Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2010., 10:24   #1
Neda mi se izlaziti van, komunicirati s drugima.

Znam da se ovo ne čini kao baš neki veliki problem, al stvarno neznam šta je samnom. Neda mi se izlaziti van niti biti s frendovima. I čak mi nije problem to što sam sam, nego ono kad se svi čude a neki i prigovaraju kad kažem da mi se neda izlaziti. I znam da nije to baš neki problem, al grozno mi je kad subotom navečer svi se vani zabavljaju, a ja ne dijelim njihov pogled na zabavu i meni bi to bilo mučenje. I taj šugavi osjećaj ono svi se zabavljaju, ja nemogu jer sam idiot koji to nezna. A stvarno bi htio da mogu izać van, dobro se zabavit.
Rijetko kad mi se javi volja da odem s nekim ovak prek dana negdje, obično na kavu, al i to rijetko već tjedan dana nisam išao nigdje van (ne van iz kuće nego van van).
E sad a drugi problem je čak i veći, a to je da mi se neda pričat s drugim ljudima.
Npr. prije mjesec dana sam upoznao jednu frendicu, i sad trebao sam joj se javit, a meni se nije dalo i jednostavno nisam. Dva dana poslije nekako sam se natjerao i to napravio, al to je meni bilo ko da neznam, moram u školu - napororno i dosadno. Sada uopće ne dolazim na msn zato jer znam da će me dvoje ljudi odmah počet davit, al opet, drago mi ih je na neki način čut, i neželim ih otkantat. Iz te moje dosade i nezainteresiranosti proizlazi to da izgubim sve prijatelje.
Kako da se izlječim od ovog sranja i postanem normalan čovjek koji će se moći zabavit kad treba
__________________
“Don't go around saying the world owes you a living; the world owes you nothing; it was here first”
dinamo_zagreb_931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 13:30   #2
Moj stariji sin se ponaša baš kao i ti
waka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 15:35   #3
aha bok mama
__________________
“Don't go around saying the world owes you a living; the world owes you nothing; it was here first”
dinamo_zagreb_931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 15:47   #4
Quote:
dinamo_zagreb_931 kaže: Pogledaj post
aha bok mama
Bok.Mislim da se tu ne može ništa
waka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 16:54   #5
Quote:
dinamo_zagreb_931 kaže: Pogledaj post
aha bok mama
Hahahahahhaha

A koliko imaš godina?
LadyLove* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 17:08   #6
16 sad kažu da mi prolaze najbolje godine
__________________
“Don't go around saying the world owes you a living; the world owes you nothing; it was here first”
dinamo_zagreb_931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 18:13   #7
izađi bar jednom vanka onako na silu... nastoj se opustit s ekipom, vataj žene, popij malo...
ne virujem da za to moš dobit baš neki "profesionalnbi odgovor"
__________________
ovo nije potpis uskličnik
goonie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 18:23   #8
Quote:
dinamo_zagreb_931 kaže: Pogledaj post
16 sad kažu da mi prolaze najbolje godine
A mislim da ti je to normalno za te godine. Osim ako se ne radi npr o socijalnoj fobiji da ne želiš izlaziti među ljude jer te određeni strahovi prate. A možda je i društvo u pitanju, možda ti ne odgovara njihov način zabave.
LadyLove* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 20:02   #9
Kod mene se cili život izmjenjuju takve faze sa onim suprotnim,kad san doma ne da mi se vanka kad san vanka ne da mi se doma i to mi je baš super,ako nešto od to dvoje prevagne onda je zajeb mlad si još naviknut ćeš
__________________
Biće kako ja hoću ili neće nikako!
naomi.petric is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 20:02   #10
Ma, ne brini. To je samo jedna faza, prolazna. Svi smo to prošli.
Sada to iskoritsti da malo bolje upoznaš sebe i sve će biti ok. Čitaj, ali ne lektiru, šeći, vozi bicikl...
Omaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 13:10   #11
I moj sin ima 23 godine pa se osamljuje.VAljda će vas proći
waka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 13:57   #12
Uh, nadam se
__________________
“Don't go around saying the world owes you a living; the world owes you nothing; it was here first”
dinamo_zagreb_931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 20:23   #13
imam godina ka i ti i isto mi se u zadnje vrime ne da izlazit ni išta jer nemam ama baš nikoga s kim bi moga izać u neki park i lokat u miru; svi oće neke cajkaške birtijice i tomu slične stvari...nisan ništa popia ko zna od kad
number 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 20:41   #14
nemoj!!!!!!!!!! ni mei de nije dalo!!!!!!!!!!!!
RoyalJelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 21:09   #15
To je normalno.
Toni Planktoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 02:05   #16
Quote:
dinamo_zagreb_931 kaže: Pogledaj post
Znam da se ovo ne čini kao baš neki veliki problem, al stvarno neznam šta je samnom. Neda mi se izlaziti van niti biti s frendovima. I čak mi nije problem to što sam sam, nego ono kad se svi čude a neki i prigovaraju kad kažem da mi se neda izlaziti. I znam da nije to baš neki problem, al grozno mi je kad subotom navečer svi se vani zabavljaju, a ja ne dijelim njihov pogled na zabavu i meni bi to bilo mučenje. I taj šugavi osjećaj ono svi se zabavljaju, ja nemogu jer sam idiot koji to nezna. A stvarno bi htio da mogu izać van, dobro se zabavit.
Rijetko kad mi se javi volja da odem s nekim ovak prek dana negdje, obično na kavu, al i to rijetko već tjedan dana nisam išao nigdje van (ne van iz kuće nego van van).
E sad a drugi problem je čak i veći, a to je da mi se neda pričat s drugim ljudima.
Npr. prije mjesec dana sam upoznao jednu frendicu, i sad trebao sam joj se javit, a meni se nije dalo i jednostavno nisam. Dva dana poslije nekako sam se natjerao i to napravio, al to je meni bilo ko da neznam, moram u školu - napororno i dosadno. Sada uopće ne dolazim na msn zato jer znam da će me dvoje ljudi odmah počet davit, al opet, drago mi ih je na neki način čut, i neželim ih otkantat. Iz te moje dosade i nezainteresiranosti proizlazi to da izgubim sve prijatelje.
Kako da se izlječim od ovog sranja i postanem normalan čovjek koji će se moći zabavit kad treba
Kaj te briga za frendove? Jednostavno nemoj iči van. Ostani doma i pročitaj neku dobru knjigu

Problem riješen
__________________
potpis.
b0rna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 21:53   #17
e citam ovo, ko da sam ja pisala. isto mi je tak ...........¨!!!!!!!!!!=(((
tea%%% is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 22:12   #18
A da se vi svi negdje nađete?Pozovite i mog sina
waka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 22:17   #19
Pucaju te takvi filmovi, jebga, proć će te... ne znam da li išta radit kad već sam vidiš problem, za očekivati je da ćeš naći i rješenje. Ako je razlog nezadovoljstvo, bilo financijskom situacijom ili izgledom, ili oboje, pokušaj riješit uzroke nezadovoljstva, time ćeš riješit i ovaj drugi problem.
Jumai is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 22:33   #20
Quote:
waka kaže: Pogledaj post
A da se vi svi negdje nađete?Pozovite i mog sina
Možda i on piše ovdje.
sunshine-girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.