Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2007., 14:50   #1
estetska kirurgija i dr. Maletić

Zna mozda neko nesta o njemu?
Odlucujem se ici k njemu na liposukciju i me zanima ima mozda neko nekakvih iskustva?
bjondy is offline  
Old 13.08.2007., 15:02   #2
Quote:
bjondy kaže: Pogledaj post
Zna mozda neko nesta o njemu?
Odlucujem se ici k njemu na liposukciju i me zanima ima mozda neko nekakvih iskustva?
Koliko ti je godina,
Glej,
savjet mnogih doktora je da liposukcja nije zdrava, to je unistavanje tijela,
Trebas pustati tijelo da se razvije,
A i zasto ici na liposukciju, Ljepota nije trajna, ljudi moraju voljeti ono unutra u tebi a ne vanski izgled,
Postoje bolji nacini da pobolsas izgled,neznam kako se zove, oni ti dajeju injekcije po tjelu te injekcije unistiju pore dajeju vitamine kozi, ALi ta se terapija mora raditi par mj da bi bilo uspjesno.
msvijet is offline  
Old 13.08.2007., 16:39   #3
Quote:
msvijet kaže: Pogledaj post
Koliko ti je godina,
Glej,
savjet mnogih doktora je da liposukcja nije zdrava, to je unistavanje tijela,
Trebas pustati tijelo da se razvije,
A i zasto ici na liposukciju, Ljepota nije trajna, ljudi moraju voljeti ono unutra u tebi a ne vanski izgled,
Postoje bolji nacini da pobolsas izgled,neznam kako se zove, oni ti dajeju injekcije po tjelu te injekcije unistiju pore dajeju vitamine kozi, ALi ta se terapija mora raditi par mj da bi bilo uspjesno.
Imam 21 godinu i na liposukciju idem zato sto imam preveliku rit i nikako je ne moram smanjit.
A ova terapija o kojoj ti pricas neznam dali bi mi pomogla
bjondy is offline  
Old 13.08.2007., 17:05   #4
Quote:
bjondy kaže: Pogledaj post
Imam 21 godinu i na liposukciju idem zato sto imam preveliku rit i nikako je ne moram smanjit.
A ova terapija o kojoj ti pricas neznam dali bi mi pomogla
Hmm, Koliko je tocno velika rit,


Meni ne smeta velika rit,
A i sve e to moze smanjiti umjerenom prehranom i sa pouno voca i povrca i malo vjezbe na dan,
msvijet is offline  
Old 13.08.2007., 17:33   #5
Quote:
bjondy kaže: Pogledaj post
Zna mozda neko nesta o njemu?
Odlucujem se ici k njemu na liposukciju i me zanima ima mozda neko nekakvih iskustva?
nikad čula. Znam da bih jedino išla k Zambelliju. On je jedini pravi pravcati estetski kirurg sa subspecijalizacijom i još k tome predsjednik svih estetskih kirurga u RH i još ima cijene prihvatljive jer je u normalnoj Rijeci gdje su normalne cijene (ne divlja sa cijenama kao ovi kod nas u ZG)
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Old 13.08.2007., 17:39   #6
Maletić je u Daruvaru.

http://www.poliklinika-maletic.hr/
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Old 13.08.2007., 17:55   #7
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
Maletić je u Daruvaru.

http://www.poliklinika-maletic.hr/
a tajjjjjjjjj
isla mi friendica radit cice kod njega-koma
zeni se vide rubovi silikona, tj umetka i nije dobila za njih papire, a to je obavezno kad radis silikone
pasiva is offline  
Old 13.08.2007., 19:35   #8
A što ne probaš razne kozmetičke tretmane, ima ih koliko hočeš i možeš birati što želiš. A i cijene su niže! Laserom se može skidati celulit i zatezati koža, a ima i drugih preparata!!!!
thegirl is offline  
Old 13.08.2007., 22:09   #9
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
nikad čula. Znam da bih jedino išla k Zambelliju. On je jedini pravi pravcati estetski kirurg sa subspecijalizacijom i još k tome predsjednik svih estetskih kirurga u RH i još ima cijene prihvatljive jer je u normalnoj Rijeci gdje su normalne cijene (ne divlja sa cijenama kao ovi kod nas u ZG)

Zambelli je dobar ali je skuplji od Glumicica npr. Zambelli trazi sa silikone od 3000 - 4000 eura dok Glumicic trazi tisucu eura manje. Mislim da je Kincl vrlo blizu Zambelliju po strucnosti, ali mi nisu poznate njegove cijene.
Dexter_ml is offline  
Old 13.08.2007., 22:11   #10
Cijenik kod Kinčla
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Old 14.08.2007., 10:31   #11
U biti meni se cini liposukcija najbolje rjesenje,pokusala sam sa vocem,tretmani,fitnes ali nije bilo nista od toga.Kod nas u sloveniji so liposukcije vrlo skupe,a kot vas je jeftinije,zato sam se odlucila za hrvatsko.
A kod nas jedna cura vrlo hvali tog maletica, a mene zanima jos koje iskustvo
bjondy is offline  
Old 14.08.2007., 12:08   #12
Quote:
Dexter_ml kaže: Pogledaj post
Zambelli je dobar ali je skuplji od Glumicica npr. Zambelli trazi sa silikone od 3000 - 4000 eura dok Glumicic trazi tisucu eura manje. Mislim da je Kincl vrlo blizu Zambelliju po strucnosti, ali mi nisu poznate njegove cijene.
znam da zambelli stavlja neke najnovije umetke koje se nazivaju implatati-proteze (jer se koriste i kad se ženama amputiraju dojke).

to znam zasigurno jer sam jednom prilikom bila na simpoziju gdje je držao govor (a ja sam bila sa frendom koji je estetski kirurg) pa mi bilo nekak zanimljivo pa sam slušala

ne zaboravi da je Glumičić mikrofacijalni kirurg bez subspecijalizacije za estetsku kirurgiju a zambelli je estatski kirurg (školovani)

Kad već daješ pare za to, ja ne bih gledala razliku u par stotina eura
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Old 24.08.2007., 23:36   #13
da i ja sam za doktora kinčla zato jer ga svi hvale . . večina poznatih faca ide k njemu . . . maja šuput , lana klingor ako ne nikolina pišek . . .

po meni su cijene prihvatljive . . . no nije mi toliko bitna cijena ako mi kirurg dobro sredi nos . . . u lijepi nosić . . .
melisa is offline  
Old 24.01.2009., 21:52   #14
Quote:
Mrs.Solis kaže: Pogledaj post
Ove cijene su odlične, no brine me da nisu updatane. Na dnu stranice se vidi datum = 2004.
Esia is offline  
Old 26.01.2009., 00:40   #15
Quote:
pasiva kaže: Pogledaj post
a tajjjjjjjjj
isla mi friendica radit cice kod njega-koma
zeni se vide rubovi silikona, tj umetka i nije dobila za njih papire, a to je obavezno kad radis silikone
Koliko velike umetke je stavila? Možda je u tome stvar?
Esia is offline  
Old 26.01.2009., 00:40   #16
Nevjerojatno da je toliko malo informacija o njemu na forumovima, a pun net ga je inače.
Esia is offline  
Old 09.12.2010., 00:00   #17
Meni je operirao uške pred jedno 5 godina, i totalno sam nezadovoljna!!

Bezveze bačene pare, a prošla muku bespotrebno. Uši mi opet izgledaju ko da trebaju operaciju. Stavila bi fotku da se i sami uvjerite, al mi bed.
__________________
something gotten hold of my heart..
klarchi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.