Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2010., 11:59   #3041
Negdje sam pročitala da su cure kupovale jeftino u Trstu pršut,sir,šampanjac, neki diskont ili tako nešto. Ko zna di je to da mi malo objasni.
JANI is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 14:43   #3042
Quote:
JANI kaže: Pogledaj post
Negdje sam pročitala da su cure kupovale jeftino u Trstu pršut,sir,šampanjac, neki diskont ili tako nešto. Ko zna di je to da mi malo objasni.
Za pršut ti nebi znala ali mi smo sir kupili u Eurospinu (Slovenija). Ovčji sir, 10€ po kg. Povoljno i odličan je!

Isto tako smo tamo uzeli i sokove. Pjenušac smo uzeli tu, cca 50 kn po kom. Meni je bio odličan za piti. A to je tek toliko da nazdraviš. Meni je suludo davati 200 kn po kom! Too much!!!!

A pršut ti je u Hrvatskoj jeftiniji nego u Italiji. Najbolje da ga prvo probaš da li ti odgovara, da ne kupuješ na kile, a onda.... Šta ćeš sa time?! Mi smo imali Istarski domaći, on je malo skuplji ali.... Vrijedi!!!!! Ja mislim oko 30€ kila.

Ti treba još nešto?
vital is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 17:15   #3043
Ma mislili smo da onaj tjedan prije pira kupimo neki jeftiniji jer nam dolazi masa ljudi, a na dan svadbe imamo pravog domaćeg.
JANI is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 17:48   #3044
Evo našla sam nazive za te trgovine prva je
Diskont Tedesco Doline, a drugi je Ildi Trieste
Pa ako je netko bio da mi objasni kako stić do tamo.
JANI is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 06:58   #3045
mi smo kupovali, ako se ne varam za 6-7 eura kila pršuta... jeste da nam neki lik uvozio, jer pozna carinike. nemaš nekog takvog? jer ako te tamo uhvate, pa ti naplate još i duplo, samo si teže napraviš.
za taj discont tedesco neznam gdje je, mi smo isto tražili, nikad našli , a ildi nisam sigurna jel to onaj na brdu, odmah nakon tunela, kod ulaska u trst, ili je neki drugi. ali ovaj s brda je jeftin i tamo sam ja kupovala ostatak, koji smijemo uvozit
blablaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 09:13   #3046
@JANI, pogledaj talijanske proizvode u Dimeglio u Puli. Imaš tamo originalne tal. proizvode po normalnim cijenama. Ja tamo uvijek kupujem.
__________________
I teško je nama šta bi tili bit ljudi Parimo nenormalni, ludi
Al smo oni šta se bore kad je najgore Dio smo faune i flore Imamo ljubav i more
natali_pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 09:52   #3047
Hvala Bla i Natali
Idemo mi drugi tjedan do trsta pa sam mislila čisto da bacimo oko. Uključit ćemo GPS pa ćemo valjda nać.

A natali za tebe pitanjce mislim da si ti spominjale ove Taxi cure koje šminkaju i friziraju pa bi te molila neki kontakt, i da kako rade ima li pozitivnih iskustva?
JANI is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 10:07   #3048
šaljem ti na pm kontakt, a što se iskustva tiče da nisu odlična ne bi ni preporučila ;-)
__________________
I teško je nama šta bi tili bit ljudi Parimo nenormalni, ludi
Al smo oni šta se bore kad je najgore Dio smo faune i flore Imamo ljubav i more
natali_pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 21:40   #3049
Vjencanje u Puli (ili okolici)

Ovako ljudi, prije neki dan sam dobila svoj prekrasni prsten ...a ja vec planiram sve...samo sto ne znam od kuda poceti...moze mala pomoc? Zanimaju me u biti neke originalne (ekonomicne) ideje sto se tice restorana, hotela...uglavnom prostora za vjencanje u Puli ili okolici. Predlozite i dobre bendove, fotografe...stagod vam padne na pamet. Hvala!
Fafili is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 21:47   #3050
dobrodošla
jeste li odredili datum?
pogledaj ovu temu
https://www.forum.hr/showthread.php?t...n%E8anja+istra
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 22:02   #3051
Nismo jos tocan, ali nadamo se da bi mogli sve srediti za sljedecu godinu (5mj ili 9ti)
Fafili is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 22:06   #3052
imaš vremena napretek :-) sve se da srediti u nekoliko mjeseci.
Kakvo vjenčanje ste zamišljali, klasično, romantično, veliko, malo, na otvorenom, piknik varijanta, d.j., band,.....
__________________
I teško je nama šta bi tili bit ljudi Parimo nenormalni, ludi
Al smo oni šta se bore kad je najgore Dio smo faune i flore Imamo ljubav i more
natali_pu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 22:06   #3053
Ciao, zivim u Puli cijeli zivot, pa cu ti pokusati pomoci.
neznam mnogi rade pir u Biski ili Ribarska koliba, ili mozda neka od konoba u okolici Pule npr u Peroju imas jednu dobru.
Ribarska je prakticki na moru, iz restorana gledas kroz prozor u more a ima i manja terasa vani.
Od ostalih ekonomicnih ne bih znao.
Frend se zenio u Ribarskoj jos 2002. g. i bilo je OK.
Za sam obred ides na forum u zgradu gradonacelnika di se nalazi i maticarka, to valjda vec znas inace ta zena jos vjencava parove, a vjencala je i moje roditelje i tetu jos pocetkom 60-ih.

Ako hoces u crkvi, ides u koju hoces ovisno di zivis.
Sto se tice muzike, na par mjesta sam procitao dosta mladenki hvale Duo Magnolia iz Marcane (Mladen i Claudio Radolovic), nemam pojma kako doci do njih, mislim da naplacuju negdje oko 4000kn za kompletnu svirku.

Za fotografa ne bih znao, frend je imao neku firmu (muz i zena fotografiraju i snimaju kamerom) dobijes sve na DVD-ima i imas fotoalbum na internetu na njihovim stranicama na godinu dana, nalazili su se tamo u Prvomajskoj prvo skretanje desno odmah iza bivseg Cicibana, tamo je sad neki Levi's shop, neznam jel uopce jos postoje.

Ako imas jos kakvo pitanje, slobodno pucaj, i cestitke na zarukama!

pozdrav
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 10:14   #3054
Dosta sam se raspisala na temi "Istra, sve za vjenčanje" tako da tamo slobodno baci oko.
Pitala sam cca 30 restorana za cijenu i ponudu i dođe ti, za osnovni menu, 35 eura bez pića, kolača i torte.
A Ribarska je stvarno dosta poskupila od 2002.
Što se tiče fotografa i videa, mogu ti preporučiti ove koje sam ja imala jer sam stvarno PREZADOVOLJNA!
Nisu jako skupi jer nisu još dovoljno "razglašeni", ali meni su čak bolji od onih najpoznatijih. Za video: Videoart iz Vodnjana, Robi je nas snimao, a za slike: Saša iz Vrsara.
Dovoljno ti je znati da ni jedan ni drugi nemaju svoju web stranicu nego rade po principu preporuke i stvarno su super!
Sada ti je to najbitnije- restoran, muzika, foto i video, poslije ćeš ostalo...
Muzika: mi smo imali DJ-a iz Zg, DJ Pomp. Za 3500 kn smo imali muziku i light!
Poles.ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 14:48   #3055
nadam se da će ovo bit preseljeno na "istru"

ponajprije da čestitam na prstenu

uglavnom, vremena imaš i više nego dovoljno, a i da laganini krenete u realizaciju
u svakom slučaju, najprije rješite salu, snimatelja, fotografa i muziku prvo i osnovno.
ja ti salu ne mogu preporučit, kad već tražiš okolicu pule, al ti recimo mogu preporučit svoje snimatelje "studio brzak" koji nikako nemaju prenapuhanu cijenu za ono što dobiješ to pravdam i svojim dvd-om
mi smo imali fotofestival, kojima skidam kapu, al dosta jeftiniji je i foto licul iz poreča (već sam pisala o njima), a imaju jako jako lijepe sličke da sam znala za njih prije, možda bi se bila i predomislila
mi smo imali duo magnoliu, tako da ako treba, iskopat ćemo i taj broj van isto tako, mi bili super zadovoljni, da nismo, rekli bi

