Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2020., 12:45   #1
Iskustva upoznavanja

Nedavno sam se bas prisjetio mojih iskustava i nabrzaka prepricao svoja iskustva u jednoj od tema i bila je neka kratka rasprava, ali eto, nesto me bas guralo da otvorim posebnu temu o tome kako obicno izgleda upoznavanje nepoznatih zena.

Znaci ispunio sam sve uvjete koji se guraju na forumu kao pozeljni

-> "skupit hrabrost"
-> pristojno prici
-> prici na nekom normalnijem mjestu, s posebnim naglaskom da nije okruzena s previse ljudi pa da joj bude neugodno

Rezultati?

-> odjeb
-> ismijavanje
-> gadljivost


Cura #1

dobio sam broj, poslao joj sms par dana kasnije - nema odgovora, zvao ju - nema odgovara - pomislio vec da sam krivo zapisao broj... par dana kasnije pricekao ju prije predavanja, ona se pravila glupa kao da nije nikakvu poruku dobila i odjurila dalje - tu mi je vec bilo sve jako sumnjivo pa mi je palo napamet da provjerim taj broj preko whatsappa i gle cuda - njezina slika; i posaljem ja njoj poruku i jos napomenem suptilno da je vjerojatno sad dobila poruku jer saljem preko whatsappa i onda mi zenska napise da mi je propustila spomenuti cinjenicu da ima decka....
ali ovdje prica nije gotova, naime, u roku od 2 tjedna dolazi random poruka od nje nesto tipa 'ej sta ima' (ne sjecam se tocno sadrzaja) i ja onako zbunjen napisem da sam iznenadjen sto se javila (i jos kao zadnji luzer se ponadam da ce bit nesto) i nakon par izmijenjenih poruka odjednom dobijem poruku "??"... da skratim pricu, ispalo je po njezinoj verziji price kao da joj je netko od kolega za vrijeme predavanja kopao po mobitelu i pronasao moje poruke i onda me krenuo sprdat jer su valjda skuzili da sam je zvao na kavu. ili to ili je ona sve to iscenirala...
ali nije ni to kraj vec par mjeseci kasnije zove me frend na party i kaze da ce bit ta zenska tamo i jos mi onako namigne, a ja onako se cudim otkud on uopce zna za nju i ne komentiram nista, ali kuzim da on ocigledno ima neke informacije pa mogu samo pretpostavit me zenska sprdala ocito.

Cura #2

cura koja mi je prije svega bila kolegica i povremeno smo znali komunicirat na hodniku kad bi se sreli (znaci ono ful opusteno) i jos jednom prilikom mi kaze nesto u stilu ti si kao ja bla bla nesto bilo i ja je bas u tom trenutku spontano pozovem na kavu ona odmah izvali kao da nema puno vremena sad, ali mozda za 2 tjedna (uglavnom odmah mi je bio jasan odjeb) i da naravno u roku od par dana dobio block na fejs (a da nismo ni bili frendovi preko fejsa, tako da se radilo o preventivnom bloku - valjda da joj ja slucajno ne bi poslao zahtjev za prijateljstvom ili nedaj boze vidio profilnu sliku)...

Cura #3

s faksa, koju sam isto pozvao na kavu, dobio odjeb (citiram "moram ici kod zubara")
i par mjeseci kasnije gle cuda - nekako su svi ljudi s kojima se druzim s faksa znali za to jer se hvalila da sam ju JA zvao na kavu (kao e taj i taj lik koji radi to i to i druzi se sa X i Y me zvao na kavu, zamisli! citiram)

Cura #4

Knjiznica, obicno bi bila jedna zenska s kojom bi se natjecao za jedan od stolova svako jutro (kao tko prvi dodje i to), nismo se uopce poznavali ali u knjiz zaista vidjas iste ljude ako cesto dolazis pa nije da su svi nepoznati..

i nista tako jedan dan odlucim joj na odlasku s osmjehom reci nesto u stilu ej slobodan ti je stol jer ranije idem danas.... kad ono zenska nesto promrlja (i dan danas ne znam sta je rekla) sa ocima kojima bi gledala najveceg neprijatelja, kao da sam odvratno smece koje se ne bi smjelo ni usudit pricat s njom... a niti sam je zvao na kavu ni nista. bolesna reakcija

