Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2011., 22:05   #1
Elveda Derken / spoileri

jel gledao tko unaprijed seriju...dajte pišite kaj če se događati
nicky2009 is offline  
Old 23.03.2011., 15:32   #2
Elveda derken - Suze Bospora

Evo, tražile ste da napišem što znam
Koliko sam mogla zaključiti Zeynep na kraju se vraća svojoj staroj ljubavi koju očito nikad nije preboljela


a ege i lale se pomire i budu sretni sa svojom djecom
ne mogu naći više sliku kaj sam vidjela
barem sam ja to tako skužila, nišam baš htjela više istraživati da si još više ne upropastim. jer ja sam navijala da će se Zeynep i Ege zaljubiti, naivno od mene
cielo1 is offline  
Old 23.03.2011., 15:35   #3
cielo1 is offline  
Old 23.03.2011., 17:48   #4
Meni isto je kraj malo glup, mislim to kako upare likove, ali opet neznam što se događa u sredini, znam samo početak i kraj, pa možda kad se sve pogleda i ima nekog smisla.

Ja sam inače navijala da spetljaju Ateša sa sestrom od Lale, ona njihova priča je baš simpa počela, ali ništa od toga.
PoisonIvy1990 is offline  
Old 24.03.2011., 09:00   #5
hvala na informaciji.
nekako sam razočarana. ja sam očekivala da će lale biti s doktorom (on je i tako lud za njom) a ege sa zeynep. bezveze. sad mi se nekak neda ni gledati.
pa s kim onda ostane ateš?
jonathana is offline  
Old 24.03.2011., 12:12   #6
Quote:
jonathana kaže: Pogledaj post
hvala na informaciji.
nekako sam razočarana. ja sam očekivala da će lale biti s doktorom (on je i tako lud za njom) a ege sa zeynep. bezveze. sad mi se nekak neda ni gledati.
pa s kim onda ostane ateš?
Ateš ostane s nekom novom ženskom,moju dosad nisam vidjela i imaju dijete.
PoisonIvy1990 is offline  
Old 24.03.2011., 13:44   #7
Quote:
PoisonIvy1990 kaže: Pogledaj post
Ateš ostane s nekom novom ženskom,moju dosad nisam vidjela i imaju dijete.
a baš bezveze. ne budem gledala. ionako mi je u nezgodnom terminu.
jonathana is offline  
Old 26.03.2011., 22:17   #8
Kad će Ege saznat da je Lale bolesna???
PoisonIvy1990 is offline  
Old 26.03.2011., 22:44   #9
24.epizoda

Suze Bospora, omiljena serija Kanala D s Edže Uslu, Burdžu Kara, Gokhanom Tepeom i Sinanom Sumerom u glavnim ulogama, na malim ekranima s nastavkom koji će i večeras prikovati Hrvatsku za male ekrane. U ovom nastavku omiljene serije: kad Lale gostuje u televizijskoj emisiji, Ege saznaje za njezinu bolest i odlazi razgovarati s njom. Ege u bolnici očekuje Zejnep i iznenadi se kad ugleda Lale. U tom trenutku dolazi i Zejnep.

izvor: wp.com
nicky2009 is offline  
Old 31.03.2011., 13:32   #10
Hoće li Eda ostati s onim zgodnim novinarem?
Makar is offline  
Old 31.03.2011., 18:25   #11
Quote:
Makar kaže: Pogledaj post
Hoće li Eda ostati s onim zgodnim novinarem?
Hoće.
PoisonIvy1990 is offline  
Old 01.04.2011., 08:31   #12
Quote:
PoisonIvy1990 kaže: Pogledaj post
Hoće.
Super,baš su mi slatki!
Makar is offline  
Old 11.04.2011., 08:52   #13
Očito ova serija nije toliko popularna kad nema puno novih postova...i meni pomalo ide na živce ono pusto plakanje,ali u zadnje vrime malo više pogledam i čekam kad će ona Zejnep otići.Imam pitanjeće li Ateš i Tuna ostati zajedno?Ona mi je simpa i baš bi volila.
Makar is offline  
Old 11.04.2011., 22:38   #14
Quote:
Makar kaže: Pogledaj post
Očito ova serija nije toliko popularna kad nema puno novih postova...i meni pomalo ide na živce ono pusto plakanje,ali u zadnje vrime malo više pogledam i čekam kad će ona Zejnep otići.Imam pitanjeće li Ateš i Tuna ostati zajedno?Ona mi je simpa i baš bi volila.
Hoće, i imat će dijete.

Moram priznat da odkad je serija počela, stalno mjenjam miišljenje s kim bi voljela njega vidjet da završi: prvo sam htjela da završi s Edom jer bili su mi simpa, to njihovo prepucavanje, pa s Lale jer ipak jadan toliko je dobar i pati pa da mu se ostvari ta ljubav, zatim sad kad razmišljam on i Zejnep bi isto mogli biti ok par, a isto mi je simpa i s ovom Tunom. Moj zaključaj je da bi on sa svakim ženskim likom iz serije izgledao ok, samo bi sa svakom imao drugu priču..

Jel zna netko jel Zejnep sad stvarno trudna ili to sve već umišlja?

Zadnje uređivanje PoisonIvy1990 : 11.04.2011. at 23:24.
PoisonIvy1990 is offline  
Old 12.04.2011., 11:29   #15
Quote:
PoisonIvy1990 kaže: Pogledaj post
Hoće, i imat će dijete.

Moram priznat da odkad je serija počela, stalno mjenjam miišljenje s kim bi voljela njega vidjet da završi: prvo sam htjela da završi s Edom jer bili su mi simpa, to njihovo prepucavanje, pa s Lale jer ipak jadan toliko je dobar i pati pa da mu se ostvari ta ljubav, zatim sad kad razmišljam on i Zejnep bi isto mogli biti ok par, a isto mi je simpa i s ovom Tunom. Moj zaključaj je da bi on sa svakim ženskim likom iz serije izgledao ok, samo bi sa svakom imao drugu priču..

Jel zna netko jel Zejnep sad stvarno trudna ili to sve već umišlja?
Ja sam pomislila da umišlja,ali možda su i doktori falili kad su rekli da ne može imat djece...ali to bi onda još zakompliciralo radnju i rasteglo je-ipak ona mora završit s Keremom,a Lale i Ege se pomirit,zar ne?A Ateš i Tuna su mi čok dobar par i drago mi je da završe skupa.
Makar is offline  
Old 12.04.2011., 18:35   #16
Quote:
Makar kaže: Pogledaj post
Ja sam pomislila da umišlja,ali možda su i doktori falili kad su rekli da ne može imat djece...ali to bi onda još zakompliciralo radnju i rasteglo je-ipak ona mora završit s Keremom,a Lale i Ege se pomirit,zar ne?A Ateš i Tuna su mi čok dobar par i drago mi je da završe skupa.
Ja sam samo pogledala kraj, i znam da ona nema dijete na kraju, već završi sa Kerimom i njegovom kćeri i oni troje sretni, a nemam pojma šta se između događalo. E sad ili je to ona stvarno umislila i sebe uvjerila u to ili je stvarno trudna, ali će nešto krenut po zlu, pa će pobacit?
PoisonIvy1990 is offline  
Old 28.04.2011., 17:03   #17
Quote:
Makar;32941394[B kaže:
]Očito ova serija nije toliko popularna kad nema puno novih postova[/B]...i meni pomalo ide na živce ono pusto plakanje,ali u zadnje vrime malo više pogledam i čekam kad će ona Zejnep otići.Imam pitanjeće li Ateš i Tuna ostati zajedno?Ona mi je simpa i baš bi volila.
U stvari to je serija,koja je počela čisto normalno,tragedijom majke koja ima tumor mozga,spas joj nije garantiran,te se odlučuje na neobičan korak,da bi voljenog supruga i djecu poštedjela gledanja njene patnje na kraju,s čim ona osobno ima iskustva kroz bolest i smrt vlastite majke.

I sve to teče,gledljivo i zanimljivo,nekih 10-tak epizoda,a onda se radnja i likovi pretvaraju u kuću luđaka,sa galerijom likova za koje više gledatelj ne može utvrditi jesu li normalni ili jednostavno beskrajno sebični i ludi!
Jedan te isti lik unutar 2 nastavka mijenja postupke,osobine koje nemaju veze s razumom(odnosno očekivanja gledatelja) i takav su zaokret,da gledatelj koji je već stvorio neku sliku(simpatiju ili antipatiju)ostaje bez teksta i naravno počne se nervirati..
Ama ništa nije onako kako se od jedne srcedrapateljne serije očekuje...
I vjerojatno neki gledatelji odustaju...
Onda ostaju oni koji se počnu zabavljati,te pitati zašto je to baš tako... i s kojom namjerom?

Kraj je takav da u stvari nije jasno čemu su služili nastavci u sredini,obzirom da je situacija opet na samom početku.
Lale se vratio tumor,ostaje joj 3 mj života,ali ovaj put odlučuje umrijeti(odbija novi op zahvat)u krugu svoje voljene obitelji,dakle točno ono što bi bilo logično da je učinila u samom početku.

Tek po tome završeku cijela serija dobiva novu dimenziju(samo po mom skromnom mišljenju):
Što se u ljudima stvara(cijela paleta emocija) iz njih izvlači(i ono najgore) u neobičnim okolnostima.
Mislim da je u stvari prikazana izuzetna serija,koja pokazuje ljude onakvima kakvi jesu i u zlu i u dobru,bez uljepšavanja njihovih osobnosti ili postupaka(čak ni likovi djece nisu izuzetak), a ujedno tjera i gledatelja,da na nesvjesnoj razini otkriva i sebe samog,kao običnog čovjeka,koji nije izuzetak i koji bi možda i još ružnije reagirao kad bi se našao u sličnoj situaciji.Kad se počnemo pitati, poradi idiotskih,egoističnih ili zlih postupaka likova,mi u stvari, otkrivamo vlastito poimanje sebe kao osobnosti,odnosno ne/idealizirane slike o sebi!
Serija je vješto usmjerena da drži u napetosti,izaziva emocije i reakcije u gledatelja,koje se uopće nisu očekivale!
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Old 28.04.2011., 18:04   #18
Ja sam sinoc gledala 44 epizodu i kazu da ima 51 i tapijaaaaI neka je,ne volim serije koje se razvlace po 100 epizoda i nema vise smisla gledati

Meni se zaista Ates jako svidja,dok mi Ege izgleda jako sebican,bezosjecajan,voljela bi kad bi Lale zavrsila sa Atesom.

Zanima me hoceli Tuna roditi Atesovo dijete? Cok hvala
Kendi is offline  
Old 28.04.2011., 18:08   #19
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
Ja sam sinoc gledala 44 epizodu i kazu da ima 51 i tapijaaaaI neka je,ne volim serije koje se razvlace po 100 epizoda i nema vise smisla gledati

Meni se zaista Ates jako svidja,dok mi Ege izgleda jako sebican,bezosjecajan,voljela bi kad bi Lale zavrsila sa Atesom.

Zanima me hoceli Tuna roditi Atesovo dijete? Cok hvala
Da!
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Old 28.04.2011., 18:57   #20
Kad sam prvi put pogledala kraj, mislila sam super, nije idealan i kako bih ga ja zamislila ali je solidan (s tim da ja tada nisam vidjela ovu sredinu). Ali sad kad gledam ovu sredinu kraj mi je na prvu loptu debilan, ali nakon malo razmišljanja skužila sam da je svatko u biti dobio ono što zaslužuje s obzirom na svoje ponašanje, i razinu sebičnosti, evo recimo Lale i Ege se međusobno zaslužuju, oboje sebični, iako ona ipak mrvicu manje od njega, pa kad im se pojavi neki veći problem nek se međusobno razračunaju, pa da vidimo čiji će ego prevladat.
PoisonIvy1990 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:39.