Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2014., 11:22   #1621
Quote:
inabetterworld kaže: Pogledaj post
ali mu je i dalje sunce u blizancu, i dalje je jebivjetar.
moje misljenje i dalje stoji, samo za prijateljstvo. i nista vise.
Zaista, nisu svi blizanci tako loši. Ima ih fakat koji razumiju što je "ljubav i toplina"! Ne kužim odakle takva generalizacija...Pa nisu svi Lavovi ni tako puni ljubavi, topline, dobri, hrabri i bla bla bla, što sve ide uz znak Lava. Ima njih i bahatih, sebičnih, bezobraznih. Evo, ja Blizanac i mogu reći da se dobro slažem sa Lavicama i jednako dobro s Lavovima. Jest da se malo porječkam s njima i zasmeta me nešto kod njih, ali su mi svi rekli da sam dobra i da ih znam spustiti na zemlju na pravi način. Odlično se nadopunjavam s njima. Imaju neke karakteristike koje meni trebaju, a ja imam karakteristike koje njima trebaju.
ivana245 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 16:35   #1622
Quote:
ivana245 kaže: Pogledaj post
Zaista, nisu svi blizanci tako loši. Ima ih fakat koji razumiju što je "ljubav i toplina"! Ne kužim odakle takva generalizacija...Pa nisu svi Lavovi ni tako puni ljubavi, topline, dobri, hrabri i bla bla bla, što sve ide uz znak Lava. Ima njih i bahatih, sebičnih, bezobraznih. Evo, ja Blizanac i mogu reći da se dobro slažem sa Lavicama i jednako dobro s Lavovima. Jest da se malo porječkam s njima i zasmeta me nešto kod njih, ali su mi svi rekli da sam dobra i da ih znam spustiti na zemlju na pravi način. Odlično se nadopunjavam s njima. Imaju neke karakteristike koje meni trebaju, a ja imam karakteristike koje njima trebaju.
mmmmmm
blizanka
slažem se sa svima
Ni meni nije jasno zasto ljudi pogotovo tu tak ocrnjuju blizance ispada kao da je to najgori znak
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 19:27   #1623
Quote:
inabetterworld kaže: Pogledaj post
losa. blizanac lavu moze biti odlican partner za diskusije ali dugorocno lavu ce to sve biti pre izintelektualizirano i pocet ce mu sve vise falitit sigurnost i toplina koju mu blizanac ne moze pruziti. da ne govorim da su muski blizanci zesci manipulatori i fejkeri.


tapatalk
Istina. Imala sam jedno lose iskustvo sa muskim blizancem. Teski fejker i manipulator. Ali konkretno ovaj sadasnji je susta suprotnost tom prvom. Mozda preovladavaju osobine podznaka?
__________________
l'amour de soi en premier lieu
curieux is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 19:32   #1624
Quote:
roza jagoda kaže: Pogledaj post
ovo dvoje navedenog je odrađeno 3. stavka - ispočetka sam možda preučestalo kontaktirala, al shvatila sam i stala na loptu. no nekako mi se čini ko da sam tada imala više učinka? sad sam okrenula ploču i ne javljam se već neko duže vrijeme, s druge strane imam saznanja da mu nedostajem (ako je iskren), no šta to vrijedi kad se gospodin prvi ne javlja? pa neznam, imali učinka to što sam se sada pritajila? Ili se mora njima nametati?
Koliko ja znam lavovi nisu proracunati i zlonamjerni; ako ti se nije prvi javljao to ne mora nista lose znaciti, vjerovatno je navikao da se ti njemu prva javljas A da mu nisi privukla paznju ne vjerujem da bi ti ikako i odgovarao na poruke.
__________________
l'amour de soi en premier lieu
curieux is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 21:12   #1625
Quote:
Umorni smo.
Suviše teških koraka ostalo je iza nas. I mnogi za posljednjih godinu dana govore – “ne ponovilo se”. Nema smisla više pričati o retrospektivi Jupitera u Raku, jer sva bol koju je donio ostala je zapisana i posvećena u tekstu o njemu.
Vrijeme je da udahnemo neki bolji svijet. Svijet Jupitera u Lavu.
Quote:
Jupiter u Lavu možemo shvatiti kao ponovni povratak u život. Kao novo rađanje, buđenje. Kao svijest o tome tko smo zapravo i što možemo. Nakon potonuća, nakon osjećaja izgubljenosti, nakon tuge za koju smo mislili da nikad neće proći, sada otvaramo polako oči i tjeramo sebe da ponovno prihvatimo svijet.
....posljednji ples po zadnjim stupnjevima u raku.



