Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2010., 09:53   #201
Kad smo kod ječmene kaše, btw, upravo je na Dobro jutro, Hrvatska bio fora recept!

Medaljoni od ječmene kaše

Idući tjedan ću to pripremati, ali ću malo promijeniti recepis.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 19:55   #202
Posni s ananasom, mmmmm
Friškim, ne onim konzerviranim.
Malo stevije nutra i mljac
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 09:40   #203
hm, zvuči predobro moram reć. ali kako sam pravi rvat' moram bit skeptičan te imat talibanski stav protiv svega novog
ovo sa ljubljenjem mi je najbolje, koda čitam politikin zabavnik
budući da ne ljubim slatkiše odveć, tu i tako mrknem kockicu tamne čokse, a od par žličica šećera u kavi neće mi bit ništa, nisam siguran dać ić u to. za 150kn se kupi kilo ipo lijepa teleća buta
To je više za vas curke kad popizidte za slatkim

ot.
jučer dobih inispiraciju pa sam u saft od tune i rajčice ubacija malu konzervu crvena graha (prethodno opranog u situ) i dokuvao 15min, te ubacija 4 male suve čili papričice. tako da imam tuna u čili stajla.

savjet: kad se podgrijava kvinoja treba je malo poškropit vodom prije silovanja u mikrovalnoj, izgleda da nema u njozi vode pa je to problem podgrijat
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 19:44   #204
Što napraviste od ove teme. Vidi se da je proljeće stiglo.

Jedan recepis, da se malo disciplinirate.

Salata od kus-kusa


· 1½ šalica kus-kusa
· ¼ šalice narančinog soka
· 1 velika žlica dijon senfa
· 1 velika žlica svježeg timijana (ili mala žlica sušenog)
· 1 žličica naribane narančine kore
· 2 šalice kipuće vode
· vezica nasjeckanog peršina
· ½ šalice narezanog mladog luka
· 1 naranča, oguljena i narezana
· 1 velika žlica limunovog soka
· svježe mljeveni papar


U velikoj posudi pomiješajte kus-kus, sok od naranče, senf, timijan i narančinu koricu. Umiješati u to uzavrelu vodu, poklopiti, a zatim ostaviti sa strane na 5min, tj. dok ne upije tekućinu. Vilicom "razbacajte" kus-kus. Dodajte peršin, mladi luk, kriške naranče i limunov sok. Promiješajte i dodajte papra i čilija po želji. Poslužite uz ribu (pogotovo onu s roštilja).
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 00:26   #205
Pošto Maslina voli kus-kus, evo još malo...

Mediteranska kus-kus salata


•1 3/4 šalice kus-kusa
•2 šalice kokošjeg temeljca (može povrtni ili voda)
•1 velika žlica maslinovog ulja
•1/2 male žlice soli
•malo crnog papra

U posudu nalijte temeljac i stavite u njega maslinovo ulje, sol i papar. Kad uzavri, maknite s vatre i dodajte kus-kus. Promiješajte, poklopite i stavite sa strane dok kus-kus ne upije tekućinu.



•1/4 šalice sušenih rajčica, nasjeckanih
•2 mlada luka, narezana dijagonalno
•3 velike žlice pinjola, blago tostiranih
•1/2 male žlice svježeg origana, nasjeckanog
•2 velike žlice svježeg bosiljka, narezanog

Sve sastojke dodati kus-kusu i promiješati. Super je uz piletinu, ali i kao zasebno jelo.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 00:33   #206
Grčka kus-kus salata

U postu iznad pogledati pripremu kus-kusa.


•1/2 šalice Feta sira
•1 rajčica srednje veličine, narezana
•1 šalica tikvica, prodinstanih na malo maslinovog ulja
•2 velike žlice svježeg bosiljka, nasjeckanog

Sastojke dodati kus-kusu i pomiješati. Odlično ide uz janjetinu.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 10:32   #207
Ja kus-kus najčešće radim kao prilog piletini u jogurtu.
Uglavnom, pileći batci se dinstaju na crvenom luku i podlijevaju temeljcem dok se luk ne želatinizira.
Pred kraj huhanja se u umak doda jogurt ili kiselo vrhnje, kako ko voli.
Ko voli gljive može i njih metnut. Ja ih baš ne ljubim.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 16:44   #208
Ovo sam neki dan gledala pa sam se sjetila da bih mogla tu linkat'.

