Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2013., 20:17   #1
Lakovi za nokte #3

Stara tema je prešla 10000 postova pa je vrijeme za novu
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 21:02   #2


ja trebam preporuku za neki dobar base i top coat (po mogućnosti da se brzo suši), a da nije previše skup.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 21:46   #3
Mermaid, 232 (kad mi dođu svi)
dire, ja ti koristim eveline za brži rast kao bazu i meni je super. produlji mi manikuru, lak se preko njega super maže a top coat, spominju cure tu neki essence, nisam sigurna... Ja koristim seche vite
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 21:54   #4
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post


ja trebam preporuku za neki dobar base i top coat (po mogućnosti da se brzo suši), a da nije previše skup.
ja ti kao bazu koristim evelin 8in1, a kao top coat essence better than gel nails (samo n znam jel ga još uvijek ima u prodaji)
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 21:57   #5
ja sam kupila eveline diamond strong/hard (nisam sigurna kak se točno zove iza "diamond", a neda mi se sad ić provjeravat) i to je kao za jačanje noktiju i bla bla, no čitala sam upute i može doći do toga boli ili pečenja nokta i mora se zaštiti kožica oko noktiju, a ja sam hipohondar i dobila bi slom živaca da mi se to desi, tak da eto stoji mi već 2 mjeseca u oriđiđi kutiji, nikad otvoren.

žao mi ga prodat jer "budem ga probala sutra. ma sutra ću 100%. evo neću ni danas, al u ponedjeljak sigurno. ruku u vatru, ak neću" i tak već, jel, dva mjeseca .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 22:00   #6
moj je onaj maximum nails growth, ništa mi s kožicom od njega nije
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 22:09   #7
ovdje piše da se kožica mora zaštiti uljem ili kremom. ne piše zašto, al mislim valjda bi ju isušilo/spalilo.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 22:15   #8
ma imala sam ja i taj, ništ mi kožici nije bilo, ali mi je izlistao nokte do mesa
IvyBlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 22:18   #9
Ovo je to čudo
https://www.google.hr/search?q=eveli...F%3B547%3B1033

Od njega nokti rastu kao ludi
space cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 22:26   #10
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
ja sam kupila eveline diamond strong/hard (nisam sigurna kak se točno zove iza "diamond", a neda mi se sad ić provjeravat) i to je kao za jačanje noktiju i bla bla, no čitala sam upute i može doći do toga boli ili pečenja nokta i mora se zaštiti kožica oko noktiju
Ja taj koristim kao bazu već ohoho i nemam nikakvih problema, a kožicu ne štitim ničim. Jednostavno pazim da ju ne zafarbam lakom. Ali zato ovaj... http://www.google.com/search?q=eveli...%3B2043%3B3136

Drama!

Koja bol! Nešto nevjerojatno! Peče me ispod nokta, sa strane... Ko da će otpast! Katastrofa!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 22:35   #11
Quote:
IvyBlu kaže: Pogledaj post
ma imala sam ja i taj, ništ mi kožici nije bilo, ali mi je izlistao nokte do mesa
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Ja taj koristim kao bazu već ohoho i nemam nikakvih problema, a kožicu ne štitim ničim. Jednostavno pazim da ju ne zafarbam lakom. Ali zato ovaj... http://www.google.com/search?q=eveli...%3B2043%3B3136

Drama!

Koja bol! Nešto nevjerojatno! Peče me ispod nokta, sa strane... Ko da će otpast! Katastrofa!

evo, dvije cure, isti lak, dva totalno suprotna iskustva, pa se ti dawn ohrabri koristit taj lak .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 22:52   #12
meni su se proljetos iznenada počeli nokti listati, nikad u životu do tada nisam imala tako što!
koristila sam opi Start to Finish, pa sam koristila nešto od essence i onda si kupim ovu stvar iz avona
nakon 2 -3 tjedna vidjela sam da mi se stanje popravilo i sad samo to koristim kao bazu i imam problema još samo s jednim noktom
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 23:10   #13
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
evo, dvije cure, isti lak, dva totalno suprotna iskustva, pa se ti dawn ohrabri koristit taj lak .
ja imam eveline 8u1 i prvi put kad sam ga namazala sam osjetila neku slabu bol u noktima i to je bio jedini put, koristim ga što samog, što kao bazu nekih mjesec dana. kao base coat mi je super

prije toga sam koristila Misslyn base coat sa nekim vitaminima i isto mi je oke. ovo je taj http://www.misslyn.de/en/nail-care/p...are-base-coat/
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 23:28   #14
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
evo, dvije cure, isti lak, dva totalno suprotna iskustva, pa se ti dawn ohrabri koristit taj lak .
A gdje si to pročitala? Evo smo ti upravo obje rekla da nam nije bilo nikakve boli od tog Evelinea s dijamantom... Lud, zbunjen, normalan
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 23:47   #15
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
A gdje si to pročitala? Evo smo ti upravo obje rekla da nam nije bilo nikakve boli od tog Evelinea s dijamantom... Lud, zbunjen, normalan
teja88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 00:04   #16
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
A gdje si to pročitala? Evo smo ti upravo obje rekla da nam nije bilo nikakve boli od tog Evelinea s dijamantom... Lud, zbunjen, normalan
pa jedna, da sad ne gledam koja, je napisala da joj je lak osnažio nokte, a druga da joj ih je izlistao do mesa. oke, nema boli, al ne želim ni da mi nokti budu u još gorem stanju nego što već sad jesu .

i

E
hvala cure na preporukama što valja, a što ne, budem se još malo razmislila, pa ak se ne okuražim, ovaj leti na prodaju, a ja kupujem nešto više vitaminski, a manje agresivno .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 07:57   #17
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post

E
hvala cure na preporukama što valja, a što ne, budem se još malo razmislila, pa ak se ne okuražim, ovaj leti na prodaju, a ja kupujem nešto više vitaminski, a manje agresivno .
E da te utješim malo
Kupila sam si nema dugo Golden Rose vitaminski lak za nokte, ništa mi nije toliko razlistalo nokte
space cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 08:48   #18
Quote:
space cats kaže: Pogledaj post
E da te utješim malo
Kupila sam si nema dugo Golden Rose vitaminski lak za nokte, ništa mi nije toliko razlistalo nokte
žao mi je.
ja ću na kraju završit na masiranju uljem svaku večer
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 11:05   #19
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
ja ću na kraju završit na masiranju uljem svaku večer
evo da te i ja utješim, već godinu dana kemijam s uljima i mislim da mojim noktima to ništa ne znači
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 11:16   #20
tragikomedija od ovog svega
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.