Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

Pogledaj rezultate ankete: da li biste bili s likom koji ima mali kurac.
da 500 38.52%
ne 798 61.48%
Glasovatelji: 1298. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2014., 13:15   #5801
Ako su svi sretni, onda sam i ja sretan.
__________________
Nema milion istina, ali ima milion tumacenja iste...
Ashton66 is offline  
Old 28.08.2014., 15:50   #5802
bi, ako već moram bit s likom, onda bolje da mu je mali
Ragnar Lothbrok is offline  
Old 28.08.2014., 16:13   #5803
Quote:
princeva mala kaže: Pogledaj post
ne, ne bih. kurac mi je fetis i nikakvi mali i tanki ne dolaze u obzir. ali kakve sam srece na kraju ce me dopasti bas takav

Kako razmišljaš, tako i dobiješ! :P

Quote:
Dormetto kaže: Pogledaj post
a šta nije bolje da je njoj uska?

Nije...tu bi opet krvlju raskolio!
Bolje dajte jednu što zna masirati kurac s vaginom...


Sent from my iPhone.
AntiB is offline  
Old 29.08.2014., 09:39   #5804
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Vrijednosti u novcima ili?
Ok je imati neke kriterije i zahtjeve jedino ako je ona nadnaravna Božica, to je već nešto drugo...
Zasto bi ona morala biti bozica? Osoba moze imati kakve god zeli kriterije i to joj se ne moze osporiti. Sama je sebi kriva ako je zbog istih non stop sama i kuka zbog toga.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 29.08.2014., 12:46   #5805
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zasto bi ona morala biti bozica? Osoba moze imati kakve god zeli kriterije i to joj se ne moze osporiti. Sama je sebi kriva ako je zbog istih non stop sama i kuka zbog toga.
Pa ako tako jebeno dobro izgleda i savršena je i kakve dojmove ostavlja onda jest za mene božica.

Ugl. sve žene koje su bolje od mene tj. kojih nisam dostojan su za mene božice.
Rocco18 is offline  
Old 29.08.2014., 13:31   #5806
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zasto bi ona morala biti bozica? Osoba moze imati kakve god zeli kriterije i to joj se ne moze osporiti. Sama je sebi kriva ako je zbog istih non stop sama i kuka zbog toga.
slažem se...
bijeli prah is offline  
Old 30.08.2014., 00:25   #5807
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
Kako razmišljaš, tako i dobiješ! :P




Nije...tu bi opet krvlju raskolio!
Bolje dajte jednu što zna masirati kurac s vaginom...


Sent from my iPhone.
Jebe se kurcem, ne nogom
Crnjača is offline  
Old 31.08.2014., 14:40   #5808
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Pa ako tako jebeno dobro izgleda i savršena je i kakve dojmove ostavlja onda jest za mene božica.

Ugl. sve žene koje su bolje od mene tj. kojih nisam dostojan su za mene božice.
Znam da si djevac...ali ovako se nisko spuštati
Quorgyle is offline  
Old 31.08.2014., 14:54   #5809
Quote:
Rijedak kaže: Pogledaj post
Zaista jako interesantna tema. Dosta sam čitao i smijao se. Ja sam u ranijem dvadesetim i od seksualnog iskustva imam samo jedno skidanje. Baš se sjećam, neko lijepo jesenje vrijeme bilo i ja bejah sa nekom ti blesačom. I krenemo ti se mi skidat, i svukoh ti ja gaće, nijesam ih skroz ni skinu, kad ova ludača promrmlja onako pakosno i piskavo "hihi". Ja joj reče što je jadna, da nijesi od uzbuđenja već prostenjala ili ti je smiješna moja piša? Krenu ona kao da mulja da se izvinjava, a ja NE, nećeš ti mene, blesačo, i onako imaš veliku glavu, htio sam uslugu da ti učinim. Navukoh ja hlače i od tad mrzim žene i seks i sve mi je presjelo.
Inače ovaj nesretnik međ nogama mi je 14cm, no sam visok skoro 2 metra, pa to sve deluje smiješno, to vam je najgora dužina, ne znaš kud ćeš il tam il vam. Il u samostan il u motel s nekom nesretnicom.
I kad pogledam ovu anketu sve mi je jasno. 6 žena bi mi reklo hihi kad se skinem, a 4 bi mi glumatale uživanje dok se ja napinjem ka magarac... Još ovako visok, dođe meni jedna kamenjarka i krene tu da me spopada avetinja ne da mi studirat, i reče ona mene kao "Jao ti takva momčina sigurno te i dolje ima." Ja je pogleda, otkači se od mene avetinjo jedna, a ljudi moji, ne mogu piće popit a da se ona ne vrti oko mene. I inače od "hihi" momenta ne podnosim žene, sve su nešto nafarbane, sve se nešto kreče, hoće pare i parizer dolje. Hoću da napišem knjigu kako živjet bez žena. Bez seksa mogu, no se brinem šta ću u starosti, bojim se nešto ću se ušinut, neće mi imati ko dodat vode, a sa penzijama u ovoj zemlji mogu samo da crknem, a ne da idem u starački dom. Jedino nekako da zaradim i da se dočepam nekog stana i da nekom ga dodijelim preko testamenta kad crknem, taj-ta mi briše guzicu u starosti i kad odapnem, njemu stan a ja u zemlju. I kraj. Isto tako dođe meni jedna sisata, hoće da joj ja radim seminarski i kao krene mi nabijat sise u facu, miči to jadna, mene to ne zanima. Ja sam fini intelektualac, a ne neki jebivjetar. Ona krene tu meni nešto ne znaš ti žene, de muči, ja vas žene znam ko zlu paru. Ja o vama mogu pričat dvadeset i četir sata i da ne pogriješim. Ja se možda ne razumem u avionske motore i nuklearnu fiziku, ali o vama sve znam. Bježi avetinjo i nosi te sisurdače od mene da ti ih sad ne bih u nos uguro!
A rekoh ja sebi, nećeš više skidat gaće ni pred narikačama da me okupaju kad odapnem. A ne!
Quote:
Rijedak kaže: Pogledaj post
Ona mene da kaže "hihi". Milosti prema njma neće biti, na svakome koraku mome krupnome ću im vodu mutit. Kad me pitaju da im objasnim đe je ta i ta ulica, ja ću pogrešno da ih putim. Da im ustupim mjesto neđe? Jok! Ruku onu njiovu da poljubim koju zavlače ko zna đe, Bože sačuvaj!
Hhhahahah, dobro san se nasmija
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Old 01.09.2014., 15:51   #5810
Quote:
Crnjača kaže: Pogledaj post
Jebe se kurcem, ne nogom

S kurcem, malena...kao i prošlu! :P


Sent from my iPhone.
AntiB is offline  
Old 01.09.2014., 15:54   #5811
ne
plaviandjel is offline  
Old 01.09.2014., 16:40   #5812
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Pa ako tako jebeno dobro izgleda i savršena je i kakve dojmove ostavlja onda jest za mene božica.

Ugl. sve žene koje su bolje od mene tj. kojih nisam dostojan su za mene božice.
Kako mjeriš to jel te netko dostojan ili ne ?
Znači zgodne jebozovne žene su za tebe božice? Ako se "mali" digne...ti ga samo primiš i kažeš :"Miruj, , nismo je dostojni!"

Roko ... da se možeš resetirati ja bih te resetirala i krenula od početka
BoMe is offline  
Old 01.09.2014., 16:42   #5813
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Kako mjeriš to jel te netko dostojan ili ne ?
Znači zgodne jebozovne žene su za tebe božice? Ako se "mali" digne...ti ga samo primiš i kažeš :"Miruj, , nismo je dostojni!"

Roko ... da se možeš resetirati ja bih te resetirala i krenula od početka
Pa mjeris ravnalom, ocito. Ako ona kaže da nece manje od 17, a ti izmjeris 16.5 - nisi dostojan :nezna:
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Old 01.09.2014., 16:49   #5814
Quote:
tommek13 kaže: Pogledaj post
Pa mjeris ravnalom, ocito. Ako ona kaže da nece manje od 17, a ti izmjeris 16.5 - nisi dostojan :nezna:
Ma daj...
Ako neka želi 17 cm i ne pristaje na ništa osim toga, ja da sam muško ne bih radi nje ni izvadila ravnalo a kamoli išla mjeriti.
To što ne spadaš u nečije okvire ne znači da ti nisi dostojan već da ta osoba ima mjerila u koja se ne uklapaš. I to je to.
Pitala sam Roka jer on misli da nije nikog dostojan. Za tebe ne brinem
BoMe is offline  
Old 01.09.2014., 16:56   #5815
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Ma daj...
Ako neka želi 17 cm i ne pristaje na ništa osim toga, ja da sam muško ne bih radi nje ni izvadila ravnalo a kamoli išla mjeriti.
To što ne spadaš u nečije okvire ne znači da ti nisi dostojan već da ta osoba ima mjerila u koja se ne uklapaš. I to je to.
Pitala sam Roka jer on misli da nije nikog dostojan. Za tebe ne brinem
Al zajebano je to kad si se vec namjerio da "uklopis" u njen "okvir" pa shvatiš da deal otpada zbog nečega na sto realno ne možeš utjecati

Mi se znamo?
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Old 01.09.2014., 17:07   #5816
Quote:
tommek13 kaže: Pogledaj post
Al zajebano je to kad si se vec namjerio da "uklopis" u njen "okvir" pa shvatiš da deal otpada zbog nečega na sto realno ne možeš utjecati

Mi se znamo?
Ne znamo se
Mislim ne znam tko si ti , očito radi onog:"...ja ne birnem za tebe..." -to sam rekla zato jer te nisam primjetila na temi djevci, a onda očito nemaš takvih problema.

Što se tiče ovoga da se ne uklapaš u nečiji okvir i da samo zato pobereš odjeb...ja i dalje mislim da to nije zato jer je nisi dostojan. Osobno ja mislim da sam ja dostojna svakog koga želim biti dostojna. Ako se veličina mojih sisa ne uklapa u njegove kriterije i ako me radi toga odbije....u tom trenutku on prestaje biti dostojan mene kao osobe (ne mojih sisa) i ne zamaram se sa njim
BoMe is offline  
Old 03.09.2014., 09:15   #5817
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Kako mjeriš to jel te netko dostojan ili ne ?
Znači zgodne jebozovne žene su za tebe božice? Ako se "mali" digne...ti ga samo primiš i kažeš :"Miruj, , nismo je dostojni!"

Roko ... da se možeš resetirati ja bih te resetirala i krenula od početka
Pa mjerim izledom. Ona ako je dosta ljepša od mene naravno da bi odbila biti samnom jer bi joj kvario sliku i zato jer joj ne konkuriram izgledom nisam je dostojan i uvijek može imati boljeg od mene je je lijepa i svi je žele.
Na takve mi se uopće niti ne diže, samo na one s kojima sam po izgledu ravnopravan. :P
Rocco18 is offline  
Old 03.09.2014., 09:19   #5818
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Pa mjerim izledom. Ona ako je dosta ljepša od mene naravno da bi odbila biti samnom jer bi joj kvario sliku i zato jer joj ne konkuriram izgledom nisam je dostojan i uvijek može imati boljeg od mene je je lijepa i svi je žele.
Na takve mi se uopće niti ne diže, samo na one s kojima sam po izgledu ravnopravan. :P
pošteno
honeychild is offline  
Old 03.09.2014., 10:53   #5819
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
Pa mjerim izledom. Ona ako je dosta ljepša od mene naravno da bi odbila biti samnom jer bi joj kvario sliku i zato jer joj ne konkuriram izgledom nisam je dostojan i uvijek može imati boljeg od mene je je lijepa i svi je žele.
Na takve mi se uopće niti ne diže, samo na one s kojima sam po izgledu ravnopravan. :P
Daj Roko molim te. Kakve su to gluposti?
Zašto misliš da zgodne cure biraju samo i isključivo zgodne tipove? To su gluposti i predrasude u tvoj glavi.
Nikad za sebe nemoj misliti da nekog nisi dostojan. Dostojan si savkoga koga želiš. Ako se ne uklapaš u njezine kriterije, onda odustaješ ali ne zato jer nisi dostojan biti viđen s njom nego zato jer ona želi nešto drugačije.

I ne može ti se ne dizati na zgodne cure, ja sam žensko pa da mi se ima što dizati ponekad bi se dizalo ... znaš.

P.S. Ako gdje kod sebe nađeš neko dugme koje bi te resetiralo... stisni ga i zovi me
BoMe is offline  
Old 03.09.2014., 11:10   #5820
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Daj Roko molim te. Kakve su to gluposti?
Zašto misliš da zgodne cure biraju samo i isključivo zgodne tipove? To su gluposti i predrasude u tvoj glavi.
Nikad za sebe nemoj misliti da nekog nisi dostojan. Dostojan si savkoga koga želiš. Ako se ne uklapaš u njezine kriterije, onda odustaješ ali ne zato jer nisi dostojan biti viđen s njom nego zato jer ona želi nešto drugačije.

I ne može ti se ne dizati na zgodne cure, ja sam žensko pa da mi se ima što dizati ponekad bi se dizalo ... znaš.

P.S. Ako gdje kod sebe nađeš neko dugme koje bi te resetiralo... stisni ga i zovi me
u teoriji je to tako, u praksi baš i nije
honeychild is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.