Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2012., 09:42   #21
Zanimljivi komentari... Znači generalno prevladava pozitivno mišljenje ili pak indiferentno spram dužine muške kose. Praktički samo je jedan komentar bio izrazito negativan.
Evo da vam objasnim zašto sam ja pokrenuo ovu temu. Naime, ja imam dužu kosu. Dužine je otprilike do ramena, odnosno skoro do ramena. Izrazito je gusta i čvrsta, kestenjasto smeđe boje. Kaže mi moja frizerka uvijek da me uživa šišati i da bi ona htjela takvu kosu
Ugl u zadnje vrijeme se dopisujem sa curama preko neta. I dogodilo mi se već sa 3-4 cure da kad bi izmijenili fotke, cure bi vrlo negativno reagirale zbog duge kose. Jedna rekla da joj je to odbojno na muškarcu, a druga rekla da joj dugolasci djeluju poput ženski. Problem u tome što sam ja dosad bio uvjeren da cure generalno vole dugu kosu na muškarcima pa sam ju zato počeo i puštati. A ove reakcije su mi došle kao šok. Naravno počeo sam razmišljati o tome da li da se ošišam ili ne. Pitao sam i svoje frendice i one su mi dale pomalo čudne odgovore. Rekle su kao da meni moja duga kosa dobro stoji, ali da one osobno uvijek vole kratko ošišane tipove.

I sad sam ja u velikoj dilemi.... Šišati se ili ne, pitanje je sad.
Nemon-X is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 10:08   #22
Quote:
Nemon-X kaže: Pogledaj post
Zanimljivi komentari... Znači generalno prevladava pozitivno mišljenje ili pak indiferentno spram dužine muške kose. Praktički samo je jedan komentar bio izrazito negativan.
Evo da vam objasnim zašto sam ja pokrenuo ovu temu. Naime, ja imam dužu kosu. Dužine je otprilike do ramena, odnosno skoro do ramena. Izrazito je gusta i čvrsta, kestenjasto smeđe boje. Kaže mi moja frizerka uvijek da me uživa šišati i da bi ona htjela takvu kosu
Ugl u zadnje vrijeme se dopisujem sa curama preko neta. I dogodilo mi se već sa 3-4 cure da kad bi izmijenili fotke, cure bi vrlo negativno reagirale zbog duge kose. Jedna rekla da joj je to odbojno na muškarcu, a druga rekla da joj dugolasci djeluju poput ženski. Problem u tome što sam ja dosad bio uvjeren da cure generalno vole dugu kosu na muškarcima pa sam ju zato počeo i puštati. A ove reakcije su mi došle kao šok. Naravno počeo sam razmišljati o tome da li da se ošišam ili ne. Pitao sam i svoje frendice i one su mi dale pomalo čudne odgovore. Rekle su kao da meni moja duga kosa dobro stoji, ali da one osobno uvijek vole kratko ošišane tipove.

I sad sam ja u velikoj dilemi.... Šišati se ili ne, pitanje je sad.
Osobno nemam ništa protiv duge kose, nekome stoji dobro, a nekome ko piletu sise

Moj brat je je furao kosu do ramena od osmog razreda do drugog srednje i obzirom da je onak, krhkije građe, par puta mu se dogodilo da su ga svrstali u ženski rod...Ono, idemo u školu i pozdravimo neku bakicu, a ona nama odvrati: Dobro jutro, cure

Ubrzo nakon toga se ošišao...Iskreno, ovo mu puno bolje stoji.

Kažeš da ti frizerka zavidi na kosi... Zar ti ne bi bilo žao ošišati sve odjednom?
SmotanaNaKub is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 10:12   #23
Duga kosa se meni na muškarci definitivno ne sviđa.Ja volim kratke kose na muškarcima i da se često šišaju i imaju frizurice
Dj Mimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 10:22   #24
Quote:
Nemon-X kaže: Pogledaj post
Dakle, drage moje forumašice, ovo je pitanje prvenstveno za vas! Da li su vam privlačni dečki s drugom kosom. Biste li hodale sa tipom koji "uzgaja grivu" umjetno da se šiša ili brije čim pređe centimetar-dva. Pod dugom kosom mislim na sve dužine otkad kosa počinje "padati" ispod uha pa sve do dužine kad pokrije stražnjicu kakvu njeguju obožavatelji metala
Neka se komentarima slobodno pridruže i dečki koji nose dugu kosu pa da čujem kakva su njihova iskustva po tom pitanju...
kad sam bila mlađa, puno mlađa, samo sam gledala i željela dugokose. proklinjala sam kletu sudbu što me majka nije rodila nekih 20 godina ranije pa da mladost proživim u zlatnim 80 i početkom 90 kad su svi dečki bili čupavi.

danas prihvaćam i one očerupane, bitno da mu dobro stoji, koje je dužine kosa nije više presudno.
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 10:31   #25
Duga kosa pristaje onim muškarcima koji imaju veliki nos ili uši...
Snobinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 11:15   #26
Evo, i ja sam jedan od onih dugočupih, s kosom maltene do guz'ce, i moja dosadašnja iskustva su da su mi žene/cure uglavnom govorile kako imam super kosu, kako bi one htjele imati takvu, da su ljubomorne, te kako ja to održavam itd itd... Kao da je to nuklearna fizika, a ja perem kosu 2-3 puta tjedno (možda sada po ovim vrućinama 3-4) i još uz to sam lijen koristiti šampon + generator pa koristim 2u1 šampon.
Dakle, još nisam doživio da mi netko od nježnijeg spola rekao "daj se ošišaj" ili neš' slićno.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 11:32   #27
Quote:
Nemon-X kaže: Pogledaj post
Problem u tome što sam ja dosad bio uvjeren da cure generalno vole dugu kosu na muškarcima pa sam ju zato počeo i puštati.

Ili si vrlo, vrlo mlad ili nemas nikakvog pojma o zenama.
efodiks is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 13:28   #28
Ne stoji svima kratka,ne stoji svima duga kosa.Najbolje da staviš sliku,pa nek forumašice daju mišljenje.Ali osobno,nikad si ne bih puštao kosu.
Engine25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 13:29   #29
Quote:
Snobinaa kaže: Pogledaj post
Duga kosa pristaje onim muškarcima koji imaju veliki nos ili uši...
i koji su ćelavi
__________________
Some folks are wise, some are otherwise
šal_od_kašmira is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 13:47   #30
Quote:
šal_od_kašmira kaže: Pogledaj post
i koji su ćelavi
Dj Mimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 14:22   #31
Quote:
Nemon-X kaže: Pogledaj post
I sad sam ja u velikoj dilemi.... Šišati se ili ne, pitanje je sad.
Uzasno je vruce. Osisaj se da ti bude lakse, a usput imas priliku i provjeriti zenske reakcije.
Lako opet pustis kosu.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 14:28   #32
Dugokosi dečki su mi oduvijek slabost. I dan danas se okrećem na ulici za dečkima duge i lijepe kose.

Nije mi kosa najbitniji faktor kod dečka, ali je definitivno plus.

Malo mi je bezveze da je duga kosa eliminacijski element curama. Više mi se čini kao izgovor.

Fer je dati osobi šansu da se pokaže kakva je uživo, a kosa je poslije manje bitna. Bitnije je kako dvije osobe kliknu.
dorcas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 14:46   #33
ne privlaci me to
ali nikad ne znas

btw. brad pitt i slicni mogu nositi bilo kakvu frizuru i bradu i dalje izgledaju fenomenalno
malo razmisli sta ti je bitnije, metal ili potencijalna cura

btw. ako ne znas odrzavati takvu kosu bolje se kloni toga
nema goreg od decka sa dugom kosom koja je masna, neuredna, ispucana itd.
nije sramota koristiti regeneratore itd
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 15:49   #34
Duga (do ramena) crna lagano kovrčava kosa na tamnom dečku - mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm. Meni savršeno.
jenny77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 16:07   #35
Najiskrenije, nije mi to nikakav deal breaker- sadasnjeg sam upoznala dok je imao dugu kosu, i cak me bilo malo strah kako ce izgledati kad mi je rekao da ce se ošišati na kratko. Izgleda neusporedivo bolje btw.

Okrenut cu se za tipom ako je zgodan bez obzira na duljinu kose, ali nekako uvijek pomislim kako bi bolje izgledao s kratkom.

Kad sam imala 15-16-17 godina i najgori gabor mi je izgledao bolje samo zbog duge kose.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 18:08   #36
nije presudno, no duga kosa je svakako plus. ako je plava dobiva 2 pluseka
Munster is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 18:12   #37
Quote:
Nemon-X kaže: Pogledaj post
Zanimljivi komentari... Znači generalno prevladava pozitivno mišljenje ili pak indiferentno spram dužine muške kose. Praktički samo je jedan komentar bio izrazito negativan.
Evo da vam objasnim zašto sam ja pokrenuo ovu temu. Naime, ja imam dužu kosu. Dužine je otprilike do ramena, odnosno skoro do ramena. Izrazito je gusta i čvrsta, kestenjasto smeđe boje. Kaže mi moja frizerka uvijek da me uživa šišati i da bi ona htjela takvu kosu
Ugl u zadnje vrijeme se dopisujem sa curama preko neta. I dogodilo mi se već sa 3-4 cure da kad bi izmijenili fotke, cure bi vrlo negativno reagirale zbog duge kose. Jedna rekla da joj je to odbojno na muškarcu, a druga rekla da joj dugolasci djeluju poput ženski. Problem u tome što sam ja dosad bio uvjeren da cure generalno vole dugu kosu na muškarcima pa sam ju zato počeo i puštati. A ove reakcije su mi došle kao šok. Naravno počeo sam razmišljati o tome da li da se ošišam ili ne. Pitao sam i svoje frendice i one su mi dale pomalo čudne odgovore. Rekle su kao da meni moja duga kosa dobro stoji, ali da one osobno uvijek vole kratko ošišane tipove.

I sad sam ja u velikoj dilemi.... Šišati se ili ne, pitanje je sad.
kao sto rekoh- brad pitt
jbg
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 18:15   #38
Užas, ne podnosim dugu kosu na muškarcima. Da je ne znam kako zgodan, duga kosa ga u mojim očima čini neprivlačnim. To mi se nikako ne sviđa.

Volim da muškarac ima kratku, uredno ošišanu kosu!

Nikad mi se nisu sviđali dugokosi. Što kraće, to bolje.
Arilana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 18:21   #39
hmmmmm... ja sam zbog slične teme završio na offtopicu... hmmmm moderatori no hard feelings ali sve jedno.... nije mi krivo ni niš, ali koja je razlika između dredova i duge kose? oboje je frizura, na glavi je i utječe na veze tak da... ne znam, samo kažem, možda sam u krivu....
dvijetrecine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 19:08   #40
pa čuj, u mom slučaju sve ovisi o tome kako ti ta kosa stoji i u kakvom je stanju. Nemam ništa protiv duge kose, volim je na muškarcu ako je održava. Zapravo ne volim tipove obrjane glave ili onih vojničkih 3 cm kose.

Ali ako dođeš, kao jedan moj kolega s faksa, s grivom do struka, neopranom i neočešljanom dva tjedna, gdje se nakotilo bog zna čega.....FUJ!!!!
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger