Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2008., 22:50   #1
Exclamation Zatekla kćer u sredini orgazma

Evo jedan dan srela sam prijateljicu u gradu. Nismo se vidjele oko tjedan dana jer je ona bila na putu. Super smo si frendice makar je ona podosta starija od mene. I evo sjele mi na kavu malo i počele razgovarati. I došle malo na temu o njezinoj kćeri. Evo kćer joj ima 13.g. A njezina priča je klasika. Srela super tipa za jednu noć ( imala je 20, na faksu) , poševili se i evo ona zatrudnjela, a tip zbrisal kad veliš keks. I kaj sad da napravi ona zadržala dijete. I sad joj kćer ima 13.g, znači ona 33. Evo da se mi sad vratimo temi. I razgovaramo mi sve super. Sad dođe ona na ideju da idem malo do nje, kupila novi stan itd. I dobro idemo mi. Dođemo do zgrade, pa do vrata i sad ona traži ključ nikako da ga nađe. Meni sad malo bilo čudno, čula sam nekakve čudne zvukove, pa sam mislila valjda kod susjeda. Našla je ona ključ, otključala, i mi uđemo unutra kad ono !!! Zatekle smo njezinu kćerkicu kak ima ( da se lijepo izrazim ) spolni odnos!!! Našla nekog dečka valjda iz škole ( kao da su oni već skupa ). Ali stvar je u tome da oni najprije to još nisu ni shvatili da smo mi ušle, jer joj se mama trebala danas kasnije vratiti doma! Evo da bi bilo još bolje oni su to radili s vibratorom. On njoj s vibratorom, a ona njemu drka i liže! ( mala dobro razvijena, mengu dobila s 11, dobre sise, guza). Kad su shvatili mali se oblekel na jen dva i . A moja frendica ostala bez riječi skoro se onesvijestila, ja ostala bez riječi, ma nema kaj. Mala je zbrisala u sobu, a Nataša ( prijateljica) i ja smo ostale u kuhinji dok ju nisam malo smirila. Zamolila me da ostanem s njom taj dan da ne misli na svoju kćer i njezin sex. I sad kaj da napravi kćer joj ima 13!!!
Pa ajde sad mi vi komentirajte i recite kaj bi vi napravili.
__________________
I'm made in heaven, but I live in hell.
_Anchy_ is offline  
Old 27.04.2008., 22:55   #2
ja bi osnovao sektu, poceo skupljat stare kauce na krupnom odpadu, poceo svirat triangl, upisao tecaj brzog pisanja romana, promjenio grad,sredinu.........
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 27.04.2008., 22:58   #3
pa hallo mala ima 13!!!!!!
__________________
I'm made in heaven, but I live in hell.
_Anchy_ is offline  
Old 27.04.2008., 22:59   #4
Trebala je prije misliti na to. Prevencija, razgovor, pitanja, iskrenost, odnos majka-kći...ništa?

Sad je kasno. Kaj joj sad znače prodike i ne znam kaj, mala bude samo u inat suprotno delala, to su te godine.

Najbolje da počne uređivati još jednu sobu za unuke, jer kak je mala krenula...

No šalim se.
LeNa_J is offline  
Old 27.04.2008., 22:59   #5
Šta bih napravio kad bi me našli kako se jebem sa 13 godina, ili šta bih napravio kao roditelj??



Šta bih napravio..... razgovarao bih s njom; pokušao vidjeti je li ona spremna za sex ili ne- naravno, na kraju zaključio da nije i zamolio ju (svim mogućim prisilama) da to ne radi još koju godinu....
Hm... ovo s dildom mi malo smrdi... Je l to second hand dildo, ili mala (ili mali) ima dobar džeparac.... (nije valjda da si je ukidala danima mliječni obrok zbog kupovine dilda!!).
Ma, taj dildo smrdi li smrdi!!!