Cura #5

Nisam ju pitao za kavu ni nista, vec je netko od mojih kolega iz zajebancije (nije da su ispali pametni s tim al svejedno...) pitao jednu od kolegica s faksa je li istina da je ona u vezi samnom (i to je prek fejsa pitao) i nista ja o tome nisam imao pojma sretnemo se svi troje na faksu slucajno i zenska meni kaze gle sta je on mene isao pitat... tko zna je li to on pricao okolo !?!?!?!?! pocela histerizirat i vikat a ja se jos poceo smijat i odmahnuo rukom kao sta da se zamaram nekim tracevima i glupostima kad smo samo kolege i to ionako svi znaju a ona se doista u tom trenu ponasala kao da uopce sama pomisao sto smo ona i ja u istoj recenici je vec dovoljno odvratna....

Cura #6

Cura koju sam povrsno znao, sretnemo se nakon nekog vremena nismo se dugo vidjeli (znali smo se iz vidjenja) vani nasred ulice i kako je zapravo nikad nisam imao prilike pitat za kavu, skupio sad hrabrost i pitao je jel ima decka i pozvao van kad ono kaze zenska imam i odleprsa brzo...

sljedeci dan block na fejsu
Cura #7

Jedva prihvatila kavu u knjiznici, najdosadniji razgovor ikad, doslovce sam cupao rijeci iz nje, kasnije se znali povremeno sresti i razmjenit par rijeci (naravno da nije bila zainteresirana za ista, a bogme ni ja kad sam vidio s kime imam posla) a jednom prilikom sam na svoje oci vidio kad smo stajali u redu za garderobu kako joj je tip prisao i pred svima pozvao na neki party (ok, lik je bio totalna budala jer je u jednom trenutku postao bas vulgaran) ali zenska se s takvom lakocom i elegancijom postavila i rekla ne hvala, i jos nakon sto je tip otisao pocela pricat o tome kako je ovaj tip bio originalniji od onog sa secerom - naime povezao sam tockice i skuzio da je zenska dosla do stadija u kojem skuplja sve te ulete i ismijava im se

e da bonus:

Cura #1 je na kraju imala decka, odj ga nakon par mj, ne znam gdje je danas
Cura #2 zavrsila s kolegom koji je prosjecan u svakom pogledu, lik si ni kosulju ne zna obuci kako spada ili zavezat tenisice
Cura #3 zavrsila s likom koji joj je kupio poklon od 2000kn nakon 2 tjedna veze. Ako to nije freaky, pushy ili needy - onda ne znam sta jest. Njoj je to naravno bilo bas slatko!!!
Cura #4 zavrsila s manekenom ciji stil oblacenja nema veze s mozgom
Cura #5 zavrsila s kolegom koji je imao obicaj lupat je po guzi na faksu ispred ostalih kolega
Cura #6 zavrsila s likom od 40 godina, hrvatskim poduzetnikom, a ona ima 23. btw zenska je fakat inteligentna, sposobna i sve to pa mi je jos vise neshvatljivo to. nakon manje od 2 godine veze vec su zaruceni. a frajer... frajer je fakat prosjecan, manjak kose, niti ima tijelo, ni facu, nista.
Cura #7 i dan danas nema decka.

-----------------------

Imam jos 5-6 takvih situacija + jos par situacija gdje nisam prisao samo da bi na kraju saznao da su zavrsile sa bezveznim tipovima.

Da li mi je krivo? zapravo uopce nije, sudeci po njihovim reakcijama i tipovima s kojima su zavrsile vidim da nisu ni najmanje normalne ali mi je krivo izgubljenog vremena.

I sad se postavlja zakljucak da se to sve skupa ne isplati. Jer ovo je tek prvi korak, a jos ima i drugi i treci i...

U principu izgleda da ako nemas barem 3 osobe koje posalju pismo preporuke mladoj dami da ti nemas sta trazit od nje i da nemas pravo stajat ni u njezinoj sjeni.
supersoldier is offline  
Old 14.10.2020., 12:53   #2
A kakve su to cure kojima prilazis, znaci kakav dojma ti one ostavljaju, jesu li neke turbo zriktane, napirlitane, gledaju druge svisoka, vazno drzanje, ili neke simpa jednostavnije cure?

