Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2013., 16:17   #9021
Pogledao zadnju, užas.. Tko je pucao? Hoče li se prikazivat i iduča sezona?

Zadnje uređivanje Bozy : 26.11.2013. at 17:14.
Bozy is offline  
Old 26.11.2013., 22:03   #9022
Tema nam zamrla,svi se razbježali,šteta.

Da završim zadnju ep.

Seherica nam se opet udomaćila u podrumu,priprema mužu i svekru doručak ali svekar ju mrko pogleda i ode.Ni muž ništa bolji,kaže joj da će ju otpraviti u hoteli fle čuda,on će ga plaćati dok se snađe.Čudo neviđeno.

Larina mama došla obići cure(jedina normalna mama),pošto je sve u najboljem redu,može se mirno vratiti u Pariz.

Feriha dolazi pred svoju zgradu vidi oca,izlazi iz taxij i prilazi mu.
Kad ju otac vidi kao da je vidio najvećeg neprijatelja,mrki ju pogleda i reče(divan otac nema šta)
-Makni mi se s očiju,Feriha.
Ali,nije ovo ona stara Feriha(hvala Bogu)pa mu reče:
-Neću,oče.Ma koliko mi okretao leđa,ovdje sam sa svim svojim pogreškama.
Ali,otac ima povrijeđen ponos,njegova ga kći i dalje sramoti,ukaljala mu je ČAST a to je njemu najvažnije.Nije njega briga što je bilo s njegovom kćeri,zašto je otišla,dali je dobro,što se s njom događalo protekle 3 god.ne njemu to nije važno.Strašno.
-Nisi sama zgriješila,Feriha.Sada ne možeš sama doći preda me.Ispravite svoju pogrešku kako dolikuje,pa poslije dođite pred mene:fino joj objasni otac.
-NE,OČE.Neću učiniti nešto u što ne vjerujem da bi mi oprostio
Neću učiniti ono što ne želim.Nisam vjerovala u tvoje vrijednosti kad sam se zaručila za Halila ni kad sam tajila da sam se udala za Emira.Nastujala sam živjeti u skladu s onim što smatraš ispravnim.To je bio samo mo život-sasu mu Feriha sve ono što prije nije mogla.Bravo Feriha.

Dok sam ovo pisala palo mi je na pamet koliko zapravo Riza uopće ne poznaje svoju kćer.On se u stvari nije nikad ni potrudio da ju upozna,njemu su ponos i čast bili na prvom mjestu,sve drugo je manje važno,nevažno.Šta će ljudi na selu i sa sela pričati o njemu po seoskim birtijama,to je njemu bitno.Zar se jedan roditelj 3 god.nije zapitao i pokušao saznati zašto je to njegova kćer pobjegla,što je pravi razlog,gdje je i što radi ta njegova kći,da li je uopće živa i zdrava.Ma ne,pogaženi ponos je bitan.I on se zove ocem a i Feriha ga još uvijek zove ocem.Ja bih ga se davno odrekla još poslije prvog šamara ali tužna Feriha jok.

