Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2008., 22:09   #1
MENSA

tražila sam da li imaova tema-nisam našla ali ako sam fulala isprika moderatorima,slobodno premjestite.

zanima me dali ima koji forumaš da je član MENSE,dali ste ikad išli na njihovu stranicu i napravili IQ test? ja sam neki dan napravila i za rezultat piše da je to visoko iznadprosječan rezultat...
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 22:14   #2
To svima piše zato da bi otišli na pravi test i dali pare.
Iksbrown is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 23:21   #3
Quote:
soon2bmom kaže: Pogledaj post
ja sam neki dan napravila i za rezultat piše da je to visoko iznadprosječan rezultat...
i zato je bilo potrebno otvoriti novi topik, samo da ovo napises.
priznaje se samo sluzbeni test, ne ovo s neta.
pa ti lijepo idi na taj test.

a topik vec postoji: https://www.forum.hr/showthread.php?t=123097
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 14:32   #4
Hm...a nisi pomislila možda da oni malo povise te rezultate, kako bi ljudi došli na pravo testiranje koje se mora unaprijed platiti, naravno, da bi nakon toga dobili razočaravajuće rezultate?
Moraju se i oni od nečega financirati, a i čuo sam samo loše stvari o toj MENSI. Čovjek bi rekao da skupina najpametnijih ljudi na svijetu može nešto napraviti, imati nekakav utjecaj.
Jeste li čuli/vidjeli da su oni nešto pametnog napravili? Nažalost, ne.

Ima na Forum.hr dosta ljudi koji su učlanjeni tamo, a moram priznat da ne odaju karakteristike natprosječno inteligentnih ljudi.

Ispričavam se na odstupanju od teme, samo sam htio nadodat nešto za što mislim da bi moglo bit važno.
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 21:15   #5
Mene muči ona Soba. Uzeo sam ključ i onu epruvetu i vidim da u onoj epruveti ima neki papir pa samo me zanima kako ću otvorit ili razbit onu epruvetu tako da vidim onaj papir u njoj ili je riječ o bugu?
Hvala.
GalaGuru is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:04.