Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

Pogledaj rezultate ankete: da li biste bili s likom koji ima mali kurac.
da 500 38.52%
ne 798 61.48%
Glasovatelji: 1298. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2013., 17:14   #1361
Lightbulb

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Samo sto takve ljude necesto castis epitetima koji nisu pristojni. No, hajmo ovako - kazes da nisi kraljica tolerancije i da imas svoj ukus; preko cega nikada ne bi presla u odabiru partnera?


Naravno da nisi ali se ne treba cuditi ukoliko ti isti postovi budu pobrisani/kartonirani.
Zasto mi je obrisan razgovor

Mislim da su stvari preko kojih nebi presla karakterne osobine ...fizicke sve ovisi o paketu...
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Old 06.03.2013., 17:32   #1362
Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
Ništa ispod 18 cm.
Kad vi muški možete nama nabijati kompekse zbog možemo i mi vama.
To vi si same radite. Jebiga, svaki dan par sisura na internet portalima i televiziji pa tko nebi dobia komplekse.
__________________
Ne davaju perme vise. I'm out :W
Capt Midnight is offline  
Old 06.03.2013., 19:15   #1363
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Zasto mi je obrisan razgovor

Mislim da su stvari preko kojih nebi presla karakterne osobine ...fizicke sve ovisi o paketu...
Navedi jednu, ako ti se da.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 06.03.2013., 19:32   #1364
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Siguran?

China (PRC) 164.8 cm (M) 154.5 cm (5' 0.8")(F)
China 169.4 cm (5' 6.7")(M) 158.6 cm (5' 2.5")(F)

U svakom slučaju su bitno sitniji, to svakako.
Ja napisao znatno, ti bitno, baš i ne vidim razliku. Osim toga Azijat je dosta širok pojam koji uključuje sve kosooke, Tatare, Kineze, Mongole, Vijetnamce, Kambodžance... no ono što mi najčešće pod tim podrazumijevamo je onaj istok i jugoistok Azije. Naravno, ne možeš se ovdje nikad dovoljno precizno izraziti, a da netko ne bi imao primjedbu. Jasno je da nije riječ samo o visini nego o cjelokupnoj konstituciji tijela. Ali baš da sam nešto bitno / znatno pogriješio i nisam.

Zadnje uređivanje siddharta : 06.03.2013. at 19:41.
siddharta is offline  
Old 06.03.2013., 20:52   #1365
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Navedi jednu, ako ti se da.
Veliki madez/bradavica na licu - to se da odstraniti

Losi zubi - to se da napraviti

Ikserice - ako je sve drugo dobro, presla bi preko toga

Plave oci - moze teglit lece, al to je tlaka, pa takve ni ne gledam. Nista posebno, odbijaju me
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Old 06.03.2013., 21:01   #1366
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post

Plave oci - moze teglit lece, al to je tlaka, pa takve ni ne gledam. Nista posebno, odbijaju me
I sad primjeni sve ono svoje o kompleksima i slicno. Da li ovo znaci da imas kompleks? Ne. Tebi je to turnoff i tu je prici kraj.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 06.03.2013., 21:05   #1367
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
I sad primjeni sve ono svoje o kompleksima i slicno. Da li ovo znaci da imas kompleks? Ne. Tebi je to turnoff i tu je prici kraj.
Shvacam

Ipak bi i blijedookom dala priliku ako je "poseban"... I nikako mu nikad nebi dala do znanja da ga zato ne zelim.
Meni je to jedan decko napravo s bojom kose. I danas na crnke i svjesna sam svojih kompleksa.
I dalje mislim da su to kompleksi.
Nema veze, u offu sam.

Neznam koliko bi trajalo, ali bi dala priliku, ako se pokazao ok na drugim podrucjima i po drugim karakteristikama, i frajeru sa malim pimpacem
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Old 06.03.2013., 21:13   #1368
I jos nesto. Muskarci su vizualni tipovi. Zene cijene ono sto vide i kad je muskarac obucen....pretezno.

Da nije tako, Playgirl bi bio puuuno prodavaniji od Playboya.

Vizualno, kurac nam kurac znaci.

Dok muskarcima, ono sto vide je pola seksa
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Old 06.03.2013., 21:41   #1369
Quote:
marko86 kaže: Pogledaj post
jako zrelo, radi takvih priča sam i napravio za malo samoubojstvo
Ajde, nije ti baš tako mali...

Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Ali to se da kupiti
Ovo je bilo nisko.

Quote:
Capt Midnight kaže: Pogledaj post
To vi si same radite. Jebiga, svaki dan par sisura na internet portalima i televiziji pa tko nebi dobia komplekse.
Samo me ti razumiješ..
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Old 06.03.2013., 21:54   #1370
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post

Neznam koliko bi trajalo, ali bi dala priliku, ako se pokazao ok na drugim podrucjima i po drugim karakteristikama, i frajeru sa malim pimpacem
Evo ti podpitanje, dal postoji nesto sto ti je ogroman 'ne' i jednostavno preko toga ne mozes prijeci?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 06.03.2013., 22:00   #1371
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Evo ti podpitanje, dal postoji nesto sto ti je ogroman 'ne' i jednostavno preko toga ne mozes prijeci?
Ti mislis da govoris u ime zena....neznam zasto to zelis?

Shvacam, ok, evo: svatko ima pravo na svoj izbor, zelju, ima pravo voljeti koga hoce, kad hoce i zbog cega hoce. To nam je nasa borba dala
Ali te velicine pimpeka o kojima ti govoris...su jaaako rijetke kod nas.

I ako se tebi zene povjeravaju u toj mjeri da to sve tvrdis, bravo!

Meni, kao zeni sa poprilicno prijateljica, nikad nijedna nije rekla da se okrenula i odjebala tipa jer mu je mali...mi ne vidimo jel ima 12 ili 16!!!

Nama je to sve tu negdje! Ok, razlika izmedju 12 i 20 je ocita, ovo drugo...
I ponavljam, BITNIJA JE DEBLJINA, najvise je oko 6 cm od otvora rodnice!
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Old 06.03.2013., 22:08   #1372
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Ti mislis da govoris u ime zena....neznam zasto to zelis?

Shvacam, ok, evo: svatko ima pravo na svoj izbor, zelju, ima pravo voljeti koga hoce, kad hoce i zbog cega hoce. To nam je nasa borba dala
Ali te velicine pimpeka o kojima ti govoris...su jaaako rijetke kod nas.
Slobodno mi pokazes postove gdje govorim u ime zena ili prestani imputirati. Post se odnosio na zenu kojoj je bitna velicina kurca. Po anketi ovdje (koja niposto nije reprezentativan uzorak) tu se ipak radi o 2/3 osoba koje je glasalo.

Pokusao sam ti ilustrirati da svatko od nas ima nesto sto mu je bitno i pritom je potpuno svejedno o cemu se radi jer moj kriterij nije bolji od tvoga niti je tvoj gori od moga, sve je to individualno.

Kao i svaka osoba, i ti vjerojatno imas veliki 'ne' kada se radi o nekom kriteriju. Shodno tome, sada bi na tebe mogao reci da zbog istoga imas komplekse ili dizes zidove, no stvarnost je potpuno drugacija.

Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
I ako se tebi zene povjeravaju u toj mjeri da to sve tvrdis, bravo!
Pokazi post gdje sam rekao da mi se toliko zena povjerava ili prestani imputirati.

Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Nama je to sve tu negdje! Ok, razlika izmedju 12 i 20 je ocita, ovo drugo...
I ponavljam, BITNIJA JE DEBLJINA, najvise je oko 6 cm od otvora rodnice!
Bitna je i duzina i debljina i tehnika, nikad nisam ni tvrdio drugacije.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 06.03.2013., 22:17   #1373
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Meni, kao zeni sa poprilicno prijateljica, nikad nijedna nije rekla da se okrenula i odjebala tipa jer mu je mali...mi ne vidimo jel ima 12 ili 16!!!
Generaliziraš sa sebe na sve žene. Ima žena koje vide razliku.

Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
I ponavljam, BITNIJA JE DEBLJINA, najvise je oko 6 cm od otvora rodnice!
Već si rekla da ti je bitna debljina. Kako te to točno moralno odvaja od nekoga kome je bitno i jedno i drugo? Pitam, jer dosta osuda čitam u tvojim postovima.
Ahisma is offline  
Old 06.03.2013., 22:28   #1374
Quote:
Soulfinder kaže: Pogledaj post
Pa na svijetu ima svega pa vjerojatno i toga al ne kužim kak bi neka normalna razumna cura koja nađe nekog zgodnog dečka koji je pristojan,šarmantan,koji je usrečuje i s kojim joj je lijepo istog otpilila jer ima kurac od 13cm....nije to baš zdravo razmišljanje
ali sta ce zenska sa tipom koji ima mali kurac i ona zna da ju mali kurac ne zadovoljava
ja ne kuzim to razmisljanje

da se razumijemo, meni ne treba dugacak kurac
ali ako zenska zna da lik ima npr. 13 cm i zna da joj je to premalo i nema dobar osjecaj sa tom dimenzijom zasto forsirati vezu sa takvim likom
treba se vjencati i cijelo vrijeme mastati o dugackim kurcevima
coconutmilk is offline  
Old 06.03.2013., 22:33   #1375
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
ali sta ce zenska sa tipom koji ima mali kurac i ona zna da ju mali kurac ne zadovoljava
ja ne kuzim to razmisljanje

da se razumijemo, meni ne treba dugacak kurac
ali ako zenska zna da lik ima npr. 13 cm i zna da joj je to premalo i nema dobar osjecaj sa tom dimenzijom zasto forsirati vezu sa takvim likom
treba se vjencati i cijelo vrijeme mastati o dugackim kurcevima
Ok evo za tebe jedno glupo pitanje,pošto nisam žena ajd mi objasni kako kurac od 13cm ne može zadovoljit ženu
Soulfinder is offline  
Old 06.03.2013., 22:35   #1376
Quote:
Soulfinder kaže: Pogledaj post
Pa normalno da se može,ne bediraj se,ja imam 13 i ni jedna dosad se nije bunila i dolazile su po još
a u ovom grmu lezi zec

btw. u predhodnom postu sam bubnila 13 cm, nisam znala koliki je tvoj
coconutmilk is offline  
Old 06.03.2013., 22:37   #1377
Quote:
Soulfinder kaže: Pogledaj post
Ok evo za tebe jedno glupo pitanje,pošto nisam žena ajd mi objasni kako kurac od 13cm ne može zadovoljit ženu
Ajmo ovako, recimo da s 13 moze al da joj je jos duzi - veci gust. Posto trazi uzitak u sexu, zasto ne potraziti veci?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 06.03.2013., 22:39   #1378
Quote:
Soulfinder kaže: Pogledaj post
Ok evo za tebe jedno glupo pitanje,pošto nisam žena ajd mi objasni kako kurac od 13cm ne može zadovoljit ženu
nisam (jos) imala cast sa tom dimenzijom



poznato je da su i pice svakakvih dimenzija... eto, trebaju se potrefiti odgovarajuce dimenzije...
coconutmilk is offline  
Old 06.03.2013., 22:40   #1379
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ajmo ovako, recimo da s 13 moze al da joj je jos duzi - veci gust. Posto trazi uzitak u sexu, zasto ne potraziti veci?
nitko nece sa konja na magarca
coconutmilk is offline  
Old 06.03.2013., 22:41   #1380
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
a u ovom grmu lezi zec

btw. u predhodnom postu sam bubnila 13 cm, nisam znala koliki je tvoj
Hahaha pa ne leži, ti si bubnula,mene boli kurac kakav je takav je,moj je i drugoga nemam
Ja samo kažem a i to sam prije rekel da je glupo da žena odjebe muškarca koji joj po svemu odgovara zato jer dotični ima mali kurac,to mi je površno i glupo.
Soulfinder is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.