Pureća prsa u salati s crvenim narančama
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 10:51   #209
Ovdje nema više ćeteraja, sada smo Top tema! (Grogo. )
Komentare recepata i ostalo što veseli naše malo selo, razbacajte po rinejmanoj, već postojećoj temi


Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 11:56   #210
Ragu od crvene leće s povrćem, isto s Kod Ane sajta. Zvuči mnogo dobro.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 17:11   #211
Krumpir s posnim

Jedan (veći) krumpir ispeći u pećnici. (Otprilike 45min na 220C.) Izdubiti ga tako da izgleda kao lađica, a zatim napuniti mješavinom posnog, izgnječenog krumpira i tome dodati nasjeckanu ljutiku, češnjak, malo mediteranskih začina i posoliti.


Krumpir sa špinatom i posnim

Ispeći krumpir, izdubiti ga i dodati pomiješani špinat i posni. Dodati malo češnjaka, muškatnog oraščića, soli, ali i drugih začina po želji pa još malo zapeći.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 17:31   #212
Povrće punjeno ječmom i mljevenim mesom


Već sam pisala neke varijacije ovog recepta, al' od viška glava ne boli.

Pripremiti povrće. Izdubiti tikvice, odrezati vrhove paprikama, luk očistiti od kore. Birajte veće glavice luka! Sve to staviti da se neko vrijeme blanšira u uzavreloj vodi. Luku najduže treba jer ima puno slojeva pa njega stavite prvog. Pazite da se tikvice i paprike ne raskuhaju. Kad su rajčice dobre i nemaju okus po blatu, dodajte i njih, ali pred kraj, pošto inače brzo pucaju.
Povrće zatim stavite kratko u hladnu vodu, iscijedite i stavite sa strane. Iz luka izvadite sve slojeve osim zadnjeg ili zadnja 2 (vanjska).

Nasjeckajte na sitno ono izdubljeno iz glavice luka, 2-3 režnja češnjaka i pirjajte dok ne postane staklasto. (Pripaziti da češnjak ne "izgori" jer ako se to dogodi mijenja okus cijelog jela.)
Dodati mljeveno meso (oko 500g purećeg ili miješanog, po volji). Lagano dinstati meso, dodati izdubljeni dio tikvice (nasjeckan), malo gljiva, a potom dodati i ječam. Možete ga prethodno prokuhati jer je tako sve brže gotovo, ali i ne morate. Zalijte s malo vode u kojoj se kuhalo povrće.

Začinite solju, paprom, bosiljkom, timijanom, origanom ili nekim drugim začinima po želji. Kad je gotovo, napunite povrće ovom mješavinom, zalijte začinjenim pelatima (ja u pelate stavim mediteranskih začina, malo papra, soli, mrvicu šećera), pospite s malo mozzarelle (po želji) i kratko zapecite u pećnici.

Ovo jelo se može pripremati kao i klasična punjena paprika, sa sirovim sastojcima.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 18:32   #213
Evo kako ja pripremam filanu papriku bez masti i UH (naravno, povrće ne brojim)

Nasjeckam sitno srednju do veću glavicu luka, pomiješam s jednim jajem i 500g mljevene puretine.
Tu idu dvije male žličice Vegete, malo čilija, crvene paprike, bibera, peršina i bosiljka.
Dobro izmješam i napunim 3-5 paprika (zelene, žute, crvene, rogate). Od ostatka smjese napravim ćufte.
Bacim paprike i ćufte u uzavreli umak od pola velike tube rajčica koncentrata (gledam da nema dodanog šećera), pola litre vode, dvije žličice soli i doze stevije (da ubije kiselo).
Nekad pofurim 1-2 rajčice, ogulim, nasjeckam, i ubacim nutra.
Kuham lagano 45 minuta i
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 13:59   #214
Pita od posnog i špinata.

250 g posnog
2oo g špinata
2 jaja
100 g crnog brašna
sol, papar

Tepsija se predhodno zagrije i zatim se u nj ulije smjesa i peče n1 250 dok gore ne posmeđi.
TabascoPit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 12:34   #215
Daklem, prvi put sam pokušala peći neki kolač od posnog.

Kolač od posnog sa šumskim voćem

6 jaja
1 mjerica wheya od vanilije (Dymatize)
3-4 velike žlice posnog (Vindija BBL)
2 žlice smeđeg šećera (Pretpostavljam da bi bilo ok i sa stevijom, ali još je nisam nabavila.)
šalica šumskog voća


Upaliti pećnicu na 160C. Na dno pećnice staviti neku vatrostalnu posudu punu vode. (Da u pećnici bude pare.)


Odvojiti žumanjke i bjelanjke. Žumanjke tući sa žlicom šećera, a zatim im kad postanu svijetli i pjenasti dodati posni sir. Dobro izmiksati pa dodati mjericu wheya. Kad se sve dobro prožme dodati pola šalice šumskog voća i dobro promiješati.

