Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2014., 19:55   #5081
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
probala sam ovaj a iznimni sam potrošila jednu boćicu pa ih mogu usporediti. Ovaj Paulin ti ne bi bio dobar ako tražiš amjenu za iznimni u smislu da tražiš hidratizaciju. Ovaj je uljaso silikonske teksture i više je kao serum tretman e sad koliko bi on zaista i hidratizirao ne znam jer sam samo jedan tester probala al definitivno nisu ista kategorija seruma.
Ja recimo ovaj svoj andioxidans serum uopće nedoživljam kao sredstvo za hidratizaciju a slične su teksture i sastava.
a, u tom slučaju preskačem

što je po tvom mišljenju dobra zamjena za iznimni?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 22:48   #5082
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
što je po tvom mišljenju dobra zamjena za iznimni?
nema toga nego jesi ti probala caudalie sos serum? nešto je lakši od iznimnog i u mom slučaju nije baš tako dugotrajan, al služi svrsi. i sorbet krema je dobra, a obnavljajuću nisam probala iako mi se čini da bi mogla biti još bolji odabir za suhu kožu.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 08:16   #5083
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
nema toga nego jesi ti probala caudalie sos serum? nešto je lakši od iznimnog i u mom slučaju nije baš tako dugotrajan, al služi svrsi. i sorbet krema je dobra, a obnavljajuću nisam probala iako mi se čini da bi mogla biti još bolji odabir za suhu kožu.
nisam probala Caudalie
tu je bio Iznimni pa nije bilo potrebe.
No....mogla bih
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 11:23   #5084
Ako voliš iznimni, onda će ti se sviđat Caudalie SOS samo on je po meni bolji izbor za ljeto (tenutno ga koristim), a iznimni za zimu...
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 11:44   #5085
Mene sad isto on intrigira, mozda bih ga uzela za zimu, ali iznimni mi je izazvao kaos po licu, bojim se da ne bi bila ista situacija Caudalie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 12:57   #5086
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Ako voliš iznimni, onda će ti se sviđat Caudalie SOS samo on je po meni bolji izbor za ljeto (tenutno ga koristim), a iznimni za zimu...
da, ako formulacija novog iznimnog bude dobra
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 13:48   #5087
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Mene sad isto on intrigira, mozda bih ga uzela za zimu, ali iznimni mi je izazvao kaos po licu, bojim se da ne bi bila ista situacija Caudalie.
mislim da ti caudalie ne bi trebao izazvati probleme. iznimni je ipak dosta bogatiji zbog karite maslaca i hijaluronske kiseline te se znalo događati da napravi kaos onima koji možda i nemaju tako suhu kožu. u svakom slučaju baci pogled na recenziju kod mell, ona ima mješovitu kožu. zapravo ovaj serum koriste žene sa raznim tipovima kože, samo kako kaže polkagaist, onima sa jako suhom kožom je slabašan kad udare one jače zime i veći pad temperature.

nego cure, jesi možda ikad probale payot elixir d'eau? odavno mi izgleda zanimljivo, al opet nisam sigurna koliko bi ovakva tekstura bila dovoljna za nas suhe zimi jer dosad su mi se kremasti proizvodi pokazali učinkovitijima
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 14:48   #5088
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
.

nego cure, jesi možda ikad probale payot elixir d'eau? odavno mi izgleda zanimljivo, al opet nisam sigurna koliko bi ovakva tekstura bila dovoljna za nas suhe zimi jer dosad su mi se kremasti proizvodi pokazali učinkovitijima
Lierac Hydra C. me sa tom teksturom jako razočarao, pa sam malo skeptična iako kažu da je ovaj učinkovitiji
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 15:09   #5089
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
mislim da ti caudalie ne bi trebao izazvati probleme. iznimni je ipak dosta bogatiji zbog karite maslaca i hijaluronske kiseline te se znalo događati da napravi kaos onima koji možda i nemaju tako suhu kožu. u svakom slučaju baci pogled na recenziju kod mell, ona ima mješovitu kožu. zapravo ovaj serum koriste žene sa raznim tipovima kože, samo kako kaže polkagaist, onima sa jako suhom kožom je slabašan kad udare one jače zime i veći pad temperature.

Da, ja sam mjesovita, zbog recenzije kod mell sam i kupila Iznimni, ali jednostavno mi nije odgovarao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 15:33   #5090
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Da, ja sam mjesovita, zbog recenzije kod mell sam i kupila Iznimni, ali jednostavno mi nije odgovarao.
ako ti skuplja prašinu rado ću ti pomoći
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 16:12   #5091
Prodala sam ga odmah tu na forumu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 16:19   #5092
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Prodala sam ga odmah tu na forumu.
to sam i mislila ali vrijedilo je pokušati
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 19:43   #5093
Za Caudalie stvarno mislim da ti nebi trebao izazvat ikakve probleme, ja ga znam stavit dragom nakon što mu detaljno očistim lice,a on ima jako masnu kožu i proširene pore i nikad mu nije ništa dodatno izbilo zbog njega. Caudalie mu stavim samo da mu tada dubinski hidratiziram kožu.

Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
nego cure, jesi možda ikad probale payot elixir d'eau? odavno mi izgleda zanimljivo, al opet nisam sigurna koliko bi ovakva tekstura bila dovoljna za nas suhe zimi jer dosad su mi se kremasti proizvodi pokazali učinkovitijima
Nisam osobno probala, ali moram priznat da me jako mami. Od bliske osobe sam čula samo riječi hvale za njega, tako da ako iznimni bude zakazao probat ću najvjerojatnije i ovog.
Iako, ne mislim da će biti slične teksture kao iznimni jer iznimni je sam po sebi dosta "jak" i "težak" za jedan serum. Ja sam mješovita dehidrirana i on mi odgovara samo kad zahladi. Pogotovo kad u Primorju krene bura derat, onda je to jedina pomoć za moju kožu
polkagaist is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 13:17   #5094
Pozdrav,
molila bi ako mi netko može preoručiti dobar vitamin c serum ali max cijena do 150 kn......imam mješovitu kožu, koristim navečer retin a.....gleda sam zadnjih par stranica ali sam izgubila nit i sve mi se čini dosta skupo....
bubaljuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 16:26   #5095
Quote:
bubaljuba kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
molila bi ako mi netko može preoručiti dobar vitamin c serum ali max cijena do 150 kn......imam mješovitu kožu, koristim navečer retin a.....gleda sam zadnjih par stranica ali sam izgubila nit i sve mi se čini dosta skupo....
javi se green girl za 'As tyme goes by''
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 18:09   #5096
kolko ja znam on je 180?
za jeftinije je iherb dobro mjesto.
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 09:34   #5097
Hvala na odgovoru,
gledala sam gg već....ali sam od nje naručivala 2 x i moram reći da mi je prva narudžba bila odlična, a druga je bila za bacit u smeće ....tako da mi ona otpada.
Na Iherbu sam gledala ima dosta toga (koji je on pravi???) ....samo ja sam htjela to obavti čim prije, znači kupit tu kod nas i odmah se mazat .
bubaljuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 09:49   #5098
e jbg, nemos bit posten i ....
dobar, a da je do 150 kn, i kod nas, tesko.....
osim GG
kod nas ima john masters organics, ali on prelazi dosta tih 150 kn.....


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 10:06   #5099
Quote:
bubaljuba kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru,
gledala sam gg već....ali sam od nje naručivala 2 x i moram reći da mi je prva narudžba bila odlična, a druga je bila za bacit u smeće ....tako da mi ona otpada.
Na Iherbu sam gledala ima dosta toga (koji je on pravi???) ....samo ja sam htjela to obavti čim prije, znači kupit tu kod nas i odmah se mazat .
Evo pa izaberi. Sva tri su dobra, prvi koristim sada, treći sam imala prije, a i Andalou će jednom doći na red.

http://www.iherb.com/skin-by-ann-web...4?rcode=grf995

http://www.iherb.com/andalou-natural...3?rcode=grf995

http://www.iherb.com/mad-hippie-skin...8?rcode=grf995

p.s. poštarina je 4$, a na prvu kupnju imaš 5$ popusta.
Ware is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 11:07   #5100
Quote:
tupperware kaže: Pogledaj post
Evo pa izaberi. Sva tri su dobra, prvi koristim sada, treći sam imala prije, a i Andalou će jednom doći na red.

http://www.iherb.com/skin-by-ann-web...4?rcode=grf995

http://www.iherb.com/andalou-natural...3?rcode=grf995

http://www.iherb.com/mad-hippie-skin...8?rcode=grf995

p.s. poštarina je 4$, a na prvu kupnju imaš 5$ popusta.
Hvala ti. Budem naručila prvo jeftiniju verziju .....i naravno čekala. thx za trud.
bubaljuba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:05.