Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2009., 18:32   #41
http://i42.tinypic.com/3585ez5.jpg

zašto se na sva tri fiorina od mog starog i na susjedovom unu i na tom tvom 1.7d motoru podere ono crijevo za zrak

Zadnje uređivanje STINGer : 18.01.2009. at 23:55.
igor266 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 19:31   #42
to crijevo žulja u tapecirung haube, koji se uslijed godina malo "objesi",
kad se i probuši, nije previše bitno, to je samo dovod zraka od maske prema filteru
a ovo na slici je Duna 1.7 d, ima identičan prednji dio kao Uno CS i Fiorino
Basil23295 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 18:51   #43
poz. ekipa....
samo da vam kažem kako je prijateljev golf 3 tdi iz '97 palio na -10 bez i jednog grijača, a ima više od 300 000km i rekli mu da mašina nikad nije rađena i da je odlična, samo "tifon" u rezervar ide.... vrtio je cca 1 sec pa kresne, zamjenio grjače (bosch 70kn za keš) i kresne na zubić ujutro u 5h sada kad je oko -8....
nekako mi se čini da su ti tdi od vw, audi stari dosta kvalitetni....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 19:09   #44
Quote:
jony b. kaže: Pogledaj post
poz. ekipa....
samo da vam kažem kako je prijateljev golf 3 tdi iz '97 palio na -10 bez i jednog grijača, a ima više od 300 000km i rekli mu da mašina nikad nije rađena i da je odlična, samo "tifon" u rezervar ide.... vrtio je cca 1 sec pa kresne, zamjenio grjače (bosch 70kn za keš) i kresne na zubić ujutro u 5h sada kad je oko -8....
nekako mi se čini da su ti tdi od vw, audi stari dosta kvalitetni....
Hmmm, čist sumnjam da su mu grijači bili u komi!!!

Da ne ulazim u fiziku i tehniku, ali sve ispod 3000/4000 kubika ne može kresnut bez grijača ispod 0... Da ga je...
__________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
George Carlin
gogo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 19:21   #45
Quote:
gogo111 kaže: Pogledaj post
Hmmm, čist sumnjam da su mu grijači bili u komi!!!

Da ne ulazim u fiziku i tehniku, ali sve ispod 3000/4000 kubika ne može kresnut bez grijača ispod 0... Da ga je...
e boga mi je ja provjerio svaki pojedinačno ohm metrom i kad ih je skinuo ponovno.... novi ima otpor 1,1ohm
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 19:24   #46
i nemojte provjeravat grijače koji rade na 5V "balkanskom" metodom -> žica na + pa na grijač.... otopi se vrh grijača i upadne u cilindar pa dalje zamislite sami....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 19:59   #47
Talking

Quote:
logicar kaže: Pogledaj post
Naravno imas grijace i sipas dizel no moze se pomjesati na 10l dizela 1 litra super 95. Sto je jako malo a pomaze straijim i zacepljenijim autima.. 100% u vise primjera isprobano a i dalje se koristi. Imam prijatelja koji je pomjesao 10 dizela 2 l benzina.. sto je pretjerano i to nepreporucujem! No auto koji nije htjeo upaliti, cadio je. Prodao je od suba jer mu je auto poceo paliti od prve i isao kao metak! Naravno radio je do prvog tocenje cistog dizela, pa onda lagani problemcici.. ja se neslazem sa time i takva varanja nepodrzavam.. tako sam rijesio mnoge probleme sa dizelasima. Malo su se procistili. No opet kazem nesmije se pretjerivati i raditi gluposti.

I imam dizelaša koji na -20 pali iz prve i toliko me razmazio da popizdim kad negog drugog trebam paliti jer nisam navikao na čekanje da grijači odrade i na verglanje! Kontakt i nakon 2 sekunde kresnem i upali... Isto pali i ljeti i zimi! I ne, nesipam eurosuper 95/98, nisam stavio svjećice, nemam kartonom obložen kiler i ostale fore dok je Tito još bio živ!
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 22:26   #48
Di je u Europi ovih dana bilo -20?
A80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 20:35   #49
ja imam novi polo pa nemam još problema s grijačima, kad budem imao javim se....
brzi bajo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 20:50   #50
Talking

Quote:
A80 kaže: Pogledaj post
Di je u Europi ovih dana bilo -20?
Ako je to "češkanje po glavi" bilo upućeno meni, govorio sam općenito za prošle zime!
Ovu zimu je u Sisku najniža temperatura bila -15, i da Passat je upalio iz prve iaoko je cijelu noć proveo vani!
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 22:55   #51
Nisu li zime u zadnjih 5 godina bile dosta blaže od ovih?
Zadnjih 5 godina vozim stari diesel, pa dobro pamtim niske temperature. Ovo je prva zima da sam sipao aditiv protiv parafiniranja u gorivo.

Dok temperature nisu pale ispod -10, Ina je tvrdila da eurodiesel "drži" do -25. Kad je stisla zima promijenili su priču, pa je sad kao dno na -15.

Ak ti auto pali na -15 "na zub", onda bude vjerojatno (uz dobro gorivo) kresnul i na -20. No, bez ljutnje, zadnjih godina taj minus u našim krajevima nisi mogao isprobati u praksi. Ispravi me ako griješim. Ono češkanje znači da sam se probao prisjetiti tih niskih temperetura, no nisam uspio.
A80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 10:47   #52
Uhvatio si me! Često sam u vikendici u Bosanskim "planinama"! Jebeš zimu, i ja bi bio sretan da nikad nevidim minus!
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 14:19   #53
Question Peugeot 206 1,9 D

Na -17 oC palio.
Sada na 0 oC više neće!
Promjenio uložak filtera goriva i odmah upalio.
Drugi dan opet neće!?
Pomjenio akumulator i odmah upalio!
Treći dan opet neće!?
Zovem servisera, dođe, zamijeni filter zraka, našprica start sprej i odmah zapali!
Četvri dan opet neće!?
Gledam cijene grijača, četiri za 500 kuna, planiram ih kupiti i dati promjeniti.
Nije baš pristupačno za izmjeriti jesu li ispravni!?
Tražim savjet, hvala unaprijed.
ZET is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 14:50   #54
Samo ti mjenjaj i dalje ovako na slijepo. Zapravo zamijeni čijelu mašinu. Auto pače. Onda će sigurno zapalit.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 14:51   #55
Quote:
ZET kaže: Pogledaj post
Na -17 oC palio.
Sada na 0 oC više neće!
Promjenio uložak filtera goriva i odmah upalio.
Drugi dan opet neće!?
Pomjenio akumulator i odmah upalio!
Treći dan opet neće!?
Zovem servisera, dođe, zamijeni filter zraka, našprica start sprej i odmah zapali!
Četvri dan opet neće!?
Gledam cijene grijača, četiri za 500 kuna, planiram ih kupiti i dati promjeniti.
Nije baš pristupačno za izmjeriti jesu li ispravni!?
Tražim savjet, hvala unaprijed.
odspoji klemu akumulatora i između akumulatora i kleme spoji ampermetar.
kod davanja kontakta grijači će povući najviše struje pa se to izmjeri i odmah provjera dali isključuju nakon nekog vremena.

samo treba znati snagu svakog grijača i izračunati koliko struje svaki vuče. ako je manje od toga, bar jedan ne valja.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 15:16   #56
najednostavnije?
Imam strujna kljesta, jednostavno ih nakacim na zicu akumulatora svejedno plus il minus koja je pristupacnija.
Jedan grijac na hladno krene sa 25A recimo moj, i ako auto sa 4 cilindra kod paljenja grijanja pokaze 100A na kljestima onda su svi ok, ako krene sa 75A jedan je prdnuo, ako krene sa 50 A 2 su prdnula itd...
To je najjednostavnije i najbrze ali zahtjeva sto je 580kn u chipoteci...
Druga varijanta zahtjeva malo bazdarenja a trazi se samo mali voltmetar (41kn chipoteka najjeftiniji)...

Voltmetar se spoji na mV podrucje i mjeri se pad napona na pletenici mase tj jedna pipaljka se stavi na minus pol akumulatora (klema ispravna i posteno stegnuta) a druga pipaljka se stavi na neko prakticno mjesto na bloku ili glavi motora (metal naravno ).
Kad je sve ispravno po hladnom vremenu pogleda se situacija koliko mV je pad napona kad se upale grijaci i zapamti se ta vrijednost (recimo 50mV) to je ekvivalent 100A u mom slucaju, ako je kod sumnje na otkazivanje grijaca taj napon 38mV onda je jedan prdnuo, i tako dalje po 1/4nama...
Napomena vrijedi samo za prvu sekundu odredjenog tipa grijaca jer kako se grijaci griju struja pada da bi na kraju zavrsila na nekih 30A svih 4 (moji grijaci) a toliko vuce cak i kad auto radi koju minutu radi mirnijeg rada...
I neki grijaci mogu povuc na hladno 15A a neki i 40 ampera po komadu znaci treba poznavati svoje grijace prije ovoga...

Zadnje uređivanje ZEGA : 02.03.2009. at 15:25.
ZEGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 01:00   #57
ili ova strujna klješta u electronic centru (299kn) ne znam kakva su ali meni je uni-t malo bolje od zlatne sredine tako da sam na prvu loptu dao njih, ali ovo je JEFTINOOO
ZEGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 22:45   #58
Quote:
ZEGA kaže: Pogledaj post
najednostavnije?
Imam strujna kljesta, jednostavno ih nakacim na zicu akumulatora svejedno plus il minus koja je pristupacnija.
Jedan grijac na hladno krene sa 25A recimo moj, i ako auto sa 4 cilindra kod paljenja grijanja pokaze 100A na kljestima onda su svi ok, ako krene sa 75A jedan je prdnuo, ako krene sa 50 A 2 su prdnula itd...
To je najjednostavnije i najbrze ali zahtjeva sto je 580kn u chipoteci...
Druga varijanta zahtjeva malo bazdarenja a trazi se samo mali voltmetar (41kn chipoteka najjeftiniji)...

Voltmetar se spoji na mV podrucje i mjeri se pad napona na pletenici mase tj jedna pipaljka se stavi na minus pol akumulatora (klema ispravna i posteno stegnuta) a druga pipaljka se stavi na neko prakticno mjesto na bloku ili glavi motora (metal naravno ).
Kad je sve ispravno po hladnom vremenu pogleda se situacija koliko mV je pad napona kad se upale grijaci i zapamti se ta vrijednost (recimo 50mV) to je ekvivalent 100A u mom slucaju, ako je kod sumnje na otkazivanje grijaca taj napon 38mV onda je jedan prdnuo, i tako dalje po 1/4nama...
Napomena vrijedi samo za prvu sekundu odredjenog tipa grijaca jer kako se grijaci griju struja pada da bi na kraju zavrsila na nekih 30A svih 4 (moji grijaci) a toliko vuce cak i kad auto radi koju minutu radi mirnijeg rada...
I neki grijaci mogu povuc na hladno 15A a neki i 40 ampera po komadu znaci treba poznavati svoje grijace prije ovoga...
čestitam care, najbolji post u topicu.... definitivno....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 00:14   #59
Wink

Peti dan
Čekam odgovore na forumu, kupio onaj start sprej, 40 kn, kojime mi je upalio 987 serviser i uzeo mi 200 kuna od bonusa, i tako ga palim i vozim se...

Šesti i sedmi dan subota i nedjelja

Osmi dan u akciju
I wonder kaže izmjeri ampermetrom koliku struju vuku grijači.
Imam samo univerzalni, onaj gore od 41 kunu, koji ne može mjeriti tu struju!
I još što je najgore ne znam koliko vuku pojedinačno niti zajedno.
Otišao kod Tokića da vidim na kutiji snagu, otpor, a ono ništa, samo piše 11 Volti.
Isto tako na webovima Boscha i Berua, sve karakteristike ali niti W, niti, A, niti Ohma!?
Onda ponesem onaj univerzalni kod Tokića da izmjerim otpor, a ono ništa! Najmanje područje je 200 Ohma a otpor ovoga je vjerojatno ispod 1 Ohma.
Nađem u firmi instrument za mjeriti mOhme ali nepraktičan veliki kofer.

Deveti dan
ZEGA kaže, kliješta 580 kuna.
A četiri grijača sa ugradnjom 500 kuna.
Ma ne znam koliko treba vuči svaki, pa niti zajedno (puta 4) pa mi ne pomažu kliješta.
Komplicirano je skidati onu usisnu granu da bi se došlo do svakog grijača.
ZEGA kaže: odspoji klemu akumulatora i između akumulatora i kleme spoji ampermetar
Jesam i ništa, 0!

Deseti dan
Odem majstoru. Skine granu (desetak teško dostupnih šarafa), skine grijače, sva četiri čađava. Stavi svaki na akumulator a oni mrtvi, niti jedan se ne žari, niti bar dimi. Uzme neki stari ispravni a on se odmah zadimi i užari. Ja odmah kod Tokića po nove i čiča Miča gotova je priča.

Zahvaljujem I wonderu i ZEGI na savjetima.
ZET is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 00:05   #60
Quote:
ZET kaže: Pogledaj post
Otišao kod Tokića da vidim na kutiji snagu, otpor, a ono ništa, samo piše 11 Volti.
Isto tako na webovima Boscha i Berua, sve karakteristike ali niti W, niti, A, niti Ohma!?
Onda ponesem onaj univerzalni kod Tokića da izmjerim otpor, a ono ništa! Najmanje područje je 200 Ohma a otpor ovoga je vjerojatno ispod 1 Ohma.


ništa, 0!


otpor BOSCH-ovog (novog) za vw tdi ti je točno 1,1 ohm i radi na 11V (izmjereno više komada), za ostale marke ne znam, ali ne bi trebali pono odskakat u vrijednosti, osim kod vozila u kojima rade na 5V gdje bi trebali biti, logično je, prepolovljeni.


a ampermetar ti je pokazivao ''0'' jer ti ni jedan grijač nije radio pa struja nije mogla fizički poteći strujnim krugom, što logički daje zaključiti da nema struje u str. krugu pa tako i piše na instrumentu.... ''0 A''

i zaboravite ovo ''logično'' uleti mi jbg....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:06.