Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2007., 08:55   #1
Operativna artrodeza zgloba(ukočenje zgloba)

Pozdrav! Eto,morat ću na gore navedenu operaciju(jer mi je digjagnosticirana artroza lijeve šake,nakon pada,oštećena mi hrskavica i slično..) i koliko sam ih ja shvatila,nakon zahvata taj zglob ostaje potpuno ukočen! Kako se radi o prstima lijeve šake,bojim se da ću na taj način ostati invalidna,jer neću moći micati prstima.. Je li netko bio na ovoj operaciji i ima li kakvih iskustava?
puno hvala..
__________________
Ako tražiš iskrenog prijatelja,kupi psa...
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 10:16   #2
nitko????
__________________
Ako tražiš iskrenog prijatelja,kupi psa...
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 10:44   #3
Quote:
Aberzeiah kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Eto,morat ću na gore navedenu operaciju(jer mi je digjagnosticirana artroza lijeve šake,nakon pada,oštećena mi hrskavica i slično..) i koliko sam ih ja shvatila,nakon zahvata taj zglob ostaje potpuno ukočen! Kako se radi o prstima lijeve šake,bojim se da ću na taj način ostati invalidna,jer neću moći micati prstima.. Je li netko bio na ovoj operaciji i ima li kakvih iskustava?
puno hvala..
pozdrav iz rijeke,
kako je prošao tvoj operativni zahvat ,jesi li zadovoljna,meni su ga sad diagnosticirali i jako dvojim u vezi operacije
dkova is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 12:32   #4
i ja ću uskoro na operaciju zgloba.ortoped mi je rekao da će vjerojatno oštetiti zglob jer je tumor preblizu, pa će morat ukočiti zglob. zanima me sve vezano za to . hoću li moći normalno hodati, trčati, okretati zglob ??
maja_zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 19:01   #5
Ima li koga da nešto odgovori, iskustva vlastita ili nečija tuđa, vezano uz šaku / stopalo, bilo koji zglob?
Freeman4455 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:56.