Istući bjelanjke s drugom žlicom šećera. Lagano umiješati snijeg u prvu smjesu. Izliti smjesu u kalup. (Moj je bio od 22cm.) Po površini pobacati šumsko voće. Peći oko pola sata na 160C.

Kada se kolač ispeče, poslužiti uz šumsko voće, a po želji se može preliti i s malo soka koji je pustilo voće.



(Nije baš reprezentativno, al' meni je fino.)

I da, može i s manje jaja, pretpostavljam da bi bilo ok i s 4.

Evo za ilustraciju još jedna fotka "kolača" od posnog i šumskog voća, ali ovaj put sam jače istukla bjelanjke, tj. snijeg je bio čvršći. U tijesto sam naribala narančinu koricu i dodala malo više šumskog. (Pobacala ga po kolaču prije pečenja.)


Zadnje uređivanje Sheeva : 15.05.2010. at 14:36. Reason: nadopuna slikama
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 14:53   #216
Smile

Mislim da ova verzija piletine nije bila ovdje.Toplo preporučam jer je jako ukusna.

Piletina s kikirikijem

350g pilećih prsa
1 mala žličica mljevene crvene paprike
50g kikirikija
1 mala chili papričica
2 manja poriluka
2 žlicice gustina
3 žlice soja sosa
2 češnja češnjaka
1/2 dcl bijelog vina
Po receptu ide i malo naribanog đumbira(ja osobno ne stavljam,jer ne volim đumbir),ali ko voli nek izvoli.

Piletinu izrezati na kockica oko 1.5 promjera pospite s crvenom paprikom i jednom žličicom gustina i pomješajte.Poriluk izrezati na kolutove bijeli dio,a na manje komade zeleni dio stapke.
Na zagrijanu teflonsku tavu(najbolje bi bilo raditi u woku,ali može i ovako)stviti 2 žlice ulja i na toma propržiti kratko kikiriki(ne smije zagoriti,jer postane gorak).Izvaditi kikiriki,a na masnoću metnuti piletinu i kad kockice pobijele dodati poriluk i izmrvljenu chili papričicu.Sva pržiti nekoliko minuta,pa vratiti na to kikiriki.
U posudi izmješati gustin soja sos,isjeckani češnjak i bijelo vino(i đumbir,ako ga stavljate) i time zalijati piletinu.Ostavitina vatri nekoliko minuta da se sve lagano zgusne,po potrebi dosoliti(meni je bilo dovoljno slano od soja sosa).

Poslužiti uz zelenu ili mješanu salatu i rižu kuhanu na pari.

Evo kako je meni ispalo
gven_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 18:50   #217
Rolada od špinata s posnim sirom

5 jaja
5 žlica graham brašna (može i bijelog)
1 prašak za pecivo
500 g špinata
sol
začini po želji

Zagrijati pećnicu na 180C.

Prodinstati špinat, začiniti ga (sol, malo papra, muškatni oraščić,..) i usitniti ako je potrebno.
Miksati žumanjke, brašno i sol, a odvojeno smiksati bjelanjke u snijeg. Prvo žumanjcima lagano umiješati snijeg, a zatim ohlađeni špinat. U veliku tepsiju, onu od pećnice, staviti papir za pečenje i izliti tijesto. Staviti da se peče oko 15 min na 180C. Kad je pečeno, zarolati tijesto tako u papiru za pečenje, u obliku rolade i ostaviti da se hladi.

Nadjev:
300g posnog sira (Pilos)
2 žlice kiselog vrhnja (ja ga smijem jesti pa ga dodajem, ali nije nužno ako je posni kremast)
200g pureće šunke narezane na tanke šnite
2 režnja češnjaka, nasjeckana na sitno
vlasac

(Može se dodati i svježa crvena paprika narezana na kockice, ali je nisam našla.)

Sve sastojke osim šunke izmiješati, odmotati roladu i namazati gotovo cijelu površinu. Na posni sir naslagati šnite šunke, a zatim opet premazati s posnim sirom. Čvrsto zamotati, oviti folijom i ostaviti 2-3 sata u hladnjak.




(Kasnije ću uslikat' neku bolju.)

Zadnje uređivanje Gipsyqueen : 18.05.2010. at 18:56.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 21:27   #218
Danas se posumnjalo u autentičnost ovog umaka, al majkemi, moja umotvorina! Zmislila sam i fensi ime!