Uvrijeđeni otac će svojoj kćeri:
-Dovoljno dugo živiš kako želiš(ama,zar nije normalno da djevojka njenih god.živi svoj život,imam sina njenih god.).Zašto si onda došla ovamo.Zar ćeš mi svoj život gurati pod nos?
-Da,oče.Ja sam ti kći.Tvoja sam kći sa svim svojim pogreškama i odlukama.Došla sam ti reći da želim da me napokon vidiš-tužnim glasom i suznih očiju reče mu njegova kćer.Ali on ju ljutito pogleda i reče: Durica
-Moja kći napustila je svoj dom i pobjegla s čovjekom kojem se obraćala s gospodine.Moja kći provela je tri god.pod istim krovom s tim čovjekom(to je problem).
-Da, oče,tvoja kći.Ta koja je pobjegla tvoja je kći.I ta koja je živjela s drugim čovjekom i lagala TVOJA je kći.Tvoja kći je napravila puno pogrešaka.JESI LI SE BAREM JEDANPUT ZAPITAO ZAŠTO?
A divni otac će svojoj kćeri:-Nije mi STALO tražiti razloge za tvoje pogreške
-Zar tako,oče.Ja sam tebe pitala zašto si pogriješio i kad sam dobila batine i kad si me prisilio da se zaručim za Halila.Kazna za jednu moju pogrešku je veoma visoka. U redu,pogriješila sam. A što si ti učinio?Nisi li i ti pogriješio,oče?
Konačno,napokon,naša prgava sasu u lice ocu ono što je trebala davno.
Pognute glave, spuštenog pogleda,bez riječi,ostade dični otac.
Dolazi kći do oca,uzima njegovu ruku,prinosi ju svome licu i miluje a tzv.otac ju pogleda,na tren mi se učini nježnim pogledom ali..riječi koje mu ona na kraju reče:-Ja sam tvoja kći sa svim svojim pogreškama,oče(tako tužnim glasom).Ako se jednom budeš pitao zašto sve ću ti objasniti-učiniše to da on bijesno izvuče svoju ruku iz njenih i ode.Ipak,učinilo mi se da su ga se njene riječi ipak dotakle.Ali,ovakvog čovjeka nazivati ocem i poslije svega,Feriha je zaslužila zlatnu medalju.Kaže se "roditelj je ipak roditelj,kakav je god,ali onda je i dijete,dijete kakvo god".
Znamo da Feriha voli svoju obitelj bez obzira na sve,što je sve proživjela i žrtvovala zbog nje,ali što je previš,previše je brate mili.
Scena koja je meni jedna od dražih počima dolaskom žigosane u "svoje gnijezdo"(da Bogda nije ni izlazila iz njega ali...).
Reče ona svom "bivšem"da je bio u pravu,postala je nesretna i vratila se da ju usreći,jer je ionako znao da će se vratiti,što bi drugo i moglo biti.(Što si onda tražila, ženska glavo).Ali, preračunala se ona malo,Javuz nije ničija rezerva.Ne može ona da vjeruje to što čuje pa ga upita je li se on to šali?Ne,draga moja Javuz se nikada ne šali pa joj fino reče da ju više NE ŽELI.NI ON,ajme majko što će tužna sada.ŠTO SI SIJAO TO ĆEŠ ŽNJETI,rekli bi naši stari.Imali su naši stari jako puno pametni.

Feriha,nakon što je sve fino objasnila svom dragom ocu,odlazi u park.Zamišljena,šeta,razgleda,prisjeća se i onda odjednom zastane.U susret joj dolazi onaj zbog kojeg je i došla u park,zbog kojeg je tako zamišljena i sijetna,njena jedina ljubav,EMIR.
Gledaju se, Emir kimnu glavom u znak pozdrava,prilaze jedno k drugom bez riječi.Feriha sjetno prozbori:
-Nedostajao mi je ovaj park.
-U ove sate u njemu je tiho-reče joj Emir.
-Jesi li prije ikad došao u ovo vrijeme(naravno draga Feriha)?
-Nekoliko puta-reče joj Emir.
Primjeti Feriha nešto čudno pa upita Emira?-Ne nosiš prsten?
Emir ju pogleda i reče:-Prstenje je skinuto,a obećanja su ostala ne ispunjena.
-Kad nešto obećamo,ili puno vjerujemo sebi ili onom drugom-upita ga Feriha spuštenog pogleda.
Emir okreće ploču pa ju upita:
-Što si odgovorila?
Feriha ga čudno gleda,što ju to pita,pa ju Emir priupita:
-Što si odgovorila kapetanu?
Aa,to,kao da pomisli Feriha,to me znači pitaš)
-Znači vidio si nas-iznenađeno ga upita Feriha.
-Jesam-reče tiho Emir.
-Ali nisi pričekao odgovor-upita ga zagonetno Feriha.
-Feriha,zar se opet igraš?

Taj njihov susret i razgovor u parku djelovao je toliko bolno,za oboje.S njihovih lica,iz njihovih pokret vidjela se sva njihova bol,tuga, nemoć ali i želja da jedno drugom polete u zagrljaj,ali ponos,ponos iznad svega...nažalost.

-Nanijela sam Leventu veliku nepravdu.Tri je god.bio sa mnom ali je bio usamljen-reče mu Feriha.
Mislim da je taj odgovor zadovoljio Emira.Bilo mu je jako važno to čuti,da je njegova Feriha i dalje samo njegova,iako,po meni,u dubini duše on je to znao.
Ono što sljedeće Feriha reče kao da malo iznenadi Emira:
-Nalazimo se na mjestu gdje smo počeli.(pusti Leventa,pričajmo o nama,bravo Feriha)
-Ovdje smo počeli-sjetno će Emir.
Mislim da im je oboma, u tom trenutku,cijeli njihov zajednički život prošao kroz glavu.
Feriha mu priča kako je ovaj park vidio svašta,kao da je uvijek živio s njima.
Emir će,sjetno-Mi nismo mogli živjeti zajedno ali park je živio s nama.
Na to će Feriha,još sjetnije:-nismo mogli.
-Nismo mogli živjeti u ljubavi-tužno će Emir.
-Ljubav nije bila dovoljna -odgovori mu Feriha i spusti pogled.
-Jedan nas je nesporazum porazio.Zbogom-izusti Emir i pođe.
Dok je izgovarao te riječi,na njegovom licu se ocrtavala sva bol, tuga,gutao je knedle,glas mu je drhtao,u očima suze ali čak i tada je EGO bio jači.Dok je odlazio od nje,činilo mi se kao da umire i nije mi jasno zašto nije niša učinio.Zašto se oprašta i odlaz od nje,sada kada sve znaju,kad su se riješili privjesaka,a onda sam shvatila da se on u stvari predao.Shvatio je da je u stvari on jedini pravi krivac za sve,da ju ne zaslužuje nakon svega i prepušta se sudbini.Mislim da nije više u pitanju EGO,već saznanje da je on kriv za svu patnju i bol koju su proživjeli.
Mislim da je i Feriha to shvatila pa poduzima korak koji je čak i Emira iznenadio.
Dok,onako slomljen odlazi od nje,ona mu reče:
-Nisam pristala.Sada ti meni reci nešto.
Emir je u nevjerici,zastaje a ona nastavlja:
-Nalazimo se na mijestu gdje smo počeli.
-Emire.JESI LI SA MNOM?
Emir se lagano okreće prema njoj,kao da ne može da vjeruje u ono što čuje,boji se da ne sanja,strah ga se okrenuti a izraz lica sve govori.Okreće se, gleda ju ali kao da ne može da vjeruje.Ona nestrpljivo čeka,gledaju jedno drugo a onda joj Emir pohita u zagrljaj.

Koje olakšanje,koji spokoj,koji dokazi njihove ljubavi u tom zagrljaju.Grle se s toliko osjećaja olakšanja što je sve konačno iza njih,s toliko čežnje,nježnosti, ljubavi.U tom zagrljaju,dok ju Emir onako grli,kao da se boji da mu ne pobjegne,a ona tako mirna i spokojna,samo ga nježno grli.Bio je to zagrljaj za vječnost,riječi nisu bile potrebne.
femir1 is online now  
Old 27.11.2013., 22:04   #9023
Dakle,zatvorili su još jedan krug
Na početku njihove veze,u ovom istom parku,Emir pita Ferih
-JESI LI SA MNOM.
Sada,nakon svega proživljenog,Feriha to isto pita Emira.
Odgovor je ,naravno,i tada i sada isti,DA.

Deset dana kasnije:

Feriha hoda podrumskim pansionom,u bijeloj vjenčanici,s bijelim vjencem na glavi,na onom ogledalu što je došlo "odozgo"stavlja mamine naušnice,presretna,blista.
Okreće se prema vratima,otvara ih a na njima stoji ON,njena prva i jedina ljubav,EMIR.
U ruci drži bijeli buketić,na licu mu blaženi osmijeh,gleda ju od glave do pete,s divljenjem,na ruci mu (čini mi se)prsten što mu ga kupi njegova voljena nakada davno,na tezgi,na njenoj ruci pahuljica što joj kupi njen dragi isto tako,nekada davno. Gledaju se,pogledom koji odaje svu njihovu sreću što su opet skupa,idu na njihovo drugo i posljednje vjenčanje jer ovaj put je to zaista ZAUVIJEK.
Jer poslije svega,sigurna sam da je ovaj put njihov budući život bezuvjetan,ovaj put su spremni za sve ono što nisu bili prije,nositi se sa životom i živjeti svoju ljubav.
Emir joj pruža svoju ruku,ona ga gleda s osmjehom punim ljubavi,pruža mu ruku,izlazi iz podruma ,uzima buketić koji joj Emir s osmjehom i pogledom punim ljubavi pruža,pogledaju još jednom u podrumski stan,nekako sjeto i zatvore vrata.
Izgledalo mi je kao da zatvaraju jedno poglavlje svog života.

Za to vrijeme Gulsum i Koraj privode kraju svoj mračni-bračni život,Gug mu kaže da je diplomirala,da želi raditi,otići će,ipak je njenom bratu dao puno novaca,kap da je to jedini razog ali..
Koraj joj predlaže da se rdzvedu,gle čuda,ona pristaje.Koraj ju moli jedino da mu ne pravi probleme oko sina,sve drugo je nebitno.Dragi moj Koraj,konačno.
Hita on brže kod svoje voljene Hande,kaže joj da se razvodi i želi pričati o njima ali...
Hande bivša kraljica spletki,nije više ona Hande,život ju je okrutno kaznio,odvojio od voljenog ali sad je prekasno.Kaže njemu Hande:čekao si da Guga diplomira,da dobiješ sina i sada ga ostavljaš.
Ne dolazi u obzir,ja odlazim.Kako se samo ta djevojka promjenila,kako ju je život,na jako težak način naučiobitnim stvarima,baz spletki.Koraj ju moli ali ona je odlučila,odlazi.Koraj guta,oči mu se pune suzama ali ostaje stajati kao ukopan.Svjestan da je svemu kraj.
Moram priznati da mi ih je bilo jako žao.Mislim da su,nakon svega,ipak zaslužili malo sreće.

Izlaze naši mladenci,iz zgrade Aksoy,gle čuda,Meho im otvara vrata,i otac Riza je tu brine se za majku Zehru koja će kasniti,zamislite,na kćerino vjenčanje,ali hajde.
Dolaze u NJIHOV PARK,držeći se pod ruku,blistaju od sreće,nježno se pogledavaju,svira prekrasna glazba,prati ih otac Riza i brat Mehmet s cijelom podrumskom družinom.
U parku ih dočeka gromoglasni pljesak njihovih uzvanika a među njima,gle još većeg čuda,otac Unal i majka Ajsun,da ne povjeruješ.Sretni i veseli dočekaše svog sina i snahu.Za ne povjerovat.
Ispunio se naše drage Ferihe san,obe obitelj zajedno,bit će puno obiteljskih fotografija,zar to nije i bio njen san.Drago mi je bilo sve to vidjeti a posebno presretne Ferihu i Emira,baš su blistali.
Tu su još i Džansu,Lara,Larina mama i sva ostala družina,jako lijepo.

