Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2004., 08:50   #1
Podočnjaci, natečeni kapci

Cijeli dan sjedim za kompom, na kraju radnog vremena, a naročito krajem tjedna oči mi budu pomalo natečene, vidim i podočnjake i tako... Znam da je kamilica najbolji lijek, ali nije to baš praktično i nema se uvijek vremena.
Vidim da ima kremica upravo za takve probleme, pa trebam vašu preporuku ako je neka koka to već koristila ili čula dobre komentare. Dakle ne, za bore i borice oko očiju, nego za natečene, umorne, s podočnjacima....
Nedavno se pojavila od Vichya za tu namjenu. Da li ju je netko isprobao?
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 08:58   #2
koristim ovo: http://www.collistar.it/linea01/cell0104.htm (samo onaj gornji gel, ne i masku) 'osvjezi' mi kozu tog podrucja i zadovoljna sam.

stavila sam ti link da procitas odgovara li ti po karakteristikama... jer to sto meni odgovara ne znaci bas nista...
valnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 09:28   #3
Quote:
valnea kaže:
koristim ovo: http://www.collistar.it/linea01/cell0104.htm (samo onaj gornji gel, ne i masku) 'osvjezi' mi kozu tog podrucja i zadovoljna sam.

stavila sam ti link da procitas odgovara li ti po karakteristikama... jer to sto meni odgovara ne znaci bas nista...
tnx može i cijena?
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 10:07   #4
na istoj stranici na talijanskom jeziku http://www.collistar.it/linea01/coll0104.htm pise da oni predlazu cijenu od 21 €, pa dok ti to u nasim parfumerijama pretvore u kune dodje nekih 170 kn
valnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 11:39   #5
Irma

upravo sam danas, kad sam se šminkala za posao uočila iste simptome kao što si i ti objasnila i mislim si : moram pitati curke na forumu kak to rješavaju!!! a kad ono gle, uzela mi Irmica riječi iz usta!
Ajde curke, dajte malo piskarajte kako to rješavate!!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 20:58   #6
ja sam vec napisala o tome na jednoj temi... sad, koliko ce mi povjerovati neznam, jer kolko vidim zenska populacija ovdje bas ne vjeruje kozmetickim proizvodima osim ako nisu poznate marke i barem 100kn. no, uglavnom, kupila sam si gel za oko ociju u avonu, platila sam ga 30-ak kuna (ok, na snizenju je bio), i fenomenalan mi je. bas ti osjvjezi oci, mozda neces skuziti odmah, ali nakon tjedan dana, fakat primjetis ogromnu razliku. neznam dal je to bas za bore (jos sam mlada za to), ali za umorne oci je super. a ja provodim puno vremena za kompjuterom, jer obicno radim za faks uvijek preko noci na kompjuteru, i vise od desetak sati. a i spavam uzasno malo.
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 23:10   #7
Quote:
Iva kaže:
kupila sam si gel za oko ociju u avonu, platila sam ga 30-ak kuna (ok, na snizenju je bio), i fenomenalan mi je.
ja ga isto imala...od aloa vere jel?
nisam bash obracala pozornost na rezultate al mogu rec da je gel odlican.jako fino hladi, i bash osvjezava kozu oko okica i ostavlja kozu mekanom.ma
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 23:23   #8
Meni je dobar onaj gel od Avona,botanisource,sa zelenim cajem,ginko...,mozes ga koristioti kao masku,ili kao gel,a pakovanje je od 30 ml
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2004., 23:49   #9
Quote:
mrkvich kaže:
ja ga isto imala...od aloa vere jel?
nisam bash obracala pozornost na rezultate al mogu rec da je gel odlican.jako fino hladi, i bash osvjezava kozu oko okica i ostavlja kozu mekanom.ma
ne al toga sljedeceg mislim kupiti i probati znaci, tebi je bio dobar?

ja imam onaj gel u maloj bocici sa narancastim poklopcem.. 15ml... neznam tocno kako se zove, ne pamtim nazive... budem pogledala kak se zove
Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 01:21   #10
avene - soin apaisant contour des yeux link je na francuskom, ali ako ga ne znaš (k'o ni ja) možeš skužiti kako su ga drugi ocjenjivali. meni je jako dobar, kolutovi su postali još zanosniji nego prije cijena... zaboravila sam, mislim da je negdje između 75-90 kuna. ne više. + e da, to je kao za *osjetljivu* kožu.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 12:10   #11
Quote:
Iva kaže:
ja sam vec napisala o tome na jednoj temi... sad, koliko ce mi povjerovati neznam, jer kolko vidim zenska populacija ovdje bas ne vjeruje kozmetickim proizvodima osim ako nisu poznate marke i barem 100kn. no, uglavnom, kupila sam si gel za oko ociju u avonu, platila sam ga 30-ak kuna (ok, na snizenju je bio), i fenomenalan mi je. bas ti osjvjezi oci, mozda neces skuziti odmah, ali nakon tjedan dana, fakat primjetis ogromnu razliku. neznam dal je to bas za bore (jos sam mlada za to), ali za umorne oci je super. a ja provodim puno vremena za kompjuterom, jer obicno radim za faks uvijek preko noci na kompjuteru, i vise od desetak sati. a i spavam uzasno malo.

ja ti vjerujem, zakaj ne!?
a dali barem malo ublaži podočnjačiće???
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 12:34   #12
Jel' se to meni čini ili vi miješate olftalmologiju i preparativnu kozmetiku?
Odgovor na inicijalni post se traži u med. ustanovi.

Inače, i meni se javlja sličan problem ali sam još uvijek prelijena...
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 12:39   #13
Quote:
maristella69 kaže:
olftalmologiju
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 12:54   #14
Tebi koja si tako nakaradno izbečila oči svakako bi trebao i oftalmolog a i endokrinolog.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 13:45   #15
Quote:
maristella69 kaže:
Tebi koja si tako nakaradno izbečila oči svakako bi trebao i oftalmolog a i endokrinolog.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 15:27   #16
Quote:
kokakoka kaže:
avene - soin apaisant contour des yeux link je na francuskom, ali ako ga ne znaš (k'o ni ja) možeš skužiti kako su ga drugi ocjenjivali. meni je jako dobar, kolutovi su postali još zanosniji nego prije cijena... zaboravila sam, mislim da je negdje između 75-90 kuna. ne više. + e da, to je kao za *osjetljivu* kožu.
ja sam to imala, bas su mi to dali u ljekarni za problem o kojem irma prica (izmedu gomile ostalih stvari od kojih mi je bilo jos gore, al nema veze )

meni je to ok, ali meni treba inace za oko ociju nesto malo masnije...tako da necu vise kupiti, ali kome treba nesto hidratantno i blago onda je super
i nije skupo...oko 70 kn...

irma, probaj i povremeno na poslu osvjeziti oci termalnom vodom, pa onda opet malo kreme...tako ja radim kad putujem na duge relacije ili radim na kompu dugo...to te odmah osvjezi...

.

ne znam kako ona zastita preko zaslona pomaze i ima li to neke veze...
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 15:40   #17
Quote:
maristella69 kaže:
Jel' se to meni čini ili vi miješate olftalmologiju i preparativnu kozmetiku?
Odgovor na inicijalni post se traži u med. ustanovi.

Inače, i meni se javlja sličan problem ali sam još uvijek prelijena...
svog oftalmologa imam. tu me zanima iskuljučivo preparativna kozmetika za područje oko očiju.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 15:56   #18
Gle, meni se čini da sam si ponekad sama kriva za te boljke, jer prebrzo pobacam tu kremu oko očiju - žuri mi se i ponekad mi malo toga iziritira oči.
Onda sam cijeli dan pred PC-om, a nosim leće..

Danas sam počela koristiti Aqua gel od Balee, čini mi se jako ok, blag je i ne iritira.

Postoje li još VISINE kapi?
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 16:20   #19
Quote:
mrkvich kaže:
ja ga isto imala...od aloa vere jel?
nisam bash obracala pozornost na rezultate al mogu rec da je gel odlican.jako fino hladi, i bash osvjezava kozu oko okica i ostavlja kozu mekanom.ma
Imam ja od Avona Aloe Vera Cooling gel. Koristila sam ga samo tu i tamo, zapravo nisam sigurna čemu to služi


E da, da li prije nego šta se stavi iluminator na podočnjake treba staviti neku kremu?
billie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 16:34   #20
postoje visine. e jel se moze navuc na te kapljice...ja znam nekoliko slucajeva koji su se navukli na kapi za nos pa sam mislila...
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:41.