Mediteranski crveni umak (tm)
sastoji se od:
- 2-3 rajčice oguljenih koža
- pasirana rajčica (iz tetrapaka)
- mali glavić luka
- 10ak crnih maslina
- origano, bosiljak, sol papar, češnjak

Na malo ulja (maslinovog) prodinstati luk, zaliti pasiranom rajčicom i malo vode da razdrijedi, pa dodati komade prave rajčice. Ubacila uz standard sol i papar i malo češnjaka. Kad se sve fino prokrčkalo kojih 7 min, dodala sam nasjeckane masline i pred kraj još umješala raznih trava. Jebeno je zamirišalo.

Volim te crvene umake radit na razne načine. Radim i ljuto kiselu varijantu sa pečenim paprikama (one u staklenci, crvene). Ide bez maslina, rajčice mogu i ne moraju, al uz ovu obaveznu pasiranu ide nasjeckana paprika i malo ljute tucane paprike (može i mljevena). Fakat malo jer inače peče ko vrag.
Kiselkasto ljutkasta kombinacija s piletinom je predobra. Komadi pileta se mogu ubacit u taj umak pa se sve zajedno krčka.

Eee i još nešto. Bukovače s tikvicama.
250g bukovača se nareže na deblje rezance, na prodinstanom luku se poklopljeno dinsta jedno 15-20 min (treba im duže nego šampinjonima), pa onda dodat veliku tikvicu narezanu na kockice koje treba prethodno posoliti da puste vodu i isprati prije dodavanja. Začinit sve skupa solju i paprom. Za 7 minuta je gotovo. Odličan prilog!

Ovo su sve otprilike doze za dvoje. Naravno, uz mesinu i još neke hrane sa strane. I ništa ne traje duže od pola sata.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 17:34   #219
neznam dali je netko stavio pa ak je...ko ga šiša....

u zadnje vrijeme za doručak sam počeo kombinirat ovakva dva recepta....

60-70g zobenih Koeln
nestle crna čokolada smrvljena i ručnom mlincu
mlijeko...
med...

Ubacim zobene u zdjelicu, zalijem mlijekom da se fino natopi i da ima više mlijeka.
Zdjelicu tutnem i mikrovalnu namjestim na minut i pol nakon toga izvadim malo promješam i opet ubacim u mikrovalku na minut do minut i pol(sve zavisi kolko stavim mlijeka unutra). kad bude gotovo izvadim, promješam i lagano umješavam 3-4 čajne žličice čokse u prahu. za kraj još dodam jednu jednu i pol čajnu žličicu meda i home made čokolino je spreman.

Inaće su mi zobene na sve druge načine bile odvratne a ovako je to milina za hasat ujutro.

--------------------------------------------------------------------------

Drugi recept glasi ovak.
1,5 banana(oko 130-140 g banane)
2,5 dcl 1,6 masnog mlijeka
250-300 g posnog sira od mercatora

Sve ovo natrpam u blender zamutim i kresnem ko od šale...

za sad mi ovo ispada čist ok za ujutro....odjebo kruh i ostale gluparije....
Stim da sam prije kemijao posni od vindije sa aromom od vanilije i umješao u unutra smrznute višnje, kupine, borovnice....i isto ispadalo prehebeno....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2010., 10:34   #220
Cheesecake od posnog sira i voća


Podloga:
250g zobenih (ja slučajno nisam imala dovoljno pa sam samljela oko 180g zobenih i dodala McVities kekse)
tekuće sladilo (u količini koja zamjenjuje oko 70-100g šećera)
cimet
100g maslaca (njega se ne može izbjeći, a i ja ga smijem konzumirati pa.. )

Krema:
500g posnog sira (Vindija BBL)
sok 1 limuna
malo arome vanilije ili prave vanilije ako imate (unutrašnjost mahune, ali od nje će biti crnih mrvica u kolaču)
tekuće sladilo tipa Stevija (u količini koja zamjenjuje 100g šećera)
4 jaja


Smrvljene zobene/kekse pomiješajte s cimetom i maslacem. Utisnite u kalup i pecite 7-10min na 175C. Izvadite kalup van, da se malo rashladi dok miksate kremu.

Smiksajte kremu tako da dobro izradite posni i sladilo, dodate limun, a zatim jedno po jedno jaje. Kremu izlijte na "tijesto" i pecite 15min na 175C, a onda pećnicu smanjite na 160 i pecite još 10ak minuta.

Kad se rashladi, po površini poslažite jagode.




Za one koji manje paze na prehranu, može se staviti i bijela krema, na ovu žutu, kao u klasičnom čizkejku.
U tom slučaju, kad je kolač pečen, na površinu treba izliti 2 kisela vrhnja (crveno i plavo) izmiksana sa šećerom i peći još 5 min.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:44.