Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2009., 21:43   #201
NAEVUS FLAMEUS

BOK. ZANIMA ME KOLIKO DOĐE OTPRILIKE PREGLED I LASERSKO SKIDANJE
N.F. KOD DR.ZAMBELLI? JER PLANIRAM NAZVATI ALI .. AK MI SE TO MOŽE SKINUTI UZETI ĆU I KREDIT AK TREBA ALI DA ZNAM KOLIKO OTPRILIKE TO JE...
LINDSEY-MONIK is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 18.03.2009., 09:51   #202
Dali je ja zovem mozda Dr. Zambelli? Mislim da ne.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 18:35   #203
Evo malo više informacija... Cutera Pear, najnapredniji laser koji se koristi u dermatologiji, jedini na ovom području:

http://www.vjesnik.hr/Pdf/2009%5C03%5C25%5C29A29.PDF

http://www.sheportal.net/sheportal__...vanju__875.htm



U Zagrebu se može obaviti samo u Poliklinici Nemetova. Njihova dermatologica btw jedina u Hrvatskoj ima i specijalizaciju iz anti-ageinga
__________________
Ucini ono sto mozes, s onim sto imas, tamo gdje jesi...
Tycoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 14:01   #204
Ma jedini da)...mozda na Marsu. Plus toga, totalno je NEADEKVATAN za planarne angiome. Svaki instrument ima svoju indikaciju. Pearl je ablativni laser,dakle lagana dermoabrazija.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 01:13   #205
Molim za pomoc. Vec godinama ima na podrucju dekoltea svjetlosmede mrlje. Ne svrbi me al je jako ruzno. Bila sam kod dermatologa i koristila sampone, Lamisil sprej i svakakve kreme, i nista. Jel netko zna dobrog dermatologa, i jel bi mi neko lasersko skidanje pomoglo, koja je cjena toga...hvala!
brunella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 18:18   #206
Laserom se mogu skinuti. Najbolje bi bilo KTP-om, Dye laser ili dobar vodeno hladjeni IPL. Sada je kasno,dakle treba misliti poslje ljeta.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 11:57   #207
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Laserom se mogu skinuti. Najbolje bi bilo KTP-om, Dye laser ili dobar vodeno hladjeni IPL. Sada je kasno,dakle treba misliti poslje ljeta.
A kasno je?? udajem se u devetom mjesecu pa sam to htjela srediti, a kasno je jer ljeto dolazi??
brunella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 12:36   #208
Phoenix ja bih te molila za informaciju, imam na nozi verruce plantares tj. plantarnu virusnu bradavicu duboku koju su mi u 1 mj./2009 kirurški otklonili u cjelosti (prema biopsiji), i navodno se opet pojavila izvana je suhi krug i bolno je opet. Nemam snage opet na kirurgiju pa me zanima koliko je uspješno ukloniti ju laserom, kojim i gdje?