Po ovom napisanom meni zvuci kao ova prva skupina, tako nesto (pogotovo kad pises za jednu da je zavrsila sa jednim poznatim poduzetnikom, gle zna se kakve zenske zavrsavaju ili se guraju da zavrse s takvim likovima ili pak ova kojoj lik kupuje uktra skupe poklone od par tisuca kn nakon tjedan dana veze ) ocito padas na takve neke malo bahate i to, pa jebiga ako je tako onda moras biti spreman na takvo ponasanje i kod odjeba.
Mozda ne primjecujes uopce neke drukcije, simpa curke, jer su ti dosadne, neupadljive ili nesto slicno..

Evo meni to prvo palo na pamet, kazem ne znam, ne mora biti tako, ne moras tu napisati, ali zapitaj sam sebe na kakve to zenske padas kad su te sve redom tak cudno i hladno odjebavale..
coconut addict is offline  
Old 14.10.2020., 12:56   #3
I btw, ovaj naslov teme zvuci vrlo generalizirajuce, jer nije uopce istina da tako izgleda upoznavanje zena opcenito, nego takvih na kakve ti ocito padas. Ne bi rekla cak ni da je vecina zena u toj skupini, na srecu
coconut addict is offline  
Old 14.10.2020., 12:58   #4
Djevojke sa interneta a isto i u nocnim izlascima iskljucivo ciljaju na izgled lica, onda novac, onda status. Zenski mozak ce u prvih 10 sekundi odluciti vrijedi li muskarac za seks ili ne, cak i prije nego sto si joj rekao i a. Zato vecina muskaraca danas su djevci, sa 25 godina nisu se niti poljubili sa curom, dok gymmaxxed Chad sa benchom od 200kg je spavao sa njih 20 u samo par mjeseci. Paretov princip, 80% zena ce se seksati sa 20% muskaraca, ostatak njih dobiva otpatke, prosjecni pametni lik moze najbolje dobiti neku postwall sa 28 godina, koja je prosla cock carousel sa nabildanim likovima. Sve je doslovno u licu i misicima, zato je najbolje da muskarci krenu gymmaxati ili je doslovno over. Danas cura moze otici na instagram i naruciti bilo kojeg buildera sa 10/10 licem, dok ferovac i pmfovac se moraju izboriti za prosjecnu 4/10 djevojku. S tim da natural building nema smisla, max kao naturalac mozete dobiti 10kg misica od baze, dok je potreban danas ffmi iznad 30 da cura uopce vidi da liftate. Simeon Panda hoda okolo sa 110kg i 180cm dok prirodni Tihomir jedva odrzava 75kg na 190.

Over je za vecinu.
computercel is offline  
Old 14.10.2020., 13:02   #5
Danas cure imaju nerealne kriterije, svaka zeli 195cm+ 25cm+ kurac lice jednako kao Hollywoodski glumac...
Pogledajte si Alpha Widows, jednom kada se cura seksa sa gigachadom je over za nju, nikada vise nece moci biti sa prosjekom, prosjecni penis je 15cm u hrvatskoj a svaka cura trazi minimum 18cm.. zasto? Samo se seksaju u mladosti sa nadarenima dok prosjek sjedi i place.

Its over.
computercel is offline  
Old 14.10.2020., 13:05   #6
I ako mislite da ce vam teretana pomoci, nece. Danas obican streberko indijac uzme steroide i ima jace tijelo od top nadarenih buildera iz pocetka 1900ih.. Pogledajte si before and after Kumail Nanjiani, u 4 mjeseci se izbildao, dok prosjecni naturalac ce morati GODINAMA dizati utege za takve rezultate..
Cro Cop, sportasi, hollywood... sve iluzije. Svi su na steroidima dok prosjecni fini decko sjedi doma i place.
computercel is offline  
Old 14.10.2020., 13:12   #7
cisto za informaciju autoru... ja ti ne poznajem niti jedan par koji se upario uletavanjem.

Niti jedan.

dobro si zakljucio da ti treba "pozivnica" da bi nekoga upoznao
flipflop7 is offline  
Old 14.10.2020., 13:22   #8
Danas zene svih dobi i visine osobne plate imaju izbor, zato ja danas muskarcima teze pronaci zenu koja ci biti zadovoljna
Strijelica3 is offline  
Old 14.10.2020., 13:22   #9
Quote:
supersoldier kaže: Pogledaj post
Nedavno sam se bas prisjetio mojih iskustava i nabrzaka prepricao svoja iskustva u jednoj od tema i bila je neka kratka rasprava, ali eto, nesto me bas guralo da otvorim posebnu temu o tome kako obicno izgleda upoznavanje nepoznatih zena.

Znaci ispunio sam sve uvjete koji se guraju na forumu kao pozeljni

-> "skupit hrabrost"
-> pristojno prici
-> prici na nekom normalnijem mjestu, s posebnim naglaskom da nije okruzena s previse ljudi pa da joj bude neugodno

Rezultati?

-> odjeb
-> ismijavanje
-> gadljivost


Cura #1

dobio sam broj, poslao joj sms par dana kasnije - nema odgovora, zvao ju - nema odgovara - pomislio vec da sam krivo zapisao broj... par dana kasnije pricekao ju prije predavanja, ona se pravila glupa kao da nije nikakvu poruku dobila i odjurila dalje - tu mi je vec bilo sve jako sumnjivo pa mi je palo napamet da provjerim taj broj preko whatsappa i gle cuda - njezina slika; i posaljem ja njoj poruku i jos napomenem suptilno da je vjerojatno sad dobila poruku jer saljem preko whatsappa i onda mi zenska napise da mi je propustila spomenuti cinjenicu da ima decka....
ali ovdje prica nije gotova, naime, u roku od 2 tjedna dolazi random poruka od nje nesto tipa 'ej sta ima' (ne sjecam se tocno sadrzaja) i ja onako zbunjen napisem da sam iznenadjen sto se javila (i jos kao zadnji luzer se ponadam da ce bit nesto) i nakon par izmijenjenih poruka odjednom dobijem poruku "??"... da skratim pricu, ispalo je po njezinoj verziji price kao da joj je netko od kolega za vrijeme predavanja kopao po mobitelu i pronasao moje poruke i onda me krenuo sprdat jer su valjda skuzili da sam je zvao na kavu. ili to ili je ona sve to iscenirala...
ali nije ni to kraj vec par mjeseci kasnije zove me frend na party i kaze da ce bit ta zenska tamo i jos mi onako namigne, a ja onako se cudim otkud on uopce zna za nju i ne komentiram nista, ali kuzim da on ocigledno ima neke informacije pa mogu samo pretpostavit me zenska sprdala ocito.

Cura #2

cura koja mi je prije svega bila kolegica i povremeno smo znali komunicirat na hodniku kad bi se sreli (znaci ono ful opusteno) i jos jednom prilikom mi kaze nesto u stilu ti si kao ja bla bla nesto bilo i ja je bas u tom trenutku spontano pozovem na kavu ona odmah izvali kao da nema puno vremena sad, ali mozda za 2 tjedna (uglavnom odmah mi je bio jasan odjeb) i da naravno u roku od par dana dobio block na fejs (a da nismo ni bili frendovi preko fejsa, tako da se radilo o preventivnom bloku - valjda da joj ja slucajno ne bi poslao zahtjev za prijateljstvom ili nedaj boze vidio profilnu sliku)...

Cura #3

s faksa, koju sam isto pozvao na kavu, dobio odjeb (citiram "moram ici kod zubara")
i par mjeseci kasnije gle cuda - nekako su svi ljudi s kojima se druzim s faksa znali za to jer se hvalila da sam ju JA zvao na kavu (kao e taj i taj lik koji radi to i to i druzi se sa X i Y me zvao na kavu, zamisli! citiram)

Cura #4

Knjiznica, obicno bi bila jedna zenska s kojom bi se natjecao za jedan od stolova svako jutro (kao tko prvi dodje i to), nismo se uopce poznavali ali u knjiz zaista vidjas iste ljude ako cesto dolazis pa nije da su svi nepoznati..

i nista tako jedan dan odlucim joj na odlasku s osmjehom reci nesto u stilu ej slobodan ti je stol jer ranije idem danas.... kad ono zenska nesto promrlja (i dan danas ne znam sta je rekla) sa ocima kojima bi gledala najveceg neprijatelja, kao da sam odvratno smece koje se ne bi smjelo ni usudit pricat s njom... a niti sam je zvao na kavu ni nista. bolesna reakcija

Cura #5

Nisam ju pitao za kavu ni nista, vec je netko od mojih kolega iz zajebancije (nije da su ispali pametni s tim al svejedno...) pitao jednu od kolegica s faksa je li istina da je ona u vezi samnom (i to je prek fejsa pitao) i nista ja o tome nisam imao pojma sretnemo se svi troje na faksu slucajno i zenska meni kaze gle sta je on mene isao pitat... tko zna je li to on pricao okolo !?!?!?!?! pocela histerizirat i vikat a ja se jos poceo smijat i odmahnuo rukom kao sta da se zamaram nekim tracevima i glupostima kad smo samo kolege i to ionako svi znaju a ona se doista u tom trenu ponasala kao da uopce sama pomisao sto smo ona i ja u istoj recenici je vec dovoljno odvratna....

Cura #6

Cura koju sam povrsno znao, sretnemo se nakon nekog vremena nismo se dugo vidjeli (znali smo se iz vidjenja) vani nasred ulice i kako je zapravo nikad nisam imao prilike pitat za kavu, skupio sad hrabrost i pitao je jel ima decka i pozvao van kad ono kaze zenska imam i odleprsa brzo...

sljedeci dan block na fejsu
Cura #7

Jedva prihvatila kavu u knjiznici, najdosadniji razgovor ikad, doslovce sam cupao rijeci iz nje, kasnije se znali povremeno sresti i razmjenit par rijeci (naravno da nije bila zainteresirana za ista, a bogme ni ja kad sam vidio s kime imam posla) a jednom prilikom sam na svoje oci vidio kad smo stajali u redu za garderobu kako joj je tip prisao i pred svima pozvao na neki party (ok, lik je bio totalna budala jer je u jednom trenutku postao bas vulgaran) ali zenska se s takvom lakocom i elegancijom postavila i rekla ne hvala, i jos nakon sto je tip otisao pocela pricat o tome kako je ovaj tip bio originalniji od onog sa secerom - naime povezao sam tockice i skuzio da je zenska dosla do stadija u kojem skuplja sve te ulete i ismijava im se

e da bonus:

Cura #1 je na kraju imala decka, odj ga nakon par mj, ne znam gdje je danas
Cura #2 zavrsila s kolegom koji je prosjecan u svakom pogledu, lik si ni kosulju ne zna obuci kako spada ili zavezat tenisice
Cura #3 zavrsila s likom koji joj je kupio poklon od 2000kn nakon 2 tjedna veze. Ako to nije freaky, pushy ili needy - onda ne znam sta jest. Njoj je to naravno bilo bas slatko!!!
Cura #4 zavrsila s manekenom ciji stil oblacenja nema veze s mozgom
Cura #5 zavrsila s kolegom koji je imao obicaj lupat je po guzi na faksu ispred ostalih kolega
Cura #6 zavrsila s likom od 40 godina, hrvatskim poduzetnikom, a ona ima 23. btw zenska je fakat inteligentna, sposobna i sve to pa mi je jos vise neshvatljivo to. nakon manje od 2 godine veze vec su zaruceni. a frajer... frajer je fakat prosjecan, manjak kose, niti ima tijelo, ni facu, nista.
Cura #7 i dan danas nema decka.

-----------------------

Imam jos 5-6 takvih situacija + jos par situacija gdje nisam prisao samo da bi na kraju saznao da su zavrsile sa bezveznim tipovima.

Da li mi je krivo? zapravo uopce nije, sudeci po njihovim reakcijama i tipovima s kojima su zavrsile vidim da nisu ni najmanje normalne ali mi je krivo izgubljenog vremena.

I sad se postavlja zakljucak da se to sve skupa ne isplati. Jer ovo je tek prvi korak, a jos ima i drugi i treci i...

U principu izgleda da ako nemas barem 3 osobe koje posalju pismo preporuke mladoj dami da ti nemas sta trazit od nje i da nemas pravo stajat ni u njezinoj sjeni.
Mislim da je uzorak kojem si uletio premalen. 15ak uleta nije puno. I onda jos sve to toliko analizirat je besmisleno. A da ne govorim pratiti gdje je koja zavrsila. Samo fokus na naprijed i idemo dalje
doncafenovi is offline  
Old 14.10.2020., 13:24   #10
Quote:
computercel kaže: Pogledaj post
Djevojke sa interneta a isto i u nocnim izlascima iskljucivo ciljaju na izgled lica, onda novac, onda status. Zenski mozak ce u prvih 10 sekundi odluciti vrijedi li muskarac za seks ili ne, cak i prije nego sto si joj rekao i a. Zato vecina muskaraca danas su djevci, sa 25 godina nisu se niti poljubili sa curom, dok gymmaxxed Chad sa benchom od 200kg je spavao sa njih 20 u samo par mjeseci. Paretov princip, 80% zena ce se seksati sa 20% muskaraca, ostatak njih dobiva otpatke, prosjecni pametni lik moze najbolje dobiti neku postwall sa 28 godina, koja je prosla cock carousel sa nabildanim likovima. Sve je doslovno u licu i misicima, zato je najbolje da muskarci krenu gymmaxati ili je doslovno over. Danas cura moze otici na instagram i naruciti bilo kojeg buildera sa 10/10 licem, dok ferovac i pmfovac se moraju izboriti za prosjecnu 4/10 djevojku. S tim da natural building nema smisla, max kao naturalac mozete dobiti 10kg misica od baze, dok je potreban danas ffmi iznad 30 da cura uopce vidi da liftate. Simeon Panda hoda okolo sa 110kg i 180cm dok prirodni Tihomir jedva odrzava 75kg na 190.

Over je za vecinu.
Iskreno, puno puta sam cuo da zene ne vole nabildane likove. Mozda im se svidi sportska gradja, ali one napucane mrcine koje su polupokretne dosta njih ne voli.
doncafenovi is offline  
Old 14.10.2020., 13:26   #11
Quote:
doncafenovi kaže: Pogledaj post
Iskreno, puno puta sam cuo da zene ne vole nabildane likove. Mozda im se svidi sportska gradja, ali one napucane mrcine koje su polupokretne dosta njih ne voli.
Prenabildano za zenu je tip Phil Heatha ili Mr Olympie... Chris Hemsworth, Chris Evans.. svi na steroidima, a cure ih obozavaju.
computercel is offline  
Old 14.10.2020., 13:28   #12
Quote:
doncafenovi kaže: Pogledaj post
Iskreno, puno puta sam cuo da zene ne vole nabildane likove. Mozda im se svidi sportska gradja, ali one napucane mrcine koje su polupokretne dosta njih ne voli.

A i oni su većinom u nekom svom svijetu, priče su im prilično dosadne
mali-zeko is offline  
Old 14.10.2020., 13:32   #13
situacija je teška za prosječne muškarce
Zeljko81 is offline  
Old 14.10.2020., 13:35   #14
Svaki ulet je specifičan od onog s sto eura do cimanja po kafićima i klubovima , pa dok voziš bic, šećes svinju ili psa
martin008 is offline  
Old 14.10.2020., 13:49   #15
Quote:
computercel kaže: Pogledaj post
Prenabildano za zenu je tip Phil Heatha ili Mr Olympie... Chris Hemsworth, Chris Evans.. svi na steroidima, a cure ih obozavaju.
Jel ti volis zene koje su onako msicave i zilave?? Meni zena mora biti zena (obline).Jos kad vidim onaj ^zenski sixpack^, totalno me odbija jer me podsjeca na muskarca. Imao sam kolegicu, zena je bila boginja, sad ide svaki dan u teretanu. Sad ima jace ruke nego pola muskaraca. Svuda se vide zile i misici-uzas! A ona si misli da je sada vise sexy
doncafenovi is offline  
Old 14.10.2020., 13:56   #16
Zamisli da ovakav lik dode curi ispred svih na faksu i veli joj "jesi za snosaj?!" onako glasno da svi cuju,, https://i.pinimg.com/564x/df/17/98/d...04fe758c6b.jpg
Mislis li da bi bio odbijen? Naravno da ne. It's all about the face. Onaj koji ima elitan izgled moze upadati kad god, kako god zeli. Karakter, osobnost, game.. nula bodova. To ti samo pickupartisti i cope pillersi prodaju jer misle da ce na tebi zaraditi. Vjeruj mi, nisi ti kriv, cinis se kao fini decko, ali cure ti traze elitne jebace, da se mogu hvaliti frendicama.

Mislis li da Max Hamilton, sa 10m pratitelja na instagramu ima ovakvih problema?! Sveopce je poznato da je lik zesci idiot i mizoginist, manijak i psihoslucaj, ali zato ga cure vole, jer ima izgled, fame, status..

I brutal blackpill, curama je velika sramota ako im gigachad ne price nego neki streberko jer svaka 5/10 Brtviljka misli da je 9/10 supermodel i zeli 10/10 princa u zlatnom lamborghiniju s beverly hillsa. Kad joj looksmatch pride ona joj iluzija pada u vodu.

Pogledaj si forumasice ovdje. Yuna, fairly legal, Orlandia, Latitea.. 5/10 postwall zene, skupile hrpu orbitera koji ce im placati forumske izlaske..

Latitea: "Da Lorde Byrone bas si poetican hvala sto si mi kupio cvijece i hvala phiber sto mi otplatio kredit vi ste mi super prijatelji! Ne nisam zainteresirana za nista vise haha, ja sam samo tu zbog druskanja"
*pride gigachad idealni muskarac goran visnjic*
goran: "ajmo u moj benz hocu da se seksamo"
Latitea; "joj kako je on muzevan i seksi naravno!!! hahaha"

Suma sumarum, zene su ti plitke kurvetine. Looks money status. Nista vise.
computercel is offline  
Old 14.10.2020., 13:57   #17
Quote:
supersoldier kaže: Pogledaj post
@supersoldier
Cura #1

Čini se da su zbilja vidjeli razmjenu poruka na whatsappu pa su te išli sprdati i čini se da većina kolektiva sad zna za tebe kao lika koji uletava svim ženskama.

Cura #2

Tu si vjerojatno već bio na glasu kao serijski uletavač pa je njezina unutarnja reakcija vjerovatno bila "oh ne".

Cura #3

Mislim da se nije hvalila nego je na nekoj kavi bilo "e znaš onog, koji svim ženskama uletava, mene je zvao".

Cura #4

Sorry, ali ovo nekome sa strane izgleda kao da si ju napao jer zauzima mjesto ili što ja znam. Vjerojatno te prije nije uopće doživljavala, bio si samo jedan lik u knjižnici. Ti si nju s druge strane uočavao ali vjerojatno nije bilo obostrano.

Cura #5

Pa kad te doživljava kao kolegu/frenda.

Cura #6

Nisi ni prvi ni zadnji.

Cura #7

Pa ženi već dopizdilo da joj frajeri uletavaju. Vjerojatno ne može ni sendvič s parizerom ići pojesti da joj neki nadobudni ne dođe.


Mislim da si malo uprskao s nametljivošću i sad te znaju svi na faksu. Sad budi malo low profile dok se ne stiša.
gigra is offline  
Old 14.10.2020., 13:59   #18
Quote:
doncafenovi kaže: Pogledaj post
Jel ti volis zene koje su onako msicave i zilave?? Meni zena mora biti zena (obline).Jos kad vidim onaj ^zenski sixpack^, totalno me odbija jer me podsjeca na muskarca. Imao sam kolegicu, zena je bila boginja, sad ide svaki dan u teretanu. Sad ima jace ruke nego pola muskaraca. Svuda se vide zile i misici-uzas! A ona si misli da je sada vise sexy
Prika ovo su ti zenski standardi za MUSKARCE. Muskima je svaka dobra samo da ima sise i dupe. Zene koje bildaju su ti lezbe po pravilu ili su sjebane u mozak.
computercel is offline  
Old 14.10.2020., 14:00   #19
Quote:
gigra kaže: Pogledaj post
...
Gandy ti je na avatar. Zna se dobro da bi outcome bio drugaciji da ima modeltier face. Necemo se lagati.
computercel is offline  
Old 14.10.2020., 14:04   #20
Quote:
computercel kaže: Pogledaj post
Prika ovo su ti zenski standardi za MUSKARCE. Muskima je svaka dobra samo da ima sise i dupe. Zene koje bildaju su ti lezbe po pravilu ili su sjebane u mozak.
Ne zna bas, ja sam bome izbirljiv kada je u pitanju ozbiljan odnos.

Koji su izvori za ove tvoje stavov? Ako je tako onda fejkaj standarde koje pale zene?
doncafenovi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger