pravi pesto jer znam da nije, ali je pesto po mom ukusu jer volim kad je kremastiji

dakle, sastojci

za pesto
grašak
mladi špinat
maslinovo ulje
bademi
naribani parmezan
češnjak
kiselo vrhnje

dodatno za bruskete
baguette
naribani parmezan
mladi izbojci graška

grašak i špinat skuhamo, te u blenderu usitnimo, dodamo maslinovo ulje, češnjak, mljevene bademe jer nisam imala pinjole, parmezan, te dodam i malo vrhnja da bude kremastije i blažeg okusa

na prepečene šnite kruha dodamo pesto, komadiće naribanog parmezana te više za ukras izbojke graška

dobar tek





__________________
mi ti u kroejši rijetko imamo kante za separirane otpatke.. nama je svako smeće jednakovrijedno (c) sunček
cilla is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:51.