Hvala
zajecka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 11:34   #209
Plantarne brdavice obicno imaju visu stopu recidivnosti ,pogotovo ako se kirurski odstranjuju. Virus je tesko uklonici. Sa laserom se onom u velikoj mjeri unisti,ali je moguce da se mora jos jednom ponoviti ako je bradavica velika. Mjesta za uklanjanje ima dosta,od Salate do razno raznih dermatologa. CO2 laser bi bio dobar odabir,no i diodni sa markiranjem lezije je ok. Takodjer Er:YAG ako ima mali fokus.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 21:57   #210
Uslijed konzumiranja određenih supstanci, naglo mi je nestalo masno tkivo iz obraza, za što mi je dermatologica rekla da je nepovratno jer da su se masne stanice raselile il tako nekako i lice mi se objesilo i postaralo i stvoriile su mi se bore od ugla usana prema bradi što mi se sve skupa nimalo ne sviđa. Dermatologica mi je preporučila tretman dermoablativnim frakcijskim laserom. Al kolko čitam na temi, to mi niš neće pomoći za upale obraze i višak kože koji je time nastao. Sama koža mi nije nešto problematična niti naročito izborana. Help!
__________________
kad mjesec izlazi, zvona nestaju, a javljaju se staze neprohodne
ptica dronta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 00:55   #211
Sama si si odgovorila. Laser nece nista u tom pogledu napraviti jer sigurno ne mnozi adipocite. Najlakse je kod kirurga traziti ispunjavanje obraza vlastitom masti koja se uzme npr sa abdomena. Tehniku rade mnogi.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 11:09   #212
Rečeno mi je da se vlastite masne stanice znaju nepredvidivo raseliti s neželjenim posljedicama i da se znaju stvoriti ko granule. Ali, čak da to i nakon nekoliko ubrizgavanja uspije, da li bi to onda podiglo obješenu kožu koja se naborala oko usana uslijed gubitka masnog tkiva u obrazima ili bi samo obrazi postali nešto puniji? I da li je to trajno rješenje? Ako mi možeš odgovoriti, ne znam jel ima o tome zaseban topic.
__________________
kad mjesec izlazi, zvona nestaju, a javljaju se staze neprohodne
ptica dronta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 11:41   #213
Ptico, vidjela sam na drugom topicu sto su ti napravili. Doticna aromaterapeutkinja bi ti trebala platiti korekciju po tvom izboru. Mislila sam da etericna ulja u hr uopce nisu registrirana za oralnu upotrebu U svakom slucaju predlazem da ih prijavis Drzavnom inspektoratu (prije toga ih mozes pitati za savjet):
http://www.inspektorat.hr/
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 14:09   #214
Quote:
ptica dronta kaže: Pogledaj post
Rečeno mi je da se vlastite masne stanice znaju nepredvidivo raseliti s neželjenim posljedicama i da se znaju stvoriti ko granule. Ali, čak da to i nakon nekoliko ubrizgavanja uspije, da li bi to onda podiglo obješenu kožu koja se naborala oko usana uslijed gubitka masnog tkiva u obrazima ili bi samo obrazi postali nešto puniji? I da li je to trajno rješenje? Ako mi možeš odgovoriti, ne znam jel ima o tome zaseban topic.
Svaki kirurski zahvat moze imati nezeljene nuspojave. Ta tehnika injektiranja masti se koristi kada treba ispuniti prostor kako bi lice izgledalo zdravije i mladje i obicno se koristi za obraze. Koza je nesto drugo. Ona se nalazi iznad tog sloja. Ako je vezivno tkivo u kozi propalo tesko ga se moze obnoviti. Zapravo sve ovisi o kakvom se tocno stanju radi. Po tome sto sam shvatio, tu se radi o jednoj duzoj terapiji koja bi trebala kombinirati i kirurgiju i laser i radiofrekvenciju i elektrostiulaciju. Nakon svega toga, rezultat bi trebao biti dobar. No ja bi krenuo od kirurgije. Konsultacija sa nekoliko maksilofacijalnih kirurga je prva faza.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 20:49   #215
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ptico, vidjela sam na drugom topicu sto su ti napravili. Doticna aromaterapeutkinja bi ti trebala platiti korekciju po tvom izboru. Mislila sam da etericna ulja u hr uopce nisu registrirana za oralnu upotrebu U svakom slucaju predlazem da ih prijavis Drzavnom inspektoratu (prije toga ih mozes pitati za savjet):
http://www.inspektorat.hr/
Hvala na podršci! Ovo će mi poslužiti. Sad i ja saznajem da nisu registrirana za oralnu uporabu (iako se, koliko ja znam, njihova primjena poučava u Centru Cedrus) i da sam naivno nasjela što me skupo stajalo.
__________________
kad mjesec izlazi, zvona nestaju, a javljaju se staze neprohodne
ptica dronta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 21:16   #216
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Svaki kirurski zahvat moze imati nezeljene nuspojave. Ta tehnika injektiranja masti se koristi kada treba ispuniti prostor kako bi lice izgledalo zdravije i mladje i obicno se koristi za obraze. Koza je nesto drugo. Ona se nalazi iznad tog sloja. Ako je vezivno tkivo u kozi propalo tesko ga se moze obnoviti. Zapravo sve ovisi o kakvom se tocno stanju radi. Po tome sto sam shvatio, tu se radi o jednoj duzoj terapiji koja bi trebala kombinirati i kirurgiju i laser i radiofrekvenciju i elektrostiulaciju. Nakon svega toga, rezultat bi trebao biti dobar. No ja bi krenuo od kirurgije. Konsultacija sa nekoliko maksilofacijalnih kirurga je prva faza.
Mislila sam da ako se obrazi ispune masnim stanicama, da će to ponovo podići kožu koja se uslijed gubljenja masnog tkiva objesila jer je nema što držati. Bila sam kod Tončića i on mi je preporučio mini-lifting i implantat za jagodice koje su prije djelovale veće ili botox. Izrazio se protiv masnih stanica, valjda on tu tehniku ne primjenjuje. Sve me to zdeprimiralo jer lice više nikad neće biti ko pred par mjeseci, a bit ću sva izrezuckana, umjetna i u kreditima. Koliko se elektrostimulacijom može postići? Jel se mogu toliko ojačati mišići, pa da podignu višak kože? Koliko se može napraviti gimnastikom za lice (npr. pomoću one knjige Seke Zebić)? Vrijedi li to što? Zašto misliš ipak laser?
__________________
kad mjesec izlazi, zvona nestaju, a javljaju se staze neprohodne
ptica dronta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 21:24   #217
Gimnastikom lica si mozes napraviti samo bore. Bolje to nemoj raditi:

"If you perform facial exercises to maintain a youthful-looking appearance, it is time to stop. Repetitive facial movements actually lead to fine lines and wrinkles. Each time we use a facial muscle, a groove forms beneath the surface of the skin, which is why we see lines form with each facial expression. As skin ages and loses its elasticity, the skin stops springing back to its line-free state, and these grooves become permanently etched on the face as fine lines and wrinkles."

http://www.skincarephysicians.com/ag...asicfacts.html

I jos:
http://www.cosmeticscop.com/skin-car...h-miracle.aspx
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 12:04   #218
Quote:
ptica dronta kaže: Pogledaj post
Hvala na podršci! Ovo će mi poslužiti. Sad i ja saznajem da nisu registrirana za oralnu uporabu (iako se, koliko ja znam, njihova primjena poučava u Centru Cedrus) i da sam naivno nasjela što me skupo stajalo.
Astrice nam se vratila .................
Merlina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 14:23   #219
Quote:
ptica dronta kaže: Pogledaj post
Mislila sam da ako se obrazi ispune masnim stanicama, da će to ponovo podići kožu koja se uslijed gubljenja masnog tkiva objesila jer je nema što držati. Bila sam kod Tončića i on mi je preporučio mini-lifting i implantat za jagodice koje su prije djelovale veće ili botox. Izrazio se protiv masnih stanica, valjda on tu tehniku ne primjenjuje. Sve me to zdeprimiralo jer lice više nikad neće biti ko pred par mjeseci, a bit ću sva izrezuckana, umjetna i u kreditima. Koliko se elektrostimulacijom može postići? Jel se mogu toliko ojačati mišići, pa da podignu višak kože? Koliko se može napraviti gimnastikom za lice (npr. pomoću one knjige Seke Zebić)? Vrijedi li to što? Zašto misliš ipak laser?
Injekcijom masnog tkiva ispuniti ces prostor,ali vodi racuna da je vezivno tkivo koze ,ono koje daje napetost,a injekitrani adipociti se ne lijepe tek tako,treba vremena. Botox ima veze za misicima i njihovom kontrakcijom.Elektrostomilacijom se moze ojacati cijela struktura misica. No, nemoj misliti da ti je isto kao da napravis minilifting. Gimnastika lica je banana,nista neces postici sa time. U svakom slucaju trebala bi ici na konsulatacije kod jos kojeg kirurga. Bar 3-.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 00:38   #220
Malo sam "preletila" po stranicama. Zanima me da li je netko radio tretman frakcijskim laserom i jel zadovoljan rezultatom?
__________________
Too beautiful to die.Too wild to live.
gia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.