Evo!
Deedy is offline  
Old 27.04.2008., 23:01   #6
Valjda bih se obratio nekom stručnjaku, na primjer psihijatru. To svakako nije normalno ponašanje.
I možeš nabacit koju sliku te male, te broj mobitela ako nije problem.
__________________
"Postoji samo jedno dobro, a to je znanje, i jedno zlo, a to je neznanje"--Platon
DefCut is offline  
Old 27.04.2008., 23:01   #7
Quote:
_Anchy_ kaže: Pogledaj post
Evo jedan dan srela sam prijateljicu u gradu. Nismo se vidjele oko tjedan dana jer je ona bila na putu. Super smo si frendice makar je ona podosta starija od mene. I evo sjele mi na kavu malo i počele razgovarati. I došle malo na temu o njezinoj kćeri. Evo kćer joj ima 13.g. A njezina priča je klasika. Srela super tipa za jednu noć ( imala je 20, na faksu) , poševili se i evo ona zatrudnjela, a tip zbrisal kad veliš keks. I kaj sad da napravi ona zadržala dijete. I sad joj kćer ima 13.g, znači ona 33. Evo da se mi sad vratimo temi. I razgovaramo mi sve super. Sad dođe ona na ideju da idem malo do nje, kupila novi stan itd. I dobro idemo mi. Dođemo do zgrade, pa do vrata i sad ona traži ključ nikako da ga nađe. Meni sad malo bilo čudno, čula sam nekakve čudne zvukove, pa sam mislila valjda kod susjeda. Našla je ona ključ, otključala, i mi uđemo unutra kad ono !!! Zatekle smo njezinu kćerkicu kak ima ( da se lijepo izrazim ) spolni odnos!!! Našla nekog dečka valjda iz škole ( kao da su oni već skupa ). Ali stvar je u tome da oni najprije to još nisu ni shvatili da smo mi ušle, jer joj se mama trebala danas kasnije vratiti doma! Evo da bi bilo još bolje oni su to radili s vibratorom. On njoj s vibratorom, a ona njemu drka i liže! ( mala dobro razvijena, mengu dobila s 11, dobre sise, guza). Kad su shvatili mali se oblekel na jen dva i . A moja frendica ostala bez riječi skoro se onesvijestila, ja ostala bez riječi, ma nema kaj. Mala je zbrisala u sobu, a Nataša ( prijateljica) i ja smo ostale u kuhinji dok ju nisam malo smirila. Zamolila me da ostanem s njom taj dan da ne misli na svoju kćer i njezin sex. I sad kaj da napravi kćer joj ima 13!!!
Pa ajde sad mi vi komentirajte i recite kaj bi vi napravili.

dobra mašta
famozni is offline  
Old 27.04.2008., 23:01   #8
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Hm... ovo s dildom mi malo smrdi... Je l to second hand dildo, ili mala (ili mali) ima dobar džeparac.... (nije valjda da si je ukidala danima mliječni obrok zbog kupovine dilda!!).
Ma, taj dildo smrdi li smrdi!!!

Evo!




mozda nije isla na maturalac a lovu spiskala na rekvizite u sexshopu
prevarila staru........
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 27.04.2008., 23:01   #9
Quote:
_Anchy_ kaže: Pogledaj post
pa hallo mala ima 13!!!!!!
mislim da je sada prekasno za bilo što. ono što je trebalo davno biti napravljeno, nije napravljeno na vrijeme. sada jedino preostaje puno puno razgovaranja i edukacije djevojčice( mislim, sad očito više nije djevojčica).
sve drugo izazvalo bi kontra efekt, mislim, zabrane izlaženja, staklena zvona i to, a da ne spominjem da se na neko fizičko kažnjavanje ne smije ni pomisliti.
moje mišljenje
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 27.04.2008., 23:02   #10
Neka joj tvoja frendica kaže sve što se ima reći o zaštiti ako već nije, jer ne vjerujem da se mala od sad pa do 18. više neće ševiti. Užas, ali sve češće - klinci u osnovnoj umjesto da puše iza škole poskrivećki cigarete pod odmorom kako smo mi radili, oni puše kite...
__________________
Only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way more cool and can kick your ass.
Sunshine007 is offline  
Old 27.04.2008., 23:03   #11
Quote:
famozni kaže: Pogledaj post
dobra mašta
Ma vraga mašta, ne bi vjerovao što današnji klinci rade već u osnovnoj školi!
__________________
Only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way more cool and can kick your ass.
Sunshine007 is offline  
Old 27.04.2008., 23:03   #12
Quote:
_Anchy_ kaže: Pogledaj post
pa hallo mala ima 13!!!!!!
Treba razgovarati smireno sa kćerkom o svim aspektima seksualnog života.
kuroishijin is offline  
Old 27.04.2008., 23:03   #13
....razmislila bi o tome šta tu u biti stvarno ne štima.

mislim...znam ja curice te dobi koje se zarumene kad se sjete da su to popodne u svojoj sobi u ogledalcu promatrale vlastite vagine.

vibratora se još ne sjete. bez obzira koliko su razvijene.
__________________
"Lutajući kroz labirinte samoće, ostatke ponosa, ljubavi, inata, uzalud pokušavam spojiti sebe, jer kud got da krenem udarim u tebe i slomim se opet...."
Makena is offline  
Old 27.04.2008., 23:06   #14
Eh ta današnja mladež..
A sad ozbiljno, ne znam, da sam se našla na mjestu njene mame sigurno bih i sama ostala tako šokirana, mislim, mala ima 13 g., pa to je 7. razred oš?! Iako, ovaj dio s vibratorom mi je malo sumnjiv, da je baš toliko napredna?! Sad je gotovo, šta je napravljeno napravljeno je, to ti prijateljica više ne može promijenit. Jedino što joj preostaje je puuuno razgovarati sa svojom kćeri, razne zabrane mislim da bi samo postigle kontra efekt, jedino ako je ne misli na 24 sata dnevno zatvorit u kuću. Pitati je misli li da je dovoljno zrela za seks i jesu li barem koristili zaštitu?! Gledam oko sebe djecu te dobi i znam da je takvo ponašanje, nažalost, postalo danas nešto sasvim normalno. A kad se sjetim nas u tim godinama... bio nam je domet poljubac s dečkom. A tema bi bolje odgovarala na pdf o roditeljima i djeci.
Ice Tea™ is offline  
Old 27.04.2008., 23:08   #15
tu ne stima tolko stvari da nema tolko stranica kolko bi mogao naskrbat o tome
al pdf je ljes a ne odgoj....itd
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 27.04.2008., 23:09   #16
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ma, taj dildo smrdi li smrdi!!!

Evo!
Bit će da je second hand.

Ništa čudno da neudata mlada majka u najboljim godinama ima dildača u kući.

Pitam se šta ta djevojčica radi kad je majka na putu?

Jel ima netko ko je nadzire ili ....?
__________________
Nikada ne raspravljaj sa budalom, ljudi možda neće vidjeti razliku...
- When I came to Makarska I saw Bosance how eat on beach I thought to myself: What the fuck!? I couldn't believe what I was watching. So I called my babo and I said to him: Babo, La Bosanci esta muy locco, What the fuck!?
posmatrač is offline  
Old 27.04.2008., 23:12   #17
pa gle nebi mogla o tome lagati! i normalno da je s njom razgovarala, ali mala je luda, očito.. a vibrator je očito mamin, to joj za zajebanciju kupili za roćkas
__________________
I'm made in heaven, but I live in hell.
_Anchy_ is offline  
Old 27.04.2008., 23:12   #18
Quote:
posmatrač kaže: Pogledaj post
Bit će da je second hand.

Ništa čudno da neudata mlada majka u najboljim godinama ima dildača u kući.

Pitam se šta ta djevojčica radi kad je majka na putu?

Jel ima netko ko je nadzire ili ....?



nadzire je budno oko big brothera....bah
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 27.04.2008., 23:12   #19
uuu...sa 13. su najbolje
razoyn is offline  
Old 27.04.2008., 23:14   #20
di su takve bile prije nekoliko godina
Ono is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger