Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2011., 02:00   #1
Pitanje u vezi dečkove khm alatke

Unaprijed se isprićavam ako tema nije na pravom mjestu ili ako je slična bila

Uglavnom,možda će biti pitanje malo čudno,ali eto takva sam

U vezi sam sa jednim pomalo sramežljivim momkom gdje je sve na moju inicijativu,i tijekom oralca sam primjetila da ima nekakve ''točke'' na zna se čemu jel osjeti se na dodir da je pod kožom
znam da nije herpes,ali ne znam što je
nisam htjela njemu ništa spominjat da se jadan nebi pripa plah cili ionako
Zanima me ako znate što je to,jeli normalno,da li je prenosivo...nisam pametna ali nebi ni htjela radit probleme ako ih nema
 
Old 12.03.2011., 02:42   #2
Vjerojatno samo lojne žlijezde, potkožne bijele "točke". Nikakva spolna bolest.
not_for_now is offline  
Old 12.03.2011., 08:57   #3
Quote:
RedSwan kaže: Pogledaj post
Unaprijed se isprićavam ako tema nije na pravom mjestu ili ako je slična bila

Uglavnom,možda će biti pitanje malo čudno,ali eto takva sam

U vezi sam sa jednim pomalo sramežljivim momkom gdje je sve na moju inicijativu,i tijekom oralca sam primjetila da ima nekakve ''točke'' na zna se čemu jel osjeti se na dodir da je pod kožom
znam da nije herpes,ali ne znam što je
nisam htjela njemu ništa spominjat da se jadan nebi pripa plah cili ionako
Zanima me ako znate što je to,jeli normalno,da li je prenosivo...nisam pametna ali nebi ni htjela radit probleme ako ih nema
Potraži na google Tisonove žljezde, Hirsutes Papilaris Penis, to ti ima jako puno muškaraca...
Nisam nikad vidila ali sam čitala o tome ovdje na forumu, mislim da negdje čak imaš i sliku na topicu Muško spolovilo-problemi razni tamo negdi na 4,5 stranici... Potraži malo pa javi jel to to
Evo ja sam ti našla sliku
[LINK NA SLIKU OBRISAN]
__________________
Žene su brbljive samo zato sto se muskarcima ništa ne moze objasniti u dvije rijeci...

Zadnje uređivanje bambo2010 : 12.03.2011. at 09:06.
bambo2010 is offline  
Old 12.03.2011., 10:25   #4
Vjerojatno je ono što su ti cure napisale.

No druga stvar bode u oči, a to je koliko si ti neodgovorna prema svom zdravlju - upuštati se u seks bez zaštite, ići pružati oralni seks dečku za kojeg sumnjaš da ima spolnu bolest, ali nećeš mu ništa reći da se ON ne bi prepao?! Jer je sramežljiv?! I svejedno nastavljaš s "uslugom", čak i kada vidiš da nešto čudno izgleda*.

Draga moja, nastavi tako dalje pa ćeš jednog dana nekome popušiti herpes, u najmanju ruku.

Ukratko, pametni znaju čemu služi prezervativ, a pametniji i to da s partnerom prije seksa otvoreno razgovaraju i po mogućnosti oboje obave pregled i briseve prije nego se upuste u odnose.



*a znaš li da postoje i bolesti koje se ne vide, tipa hpv? Koji uzrokuje i rak, dok recimo neke bakterije koje se isto ne vide, mogu uzrokovati i neplodnost?
Koliko žena danas vuče hpv i razne infekcije, koliko parova ne može začeti, jer su bili mladi ludi i sramežljivi, a kasnije je bilo kasno.
femmelatin is offline  
Old 12.03.2011., 18:34   #5
Quote:
bambo2010 kaže: Pogledaj post
Potraži na google Tisonove žljezde, Hirsutes Papilaris Penis, to ti ima jako puno muškaraca...
Nisam nikad vidila ali sam čitala o tome ovdje na forumu, mislim da negdje čak imaš i sliku na topicu Muško spolovilo-problemi razni tamo negdi na 4,5 stranici... Potraži malo pa javi jel to to
Evo ja sam ti našla sliku
[LINK NA SLIKU OBRISAN]
da,tako nekako izgleda...hvala
predpostavljam onda da to nije nešto šta može nestat

a za femmelatin
a eto nije baš da je imao puno partnera prije mene tako da mogućnost da ima neku spb i nije velika,je rizik s moje strane,ali s obzirom da nisam baš mala neupućena curica predpostavila sam da je nešto dermatološki a ne spb...da znam,i da koristim prezervative...ponavljam nisam ne upućena samo neznam što je ovo,a očito je normalno,tako da nema problema
 
Old 12.03.2011., 19:56   #6
Quote:
RedSwan kaže: Pogledaj post
a eto nije baš da je imao puno partnera prije mene tako da mogućnost da ima neku spb i nije velika
To ne apsolutno mora ništa značiti.

Što se tiče teme, ako ima kakvih pitanja molim da se nastavi na predviđenom topicu Muško spolovilo -problemi razni.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:31.