Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2004., 13:23   #1
Ženske traperice

Gdje ih kupiti?

Mojoj djevojci su se zgadile Levisice, tamo smo prosli put kupili, ona z. za oko 400, ja m na snizenju za 220. Njene su se raspale za par mjeseci, odnjela je na reklamaciju i dali su joj nove. Ali tamo NE vise.

Kobrine drze dugo, ali ne predugo, sad bi trebali ic tamo kupit, jer ni ona ne zeli preskupe kad ih nosi svuda i svakuda.

No molio bih (jos) neki store, gdje je optimalna cijena i kvaliteta zenskih trapki. Ove marke i markice (Mustang i sl.) su preskupe (>400 kuna).

husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 13:27   #2
A da probaš Wit Boy? Mislim, cijena je isto cca 400kn (ovisi) ali su super (isprobano).
Po mojim saznanjima brdo cura kupuje Wit Boy odjeću (barem tu u Istri).

Osim toga, imas X-nation koji isto imaju dobru odjeću.

Ja sam predmalo kupila neke hlače od xy marke i zaista su super .. nikad zadovoljnija a i bile su samo 220kn

Malo razgledajte naokolo .. ne morate ići smao u "provjerene" shopove. To nije nikakva garancija ..
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 13:31   #3
Amadeus, oko 120 kuna. Sasvim dobre.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 13:34   #4
Quote:
sis kaže:
Amadeus, oko 120 kuna. Sasvim dobre.
E da, toga se nisam sjetila.. oni su zaista dobri
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 13:36   #5
Mustang je oko 500 kuna, ali drzi dosta godina. Pa se isplati....a i odgovara mi kroj na J. Lo guzu (x 2)
 
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 13:56   #6
Ja sam nashla u Esprit, tamne, niskog sturka, s elastinom, uske gore, a dolje se malo shire, dzepici s prednje strane, a pozadi bez.

I shireg su pojasa.

Super stoje!

I bile su oko 40 Eura.
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:07   #7
Quote:
sis kaže:
Amadeus, oko 120 kuna. Sasvim dobre.
E da, njihove mi najbolje stoje.

Kupila levisice , i za 2 mjeseca mi se uzasno rastegle i izlizale ( a bile su tamno plave). Tim vise kaj mi modeli nisu dobri ( a isprobala sve modele). Amadeusove mi stoje kao salivene.

Nikad vise levis.
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:22   #8
Sem Levisica ja imam loshe iskustvo i s Diesel. Jako losha kvaliteta za svoju cijenu....
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 14:52   #9
u benettonu tam na cvijetnom, ima dobrih trapki, mislim da su jos uvijek snizene cijene za neke ....i kostaju oko 300 i nesto il 400 kuna
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 16:02   #10
Quote:
sis kaže:
Amadeus, oko 120 kuna. Sasvim dobre.
Ja sam se skroz (pozitivno) iznenadila s njima. Moje su bile nekih 80 kn (?), tako nekako, i super se drze. Puno bolje nego neke "brand" name, a i udobnije su za cijeli dan sjedati na poslu. A kupila sam ih samo zato jer mi se vise nije dalo traziti, pa ako budu ok - budu (80 kn vise manje).

Amadeus Idem uskoro po jos jedne.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 16:46   #11
Meni su super Topshop Moto traperice...
Chloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 16:57   #12
Quote:
iggix kaže:
Ja sam nashla u Esprit, tamne, niskog sturka, s elastinom, uske gore, a dolje se malo shire, dzepici s prednje strane, a pozadi bez.

I shireg su pojasa.

Super stoje!

I bile su oko 40 Eura.
e da te s mislim nekih 2-3% elastina ostalo pamuk, savrsene

I nepoderive.

Wit Boy - duge nogavice. Ovdje ih nema ( ili ih ja ne nalazim ) ali u Zagrebu sam ih obozavala.

I njihove traper kosuljice i traper haljinice.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 17:18   #13
Hvala na odgovorima. Uzet ce se u obzir. Going now in shopping.
husky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 20:19   #14
hm...kod vas amadeus tako jeftin?
vidis ti to...ovdje ga vjerojatno oce progurat pod neku markicu, tu je oko 300KN! bas su mi se jedne svidjele neki dan, jako su plitke i onako izbjeljene na agresivno bijelo. al posto nisam bila sigurna u kvalitetu nisam uzela. sad cu ipak uzet.

a inace wit boy ima super farmerki, ne skupih. big star isto moze proci, recimo linija KIM..a levi's mi ima jedino dobre modele, al ne volim njihov grubi denim. to me je jako dugo i odvracalo od traperica, nisam ih nosila ima 5 godina.
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 21:09   #15
Quote:
TiNa. kaže:
hm...kod vas amadeus tako jeftin?
vidis ti to...ovdje ga vjerojatno oce progurat pod neku markicu, tu je oko 300KN! bas su mi se jedne svidjele neki dan, jako su plitke i onako izbjeljene na agresivno bijelo. al posto nisam bila sigurna u kvalitetu nisam uzela. sad cu ipak uzet.

Ja sam platila 200 kn , ma imas jeftinije ali i dosta skupe robe u amadeusu.
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 22:16   #16
moje gas trapke su se tak rasirile da sam ih mogla skidati bez otkopcavanja
sto ipak ima svojih prednosti
BU! is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2004., 22:24   #17
Sjecam se kako sam prije kao tinejdzerka patila na Big Star, No Limit i slicne brandove
Amadeus su OK omjer cijene i dobivenog.
Mustang -
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2004., 00:30   #18
je ma mustang je zakon...ode u šibeniku nema šanseeee nać bolje traperice...em imaju produžene brojeve (ja npr. ne mogu uć u nitijedne witboyeve traperice a da ne izgledam ko mali debil jer mi jedva dosežu do gležnjeva.....zadnje 2 godine kupujem samo u mustanga. pa platim 400-500 kn, al traju...i daju
__________________
vi prekrasni ljudi, sa vama mogu eventualno pola sataaa...
propuh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2004., 07:46   #19
amadeus
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2004., 09:57   #20
jao...ma u witboy-u i amadeusu ima super stvari...ali traperice: pod jedan svoj uobicajeni broj 29 nemogu navuc ni do koljena akamoli preko bokova a da ne pricam o tome da kad uzmeme neki 36 koji konacno ide preko bokova i dupeta da je predugacak oko pol metra...ma neznam ja cu sd morat ic kupit neke...neznam sta cu...
definitivno ne levisice...imam jedne vec godinu i po i jos im boja pusta pa su mi noge onako fino plave...ma grozno...zasad sam bila zadovoljna miss selfridgeon al poceli su radit modele bez dupeta...
e da i fishbone...za 50 eura dobijes fantasticne i kvalitetne trapke
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:54.