a sve ostalo smo radili sami, tako da ako uživate u tome, na vrijeme krenite i voila
blablaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 22:24   #3056
Hvala svima na odgovorima, puno ste pomogli...mada se krizam kada cujem za ribarsku kolibu, ne podnosim to mjesto i nikako mi nije romanticno. Ali, hvala svejedno na prijedlogu. Ja si zamisljam neko vjencanje u prirodi, vise nego unutra tako da bi htjela naci neku konobicu koja ima terasu, dvoriste ili nesto slicno.
Sto se tice snimatelja, bitno mi je da snimke budu super, dvd cu si i onako sama srediti posto sam veoma dobra u tome...bitno mi je samo da snimke budu dobre kvalitete a ne da se sve trese ko sto sam znala vidjeti na nekim "profi" snimkama.
Fafili is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 13:49   #3057
Nije ni meni Ribarska nes posebno a i skupi su, osim ako bas oces bit prakticki na moru,
mislim da bi tebi godilo vako nesto u nekom selu konoba neka, imas jednu dobru u Vranji (ali to je daleko tamo kod Lupoglava) a bas i nemaju neku terasu. Onda imas dobru konobu u Zbandaju na pola puta na cesti Baderna-Porec, pa mozete i tamo otic vidjet.

Evo saznao sam ovo sto sam pisao u Peroju, radi se o Konobi Betiga, to ti je tamo iza Barbarige skrenes desno kao da ides prema Mandriolu.
A mozes i doc ozgora sa ceste Vodnjan-Bale na pola puta imas skretanje i znak pise Betiga.
Pa odite malo na jednu vecericu i usput vidite kako vam se svidja..

Eto bas si mi ne kako simpaticna pa cu probat saznat ako ima nes od ovog sto ti hoces, dakle ako sam dobro shvatio ti hoces nesto u sumici usred nicega kuca u kamenu sa terasom za ples?

Ako nadjem sto javljam ovdje.
pozdrav tebi i buducem Mr. Fafili

Zadnje uređivanje DarkStar : 27.06.2010. at 13:56.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 23:13   #3058
hmmm a možda konoba kolinasi, netom prije kotli?? imaju starinski štih, a vani terasicu,a mislim da je i neki parkić... vrijedilo bi provjeriti.
al da, to ti je već daleko malo
blablaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 11:31   #3059
Smile

Quote:
Fafili kaže: Pogledaj post
Ovako ljudi, prije neki dan sam dobila svoj prekrasni prsten ...a ja vec planiram sve...samo sto ne znam od kuda poceti...moze mala pomoc? Zanimaju me u biti neke originalne (ekonomicne) ideje sto se tice restorana, hotela...uglavnom prostora za vjencanje u Puli ili okolici. Predlozite i dobre bendove, fotografe...stagod vam padne na pamet. Hvala!
pozdrav..što se tiče mjesta gdje bi mogla raditi pir onda imaš podosta izbora ..samo je pitanje novaca naravno(ah ti novci)..imaš stanciju Dva Baladura u Pilkovićima kraj kanfanara.lijepo mjesto,bazen bla bla.onda imaš stanicuju menegheti kod bala.ful fency mjesto.onda imaš i agroturizam Paladnjaki kraj Žminja.lijepo mjesto odlična klopa i prihvatljiva cijena!što se tiče fotografa:imaš foto festival(odlični),imaš saša foto iz Vrsara.čovjek odlično radi!snimatelji(dakle kamera)Studio Brzak,Poreč i artimi Pula.jednako kvalitetno i profesionalno!
muzika:Night express band odličan bend sa puno iskustva na pirevima,Lemonde band jako dobar band,i ostaju ti trio ili duo ovisno o novcu i vrsti repertoara!iskopati ćemo brojeve ako ti netko treba od ovog svega)
spoza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 21:24   #3060
cure zna li neka od vas za restoran LEADER kod Lupoglava,radi li on jos,iznajmljuju li jos uvijek tamo kazune, je li hrana fina i slicno? Pisem iz Ri i cini nam se kao dobra ideja otici tamo sa kumovima i prespavati.Bio je i bazen tamo ali da li ga pune uopce?
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.