Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2008., 04:19   #1001
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
Ja sam si prije tjedan dana uzela od Subrine losion protiv ispadanja, baš reko da probam. Meni se čini da ide na bolje ali vidjeti čemo tek je početak. Jako fino miriši i kosa kao da mi više nije onako uz glavu nego da da fini volumen...
zakon je,najbolji preparat ikad za kosu
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 12:26   #1002
hej curke!Uglavnom moj najveći problem je moja kosa;sve je bilo ok do prije 3 godine,blajhala sam se,fenirala...a onda kod frendice nismo imale peglu za kosu,a išle smo van i željele imati ravne zurke i šta ćemo sad,pa se jedna sjetila da bi se mogle speglati glačalom za rublje,prva sam pristala i tako one meni moju dugu zdravu kosu popeglale,sve je bilo ok,ali ponovila sam to još nekoliko puta i evo ti skurene kose koju sam morala šišati svaki tjedan...samopouzdanje na nuli,volja za izlascima nula...i tako čekam ja čekam,ne farbam se više,ne peglam,ne feniram,kosa se oporavila,ali mi opada već 2 godine,rijetka je,užasno se masti,baš katastrofa.Dosta mi je i šišanja i te kratke ružne rijetke kose.Šta da radim,ima li pomoći?
malena malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 12:39   #1003
daj mi molim te reci zašto si ti i dalje peglala kosu s peglom za veš? rekla si da si s tim peglala kod frendice koja nema peglu za kosu. možeš mi objasniti šta te navelo da kod sebe doma peglaš s peglom za veš,a koliko sam shvatila imaš peglu za kosu? malo mi ovo pitanje ne drži vodu
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 12:45   #1004
nisam dobro objasnila,nisam se nikada do tada peglala,niti sam imala peglu doma,a od tog izlaska bilo mi je super imati ravnu kosu pa sam to napravila još par puta što je bilo dovoljno da kosu uništim,kosa mi je prirodno tanka i lagano valovita,znam da sam bila glupa...

Zadnje uređivanje malena malina : 03.11.2008. at 12:55.
malena malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 13:39   #1005
Ajme meni, ne mogu se načuditi idejama koje ljudi dobivaju!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 15:45   #1006
Ma to je neko gledao onu epizodu McLoudovih kćeri gdje si je ona plava frčkava tak ravnala kosu...
Mislim da sam još negdje čula takav slučaj, a jesi barem neku krpu stavile preko?
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 20:22   #1007
Jel neko možda probao Alfaparf šampon protiv ispadanja kose za muškarce?
Uglavnom imam ga doma i zanima me dal ima kakve veze što je za muškarce jer sam ga ja namjeravala koristiti?
Idem si Subrina losion sutra kupiti...
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 21:38   #1008
Quote:
malena malina kaže: Pogledaj post
hej curke!Uglavnom moj najveći problem je moja kosa;sve je bilo ok do prije 3 godine,blajhala sam se,fenirala...a onda kod frendice nismo imale peglu za kosu,a išle smo van i željele imati ravne zurke i šta ćemo sad,pa se jedna sjetila da bi se mogle speglati glačalom za rublje,prva sam pristala i tako one meni moju dugu zdravu kosu popeglale,sve je bilo ok,ali ponovila sam to još nekoliko puta i evo ti skurene kose koju sam morala šišati svaki tjedan...samopouzdanje na nuli,volja za izlascima nula...i tako čekam ja čekam,ne farbam se više,ne peglam,ne feniram,kosa se oporavila,ali mi opada već 2 godine,rijetka je,užasno se masti,baš katastrofa.Dosta mi je i šišanja i te kratke ružne rijetke kose.Šta da radim,ima li pomoći?
:

ima li pomoći? bojim se da ti nema pomoći..
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 18:22   #1009
samo da komentiram ove inneove, naime nije istina o kolicini, skupe jesu, al je kutija za jedan mjesec, svaki dan po kom 2.
__________________
Just look them out there all those little figures dissolving in light. Rather like fairy land, except for smell of gasoline and burning flesh.
Hmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 09:07   #1010
Što kažete na ovo?
Malo puno košta, ali dala bih ako bi stvarno pomoglo...
__________________
...superman's girlfriend.
Lois Lane is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 20:59   #1011
sad i meni tako jako opada

kad god provučem prste kroz kosu ostane mi puna šaka kose

i tako koliko god puta prođem kroz kosu

je li ikome od vas toliko opadala kosa?
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 23:28   #1012
Odlučila bi se kupit KAL hair force.....jel mi može ko reć kakva su mu iskustva s tim tableticama?
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 23:32   #1013
Quote:
malena malina kaže: Pogledaj post
hej curke!Uglavnom moj najveći problem je moja kosa;sve je bilo ok do prije 3 godine,blajhala sam se,fenirala...a onda kod frendice nismo imale peglu za kosu,a išle smo van i željele imati ravne zurke i šta ćemo sad,pa se jedna sjetila da bi se mogle speglati glačalom za rublje,prva sam pristala i tako one meni moju dugu zdravu kosu popeglale,sve je bilo ok,ali ponovila sam to još nekoliko puta i evo ti skurene kose koju sam morala šišati svaki tjedan...samopouzdanje na nuli,volja za izlascima nula...i tako čekam ja čekam,ne farbam se više,ne peglam,ne feniram,kosa se oporavila,ali mi opada već 2 godine,rijetka je,užasno se masti,baš katastrofa.Dosta mi je i šišanja i te kratke ružne rijetke kose.Šta da radim,ima li pomoći?
Nadam se da si samo trol...
__________________
Svijet gladnih vukova Geiger Nuclear waste Glavu gore, osmijeh na lice, sjaj u očima Sisli smo s uma u sjajan dan
*Crvenkapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 09:58   #1014
ima neko već rezultate od inneov tableta za kosu???
pinkday is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 10:19   #1015
Meni je crni dr temt šampon skoro pa riješio opadanje kose!!
Presavršen je. Hvala svima na preporuci!
ladyhawke is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 10:21   #1016
Quote:
pinkday kaže: Pogledaj post
ima neko već rezultate od inneov tableta za kosu???
Ja tek poceo, al mislim da ni nisam reprezetantivni uzorak
__________________
Just look them out there all those little figures dissolving in light. Rather like fairy land, except for smell of gasoline and burning flesh.
Hmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 10:59   #1017
Quote:
Hmmm kaže: Pogledaj post
Ja tek poceo, al mislim da ni nisam reprezetantivni uzorak
javi rezultate čim prije, živo me interesira
pinkday is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 12:35   #1018
Quote:
ladyhawke kaže: Pogledaj post
Meni je crni dr temt šampon skoro pa riješio opadanje kose!!
Presavršen je. Hvala svima na preporuci!
Vidis, meni nije bio dobar. 8-10 puta koliko sam oprala kosu crnim samponom vec mi je drugi dan bila masna, a i kolicina dlaka u kadi se povecala.
just max is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 15:32   #1019
Jel netko imao opadanje kose samo na zaliscima ?
Naime iako mi je dosta ostecena kosa i farbam ju,gusta je poprilicno,osim na zaliscima gdje imam skroz tanke kratke rijetke dlake
Frizerka mi je rekla da jje genetski,al nitko mi u obitelji ne celavi nimalo,pa ni sa 60+
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 16:27   #1020
Evo, da se pohvalim svojim rezultatima. Prije nepuna 2 tjedna bila sam kod dermatologice, rekla joj za svoj problem (opadanje kose zbog policisticnih jajnika). Dala mi je neku tinkturu koja ima miris po mentolu, uz to mi je rekla koristiti sampon fungoral 2%, 2 na tjedan, a ne samo 1. Uz to mi je dala i uzorak jednog drugog sampona koji je za masnu kosu. Iako je i meni cudno da je sve to pocelo djelovati vec za nepuna 2 tjedna, ali promjetila sam da se opadanje smanjilo, a kosu vise ne moram prati svaki 2, vec svaki 3. dan.
Nadam se da ce i dalje djelovati, jer i dalje pada ali vise ne u takvoj kolicini. Cak je i mama primjetila da ne nalazi vise ujutro (nakon mojeg cesljanja prije nego idem na posao) toliko moje kose na podu kupaone kao prije.
__________________
"Sve se moze, ako se hoce"
dejci is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.