Pridrža Emir svojoj voljenoj ljuljačku da sjedne,on sjeda pored nje na drugu,sreća im se očitava na licima,ne treba ništa dodati.tata i mama plješćui nekako milo ih gledaju,da ne povjeruješ,kumovi,Hande i Koraj sjedaju i vjenčanje može početi.
Iz prikrajka,s jedne strane ih posmatra Seher a s druge Levent koji očito nisu pozvani na vjenčanje.
Leventov pogled,pon tuge,žali,boli ali i sreće što je njegova Feriha konačno sretna i nasmijana mi je izmamio suze.Bilo mi ga je žao ali...Seher mi uopće nije bilo žao.
Naši mladenci,nježno se pogledavajući izgovaraju svoje sudbonosno DA.Osmjesi im ne silaze s lica,u svakom pogledu upućenom jedno prema drugo,da se iščitati sva njihova ljuba i sreća tog trenutka
jumping
Potpisuju se u knjigu vjenčanih,nježno se pogledaju,uzme Emir ručice svoje voljene i nježno ih drži,kumovi potpisaše imatičar im čestita ali naša draga Feriha bi radije prije toga uzela svoju vjenčanu knjižicu,to je bitnije.
Uzima onu knjižicu ,maše njome kao zastavicom prema dragim gostima kao da hoće da im kaže:evo je tu je uspjela sam unatoč svemu.Bravo Feriha.Emir ju gleda s osmjehom od uha do uha,uzvanici oduševljeno plješću,Hande odlazi,tžna,ali njena prijateljica joj pred noge baca svoj vjenčani buketić,veselo skakućući ali Hande kao da nije do smijeha.Gleda tužnp u onaj buketić,ne zna da li da ga uzme ili ne(kod nas bi rekli da je ona na redu za udaju).
Poljubac Feriha Emir cerek ,njihov prvi bračni poljubac(po drugi put )nježan,pun ljubavi i nježnosti hail! pogled ljubavi i odlaz na svoj prvi bračni ples.Nježno se držeći za ručice silaze na plesni podij ,svi ih očarano gledaju,čak i mama Ajsun,a oni,oni se tako nježno i s puno ljubavi gledaju dok plešu svoj ples cerek Feriha drži u ruci vjenčanu knjižicu,čvrsto,kao što čvrsto drži svog Emira i on nju.
Konačno su uspjeli,u svemu ,u svojoj ljubavi,sreći,zbližavanju obitelji i svega onog što su željeli.Sve je bilo,tu,u tom trenutku i za mene je to kraj.
Kraj jedne ogromne ljubavi dvoje mladih koji se nisu znali nositi sa životom i životnim problemima,ali,LJUBAV,ona nikada nije bila upitna,od prvog dana.
I ŠTO REĆI NA KRAJU,osim da sam uživala gledajući tu njihovu ljubav a sve drugo zaboravila.
jumping
cerek
hail! hail! hail! hail!
femir1 is online now  
Old 29.11.2013., 20:23   #9024
OK ja ne gledam ovu seriju, ali jedna stvar me zanima... negdje sam bio načuo da Feriha umire na kraju, a moja baka koja je to gledala je rekla da je serija imala sretan kraj, da su E&F happily ever after... može objašnjenje?
Fan of Belinda Carlisle is offline  
Old 29.11.2013., 21:13   #9025
Quote:
Fan of Belinda Carlisle kaže: Pogledaj post
OK ja ne gledam ovu seriju, ali jedna stvar me zanima... negdje sam bio načuo da Feriha umire na kraju, a moja baka koja je to gledala je rekla da je serija imala sretan kraj, da su E&F happily ever after... može objašnjenje?
Blago baki, nemoj joj ni rec, pusti bar nju da bude zadovoljna krajem
Serija zavrsava njihovim vjencanjem i prilikom prvog plesa se cuju dva pucnja, prikazani su samo njih dvoje kako im se oci pune suzama i kako Ferihi pada vjencana knjizica iz ruke. Baka je vjerojatno to sama sebi na neki ljepsi nacin objasnila, kao i moja mama koja je mislila da pucnji predstavljaju neki vatromet, a njih dvoje placu od srece
alicee is offline  
Old 29.11.2013., 22:58   #9026
znači skratili su kraj da naprave happy end... bolje da su tako nešto napravili s Gracielom u Esmeraldi
Fan of Belinda Carlisle is offline  
Old 30.11.2013., 23:39   #9027
Kome je promaklo:
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
/cut/
- ovde možete komentirati ono što je prikazano na Novoj TV, tj. do poslednje scene AFK.
Za sve dalje, mislim na epizode Emirovog puta, imate spoiler temu ove serije, /cut/
- kada ova tema stigne do 10.000 posta biće ključana i neće se otvarati Vol. 2.
/cut/
Bhea is offline  
Old 09.12.2013., 16:03   #9028
Quote:
Motala kaže: Pogledaj post
Joj, fino me stomak zabolio gledajuci ovo izivljavanje na Emiru
Emir stisce saku i sputava se da ga udari.Jeednostavno se pustio kao da je tako kaznjavao sebe za sve ono sto je Feriha prozivila
Emir bi sredio Mehu jednim udarcem ali neće jer Feriha gleda a on se ipak nalazi u njenom domu kojeg poštuje. Ove scene su mi najjače i najdirljivije u cijeloj seriji jer su tako realne.

Izvrsna gluma Cagataya ali ni Hazal ne zaostaje. Kad ga vidi u svojoj sobi šokirana je ali i posramljena sobom i svojim svijetom, sve su maske konačno pale i ona nema više nikakve zaštite osim Emira.

Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
bas si nesto kontam u vezi Yavuza i dođem do zaključka da on mozda i nije bio loš prema Ece dam se kladit da ju je frajer držao kao kap vode samo je on njoj dosadio jer ju je čohala tetovaža na vratu, pa je isla vidit dal se sta po tom pitanju da riješit....
Javuz je bio fer spram nje spasio joj život u Americi i očito ju je obožavao no ona nije ništa sazrila u zadnje tri godine i mislila je da je emir i dalje princ noći i da će moći s njim kako hoće.

Quote:
Hollyss kaže: Pogledaj post
Slažem se apsolutno, ne trudi se uopće. Jedino što mislim da nije toliko u pitanju to da traži slijepu poslušnost. Više njega pere briga oko love i slike u javnosti. Jadnik!

Da, frajer je emocionalno pravi debil i nema osjećaja spram emira

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 10.12.2013. at 21:43.
Maya79 is offline  
Old 30.01.2014., 16:19   #9029
Loveeee
Hvala lijepa,šokirah se kada vidjeh da se tema Ferihe vratila na prvu stranicu.Baš se lijepo podsjetiti.Žao mi je što se tako brzo odustalo od komentiranja na ovoj temi, Feriha je zaslužila još bar koji komentar ali...
femir1 is online now  
Old 09.03.2014., 01:34   #9030
Femir. Najbolji par turskih sapunjara.
rapid135 is offline  
Old 10.04.2014., 13:06   #9031
Quote:
rapid135 kaže: Pogledaj post
Femir. Najbolji par turskih sapunjara.
Rapid135 slažem se s tobom, baš su mi bili
Žana is offline  
Old 14.05.2014., 20:12   #9032
Pozdrav svima Evo i mene ovisnice napokon registrirane na forumu Tražim jedan tekst koji nikako da nađem,jedne večeri sam ga slučajno našla i zaboravila spremiti. Jedna djevojka je napisala podugačku psihološku analizu Emira i njegovu reakciju na Ferihine laži.Na kraju je spomenuta Seher.
Molim vas,ako netko zna neka mi linka ili pošalje tekst. Puno hvala :*

Zadnje uređivanje sarrafoglu : 14.05.2014. at 20:26.
sarrafoglu is offline  
Old 05.06.2014., 23:29   #9033
Thumbs up

Opet na BN-u poceli da pustaju seriju
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ne moze mi dosaditi...nikako
Sanjica87 is offline  
Old 05.06.2014., 23:56   #9034
Zar nije zavrsena na BN-u ?
__________________
Eyşan&Ezel Forever ❤
Cansu OnlyQueen is offline  
Old 06.06.2014., 15:54   #9035
U svakom slucaju, ovo je bila serija koja mi je prijala i koju sam zavolela. Par iz snova, neverovatna i carobna ljubavna prica, prelepa kraljica dobra i zla - Hande koju sam volela i mrzela u isto vreme, Koraj koji je predstavnik pravog i vernog prijatelja i momka, zabavne i lude Seher, potom idu svi ostali koji su bili manje-vise u zavisnosti od situacije interesantni. Sustina je da je ovo serija koju bih ponovo gledala, a Femir jedan od omiljenih parova
Ima nebiloza i nelogicnosti, ali ja sam u seriji najvise gledala Emira i Ferihu, zivela sam sa njima
Ja sam ovu seriju pocela zbog Hazal, koja me je osvojila u "Aşk-ı memnü", a ovde pored nje, me kupio prezgodni, preslatki, prelepi Cağatay, prelepa, zanosna Ceyda, i ostali na svoj nacin
__________________
Eyşan&Ezel Forever ❤
Cansu OnlyQueen is offline  
Old 23.06.2014., 14:08   #9036
poceo sam da gledam ovu seriju posto je svi hvale a u Srbiji jos nisu emitovali,cuo sam kakav ce kraj biti al dobro...to je za njih uobicajeno,zar ne?stigao sam do 16-e epizode gde Hande i Emir imaju saobracajku.....najjgori likovi u seriji su mi ona i ona Dzansu,gde nju samo nadjose?na sta lici,majko mila?
simmke is offline  
Old 25.06.2014., 02:17   #9037
Zašto je glumac koji je u prvoj sezoni tumačio Emirovog tatu otišao iz serije?

Čini mi se da i u drugoj sezoni nova glumica igra Larinu mamu? Zašto je prva otišla?

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 26.06.2014. at 20:59.
passionfan is offline  
Old 08.07.2014., 00:13   #9038
Emirov tata je sadio marihuanu pa je bio otkriven pa iso u zatvor valjda za larinu mamu ne znam zašto je otišla...i još su mjenjali onu munjaru Gulsum
__________________
_______________________________
TikiFiesta is offline  
Old 08.07.2014., 00:15   #9039
Ljudi moji, prošlo je već par mjeseci od emitiranja serije. Tema je počela ličit na odlagalište linkova, sličica i off topica. Tako da ovu temu zatvaram. Ukoliko dođe do reprize serije, otvorit će se lako ova ili nova tema.
Jay Bluebell is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.