Dobrodošao gospodine....točnije za nepunih 8 i pol sati(06:30 po lokalnome).




Lavovi i lavice,vrijeme je za realizaciju onoga što dugo priželjkujete,ovo se zove "vaše vrijeme";točnije "naše".
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 22:10   #1626
daj bože dragi....prošla godina je bila gadna, ništa mi nije uspjelo, pojela mi je živaca i strpljenja, baš je bila godina za zaborav.....

u ovoj su se već neke stvari pozitivno riješile a na neke još čekam....pa nadam se da će mi taj jupiter donijeti malo vjetra u leđa.
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 17:23   #1627
Pozz Lavovii .. vidim da se priča o Jupiteru koji je ušao u vaš znak.. Pa moram priznat da se i ja veselim jer će mi prolaziti drugom kućom, gdje mi se i Mjesec nalazi pa se nadam novčanim prilivima hahaha

Evo i jedan tekst o Lavovima.

Lav u horoskopu
Lav je fiksni vatreni znak kojim upravlja Sunce – nebesko tijelo koje predstavlja snagu, životnu radost i na kraju naše unutrašnje "ja". Upravo zbog tog snažnog i vrućeg Sunca i vi ste dinamični i puni životne energije; volite se smijati, šaliti i uopće vam je izrazito važno da se u životu dobro zabavljate.

Imate snažnu potrebu ostaviti dojam na sve ljude s kojima dođete u dodir. Vaš moto je: želim se uvijek osjećati dobro, i pri tome želim da me ljudi zapaze – jer vas se ne smije ignorirati!

Ljudi koji vas dobro poznaju smatraju vas za izrazito zanimljivu osobu, pravog zabavljača i centar društva. Ako ste sramežljivi, razlog su sigurno neka neugodna iskustva iz prošlosti, koja su vas uvjerila da je ponekad bolje držati se po strani (da biste izbjegli da vas ponovno povrijede ili ismiju). A vama je najveći strah da vas ne poštuju!

Imate izrazitu snagu volje. Vama ne leže kompromisi, iako ćete ponekad popustiti ako smatrate da ćete time izbjeći neki izrazito ozbiljan sukob. Ali čak i tada ostat ćete u uvjerenju da ste bili u pravu, i da ste popustili samo zato što "pametniji uvijek popušta".

Vaše veliko srce najviše dolazi do izražaja u ljubavi...
Izvor
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 15:07   #1628
Muzika tresti sad ispred ulaza,i to naroda,neka kola se pucaju,kontam sta je,izadjem,idim najmanje 1000 ljudi skace i igra ispred ulaza.Pitam se sta je,kad vidim Lavicu komsinicu ,ima 40 godina(nije su udavala,svima bilo cudno sto nije) u bijeloj vjencanici,skace,digla na noge citavo naselje,svi igraju sa njom,cak i ljudi koje nisam vidio da su se nasmijali u zivotu

Zakljucak,LAvovi bas znaju da "slave" zivot .Cekala zena citav zivot ovaj trenutak,ali ce se pamtiti dan kada je stala na "ludi kamen"
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 03:17   #1629
Hmmm... Lavovi moji su se nesto povukli u zadnje vrijeme...

Ajmo sa neba pa u rebra.

Ja sam tipican Lav (01.08) i dali su mi zvijezde naklonjene za kupovinu automobila uskoro ?

Ide se po njega na nevidjeno, sa lovom u djepu i sa povjerenjem u prodavaca.
I radi se dosta veliki put. I sa velikom dozom ludosti...
U danasnje vrijeme kupovati auto na nevidjeno je ipak suludo.

Eto... Pa ako ima neka dobra dusa da mi to malo vidi....
Ako upali kupovina, ja ga provozam prvom prilikom po Trsatu. (+macchiato)

Thanks
romyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 12:25   #1630
Quote:
sin.palabras kaže: Pogledaj post
mi se s djevicama uopce ne slazemo
hmm ni najmanje se ne slazem, ja sam lav i djevice me okruzuju i sa svima sam si iznimno dobra. Dvije moje ljubavne veze su bile sa djevicom a jedna od njih je sa sadasnjim i svakako moram naglasit da mi je ovo jedna od boljih veza koje sam imala Moguce zato sto sam u podznaku rak pa sam malo uvrnuti lav, ali to ne znaci da me ne krase famozne lavlje osobine (tvrdoglavost, samo mala egocentricnost... ). Meni su djevice iznimno zanimljiv znak kojeg je svakako vrijedno upoznati (sto nemogu reci za bikove )
__________________
:)
SadStory is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 19:42   #1631
Lav ili Djevica!!??

Ne znam, di bi postavio pitanje, pa da probam ovdje.

Znak Lava počinje, tj. završava ovdje:

http://ehoroskop.net/lav/


a ovdje ovako:

http://www.serbiancafe.com/lat/horoskop/

Di da nađem "točno mjerenje" ovog horoskopskog znaka, koje je mjerilo pravo, kada ovaj horoskopski znak počinje i kada završava????

__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 12:08   #1632
Znak lava pocinje 24.7 zavrsava se 23.8 ......najtacnije se odredjuje na astro.com
agroziv is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 11:56   #1633
A što kada se jedna račica zaljubi u zauzetog lava?
__________________
I see the bad moon arising. I see trouble on the way.
I see earthquakes and lightning. I see those bad times today.
Demri Parrott is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 12:33   #1634
To je onda pitanje za LJES a ne Astrologiju
__________________
Ae
Bushi no nasake is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 12:56   #1635
Quote:
Demri Parrott kaže: Pogledaj post
A što kada se jedna račica zaljubi u zauzetog lava?
Pitanje koliko je sretno zauzet, ali imaj na umu da su Lavovi veliki zavodnici, a ako i ne zavode namjerno iz njih obično zrači neka muževna vibra, pa se žene lijepe na njih. Vole flertati, ne iz nekih jako ozbiljnih namjera prema dotičnoj nego im to paše egu: on se voli osjećati kao kralj i car, u centru pažnje. LAV je Sunce, centar svemira!

Ali uz sve to oni su poprilično monogamni i ne kidaju svoje veze tek tako. Znaš ono kad vidiš u filmovima o životinjama lava sa svojom lavicom, kako lijeno leži pod nekim drvetom, a mali lavići skakuću oko njih. Eto tako, The King ima svoju lavicu i uz nju je (čak i ako zijeva) i teško to mijenja. Lavovi su fiksni znak, teško promjenjiv. Po mojem iskustvu svi fiksni znakovi su dosta vjerni (pa i kad djeluju jako "macho" i kad žene misle "uuuu, ovaj mora da šara sve u šesnaest!!!"), pa i ako im skrene oko na neku drugu teško mijenjaju "status quo".

Ti kao osjetljiva Račica, iako ste vi Račice s druge strane dosta svjesne svojih ženskih atributa i prednosti i nije da niste samouvjerene s te strane, imate onaj ženski instinkt što pali kod muškaraca, moraš imati na umu da pred sobom imaš jednog dosta teško pokretljivog fixnog tipa kojeg ćeš teško mijenjati ili pokretati u smjeru svojih želja, on će se uvijek nastojati držati svoje pozicije i onog što njemu paše. To je onako generalno, naravno u životu je sve moguće, i ovako generalizirati je više samo za zabavu (ali u kojoj ipak ima istine).
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 13:26   #1636
Ono sto cijenim kod Lavova(posebno kod LAvica ) je apsolutna otvorenost i iskrenost,i nemanje potrebe za taktiziranjem,ili ne daj Boze bilo kakvim manipulacijama(taktiziraju i manipulisu samo oni koji se plase,Lavovi ne),pa jednostavno covjek sa njima uvijek zna na cemu je.CAk i kada bi pokusali sta da sakriju,ne polazi im za rukom,jer je Lav simbolicki u astrologiji predstavljen kao "svjetlo".

JAko su stabilni,i ako vec imaju potrebu za vanbracnim vezama,radije se razvedu,pa je u svakom slucaju partner na vrijemes obavijesten o svemu,sto jako cijenim.
NAravno da sukladno orginalnosti svacije natalne karte uvijek ima svakakvih primjera,ali ovo su neke osobine koje sam primjetio kod najveceg broja LAvica.
Ovaj JArac sa Sa0Mo u LAvu je u dugom braku sa LAvicom(jedan od mnogih),i mozda ova pjesma o ljudima "mackama" nije slucajna

https://www.youtube.com/watch?v=VpdHMaccjw4
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 13:44   #1637
Narav lava: Ja hoću
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 13:47   #1638
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Ono sto cijenim kod Lavova(posebno kod LAvica ) je apsolutna otvorenost i iskrenost,i nemanje potrebe za taktiziranjem,ili ne daj Boze bilo kakvim manipulacijama(taktiziraju i manipulisu samo oni koji se plase,Lavovi ne),pa jednostavno covjek sa njima uvijek zna na cemu je.CAk i kada bi pokusali sta da sakriju,ne polazi im za rukom,jer je Lav simbolicki u astrologiji predstavljen kao "svjetlo".

JAko su stabilni,i ako vec imaju potrebu za vanbracnim vezama,radije se razvedu,pa je u svakom slucaju partner na vrijemes obavijesten o svemu,sto jako cijenim.
NAravno da sukladno orginalnosti svacije natalne karte uvijek ima svakakvih primjera,ali ovo su neke osobine koje sam primjetio kod najveceg broja LAvica.
Ovaj JArac sa Sa0Mo u LAvu je u dugom braku sa LAvicom(jedan od mnogih),i mozda ova pjesma o ljudima "mackama" nije slucajna

https://www.youtube.com/watch?v=VpdHMaccjw4
U vezi taktiziranja i manipulacije, moram reći da u cijelosti oponiram tvom zaključku.
I te kako taktiziraju i manipuliraju, a najveće oružje im je laskanje, a kad laskanje ne upali, nastaje nervoza i nimalo lijep govor.
I još jedna stvarčica koju sam primijetila kod lavova: jako su lakomi na novac.
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 13:50   #1639
Quote:
Fubuki kaže: Pogledaj post
U vezi taktiziranja i manipulacije, moram reći da u cijelosti oponiram tvom zaključku.
I te kako taktiziraju i manipuliraju, a najveće oružje im je laskanje, a kad laskanje ne upali, nastaje nervoza i nimalo lijep govor.
I još jedna stvarčica koju sam primijetila kod lavova: jako su lakomi na novac.
Nisam ja primjetio da manipulisu,pa cak i ako imaju nekih aspekata u karti koji govore o tome,im Sunce u sjedistu ne dozvoljava da budu uspjesni u tome

Ako sam i sa kojim ljudima znao uvijek na cemu sam,to su uvijek bili Lavovi.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 14:21   #1640
Imam dosta Lavova oko sebe, u obitelji i među poznanicima. Hm, da oni laskaju drugima kako bi nešto postigli? Teško... prije da drugi laskaju njima, jer smatraju da će tako nešto postići kod njih. Naime, Lavovi često isijavaju onu neku laganu aroganciju i gard da su "iznad tebe", a - kao što rekoh - kao fiksni znak stabilni su i teško ih je mrdnuti lijevo ili desno, pa ljudi instinktivno osjećaju da im se trebaju malo "umiliti" da postignu nešto, a Lavovi vole dobiti kompliment.

Nisam nešto primijetila da oni naročito laskaju drugima... jer nemaju zašto. Oni znaju da su "glavni, najveći i najbolji", pa zašto bi laskali lošijima od sebe?

Što se lakomosti na novac tiče, ne znam, Lavovi svakako vole biti pristojno potkoženi kako bi mogli održavati svoje velike apetite (vole luksuz i nisu zadovoljni malim). Ipak daleko je to od baš pohlepe za novcem i fiksiranjem na prvenstveno materijalno: oni su uvijek prvenstveno idealisti, ljudi duha, ideala... to im je prvo. Lavovska 5. kuća je fokusirana na kreativnost, zadovoljstva u životu koja proizlaze iz kreativnosti, bogatstva duha i talenata, ljubav, te fokusiranost na djecu (prokreacija)... potomstvo, mali lavići... emocionalno obogaćivanje, prije nego financijsko.

Svi su vatreni znakovi prvenstveno idealisti. Naravno tko zna što od nižih tipova bilo kojeg znaka ili općenito od loših ljudi čovjek može doživjeti!
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:39.